Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mac!


Mac!
aktív tag

27000 Ft??? Nem veszélyes? :Y
Egy tízessel olcsóbban van ugyanez a típus PC-hez, egy húszassal, ami nem hibrid...

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#2) vicze válasza Mac! (#1) üzenetére


vicze
félisten

Rossz szemmel nézed, ez jó Mac-hez is, az +10e. :) (Drága a driver fejlesztés.)

[ Szerkesztve ]

(#3) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem a kábeltévé DVB-C-s, ilyen tv tuner meg ritka, mint a fehér holló, és akkor legyen kedvem megvenni a laptophoz, jópofák. :U :((( :( :((

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#4) kbence97


kbence97
csendes tag

Attól még, hogy Mac kompatibilis, szerintem ez nagyon drága, én kb. 15 ezerért láttam ilyet.

(#5) NGA


NGA
addikt

Én 3e Ft-ért vettem. Amennyire ez megy, annyira az is. De kb 2 nap után bekerült a fiókba.

(#6) Gadgetfan_


Gadgetfan_
senior tag

Az analóg földfelszíni sugárzást már két éve le kellett volna lőni. A felszabaduló frekvencián meg már rég mehetne egy egész országot lefedő szélessávú internet... Csak a szarakodás megy mindenhol ebben az országban :(

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#7) Soos95 válasza Gadgetfan_ (#6) üzenetére


Soos95
tag

+1 :K

(#8) Mnemomic


Mnemomic
csendes tag

Én nemrég vettem ilyet igaz, 23990Ft-ért. Azért válaztottam, mert az Avermediáról jó tapasztalatom van, Macre meg tulajdonképen van még az Elgato nevű márka, de az meg drágább ennél is.

A képe jó dvb-t adásoknak, mondjuk a HD adás a Core2 2,4Ghz procit megízzasztja. Sajnos a szoftvere nem túl jó szrintem, főleg a Pc-s válatozatokhoz képest. A legnagyobb bajom az, hogy felvételnél csak Auto vagy Audio lehetőség van. Én Auto funkción használom, de nem tudom eldönteni mi alapján választja ki, hogy csak hangot vagy képet is vegyen. Sokszor először a felvétel gomb megnyomásakor csak hangot vesz, majd ha leállítom a felvételt és újraindítom akkor veszi a képet is. Egy párszor az elején meg is szívtam ez miatt.-F1-et veszek fel.-vagyis vennék de erről később.

A legnagyobb bajom vele az, hogy a felvétel mp4-ben készül, ami nagyon terheli a gépet, valamint az, hogy nem igazán kompatibilis. Szóval még a QuickTime sem játsza le, csak az Avermedia szoftvere ami meg lassú. Pc-n annak idején nem csinált ilyet az Avermedia, mpegben felvett és nem problémázott. Így videószerkesztőt is nagyon nehezen találtam hozzá, ami egyáltalán beolvassa a fájlt. Sajnos ezzel is az lett a vége, hogy sokszor konvertálás közben lefagy az egész. Szóval amire vettem F1 felvételére, aztán a futamok eltároloására arra jelenleg számomra használhatatlan. PC-n másik Avermedia tunerrel ez gond nélkül ment.

Szóval szoftveres oldalon elég béna- ami nem jellemző erre a márkára- szinte béta szintű azt kell, hogy mondjam. Remélem hamar javítanak rajta.

(#9) vicze válasza pusszycat (#3) üzenetére


vicze
félisten

Hát egy DVB-C tunert Magyarországon kizárólag a Digi hálózatán tudnád használni, minden máshoz Conax7-es kártya kell. Nem hinném, hogy fehér holló: link

[ Szerkesztve ]

(#10) luke.


luke.
aktív tag

Tapasztalatom szerint az avermedia nem gyárt mínőségi terméket. Én a két legrégebbi TV tuner gyártót ajánlom.

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.