Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Misi1979


Misi1979
őstag

Gratula, jó cikk!

Felkészültél az apple-haterek rohamára? Nemsokára jönnek majd, habzó szájjal, hogy túlárazott vacak, hype, át vagyunk verve, mert a tizedannyiba kerülő routerük többet tud, bla-bla.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#2) Marci79


Marci79
aktív tag

Ez most azért kerül ~18K-ba, mert egy apple logó virít rajta? :U Kevés csatlakozó, etc. Maradok az ennyiért többet tudó TP-Link-nél.

(#3) Marci79 válasza Marci79 (#2) üzenetére


Marci79
aktív tag

Újonnan kicsit 30K alatt. lol Kész "ajándék" ennyiért! ;]

(#4) j-cool válasza Misi1979 (#1) üzenetére


j-cool
tag

Szia!

Köszi!

Igen felkészültem :) Utálni mindenkinek joga van mindent.

Hatékony, online, gyors autós szerviz program, ami ráadásul ügyfeleket hoz? ---> http://szerviz7.hu ugyanez elérhető általános célú (minden szerviznek megfelelő) átalakítható verzióban is, érdeklődni privátban.

(#5) j-cool válasza Marci79 (#2) üzenetére


j-cool
tag

Mint írtam is a cikkben a Tplinkben alapvetően csalódtam. Tényleg 1 év 1 hét után egyszerűen nem üzemelt. Amikor vettem még drágább Linksys-ek voltak versenyben, hogy mostmár tényleg veszek egy jót, de emellett döntöttem. Az idő eldönti majd, hogy jó befektetés volt e. Ha 3-4 év múlva is így megy ez a router akkor én már elégedett vagyok.

Kevés csatlakozó pedig engem nem zavart, mert ugyan mindössze 1 LAN port van rajta, de én azt sem használom semmire, de ha specifikáció alapján (1 csatlakozó kontra 200000...stb) akarsz megítélni egy terméket, nyugodtan megteheted.

[ Szerkesztve ]

Hatékony, online, gyors autós szerviz program, ami ráadásul ügyfeleket hoz? ---> http://szerviz7.hu ugyanez elérhető általános célú (minden szerviznek megfelelő) átalakítható verzióban is, érdeklődni privátban.

(#6) Zigur válasza Marci79 (#3) üzenetére


Zigur
senior tag

Nem tud többet a TP-LINK, ami azt illeti kevesebbet tud. Van ugyanis egy olyan paraméter is, hogy belső átviteli sebesség, ebben az Apple eszközei mindig nagyon jók voltak. Vagy mit gondolsz, egy sima Cisco router miért kerül jóval többe mint a TP-LINK? Ezért.
Mielőtt sértve éreznéd magad, nekem is egy TP-LINK-em van otthon, az átviteli sebessége gyenge, de az Openwrt-vel azért pénzért jó. De ne higgyük már azt, hogy fele pénzért jobbat kapunk.

[ Szerkesztve ]

(#7) PHM válasza j-cool (#5) üzenetére


PHM
addikt

Az is lehet, hogy csak gyengébb darabot/szériát fogtál ki.
A cikk egyébként tetszett, csupán egy dolgot hiányolok:
Az audio csatlakozó használatáról szívesen olvastam volna bővebben,
mert ilyen az egyszerű routereken nem nagyon akad.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#8) j-cool válasza PHM (#7) üzenetére


j-cool
tag

Szia!

Tplinkből lehet, hogy rossz szériát fogtam ki, de félek megpróbálni újra, unokatesómnak pl. 1,5 év alatt ment tönkre (bár egy kicsit olcsóbb volt mint az enyém).

Jogos, beletettem a cikkbe, de ide is leírom:

Az audio csatlakozóhoz stereo jack csatlakozóval hozzáköthetjük hangfalunkat. Nálam ez egy 2.1-es Altec Lansing hangrendszerrel üzemel. Igazából a ez a funkció inkább macen használható ki igazán (winen nem próbáltam) ott pedig úgy néz ki a dolog, hogy a programokban (amelyek támogatják az Airplay-t) ki tudjuk választani kimeneti eszközként a routert is. Ha kiválasztjuk 1-2 másodperces késés után már a routeren keresztül bekötött hangszórón keresztül szól a zene. iPhone-on pedig szinte minden program támogatja, így azon a legkönnyebb vezeték nélkül zenét hallgatni. Macen például a VLC-t még nem sikerült rábírnom a külső hangszóróra, de iTunesban és QuickTime alatt tökéletesen működik.

[ Szerkesztve ]

Hatékony, online, gyors autós szerviz program, ami ráadásul ügyfeleket hoz? ---> http://szerviz7.hu ugyanez elérhető általános célú (minden szerviznek megfelelő) átalakítható verzióban is, érdeklődni privátban.

(#10) Marci79


Marci79
aktív tag

Én akárhogyan is nézem, nem ad annyit tudást, hogy megérje azt a sok felárat érte.
2 gép lanon + nas kilőve egy ilyenen. :U Wifi csak notinak, tabletnek és a telóknak kell. (Ez itthoni felállás.)
A TP-Link-kel csak pozitív tapasztalataim vannak. 4-5K-ért jó kütyü lenne és jól néz ki. De ennyiért nagyon felejtős és erősen túlárazottnak tartom. (Ha más gyártóé lenne, akkor is ezen a véleményen lennék.)

"Kinek a pap, kinek a papné!"

(#11) Mbazsika válasza j-cool (#5) üzenetére


Mbazsika
tag

Tplinkben alapvetően csalódtam. Tényleg 1 év 1 hét után egyszerűen nem üzemelt.

5 év gari van a TpLink cumókra. Írj tipusszámot és gyáriszámot, megpróbálom megnézni.

(#12) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

TP-link meg Linksys, ugyan már. :D

Nekem a régi sláger D-Link DI-524 már vagy 5 éves ha nem több, tolt már mindenfelé régi ADSL-t, most meg 120/10-es UPC fibert kell osztania az éterben és még mindig megy. :D Egyedül annyi a hátránya hogy 100-as port van rajta, így csak 11.1 MB/s a max. letöltési sebességem :DDD

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#13) j-cool válasza Mbazsika (#11) üzenetére


j-cool
tag

Köszönöm, ezzel kapcsolatban kereslek majd PM-ben.

Hatékony, online, gyors autós szerviz program, ami ráadásul ügyfeleket hoz? ---> http://szerviz7.hu ugyanez elérhető általános célú (minden szerviznek megfelelő) átalakítható verzióban is, érdeklődni privátban.

(#14) Blaise


Blaise
veterán

Szép, elegáns, nappaliba való cucc, de elég drága és kevés a beállítás, nemrég amikor routert kellett vennem egy TP-LINK WDR3600 mellett döntöttem, openWRT-vel, fele ennyiért :R

(#15) menpee


menpee
aktív tag

Ha Neked bevált, akkor megérte. Mivel nincs ilyen eszközöm, ezért a cikked alapján a véleményem a következő:

Pro:
- egyszerű a használata, hülyebiztos, mint az összes almás cucc.
- ha minden almás a házban, akkor tényleg megérheti az árát a kompatibilitási problémák teljes mellőzése miatt.

Kontra:
- ne egy 5k-ba kerülő alap TP-Linkkel hasonlítsd össze, mert abból vehetsz 6-ot ennek az áráért, és az már 6 év működés minimum. A kis 941ND-m több éve teszi a dolgát rendületlenül, ha eddig 2x fagyott, akkor sokat mondtam. Persze túlfeszvédős aljzatban van, már csak ez csodákat tud művelni az élettartammal :)
- a torrent klienst és a routert is be lehet állítani megfelelően és akkor nem lesz a párhuzamos futás miatt problémád a weboldalakon. Gyakori hiba ez, de egy kis utánaolvasással és próbálkozással megoldható.
- a 30k-s árkategóriában pedig sorakoznak az olyan eszközök, amik feltörlik a padlót mind funkciókban, mind minőségben ezzel.

Nekem biztos nem érné meg, másnak meg a tabletem lenne hülyeség, amit imádok.
Remélem sikerült leírnom úgy a dolgokat, hogy ne tűnjön offenzívnek, mert nem applehate miatt jöttem :)

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#16) Misi1979 válasza j-cool (#8) üzenetére


Misi1979
őstag

Airfoil-t próbáltad már?

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#17) SidCorky


SidCorky
senior tag

Pont pár napja kezdtem megismerni és megszeretni az Apple-világot (bár nincs még almás eszközöm, de nyárra be van tervezve egy MacBook és egy iPhone), jobbkor nem is jelenhetett meg a cikk :D Sokszor hallottam, hogy a Mac-et nem minden router szereti, ezzel gondolom ilyen gond nincsen :)

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#18) Béééla


Béééla
őstag

Két dologgal van nagy problémám:

1. gyönyörű dizájn, seggen csúszik rajta a napfény, ellenben pár éve informatikában dolgozóként sem lesz azonnal egyértelmű, hogy melyik a WAN port rajta, a kis jelölések nagyon jók, de almáék megint spanyolviaszt akarnak erőlködni

2. tök jó az ámerikai ágyból wifizős témát mondani, most is hasonló arányt lehet elmondani hála a szolgáltatóknak: a fővárosban helyenként 1-2 megabites net az elérhető maximum, miközben ott HD adást tudnak streamelni Netflixről normális áron

Azon felül meg csak a szokásos:
az alapfunkció, hogy stabil és gyors hálózatot hoz létre, nem extra. Ha már USB van rajta, akkor a nyomtatómegosztás minimum, inkább azzal kellene virítania hogy 1-klikk NAS-t vagy USB-s modemes hotspotot tud csinálni. Vagy failsafe másodlagos kapcsolatot fenntartani az USB-n.

Addig minden ilyen router az átlagos szintet sem üti meg.

Azon meg kifejezetten nagyot derültem a kommentek között, hogy a "macet nem minden router szereti", inkább a maci nem szereti, ne keverjük a szezont a fazonnal...

[ Szerkesztve ]

Bélabá

(#19) prolad


prolad
őstag

Nahát nem is tudtam hogy az apple-nek ilyenje is van :Y
Megéri idejárni,mindennap tanulok valami újat. :)

(#20) SidCorky válasza Béééla (#18) üzenetére


SidCorky
senior tag

"Azon meg kifejezetten nagyot derültem a kommentek között, hogy a "macet nem minden router szereti", inkább a maci nem szereti, ne keverjük a szezont a fazonnal..."

Igen, így értettem, ne haragudj :D

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#21) kromatika


kromatika
veterán

jó írás,és jó cucc.én egy kicsit drágállom.használd egészséggel.

(#22) dejaris


dejaris
addikt

Ez az elso bekezdes nagyon szanalmasra sikerult.

(#23) Mr. Teddy


Mr. Teddy
őstag

Jópofa cucc. Tetszik nagyon a dizájn, mindig is szerettem az olyan termékeket, amik szakítanak a klasszikus számítástechnikai "dizájn"-nal. Nem ordít rajta 15 led, belső tápos, így a mellékelt kábel nem foglal sok helyet.

Az a baj, hogy szakmaibb fórum révén kb mindenki be tud állítani bármilyen routert, így közvetlen össze tudja hasonlítani a tudását két routernek, és látja a különbséget. Viszont ha egy abszolút laikus elé leteszünk két routert, egy ilyet és egy másmilyen nagy tudású eszközt, gyanítom ezt be tudná konfigurálni, azt nem. El kell fogadni, az apple termékek ilyenek, egyszerűek, cserébe lehet nem biztos elérhető rajtuk réteg felhasználók által igényelt szolgáltatások. Viszont a felhasználók túlnyomó többségének igényeit ez a router kielégíti, szép dizájn és könnyű beállíthatóság mellett. Illetve mivel ezek elsősorban amerikai piacra készültek, kint sajnos nem annyira kardinális az ár. 99 dolcsi ingyen postával, de van egy komolyabb változata is, az drágább. Ezek nem tételek egy rendesen melózó embernél. Hangsúlyozom, hogy kint, Amerikában.

Mellesleg én nagyon örülnék, hogyha minden laikus ismerősöm apple cuccokat használna, mert akkor nem hívogatnának annyit, hogy ezt-azt állítsam be, állítsam be a routert, stb.

(#24) vakond5


vakond5
őstag

Hátradőlök és veszem a popcornt... korrekt vita jön, úgy érzem! :C

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#25) Ninja Chick.


Ninja Chick.
tag

Nem azért, hogy szidjam de 30k ért vicc kategóriába tartozik. Ennyiért sokkal komolyabb routert lehet venni 2013-ban, ráadásul több mint valószínű, hogy openwrt-vel még kávét főzni is fog tudni.

Az meg, hogy ezt bárki be tudja üzemelni nem mérvadó, mert szakmai fórumon vagyunk és kétlem, hogy bármelyik routert nehezebb beüzelmi 2013-ban mint ezt, pláne úgy, hogy jórészükhöz adnak még cd!-t is meg hülyebiztos kézikönyvet.

(#17) CyborGabe: Nem, nem a router nem szereti az almás dolgot, hanem az almás dolog a routert. Ez nagy különbség, de tartalmilag igazad lett volna pár évvel ezelőtt. Jó ideje nem találkoztam olyan apple dologgal amivel hálózat gondok lettek volna. ha meg volt akkor tudjuk "Rosszul tartjuk a készüléket" :D

[ Szerkesztve ]

(#26) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Nem rossz... mi is gondolkodtunk hasonlóban (Airport Extreme), de lehet hogy ez lesz... olcsóbb is, kevesebb helyet is foglal, meg könnyen elrejthető.

Amúgy, a kicsike tud USB-n vagy UTP-vel csatlakoztatott HDD-t megosztani?

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#27) Misi1979 válasza tDr1v3r (#26) üzenetére


Misi1979
őstag

Az Extreme tud olyat, hub-on keresztül is. Ez sajna nem.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#28) kiskornel


kiskornel
addikt

- Lehet winfos alól konfigolni? Android?
- Mi az a kevés szolgáltatás?
- Van benne tűzfal?
- Mekkora a max távolság?

Említetted a Belkint... akkor az a bűnös. Van egy routerem, ami tetü lassan hozza be a konfigolós weblapját, sok-sok frissítés, és félig betöltött lap után. Innen gondolom, hogy ő lesz a bűnös. Néha nem jelennek meg képek; néha kiírja, hogy nem elérhető a lap, persze frissítés után azonnal beugrik a lap tartalma;

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#29) brumi1024 válasza Zigur (#6) üzenetére


brumi1024
veterán

Milyen belső átviteli sebesség? WAN-LAN? LAN-LAN? Mert abban ez router ennyiért 0, a 100mbites ethernet protjai mellett. Egy 16k-s tp-link már tud 900mbit körüli értéket. A wifi sebessége se egetrengető, sőt elég gyenge főleg ebben az árkategóriában. És funkciókban is gyenge, szóval ezen az áron(ahol már elég komoly Asusok, Netgear-ek vannak), ilyen paraméterekkel nagyon nem jó vétel. És az egyszerű beállítás sem egy olyan nagy dolog, az N65u-mat is egyszerű volt beállítani, cserébe ha valaki igényli, akkor jobban konfigurálható.

Itt egy szakmai teszt.

(#30) Mr. Teddy válasza kiskornel (#28) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Mármint a routered konfig lapján nem töltődnek be oldalak, vagy általánosságban a weboldalak? Nekem is volt ilyen bajom más routerrel, és a megoldás az volt, hogy a router konfigjában az "IP flood detection"-t ki kellett kapcsolni. Hátha nálad is csak ez a gond.

(#31) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

'99-ben vagyunk. Főhősünk bekapcsolja a gépét, megvárja míg betölt a Windows 98, majd ha elkerülte a kék képernyő, megkísérli a modemen keresztül elérni az internetet. Egy földrésszel arrébb egy tehetősebb társa pedig csak befekszik az ágyba, elindítja az iBookját, majd 5 órán keresztül (ameddig az akku bírja) internetezik.

Hát azt hiszem a cikkírót sem kell félteni, mindent megtesz, hogy legyen egy kis flémelés a topikban ;]

-(1) '99-ben az Apple-nek sem volt jobb/stabilabb oprendszere, mint a Win98
-(2) 300Mhz-es proci volt benne 800x600-as felbontással, 99-ben :)

Azért ne tegyünk már úgy mintha ez az alig több mint 3kg-os apróság akkoriban egy komoly dolog lett volna...

(#32) nuke7 válasza j-cool (#4) üzenetére


nuke7
veterán

Ha Mac-rol állítod be az AirPort utility-vel nagyon sok beállítasi lehetőséged van, sőt asszem ha ipadrol csinálod ott is vannak spéci beállítások ( upnp, PORT forward, fix ip, gateway, stb. Beállítás. Neked mi hiányzott..? :U )

https://youtube.com/user/nuke7

(#33) nuke7 válasza joysefke (#31) üzenetére


nuke7
veterán

Csak épp az egy power Pc proci volt, azt ne felejtsd el :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#34) KAMELOT


KAMELOT
titán

Szokásos apple. MINI cucc! Jó lett!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#35) madgie


madgie
titán

Jézus, mennyi tp-link huszár. Az utóbbi években három tp-linkem lett kuka, kitörölhetem a hátsót az öt év garival, ha félévente vihetem vissza a boltba, ott meg ugye nincs olyan jogszabály, hogy egyből csere...

Mondjuk a mostani linksys-től sem vagyok hasra esve, nem akarnak már mostanában sehol minőségit gyártani... akkor miért cserélnéd le két év múlva?

(#36) kovee01 válasza Marci79 (#2) üzenetére


kovee01
tag

Igen sajnos azért annyi mert alma.

Kérdezz bátran, szervizben is dolgozom, ha tudok segítek! kovee01 felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#37) KAMELOT válasza madgie (#35) üzenetére


KAMELOT
titán

Nekem 5 éve megy folyamatosan. :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#38) Ninja Chick. válasza madgie (#35) üzenetére


Ninja Chick.
tag

Ennél nagyobbat nem tudsz hazudni? De most komolyan.

Ha 3x viszed vissza, akkor ha kéred vissza fogják adni az árát, vagy éppen levásárolhatod más routerre. De hazudni mindig egyszerűbb mint gondolkodni. Mondjuk ez a trollságod lénye az biztos.

Én eddig olyanról, hogy valaki ennyi Tp-link routert visz vissza mindig csak fórumon hallottam valamilyen furcsa okból kifolyólag :) . De ha bemennék az iPon-hoz és megkérdezném, akkor szerintem ők is hasonlót mondanának...

Eddig én 3 Tp-link routert rontottam el. Egyet túlfesz miatt (ez nem az én hibám volt monjuk), a másik kettőt pedig firmware mókolás útján, és kapaszkodj meg, mindig cserélték. Egy szót sem szóltam a firmware pakolás miatt, pedig ez garancia vesztéssel jár automatikusan...

[ Szerkesztve ]

(#39) nuke7 válasza Ninja Chick. (#38) üzenetére


nuke7
veterán

szedd össze magad, a tp-link egy olcsó - cserébe egyáltalán nem olyan jó megoldás.
Az,hogy neked más a tapaszatalatod egy termékkel nem jelenti azt,hogy mas hazudik, vagy ugyanazt kell tapasztalnia mint neked.
Vedd észre magad, mielőtt kitiltanak, mert ez nem idevalo viselkedés :(

https://youtube.com/user/nuke7

(#40) Misi1979 válasza Ninja Chick. (#38) üzenetére


Misi1979
őstag

Van abban valami vicces, hogy az beszél hazugságról, aki ugyanabban a hozzászólásában elismeri, hogy ő maga többször is átvert (az általa ajnározott márkával) egy számtech boltot..

Ja és: nekem is volt nem kevés rossz tapasztalatom a tp-link routereivel anno, főleg a wr740-nel.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#41) madgie válasza Ninja Chick. (#38) üzenetére


madgie
titán

Rágalmazd a *****
(helyettesíthető bármely családtaggal, rokonnal, cimborával. én nem vagyok neked egyik sem)

[ Szerkesztve ]

(#42) Ninja Chick. válasza Misi1979 (#40) üzenetére


Ninja Chick.
tag

Miért vertem át?

Visszaküldtem nekik, elméletileg ők megnézték, hogy mi a hiba és tovább küldték. Ha ennyire tudod, hogy átvertem őket, akkor mond miért volt az, hogy egyszer leírtam azt is az iPon-nak, hogy openwrt flashelés közben sikerült téglásítani és mivel nincs soros portom nem tudom visszahozni a routert. Nem vertem át őket, sőt még meg is mondtam nekik és mégis csere volt a vége.

(#39) nuke7 : Én ezt értem, de valótlan baromságot állít. Tipikusan olyat, hogy próbál túlozni egy nagyot, csak azért hogy ő megmondja a frankót úgy hogy életében nem volt még Tp-link routere. Legközelebb amikor volt hozzá, az akkor volt amikor haverjánál látta. Ez ilyen Amd vs. Nvidia harc szintű dolog, ahol meg tudjuk mi van / volt / lesz.

(#43) Misi1979 : Igen visszaolvasva valóban bullshit et írtam, mert általánosítottam a 2 cserét.

[ Szerkesztve ]

(#43) Misi1979 válasza Ninja Chick. (#42) üzenetére


Misi1979
őstag

#38: " Egy szót sem szóltam a firmware pakolás miatt, pedig ez garancia vesztéssel jár automatikusan..."

vs

#42: "egyszer leírtam azt is az iPon-nak, hogy openwrt flashelés közben sikerült téglásítani és mivel nincs soros portom nem tudom visszahozni a routert. Nem vertem át őket, sőt még meg is mondtam nekik és mégis csere volt a vége."

Nincs több kérdésem.

[ Szerkesztve ]

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#44) HyP3b0y válasza Misi1979 (#43) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

A fene, várjatok már, nincs itthon popcorn! :)

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#45) nuke7 válasza Ninja Chick. (#42) üzenetére


nuke7
veterán

1. leírta mennyi tp-linkje volt.
2. nekem sincs jó tapasztalatom a tp-linkkel, de abban az árban nem tudok jobbat mondani.
ennyi.

nem mondthatod, hogy hazudott a szubjektív tapasztalatának leírása alapján. mert ez szubjektív.
te szereted cserélgetni a router-eidet, másoknak meg a belső átviteli sebesség, a megbízhatóság a fontosabb, nem pedig a minél olcsóbb vételár.

https://youtube.com/user/nuke7

(#46) tDr1v3r válasza Ninja Chick. (#42) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Te se vagy százas...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#47) madgie válasza Ninja Chick. (#42) üzenetére


madgie
titán

Te, szakadj már le rólam. Most direkt átloholtam a szomszéd szobába, lefotóztam azt a TP-Link-et, amit most cseréltem le, mert hetente háromszor szarrá fagyott és csak úgy javult meg, ha lehúztam a 220-ról. És nem, nem fogom ezt is visszavinni, 30 npig könyörögni ,hogy cseréljék, meg hol tart, meg mittomén... eladom bagóért, az öcsém haverja tisztában van vele, hogy ilyen, ad érte egy fél kocsmázásra valót és kész.

Hozzáfűzném: kétszer neveztél hazugnak, harmadszorra megyek a modkerbe. Megmondtam, kivel személyeskedj... nem játszottunk egy homokozóban.

(#48) Misi1979 válasza madgie (#47) üzenetére


Misi1979
őstag

Jelzem, hogy ez egy wr740, nekem is ilyennel volt problemam.. Ami nem vicces, amikor 3 ip-kamera is log rajta nonstop.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#49) madgie válasza Misi1979 (#48) üzenetére


madgie
titán

Nekem 24/7 megy a NAS-on az "adatforgalom", azt azért nem szeretik az olcsóbb, egyszerűbb routerek. Már előre félek, hogy a mostani Linksys EA2700 mit fog hozzá szólni hosszabb távon,

(#50) fotel


fotel
aktív tag

Nekem nem tiszta, tud ez a kütyüt router-ként is működni (ADSL/Kábelnet) vagy ez egy access point/repeater?

Egyébként engem az airplay miatt érdekelne, de én csak arra használnám, hogy meglévő hálózathoz egyfajta külső hangkártyaként csatlakoztassam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.