Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Kori_27


Kori_27
csendes tag

Helló!
Utána olvastam a témának, és már létezik CyanogenMod-ra is, természetesen GEN2, a 2.6.32.9 verziójú kernel módosulata, ami mindkét módot támogatja. Ha egy gnd-re kacsolt ID pinnel rendelkező OTG kábelt kötünk a Blade-re, reboot után host, ha simát, reboot után slave (persze ha 2x egymás után azonosat kötünk rá, nincs reboot :D ) Na most az lenne a kérdésem, hogy esetleg nem tud-e valaki kernel-t módosítani, ugyanis azóta kijött a CM 7.1.0 stabil verzió, immár 2.6.35.7pref+ kernellel, és jó lenne, ha erre is létezne egy stabil, kiforrt kernel. Ugyanis nekem a t0mm13b féle újabb kernel sem müxik, és mivek annak a topicja meghalt, nem tudtam segítséget kérni... Ezért gondoltam rád/rátok, hátha vki egy kis szemrevételezés után hozzá tudna szólni. Esetleg külön instmoddal kell betölteni a modulokat itt is? Egyébként ha valaki bevállalná a kernelfejlesztést, esetleg beavatna annak rejtélyeibe, szívesen csatakozok a témához, le is tesztelem a kerneleket, ha valaki tud segíteni moddolásban, nagyon megköszönöm.
[Link a kernelhez]
-->Itt két fájlt találtok, a fejlesztő szerint mindkettőt installálni kell. Valaki ötlet, mit rontok el?

Android4ever, Blade a király!!! :DD

[ Szerkesztve ]

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.” (Albert Einstein)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.