Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ollie


ollie
MODERÁTOR

Én is utálom, amikor a cigifüstöt kell szívni. Egy dolog, ha a dohányos megöli saját magát, de ne tegyen kárt másokban.
Évente több mint 2000-en halnak meg itthon passzív dohányzás miatt, többen, mint az autóutakon.

[Szerkesztve]

***

(#2) Andie válasza ollie (#1) üzenetére


Andie
őstag

Az haggyám, hogy összehamuzza a tüdőmet, de a farkamat is???
Dühitő. vért kiván.

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#3) tkazmer


tkazmer
addikt

Hát igen, sajnos előfordul. Én borzasztóan kiakadok a cigifüsttől, pláne, hogy 2 füstös lélegzetvétel után elkezdek köhögni tőle, sőt néha ha egy füstös alak áll mellettem a buszon, már akkor is. Szerintem amúgy, ha nem dohányzó a főnököd, akkor szólhatsz neki is...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#4) VladimirR


VladimirR
nagyúr

asszem dohanyoskent meg nalad is jobban elitelem az ilyen viselkedest
tobbnyire probalok a lehetosegekhez merten kulturalt dohanyoskent viselkedni, figyelni masokra, de amig ilyenek lesznek, engem is ezek alapjan fognak megitelni

szoval csak tamogatni tudom a csikkmegetetos akciodat

(#5) dabadab válasza Andie (#2) üzenetére


dabadab
titán

''Az haggyám, hogy összehamuzza a tüdőmet, de a farkamat is?''

Ez nem volt teljesen vilagos, hogy mikepp, bar nem biztos, hogy akarom tudni a konkret reszleteket :)

DRM is theft

(#6) VladimirR válasza dabadab (#5) üzenetére


VladimirR
nagyúr

''...Ugyanakkor felhivom a figyelmed, hogy nekünk elér a porcelánig...''

(#7) Andie válasza VladimirR (#4) üzenetére


Andie
őstag

Nemgondoltam, hogy a dohányosok is (legalábbis 1 :) ) mellém állnak, de annál jobban örülök.

Dabadab : rém egyszerü. Anélkül, hogy érzékenyen érintő részletekbe belemennék : amikor leülsz, akkor ugye elöl hozzáér a porcelánkarimához. Ez 80 kb fölötti testsúlynál sztem törvényszerü. Namost az illető gondolom ott nyomta el a csikket, még ültében. Ezért hamus lett a porcelán azon része, ahova nekem hozzáér. Neki valszleg nincs akkora, vagy nincs 80 kiló, vagy csak az utolsó pillanatban nyomta el - nemtudom, de az biztos, hogy nekem hamus lett. :B

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#8) Szabtom válasza Andie (#7) üzenetére


Szabtom
senior tag

lol

Vagy egy csaj volt. :DDD

(#9) Szőrös  válasza Andie (#7) üzenetére


Szőrös 
veterán

nem kell a porcelánhoz dörgölni. :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#10) Andie válasza Szőrös  (#9) üzenetére


Andie
őstag

Akkor meg lexa..om a deszkát hátul.
Bár az sem gázabb az elöl összehamuzásnál :D

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#11) Szabtom válasza Andie (#10) üzenetére


Szabtom
senior tag

Azért szerintem de. :D Nálunk sajna inkább ez szokott előfordulni, de szerencsáre a takarítók 30-60 percenként járnak be (NEM MCDONALD'S !!! :D ).

(#12) DeadMeat


DeadMeat
veterán

Dohanyoskent en is tamogatom az otletet... Ha van kijelolt dohanyzohely menjen oda bagozni,arra van.Xaras kozben meg birja mar ki h nem gyujt ra.
Nalun detto ugyan ez van a lepcsohazban,oda jarnak ki cigizni... a marhak meg meg be is csukjak a lepcsohaz ablakot,nehogy kimenjen a fust am.... es en dohanyoskent majd elhanyom magam,ha kimegyek a lepcsohazba.

Szal hajra!Etesd meg vele a csikkjet.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#13) Andie válasza DeadMeat (#12) üzenetére


Andie
őstag

Ne is mondd. Odaát a bankban van belső dohányzó hely (nálunk itt csak az épület előtt az udvaron - helyesen). Szóval van egy kis helység, kb 4x3 méter. Benne 6 asztalka. Ebéd után, mikor oda beülnek 15-en dohányozni, a túlsó asztaloknál ülőket nem lehet látni!!!
Nem túlzok, olyan füst van, mintha kigyulladt volna valami. Szürkésfehér pászma az egész helység. Nagyon dúrva. Én a folyosón elhaladva előttük, fuldoklok.
Hát mit mondjak, nem akarok megbántani senkit - de az ilyen megérdemli, hogy pár év múlva szivacsos tüdővel kinok közt dobja fel a talpát.
Most megköveztek, de bevallom énis elszivok 1 szivart, vagy 1 pipát havonta 1-2 alkalommal. Igaz nem tüdözöm le. De óránként szivni, és beülni egy ilyen halál-helységbe... ez már nem józanész...

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#14) Retekegér válasza Andie (#7) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Nem félsz, hogy elkapsz valami nyavaját? Ha mindenkinek (vagy legalábbis a többségnek) hozzáér a porcelánhoz, bele se merek gondolni, hogy hány f*rokkal érinkezel közvetve. Céges sz*rásnál nem árt, ha jól letakarod az ülőkét wc-papírral. Elnézést, hogy ilyen részletekbe bonyolódtam :D

<< Heimdal >>

(#15) Andie válasza Retekegér (#14) üzenetére


Andie
őstag

Hát énis gondoltam már erre, úgyhogy mostanában jól letörlöm papirral a deszkát is meg a porcelánt is a kérdéses részen. No nemmintha ez védene atomtámadás ellen...
Letakargatni meg elég kényelmetlen... De való igaz, még akár a bnőm is elkaphat valami jó kis gombát a kollega feleségétöl, simán...

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#16) amargo


amargo
addikt

Én tudod mit utálok, amikor a neveletlen barom beszáll a lifbe már az égő cigijével. Hát hogy a fszba??? nem bír ki 1 percet sem? 1-2x nagyon közel voltam, hogy lefujjam a dezodorommal az illetőt. De még tűrök.
Buszmegállóról nem is beszélek, ott arrébb tudok menni. De hogy még felszállás előtt az utolsó slukk kell neki, de azt már a járműben fújja ki. Anyád.

A másik, ami idegesít, hogy leszállásnál oda állank, az ajtóba, 1x már eljátszottam, hogy én is megálltam előttük, mint a birkák úgy néztek, hogy: ''most mi van?'' - ájjá arább vazzeg!

szerk:

Már megbocsássatok, de az előbbi hangulat úgy elillant, ahogy tovább olvastam a HSZ-eket, hogy csak na.
Én levitálással váltom ki az ominózus porcelánnal való érintkezést. A legviccesebb tunéziában volt, ott kb fele ekkora WC-k vannak minden szemszögből.. a 18x ~ 80 kg -hoz ez kész lélektani megtörés volt..


[Szerkesztve]

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#17) Janoska26 válasza Andie (#7) üzenetére


Janoska26
addikt

Felesleges elnyomni elől a porcelánon, egyszerűen be lehet dobni a retyóba ott van víz el is alszik azonnal, én otthon sunyiba nagyon ritkán rá szoktam gyújtani a retyóba, de csakis otthon és ritkán mer az asszony megöl ha a házba cigizek :DDD . Egyébként sem esik jól nekem sem zárt térben ha nincs megfelelő szellőzés, márpedig nálunk nincs, így nem dohányzunk benn, úgyhogy én is egyetértek veled :R

(#18) Hequila


Hequila
őstag

Csak az a gond az ilyenekkel, hogy ha már akkora paraszt, hogy a budiba megy cigizni, akkor valószínűleg fel lenne háborodva, ha szólnél neki, hogy ez nem az a hely...

Én is 80 kg felett vagyok, mégsem ér hozzá az itthoni budihoz... Szerintem nálunk nagyobb a retyó! A másik lehetőséget fel sem merem vetni... :D)

[Szerkesztve]

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#19) szjoci


szjoci
őstag

én is bagzok, de a ''kultúrált'' cigizők táborába sorolom magam.

Pölö melóhelyen az ebédlő a legközelebbi dohányzásra kijelölt hely (nem a legszerencsésebb...) de ebéd előtt 1/2-1 órával eszembe se jut hogy ott gyújtsak rá, inkább sétálok egy picit. Persze van olyan kolléga aki nyugodt szívvel bemegy cigizni ebéd közben is... :W

(#20) Janoska26 válasza szjoci (#19) üzenetére


Janoska26
addikt

Szerintem ez marhára nem szabályos, 1 helyen a kaja meg a cigizőhely, értelmes lehetett aki kitalálta :(

(#21) tiv83us


tiv83us
veterán

''Visszamenni a szobába, felvenni a mágneskártyát, lekoslatni 1 emeletet a következő budiig.. áh, ennél sürgőssebb.''

Csak nem kellett annyira, ha magneskartya kellett hozza :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#22) Andie válasza tiv83us (#21) üzenetére


Andie
őstag

De itt az egyes épületszárnyak folyosóit a középsö lépcsö- és liftháztól záródó ajtók választák el. Ezeken csak ilyen chippes kártyával lehet átjutni. Azt meg nem viszem magammal, ha ide indulok a budira, mer az ajtón belül van még. :)

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#23) Zewa


Zewa
senior tag

Eza szitu olyan ismerős. Csak avval a külömbséggel hogy általánosban volt. Egyolyan suliba jártam ahol volt gimi is nah a gimi 3.ona fiu budit senki nem rendeltetésnek megfelelően használták. Deh volt még pár ien budi a suliban.
Még ''ujoncként'' be mentem az alaksori Férfi WC-be és levegőt nem tudtam venni. kb 2 nm3-en 4en pumpéltak. Szép...
:(((

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.