Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#615) iMaverick


iMaverick
addikt

A KK-es Gravitybox-nál csak én nem találom azt a részt, ahol be lehet állítani, hogy ne "pofázzon" induláskor a SIM2 hiányára... A JB-esnél ripsz-ropsz belőttem annó. (Sőt, az igazság az, hogy ez volt az első dolog, amit abban beállítottam, mert zavaró a kiírása, miközben nem is tervezek 2-ok sim-et bepattintani.)

Ezekre a különböző "anomáliákra": embörök! :DD A 4.4-nél jónéhány biztonsági dolgot fogganatosított a Goggle... Pl. nem lehet "csak úgy" módosítgatni a fájlokat (főleg rendszerpartíción) (szerk: eddig elég volt a root jog + a fájlkezelőben R/W-tal felmountoltatni a partíciót), sőt, valamit az SD kártya programszintű elérésén is csesztettek. (Ha jól olvastam, akkor a programok csak a saját mappájukba írhatnak.) Erre pl. a Play!-ről több progi is letölthető.

Szóval szerintem türelemmel legyünk, adjunk még időt a szakácsoknak, hátha kitalálnak valamit!

(Az megint más kérdés, hogy egyszerűen nem értem, mi lett a Recovery-tekkel!? Nálam miért nem darálta le a TWRP-t? Mondjuk én nem is a ruszkiasított KK-et, hanem a USER-es, sima ENG/CH-s gyári rom-ot toltam rá... :F )

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.