Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) erer1000


erer1000
őstag

"Windows 10 Mobile operációs rendszert futtató 7,9 hüvelykes hibrid lesz, amely egyébként tekinthető PC-nek"

W10 mobile. tehát lényegében valószínűleg ARM?
7,9" tab. ja nem hibrid :D
tehát egy 7,9" tab már tekinthető PC-nek. done :DDD

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#2) copass


copass
veterán

MateBook / MacBook. apple bepereli mint a szél.

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#3) r4z válasza copass (#2) üzenetére


r4z
nagyúr

Az Asust is a Zenbookok külső megjelenése miatt perelte az Apple (ugyanis elég erősen MBA másolatok voltak eredetileg), nem a név miatt.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#4) lacy86


lacy86
addikt

Szerintem maradjanak a telefonoknal!
Eleg az nekik

(#5) Hopkins95 válasza copass (#2) üzenetére


Hopkins95
addikt

Nekem sikerült is először félreolvasnom! :D Aztán csak lehet hogy azért, mert nemrég adtam el az Airem.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#6) MongolZ


MongolZ
addikt

Mi a helyzet a biztonságtechnikai kérdéssel?

(#7) Cassi


Cassi
senior tag

Annyira azért nem hülyék, hogy Windows Mobile-os PC-vel jöjjenek. Állítólag egy hagyományos Intel alapú 2-az-1-ben lesz, ami Androidot tud futtatni tablet módban, á la ASUS Txxx sorozat. Ez így illeszkedne is a Huawei portfoliójába. Valami hasonló várható a Xiaomitől is.

Örvendetes, hogy ezek az erőteljes cégek beszállnak a PC-iparba, nagy szükség van rájuk, égetően hiányoznak az újítások. Azt azért kár várni, hogy rögtön letaszítják a trónról a mostani vezetőket.

(#8) tixem válasza copass (#2) üzenetére


tixem
addikt

Mást úgyse tudnak

;]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#9) #58450688


#58450688
törölt tag

Jó kis cég ez a Huawei! Van tőlük tablet, meg teló is, hibátlan mindkettő. Valami windowsos tablet lehet ez szerintem, de nem vagyok szaki. Viszont az android nekem nagyon low, vennék egy olyan tabletet amin lehetne melózni (After Effects, Photoshop stb...) Persze Win10 el, de nem horror árban. Az asztali pécével már nagyon tele a hócipőm főleg ez a Crimson driver balhé miatt, meg nekem az erőszakosan terjesztett Win10 sem jött be, szarabb videós munkára. Van a fenti felvetésemre valamilyen alternatíva? :R

(#10) MongolZ válasza #58450688 (#9) üzenetére


MongolZ
addikt

Ja, nagyon jó kis cég a Huawei, kár, hogy a normálisabb EU államok kitiltották őket a közbeszerzésből biztonságtechnikai okok miatt (Magyarország természetesen tőlük vásárol).

(#11) copass válasza tixem (#8) üzenetére


copass
veterán

levédeni meg túlárazni!:D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#12) Teréz Atya válasza MongolZ (#10) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Jaja, mert az amcsi Juniper cuccain nincs backdoor. Oh, wait? :DDD

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#13) Matada2.3 válasza copass (#2) üzenetére


Matada2.3
veterán

Nem is a perek miatt, hanem csak úgy, legyen már valami más neve, minek kell direkt ezt csinálni? Aztán majd ezen csámcsognak az emberek mikor lehet tökre jó cuccot csináltak..

Finn the human

(#14) joysefke válasza Teréz Atya (#12) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Meg a Fortinet cuccaim :)
A kérdés inkább az, hogy kién nincsen...

(#15) derive válasza copass (#2) üzenetére


derive
senior tag

Jaja, nekem is elege kinai koppintasnak tunik. Nem lesz ez mas, mint egy n+1edik kinai 2in1 gyarto, ami a logot adja a Foxconn whitebox tabletjeihez.

(#16) MittuDomain_ válasza joysefke (#14) üzenetére


MittuDomain_
őstag

A BB-men Nem US vagy CH, hanem kanadai a backdoor. ;]

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#17) pengwin válasza MongolZ (#10) üzenetére


pengwin
addikt

Szerintem nem rosszabbak ők az amerikai konkurenciánál biztonságtechnikai szempontból, csak ők az aktuális "Rossz Nagyhatalom" részére tesznek backdoort a termékükbe, míg a konkurencia nagy testvérünk, a Jó Nagyhatalom részére csinálja ugyanezt.
Az amerikaiak (és egyéb nyugati hatalmak) kémkedése meg pont ugyanolyan veszélyes, mint a kínaiaké, semmivel sem jobb egyik nagyhatalom sem a másiknál.
Szóval kár itt előadni, hogy fujj, gonosz sárga veszedelem... :P

A névhez:
Szerintem a saját brandjükbe teljesen logikusan illeszkedik a név, de tudom, mindenki csak az Apple-t másolhatja...

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#18) MongolZ válasza pengwin (#17) üzenetére


MongolZ
addikt

Ez is egy hozzáállás.

(#19) Teréz Atya válasza pengwin (#17) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

MateBook. Biztos olyan mint a facebook, csak azt kell bejelolni aki megvolt. :)

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#20) Dare2Live válasza pengwin (#17) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Azert ami a lenovorol kiderult az elmult evben az brutalis. nalam mint os Thinkpados (t60/t400/t410 most t450) sikerult felrakatni magukat a tiltott listamra.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#21) jerry311


jerry311
nagyúr

A MateBook inkább társkereső oldal lehet, ilyen névvel. ;]
Laalalalaaa én csak dúdolgatok itt, reszelgetem a körmeim és hülyeségeket beszélek. :DDD :U

(#22) Teréz Atya válasza jerry311 (#21) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Megeloztelek hulyesegben. :P

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#23) jerry311 válasza Teréz Atya (#22) üzenetére


jerry311
nagyúr

(#24) tixem válasza jerry311 (#21) üzenetére


tixem
addikt

Vizuális típus vagyok ;] Furcsa képek szöktek a szemem elé :DDD

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#25) Cassi


Cassi
senior tag

Mai cikk a Digitimes-on: Huawei 2-in-1 áprilisban, 12,9", tisztán Win 10, elsősorban üzleti célra. Xiaomi 2-in-1 13" körüli, Win 10 + Android MIUI-val duálban.

(#26) derive válasza Cassi (#25) üzenetére


derive
senior tag

Mondom, hogy nem nagy cucc, mar most is tamadnak a kinai tabletgyartok. Markas tabletet mar en is csak hasznaltan veszek v cegtol kapok.Pl. a Cube i9 nevu 12 colos Skylake-M tablet heteken belul megjelenik kemeny 450$ert.... (es a Cube a legjobb minosegu kinai gyarto)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.