Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) BullZeye válasza tjnet (#500) üzenetére


BullZeye
veterán

Szalagot, Arduinot (+USB kábelt), tápot, és a leírás elején lévő Hyperion.NG lesz a barátod. Hardveres rész ugyanaz.

(#502) tjnet válasza BullZeye (#501) üzenetére


tjnet
aktív tag

köszönöm

SAMSUNG QE75Q85RATXXH - Samsung S20+ - K1Pro - ACER H6810 - MARANTZ 5012 - DALI Spektror

(#503) pook20 válasza Celtis (#499) üzenetére


pook20
aktív tag

köszi egyenlőre nem kell csak elvi szinten mozog a téma. :)

asrock 970 extreme4 AMD Phenom(tm) II X2 555 Processor /3700 MHZ/ ATI Radeon HD 5570 (1024 MB)CORSAIR 16GB Vengeance DDR3 1866MHz CL9 KIT CMZ16GX3M2A1866C9 +LG optimus 3D /P920 /

(#504) Celtis válasza tjnet (#502) üzenetére


Celtis
veterán

Meg egy kis szerencsét, mert továbbra sem megy stabilan amlogic-on. Kivéve a szerencséseket, akik pont olyan forrást méznek, ahol nem jelentkezik a probléma.

(#505) BullZeye válasza Celtis (#504) üzenetére


BullZeye
veterán

Ja igen, ez annyit jelent, hogy random, 30 percenként belassul. Néha magától helyre jön mire eljut az agyamig, hogy akad. Néha balra gomb, és visszalép 10 secet, ami az akadás miatt 5 másodpercet ugrik vissza, de azonnal helyrejön.

Ígéretek vannak rá, hogy javítva lesz, de az is több hónap volt, hogy a menuben Hyperion ne BGR színben adja ki az RGB-t (lejátszás alatt jó volt), most ezt javította végre valaki Hyperion fórumon.

(#506) BullZeye válasza BullZeye (#505) üzenetére


BullZeye
veterán

Jó hír, Nightlyban végre javították a lassulós hibát 3 hete, remélhetőleg a következő stabil verzióban már benne lesz a fix.

(#507) Indiant válasza BullZeye (#506) üzenetére


Indiant
addikt

Miben javították? (link?) Libreelec, vagy Coreelec?

(#508) Celtis válasza Indiant (#507) üzenetére


Celtis
veterán

CE.

(#509) Indiant válasza Celtis (#508) üzenetére


Indiant
addikt

Köszi! Akkor lehet ki kell próbálnom. LibreELEC 8.2.3.1-ről nem lesz egyszerű.

(#510) Celtis válasza Indiant (#509) üzenetére


Celtis
veterán

Egyáltalán nem bonyolult. SD kártyára vagy internal flashre van telepítve a rendszered?

(#511) Indiant válasza Celtis (#510) üzenetére


Indiant
addikt

A belsőn Android van és SD-n az LE.

(#512) Celtis válasza Indiant (#511) üzenetére


Celtis
veterán

Lehet, hogy a sima upgrade nem fog működni a partíció átnevezések miatt, ezért azt javaslom, hogy csinálj egy mentést a belső flashre vagy hálózatra. Egy új SD kártyára írd ki a CE image-et, és indítsd el azzal a boxot. Utána töltsd vissza a mentést. Egy csomó addon-t frissíteni kell majd, de a beállítások így megmaradnak.
Ha valami félremegy, csak visszarakod az LE-s kártyát és minden marad a régiben.

(#513) Indiant válasza Celtis (#512) üzenetére


Indiant
addikt

Köszi. SD-n már megy, de a nandra dual bootban nem tudom felrakni.

(#514) Indiant válasza BullZeye (#506) üzenetére


Indiant
addikt

Hol lehet letölteni a javított CE-t? Én csak a fórzumot találtam meg:
https://discourse.coreelec.org/t/slow-down-of-hyperion-ng/341

(#515) Celtis válasza Indiant (#514) üzenetére


Celtis
veterán

corelec.org oldalon kattintasz a downloadra, és ott a nightly-t választod. Nem túl bonyolult. :)

(#516) Indiant válasza Celtis (#515) üzenetére


Indiant
addikt

Ez így tényleg nem, csak Portisch írta ,hogy feltöltött javított releaseket (azok gondolom nem a nightlyk) ,de nem tudom hová.

ui.: coreelec.org ;]

[ Szerkesztve ]

(#517) Celtis válasza Indiant (#516) üzenetére


Celtis
veterán

A nightlykban benne van egy ideje a javítás.

(#518) Indiant válasza Celtis (#517) üzenetére


Indiant
addikt

:C Akkor lehet költözni.
Mexel fórumtárs dualboot-ját próbálom megvalósítani, de S905-ön egyelőre nem megy, hogy Android mellől Nandról fusson a CE.

(#519) Indiant válasza Celtis (#517) üzenetére


Indiant
addikt

Valakinek van valami infója, a Hyperion.ng telepítéséről? (mi a különbség a Hyperion és a Hyperion.ng között)
Illetve, hogy mindkettő lassulása javítva van-e, vagy csak a Hyperion.ng-é.

(#520) BullZeye válasza Indiant (#519) üzenetére


BullZeye
veterán

NG az új, azt telepítsd, de mindkettő javítva lett, mert nem program függő.

(#521) Indiant válasza BullZeye (#520) üzenetére


Indiant
addikt

Telepítem, de nem működik.

(#522) Indiant válasza BullZeye (#506) üzenetére


Indiant
addikt

BullZeye,
tudnál jó irányba terelni CE Hyperion.ng témában akár privátban is?
Ahogy látom nem annyi, hogy az LE alatt működő Hyperion hyperion.config.json fájlt bemásolom. Ahogy látom "sima" udp átvitel nincs is. Wemos d1 mini-vel működött eddig, ahogy látom, ahhoz talán nem kell nyúlni.

(#523) BullZeye válasza Indiant (#522) üzenetére


BullZeye
veterán

Leírásban leírtam mindent amit tudok (leírás legvégén hyperion rész), és ami hibákba ütköztem és a megoldásukra, ha az alapján nem működik, akkor nem tudok segíteni.

(#524) Celtis válasza Indiant (#522) üzenetére


Celtis
veterán

Az ng-t már a webes felületén keresztül kell konfigurálni. A sima hyperionos json konfig teljesen más volt, nem jó az ng-hez.

(#525) Indiant válasza Celtis (#524) üzenetére


Indiant
addikt

Erre én is rájöttem. ..és ahhoz hol van manual?
Mert nekem udp kapcsolat kell és olyan opció nincs.

(#526) Celtis válasza Indiant (#525) üzenetére


Celtis
veterán

Default a 8090-es porton éred el a hyperion.ng konfig oldalát.
A Configuration menüben a LED hardware lapon a LED controller fülön a controller type-on tudsz választani. Rengeteg mód van, valami UDP-s is.

(#527) Indiant válasza Celtis (#526) üzenetére


Indiant
addikt

Nálam az nem működött. Ma egyszer igen, majd elmászott a 8099-re.
Az udp-ből udpraw lett. ..és működik! :C
Köszönöm a segítséget!

(#528) Indiant válasza BullZeye (#523) üzenetére


Indiant
addikt

"Hyperion config, Excel és Notepad++ segítségével csináltam saját kiosztást" - ennek a trükkjéről kaphatunk leírást?
A menü világítását Neked sikerült kikapcsolni? Elég nekem a film alatt a led világítás.

[ Szerkesztve ]

(#529) BullZeye válasza Indiant (#528) üzenetére


BullZeye
veterán

Aha, a javas konfigurátorral csináltam LED-hez konfigot, darabszám, hol kezdődjön, irány stb (ez azért kellett, mert jobban használható formátumot kaptam):

"leds": [
{
"index" : 0,
"hscan" : { "minimum" : 0.9697 , "maximum" : 1.0000 },
"vscan" : { "minimum" : 0.9500 , "maximum" : 1.0000 }
},
{
"index" : 1,
"hscan" : { "minimum" : 0.9394 , "maximum" : 0.9697 },
"vscan" : { "minimum" : 0.9500 , "maximum" : 1.0000 }
},

Régen volt, pontos lépésekre nem emlékszem, de a lényeg, hogy a sarkokon lévő dupla ledből 1-et csináljak, ha jól emlékszem 104 leddel indultam, hogy a végén 100 legyen (sarkokat kiszedtem ugye).

Utána pedig a "index": 0-103-at kellett helyrehozni, ehhez használtam excelt, meg notepad++ macro-t, így helyükre kerültek a LEDek.

Innen csak bemásoltam a webes konfig fálba a "leds" részt felülírva az ott lévőt, és tádááá, sarkokon 1 led lett, és nem csúszkál összevissza a háttérvilágítás.

(#530) Indiant


Indiant
addikt

Nos a CE alatti javításról csak annyit, hogy a film tényleg nem lassul, de a ledek sokszor kialszanak majd újraindulnak. Ez szerintem nem megoldás.

(#531) BullZeye válasza Indiant (#530) üzenetére


BullZeye
veterán

Nálad van a hiba, nálam az elmúlt 1 évben nem aludtak ki egy tizedmásodpercre sem, most sem.

(#532) Indiant válasza BullZeye (#531) üzenetére


Indiant
addikt

Nálam biztos van.
CE 0503-es nightly és Hyperion.NG 9.1.100.3 udpraw és amlogic.
A másik oldalon ESP8266 wifin, rajta a ledek. (de ez az oldal nem változott)

(#533) Indiant válasza Indiant (#532) üzenetére


Indiant
addikt

Nos ez érdekes.
A CoreELEC-Amlogic-ng.arm-9.0-nightly_20190503 ha jól vágom 9.0. ..de ha telepíteném a nightly addonokból a Hyprion.NG-t, akkor ott a 9.1-hez valókat ajánlja fel. :F
De itt még nincs vége. Ha jól értem, ehhez a service.hyperion.ng-9.0.100.1 való.
Azt írják 100.1-ben nincs amlogic grabber, ami a 100.2-ben már van. (de ezek szerintem 9.1-esek) :Y

BullZeye: Légy oly kedves leírni a Te általad használt verziószámokat. (CE és Hyperion.NG)

(#534) Indiant válasza Indiant (#533) üzenetére


Indiant
addikt

Nálam a weben nincs olyan opció mint amit Portish ajánl: (nekem csak amlogic van) - amvideocap0 vagy ge2d nincs. :Y
..és a parancsot sem adtam még ki, pedig naponta kéne.... :W

(#535) BullZeye válasza Indiant (#533) üzenetére


BullZeye
veterán

Én ezt a verziót használom, mert ebben javítva van a menüben a színek felcserélése.

Sima mezei telepítésen és webes konfig beállításon kívül nem csináltam semmit rajta

(#536) Indiant válasza BullZeye (#535) üzenetére


Indiant
addikt

Köszönöm.
Portish azt írta, használjam a legújabbat. Bár abban a két említett menüpont hiányzik.
Rakok egy új kártyára egy új rendszert.

[ Szerkesztve ]

(#537) Indiant válasza Indiant (#536) üzenetére


Indiant
addikt

A Te általad küldött verzió nálam nem működik. (a led ugyan világított, de csak pirosan)
Az új sorokal pedig megint kikapcsolnak:
"amlogic_grabber" : "amvideocap0",
"ge2d_mode" : 1
:W
Asszem marad a belassulás.

(#538) Zsmester89 válasza BullZeye (#535) üzenetére


Zsmester89
őstag

Alfawise H96 Pro+ linkjén ha kiválasztom az eu-plug 3+64gb változatot, akkor annak mely szállítási módja áfa mentes? (értem én itt, hogy HK-4 vagy CN-099 ha valamelyik eu-s).
Mik a tapasztalataid vele, mennyire lehet vele kiváltani egy teljes értékű médialejátszót?

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#539) Indiant válasza Zsmester89 (#538) üzenetére


Indiant
addikt

Ez itt eléggé off, fáradj át a kérdéssel a https://mobilarena.hu/tema/amlogic_s905_s912_processzoros_keszulekek/friss.html [Amlogic S905, S912 processzoros készülékek] topikba, légyszíves.

[ Szerkesztve ]

(#540) Ronin- válasza Indiant (#539) üzenetére


Ronin-
senior tag

Hali.

No végül összeraktam Én is az idő során,hogy RPI 3+ -ról megy a média, usb-n arduino rákötve és arról megy a led.. egyenlőre azt nem tudtam összehozni,hogy közvetlen az RPI -ről vezérelje, viszont így tökéletes, keveset fogyaszt, nem késik stb.. Elvileg HDMI splitterrel megoldható az is,hogy más HDMI forrásból is működjön a dolog (pl xbox,ps stb.)
Viszont kicsit besokalltam, ha valakinek szüksége van ledre, van egy bontatlan 5m WS2813 4 pin ledsorom, természetesen egyesével címezhető.
Egyenlőre WS2812b -vel oldottam meg magamnak, 3 pinessel. Először azt hittem azzal van a gond, de kiderült,hogy nem, így mégsem kell a 4 pines.

(#541) Indiant válasza Ronin- (#540) üzenetére


Indiant
addikt

Szuper, ügyes vagy! :C

(#542) szente


szente
addikt

Sziasztok!

Erről mit gondoltok?[link]

(#543) Celtis válasza szente (#542) üzenetére


Celtis
veterán

A 3A-es táp édeskevésnek tűnik egy 5m-es szalaghoz. Én legalábbis 10A-est vettem az 5m szalaghoz.
Szerintem jobban jársz ha magad összerakod. Szalag+táp+arduino nano.

(#544) szente válasza Celtis (#543) üzenetére


szente
addikt

A visszajelzések között azt olvastam, hogy azt csak az 1m-esekhez adják, a 3m-eshez pl 9A adapter adnak.
Illetve közben megtaláltam atz Alin is, ott a review képek között a sok méteresnél már combosabb táp volt nekik a dobozban.

Igazából azért lenne innen jó, mert hamar ideérne és megspórolna egy csomó forrasztást, amihez amúgy is kicsit bénácska vagyok.

(#545) Celtis válasza szente (#544) üzenetére


Celtis
veterán

Ha a dobozban egy arduino van, akkor jó, mert szükség esetén tudod cserélni vagy frissíteni a szoftvert.
Ha nem, akkor sincs gond, mert legfeljebb veszel egyet. :)

Hogyan lesz bekötve, használva, azt tudod?

(#546) szente válasza Celtis (#545) üzenetére


szente
addikt

Egy Amazonos review alapján ezeket tudja futtatni:
Download link: ambibox.ru/en
Mac Os/Linux: Prismatik
Windows: Ambibox or Prismatik
Raspberry Pi: Openelec/libreelec+Hyperion
Android TV/TV boxs (Android 5.1 or above): Android ambilight application (Paid software)

Van a TV-re kötve egy mini gép(HDMI,Win10,Kodi,valszeg HUB-on lenne a vezérlő,mert csak 2 USB-m van és az egyiken a HDD van, a másikon pedig a távnak az infrája), azon szoktak menni a filmek, arra szeretném rákötni.
Csak nem tudom, hogy tudnak e olyan tápot adni hozzá, amivel felgyújtom a lakást. illetve valamelyik magyar LED szalag bolt oldalán olvastam, hogy a LED szalag alá nem árt egy alu profil a hőelvezetés miatt. Tényleg kell?

Ahogy számolgatom, építve se jönne ki lényegesen olcsóbban és akkor még várhatok egy csomót amire megérkezik minden, illetve forraszthatok egy csomót, amit megint nem szeretnék ha nem muszáj.

Amúgy találtam erről egy Youtube videót és ott simán behajlítota a TV sarkoknál a szalagot, nem vágta el. Jó az úgy?

[ Szerkesztve ]

(#547) Celtis válasza szente (#546) üzenetére


Celtis
veterán

A sarkoknál szerintem forrasztani kell vagy venni sarokelemet, ha van ilyen. A melegedéstől nem félnék, mivel általában csak töredék fényerővel fog világítani. Ha világításra használnád, akkor kéne hűtés.

A táptól sem félnék, mert csúcsra van méretezve és készenlétben még csak nem is igazán melegedhet. Max elpukkan, de nem fog kigyulladni,

(#548) szente válasza Celtis (#547) üzenetére


szente
addikt

Akkor szerinted rányomhatok az Order gombra? :)

(#549) Celtis válasza szente (#548) üzenetére


Celtis
veterán

Én elmondtam az aggályaimat, a többi a te dolgod.

(#550) Indiant válasza szente (#544) üzenetére


Indiant
addikt

Én forrasztás nélkül raktam össze sarokelemmel.

(#551) szente válasza szente (#542) üzenetére


szente
addikt

Na megjött ma a cuccos, gyorsan melóhelyen összedugdostam, hogy minden működik e.
Elvileg a BOX-ba valamilyen Arduino klón van, de még nem bontottam meg, mert az egész BOX körbe le van matricázva, de tapintásra a matrica alatt van négy db csavar. Ha véglegesen összeraktam, majd lehet hogy bele kukkantok.
2db tápot kaptam hozzá, egy 2A és egy 3A-t. Ezeket a LED szalag két végére kell dugni.
Egyébként csak annyi szerelést igényel az egész, hogy el kell vágni a LED szalagot a sarkoknál(de ugye láttam olyan videót, ahol csak simán meghajtották 90 fokban a szalagot a sarkoknál), majd össze forrasztani.
A LED szalag sima, nem IP védett.

Eddig megfelelő minőségűnek tűnik az egész, de amit ha én szerelek másképp csináltam volna:
2db adapter helyett csak 1db, mert most vehetek egy elosztót
IP védett LED szalag, hogy könnyen lehessen takarítani
Hosszabb USB kábel, mert szerintem nem fog elérni a HTPC-től a TV-ig.

Este hazaérek és beüzemelem, majd még írok.

(#552) BullZeye válasza szente (#551) üzenetére


BullZeye
veterán

IP védett nem annyira buli, besárgul egy idő után. 2 éve van fent sima szalag, nem takarítottam azóta, de nem is igényelte...

(#553) szente


szente
addikt

Na beüzemeltem, elvileg mindent jól összeforrasztotam, látszólag jól is működik.
Viszont mielőtt felragasztom, lenne egy kèrdèsem.
Alul nem akartam szünetet hagyni, ès a sarkoknál lèvő átfedès miatt alul 38 felül 36db LED van (oldalt 21-21). Mivel Ambiboxban csak horizontális ès vertikális zónákat lehet beállítani, nem lehet oldalanként, attól függetlenül jó ez így? Ha igen, akkor hogyan kène beállítani a zónákat?

Illetve próbáltam a Prismatiket is de az 5.11-es verziónak a GUI-ja teljesen össze van esve 4K felbontás mellett, így kb semmit nem lehet benne beállítani, a 6-os verzióval pedig az a gond, hogy miután megcsináltam a telepítès utáni setup wizard-ot ès indulna el a program,akkor egyből ki is lèp magától ès utána soha nem indul el. Erre ötlet?

BullZeye: Akkor ez mègse egy negatív tulajdonsága a csomagnak. :)

[ Szerkesztve ]

(#554) chris-v válasza BullZeye (#552) üzenetére


chris-v
senior tag

Nekem ip védett van 2 éve, nem sárgult meg. És könnyen tisztítható, csak egy kis ronggyal lehúzom róla a port.

[ Szerkesztve ]

"Roads? Where we're going we don't need roads!"

(#555) redhunter


redhunter
senior tag

Sziasztok ,teljesen laikusként kérdezném hogy merre induljak,mit vegyek ahhoz hogy egy philips 436m6vbpab monitoron ami mindenre van használva,ps4 pro,pc ,filmnézés ,legyen ambilight megvilágításom?

PSN - RedFoxHun

(#556) szente válasza szente (#553) üzenetére


szente
addikt

Na sikerült kb belőni, de a Celeron N4100al nem igazán barátok, elèggè izzad alatta. Valaki esetleg használja hasonló vassal?

(#557) BullZeye válasza chris-v (#554) üzenetére


BullZeye
veterán

Nekem 2 évig volt fent, mikor leszedtem klaszik sárga volt a gumis rész, pedig közvetlen napfényt sosem látott.

(#553) szente
Ha Hyperiont használsz, akkor manuálisan be tudod állítani a ledeket, igaz elég melós, viszont ha el van csúszva, akkor szemből nézve is elég zavaró a vékonyabb dolgoknál, hogy 3 centivel odébb van a világítás.

(#558) chris-v válasza BullZeye (#557) üzenetére


chris-v
senior tag

Lehet vannak minőségbeli különbségek itt is. Vagy lehet valamikor rákerült valami tisztító szer és attól. Vagy nálam került rá valami tisztítószer és attól nem. :)

Más:
Nemrég vett egy ismerősöm egy Philips ambilight-os tv-t. Azt kell mondjam, hogy közelébe nem vagyunk a gyári megoldásnak. Hasonló, de a gyári nagyon ott van, mind színben, mind fényerőben.

"Roads? Where we're going we don't need roads!"

(#559) szente válasza BullZeye (#557) üzenetére


szente
addikt

Win 10-et használok, arra nincs Hyperion ha jól néztem. Prismatikba helyére húztam kézzel a LED-eket, aztán később megtaláltam az Ambibox-ba is ezt a funkciót, úgy hogy ezzel már nincs gond.

Most jelenleg a teljesítménnyel szívok. Még nem találtam olyan beállítást, amivel a filmek és a ledek is laggolás mentesek lennének. Ambiboxban a Kodi Direct-et be sem tudtam állítani, egyszerűen nem világítanak a ledek hiába indítom el. A Windows 8 mód még úgy ahogy működik, csak kicsit laggol (CPU és GPU kihasználtság is közelít a 100%-hoz), a többi ami működik, az meg annyira vas igényes, hogy kicsit arrébb mozdítok egy ablakot, és már egyből ki is akad a proci kihasználtság grafikon. A ledek, meg késnek vagy 1-2mp-t.
Esetleg ötlet valami teljesítmény hatékonyabb megoldás? Már arra is hajlok, hogy Win helyett Linux, ha ott jobb a teljesítmény.
Vagy esetleg a Boblight programja kompatibilis ezzel az összeállítással? Arra kisebb gépigényt mondanak.

(#560) szente válasza szente (#559) üzenetére


szente
addikt

A Boblight fèlig meddig működik, de csak az első pár led èg, de az veszi a lapot ès talán eddig ez a program kerül a legkevesebb teljesítmèny vesztèsbe.

(#561) szente válasza szente (#560) üzenetére


szente
addikt

Na talán kezdek a vergődèsemnek a vègèhez èrni.
Sikerült beüzemelni a Boblightot, tök pöpecül működik, leszámítva azt, hogy a feketèknèl nem veszi vissza a fènyerőt, hanem szerintem maxra csavarja az összes színt. Erre kène mèg valamit kitalálni ès boldogság van.

(#562) SüdiLaller


SüdiLaller
aktív tag

Üdv!

Játszik itt valaki a géppel, az ambilight élménye közben?
Mostanában észrevettem én, és az öcsém is hogy rettentően elkezdi zabálni a CPU-t az AmbiBox.exe
Eleinte nem volt gond, kb 2 éve raktam össze, és először ő kezdett el panaszkodni, nálam nem volt gond, majd jelentkezett itt is a probléma. Elképzelhetőnek tartom, hogy valamelyik nagyobb win10 update lehet a ludas.

i5 3570K
1060 6GB
és egy jóféle asrock gamer deszka 8 GB Rammal toljuk mindketten.
75 Hz-es a monitorom, és ennyire be is van korlátozva az fps ingame. (R6Siege)
Amikor játszunk, és megy az ambi, olyan szinten belaggol sokszor, hogy alig látok valamit. 20-30 közt darál.

Köszi a választ.

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#563) Ronin- válasza SüdiLaller (#562) üzenetére


Ronin-
senior tag

Érdekes, Én egy Raspberry pi 3 B+ -ra raktam fel, hyperionnal, open elec lejátszóval semmi gondja nincs. Stabil, nem késik, nem áll meg, semmi.. pedig az nem egy erőmű. Persze csak médialejátszóként üzemel(t), de teljesen rendben van minden vele.

(#564) RazoR


RazoR
veterán

Sziasztok,

Mindent sikerült beszerezni a cucchoz, ott vagyok bajban, hogy nálam nem a TV-re kerülne az egész, hanem a monitorra és ott ugye adott a PC. Ebben az esetben a leírásból nekem mi fog kelleni a programok közül? :F

(#565) tamas0827


tamas0827
csendes tag

Sziasztok,
Én RPI3-ra LE alá raktam fel a hyperion-t, egy 2801 szalagot vezérel, a konfigurálást a HyperCon-nal csináltam.
A forrasztásokkal jól meg szenvedtem, de úgy tűnik, hogy most már működik a teljes szalag.
Folyamatosan próbálkoztam a beállításokkal, de továbbra is azt tapasztalom, hogy a kék és zöld szín fel van cserélődve, illetve a tiszta kék és tiszta zöld színeknél van villódzás.
Van-e esetleg ötletetek, hogy mi okozhatja ezt? Mivel próbálkozzak még?

(#566) RazoR


RazoR
veterán

Nagyjából kész, a színeket nem sikerült még jól beállítani de elégedett vagyok. :)
[link]
[link]

(#567) RazoR


RazoR
veterán

Néha csinál olyat, hogy elkezd villogni az egész szalag random színekben, ez mitől lehet?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.