Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) westcoastog válasza Brutális eb (#46) üzenetére


westcoastog
veterán

jó, ez eléggé sarkítva volt, de azért bőven lehetett hallani hogy ez/az túladagolt, az meg gondolom kemény droggal tette, biztos nem hétvégi fűfogyasztó volt.

(#52) Kassadin válasza moha21 (#48) üzenetére


Kassadin
addikt

Én ismertem régebben egy fiatal lányt, aki kemény drogot nyomott(azt hiszem kokain vagy heroin), gondolom a szülei semmit se tudtak. Azóta mi van vele nem tudom, de eléggé durva volt látni azt a függést, amit a szer okoz. Nem kívánom én az senkinek.

[ Szerkesztve ]

(#53) Motion_Blur válasza moha21 (#48) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"Ja még annyit, hogy szerintem itt nem ismer a nagyja nép egy "drogost" sem."

Unokatesóm triatlonozott, jó kondiban lévő bika srác volt kb. 80-85kg.

Kiment dolgozni Londonba (nem azért mert éhenhalt volna, vagy a családja elől menekül stb..), 2 év múlva vissza jött 60 kilósan, megrottyanva és teljes függőként. Arca beesve, tartása semmi stb... Velem őszinte volt és elmondta hogy hogyan kezdődött és hova jutott. Annyi esze volt hogy felfogta mivel játszik, így már sikerült visszakapaszkodnia napi fűhasználó szintre. De abból nem enged. És nem 1x éves kölökről van szó.

Nekem ennyi személyes találkozás elég volt a droggal, meg fősulin a sok gyökér akik még a fél napot se bírtak ki, ők cigi helyett füvet szívtak két előadás között... aztán mentek is a levesbe...

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#54) moha21 válasza Motion_Blur (#53) üzenetére


moha21
addikt

Ja, hát én sem mondom, hogy a drog jó ( sőt!!! )..

De akkor látod te is ( meg remélem más is ), hogy kár lett volna az unokatesódért.

Fű user közt is van aki normális ( tehát nem minden szünetben vagy minden nap, hanem csak vmi alkalomkor ) meg nyilván a te általad említett gyökerek, akik szerintem is gyökerek.

Kábítószert én is elítélem, de még inkább azt aki rászoktatja, hozzájuttatja az embereket hozzá. És akkor ördögi kör, mert ugye elég nagy pénz van benne.

Alkohollal cigivel is így vagyok. Én szerencsére "könnyen" kimásztam belőle, legtöbb ismerősöm nem.

Ja és ez nem neked szól, hanem összességében 27 éves tehetséges lányra ( bár tehetségtelenre is ), azt mondani megérdemelte hááát szomorú. :(

Főleg úgy, hogy annyit tudunk róla vagy az összes sztárról amit a bulvár kinyom magából.

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#55) Kassadin válasza moha21 (#54) üzenetére


Kassadin
addikt

Igen nagy különbség van a könnyű meg a kemény drog között, de ezt te is tudod.
Abban szerintem nincsen semmi kivetnivaló, ha időnként elengedi magát az ember és elnyom egy spanglit(nem álszenteskedem, én is próbáltam párszor bulik alkalmával), de amikor minden nap nyomod, az szerintem kicsit durva. Nekem volt osztálytársaim mindennap füveztek, és hát az agyi szintjükön is látszott. Úgy gondolom hogy mértékkel mindent szabad(na), de annak értelmét nem látom hogy otthon begubózva drogozol...Arról nem is beszélve, hogy több év füvezés meghozza az eredményét is, és érdekes hogy pont az egyetemisták körében ilyen népszerű, akiknek kellene a rövid távú memória a tanuláshoz.
Nem fogok senki fölött se pálcát törni, mindenki azt csinál az életével amit akar, csak utána ne mást okoljon a saját hülyesége miatt.

#56: Te kis alkesz.

[ Szerkesztve ]

(#56) moha21 válasza Kassadin (#52) üzenetére


moha21
addikt

Én sem kívánom senkinek. Csak a testi elvonásba bele lehet pusztulni, utána meg marad az "üresség", persze ember/környezet etc függő a dolog.

Én pl. 3-4 órát alszok egy nap általában képtelen vagyok lazítani és 2 hét után szokta az agyam megadni magát, akkor inni kell. ( jót és jó sokat .> ).

(#55) Kassadin: Igen, de pl én középsuliban 2. évben naponta 2-3 g cuccot elszívtam ( honnan volt rá pénz jó kérdés, de bánom már ). És sajnos így is éltanuló voltam. Fizika kb. annyiból állt reggel buszon elolvastam és ötös voltam végig.

Szóval az oktatás hiánya/ hibája is. Meg elég gáz, hogy van olyan volt osztálytársam aki diplomás már és 2 számot nem tudott összeadni...Az embert frusztrálják ezek a dolgok, persze nem mindenkit egyformán, de én majd mindig úgy éreztem magam, mint aki nincs kihasználva. ( Szülői dolgokba nem megyek bele, mert amúgy ennyire összetett folyamat a dolog )

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#57) moha21 válasza Kassadin (#55) üzenetére


moha21
addikt

"Nem fogok senki fölött se pálcát törni, mindenki azt csinál az életével amit akar, csak utána ne mást okoljon a saját hülyesége miatt."

Ezzel nem vitatkozom, de azért esélyt igenis adni kell.

Előző hsz-emben másokat okoltam, újra átgondolva is ezt tenném csak nem nyúlnék droghoz ilyen fejjel már.

No mindegy, igazából csak azon húztam fel magam, hogy nem kár érte...és ez nem neked ment most / amúgy is akinek nem inge /.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#58) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Láttatok már kisportolt, testileg és szellemileg is erős, egészséges embert drogozni (bármilyen formában)?

Én még nem. Egyébként én is cigiztem 22-23 éves koromig és voltam 58kg. Aztán letettem, heti 3x edzek, 72kg vagyok és sokkal jobban érzem magam. Eszembe nem jutna füvezni vagy hasonló. Ugyanúgy mint a ciginek, ennek sincsen semmi értelme.

Egészséges embernek nincsen szüksége semmi ilyesmire!

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#59) Kassadin válasza Motion_Blur (#58) üzenetére


Kassadin
addikt

A drog pótol valamit/valakit az ember életéből, csak ezért csinálják.

(#60) moha21 válasza Motion_Blur (#58) üzenetére


moha21
addikt

Ez így van! Pont ez a különbség az egészséges és a beteg ember közt.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#61) zH.


zH.
senior tag

They tried to make me go to rehab but i said no, no, no...
R.I.P.

just be

(#62) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

Nyugodjon békében... nem is tudok mást mondani :(

(#63) ch003067 válasza #39306496 (#2) üzenetére


ch003067
addikt

Mint egy Zombie, úgy néz ki...

Amúgy én sem láttam még képen, ezért kicsit meg is lepődtem...

(#64) Valty


Valty
aktív tag

Sajnálom őt :( Rest in peace :(

"Láttatok már kisportolt, testileg és szellemileg is erős, egészséges embert drogozni (bármilyen formában)?"

Igen, nem is egyet :U

(#65) Z86


Z86
őstag

Kár érte, tehetséges énekesnő volt.
Nem ő az első aki így végezte és sajnos nem is az utolsó. :(

(#66) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

-1 celeb (ettől még nem fog csökkeni a kisbegyed oldalszáma) :U

amúgy meg....félig mindenki maga választja meg a sorsát a cselekedeteivel -> drog, alkesz

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#67) Gergő_ válasza Mr.Csizmás (#66) üzenetére


Gergő_
őstag

Ő nem volt celeb :( , legfeljebb a média csinált belőle azt.

(#68) Mr.Csizmás válasza Gergő_ (#67) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

sry

minek kellett szétcuccolnia magát??? :(

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#69) Gergő_ válasza Mr.Csizmás (#68) üzenetére


Gergő_
őstag

Szerintem ezt senki sem tudja, még a szülei sem, bár nyilván valahol ott lehetne a hiba forrását keresni, ha lehet egyáltalán hibáztatni valakit, bár nem érdemes. Ilyenkor általában megnézem újra és újra ezt a dokumentumfilmet:[link]

(#70) Csemike


Csemike
csendes tag

Akkor elmondom sokadikként, hogy nagyon sajnálom, ami történt vele. Egy szép, tehetséges énekesnő akit a showbiz, a drogok elintéztek. :( Nyugodjék békében.

(#71) Brutális eb válasza Motion_Blur (#58) üzenetére


Brutális eb
addikt

"Egészséges embernek nincsen szüksége semmi ilyesmire!"

Ja persze. Egészséges ember nem játszik számítógépes játékkal.
Egészséges ember nem megy el ejtőernyőzni.
Egészséges ember nem néz F1-et(És remeg a rajtnál ;] )
Egészséges ember nem megy mount everestet mászni.

Soha nem értettem,hogy miért lennék kevesebb vagy szánalmasabb ha nem ezeket csinálom szabadidőmben hanem leülök haverokkal valami jó zene és hideg serek társaságában rágyújtok egy joe bácsira és társasozunk mondjuk.És ez nem azért van mert nyomorúlt az életem meg megerőszakolt egy bantha kiskoromban.... :DDD
A légynek nem ártunk ellenben az agressszív képmutató rétegekkel akik hétvégen ocsmányra isszák magukat bacardiból meg ilyen -olyan "minőségi (vagy kevésbé) boroktól aztán össze-vissza okádnak a százezres öltönyükben

"Láttatok már kisportolt, testileg és szellemileg is erős, egészséges embert drogozni (bármilyen formában)?"

arnoldusz svájcinegger? :D [link]
dávid kiszelhoff? [link]
stb......

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#72) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

R.I.P., habár nem hallgattam a számait, egy művész elvesztése, mindig szomorú.

sweetlou6.wordpress.com

(#73) Jhonny06 válasza Motion_Blur (#58) üzenetére


Jhonny06
veterán

"Láttatok már kisportolt, testileg és szellemileg is erős, egészséges embert drogozni (bármilyen formában)?"

Feltételezem, hogy nem ismersz minden egyes embert a világon. Attól még, hogy nem látsz valamit, az nem jelenti azt, hogy nem is történik éppen. Nem kell különösebb okoknak lennie, hogy droghoz nyúljon valaki, elég csak egy dolgot említenem: party. Hány ilyen ember drogozik, akiket felsoroltál..

(#74) Apollyon válasza Mr.Csizmás (#68) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Mondjuk gőzöm sincs ki volt ez, de úgy néz ki elég sok pénze volt. Ahogy észrevettem azok cuccolják szét magukat akiknek már mindenük megvan, és már nem tudnak mit venni a pénzükből, ezért új szórakozás után néznek.. aminek ez lehet az eredménye.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#75) tildy


tildy
nagyúr

Itt azt írják ecstasy plusz alkohol a halál oka.

Ecstasyba még nem igazán haltak bele emberek, valószínűbb, hogy az állítólagos szemtanúk által mondott heroin, vagy kikain lesz a ludas.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#76) Brutális eb válasza Apollyon (#74) üzenetére


Brutális eb
addikt

"Ahogy észrevettem azok cuccolják szét magukat akiknek már mindenük megvan, és már nem tudnak mit venni a pénzükből, ezért új szórakozás után néznek.. aminek ez lehet az eredménye."

Hány afrikai,ázsia eldugott vagy nem is annyira eldugott törzs van/volt amelyik azt sem tudja mi az a pénz de a "cuccot" azt nyomatja.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.