Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [amanoba:] eredet

Hozzászólások

(#1) szablya


szablya
tag

Nekem is megvan életem filmje: Szextúra (SexDrive)
[link]

Imádom, utolérhetetlen... Ez tényleg az én filmem :O

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#2) HarapósKutya


HarapósKutya
tag

nem volt rossz film én is moziban láttam, kicsit olyan mátrixos fílingje volt, de ez nem rontott az élményen. a rendezés és az operatőri munka nagyon szép, az effektek többnyire jól ki vannak dolgozva (főleg a lebegős-bunyózós), a zene meg marha jól passzol a hangulathoz. és a szereplők is jók voltak. (nekem valahogy diCaprio különösen tetszett)

nem a világ legjobb filmje, de mozibannézős az biztos, sztem.

[ Szerkesztve ]

www.halivud.hu

(#3) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Ez biztos nagyon jó film. :DDD Én is megakarom nézni a moziba. :P

(#4) amanoba válasza HarapósKutya (#2) üzenetére


amanoba
őstag

nekem is a mátrix ugrott be, hangulatra is, meg az effektek miatt is, de ez jobban tetszik.
maga a témaválasztás ami megfogott, és azóta is itt motoszkál a fejemben ez az álom az álomban dolog..

dicaprio meg jó szinész azt kell hogy mondjam. :K

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#5) veector


veector
senior tag

Azért a 9.2/10-es imdb rating meg a 87%-os Rottentomatoes rating sokmindent elárul.

Meg akarom nézni, csak az a baj hogy szinkronos a Camponában. És ezt semmiképp sem akarom a szinkronnal elrontani. :)

(#6) HarapósKutya válasza veector (#5) üzenetére


HarapósKutya
tag

jól teszed, rohadt szar volt a szinkron :(

www.halivud.hu

(#7) amanoba válasza HarapósKutya (#6) üzenetére


amanoba
őstag

általában tetszenek a magyar szinkronok, bár ez most annyira nem volt fényes, igaz nem hallottam eredetiben..

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#8) HarapósKutya válasza amanoba (#7) üzenetére


HarapósKutya
tag

nekem sincs bajom velük, de diCaprionak olyan rossz a magyar hangja, főleg amikor sugdolozik.

[ Szerkesztve ]

www.halivud.hu

(#9) Buda76


Buda76
senior tag

Ma néztem meg. Nem volt életem filmje, de lekötött arra a 2 órára. Mindenképp érdemes moziban nézni. A főszereplő játéka lenyűgöző. Nekem a szinkron különösen tetszett.

(#10) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Tegnap megnéztem én is, tetszett, de szerintem nem az a forradalmi csudajóságévtizedfilmje ahogyan azt sokan beállítják.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#11) Viktor77 válasza Cthulhu Dawn (#10) üzenetére


Viktor77
titán

Egy indurka-pindurkát tovább nyújtják a kelleténél, de nagyon jó film.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#12) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Azt mondom, nem rossz, de kiszámítható, és túl nagyot akar mondani. Pedig nem mond. Hogy mi fog történni benne, az első harmadában kiderül, és legalább a felénél az is, mi lesz a vége. Vannak filmek, ahol ez egyáltalán nem gond, sőt, építenek is erre, de itt pont a meglepetés erejét, a bonyolultságot és a "mély tartalmat" szerették volna kiaknázni. Örülök, ha valakinek mégis bejön - mint láthatjuk, azért sokaknak -, számomra azonban egy egyszer megnézős átlagfilm volt. Az első Mátrix-szal nem hasonlítanám, egészen más, még ha egyes elemeket meg is próbáltak kölcsönvenni. Az operatőr nem rossz, szerencsére elmaradt az idétlen kézikamera-effekt, de azért lehetett volna még mit javítani.

Manapság nagyon sok új filmet hype-olnak ezerrel, amik szerintem nem a legjobbak. Hasonlóképpen voltam az Avatarral is, amúgy.

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [amanoba:] eredet
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.