Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) #56573440 válasza orion1025 (#11) üzenetére


#56573440
törölt tag

Jah ha eu-n kívülről -úgyis minnyá mennek- is ér, akkor miért nem usa? Sok államban elég kb a bizt öv, a lámpák, és kb ennyi is... Kapod a rendszámot és használhatod... Itthon is vannak műhelyek, akik tudnak papírozni, égéstérben is talán Váji annó vett komplett épített rendszámos bimmert talán fullosan megcsinálva forgalmiban mindennel. Vagy india, ahol kb a jogsi se kell, és ha elindul valahogy mész vele.

"Mert az tök szabályos, hogy a Józsi egy 100 lakosú faluban kaszabolja a kocsit ahol éppen gondolja, meg letaknyozza valahogy pálcával, de a kocsi szerkezeti romlása ilyenkor miért nem figyelendő műszakin?"

Egy rommá tört kocsin hogy kéne megnézni, hogy pl kicserélte e a gyűrődő zóna elemeit és nem kitaknyolta, ezzel egy következő ütközésnél már veszélyeztetve az utasokat? Vannak elemek amiket kívülről nem látsz. Bontsák meg?

"Meg széthullott rozsdafészkek átmennek nagy vígan, közben meg más ember egy vagyont öl az autójába, és baszogatják?!"

Az, hogy fizethetsz valamiért, hogy átguruljon, az nem helyi sajátosság... Fönícia óta pénzzel sok mindent sok helyen el tudsz intézni. A vagyont ölsz a kocsiba meg elég széles spektrumon mozog. Egyébként a rozsdafészek pl kolléga verdája jó példa, kívülről patent, semmi baja. Egy sérülés miatt meg lett bontva az oldala, a lakatos ült le mielőtt telefonált, mert úgy volt szénné rohadva a lemez alatt, hogy öröm volt sírni. Honnan látod? Sehonnan. Persze a fekete füstöt eregető melós tranzitok megint más kérdéskör... Ott a rendőrség kéne betartassa, ha már a kamerázott állomásokon nem akarják...

"Apropó, akkor miért árulhatnak ilyen holmikat itthon? Meg műbizonylat nélküli kályhacsövet?"

Mert árulni lehet, nem minden autó kell a közúti forgalomban részt vegyen. Kutyát se érdekli hogy egy tréleren közlekedő drift-drag-kiállítási darabba mit teszel és mennyit főleg.

Egyébként nekem csak a végletekkel van a baj, és a "de egy igényesen összerakott vasat ugyan már tudjak magamnak összerakni megfelelő minőségű alkatrészekből," -el az a bajom, hogy az igényes mindenkinek mást jelent. Igényes volt sokak szerint az utólagos xenon szett sok évig, csak én meg megvakultam, mert beállítani már nem tudták. Az ültetés is lehet normális, meg szinte rongyoltam bele az m5 melletti madaras tesco-nál 2-es golfba mert fennakad a fekvőn, és bár tartottam követési távolságot erre spec nem számoltam + a lámpa magassága sem mindegy a földtől britteknél sem... Ahogy pl kolléga szerint a robbantott kínai gumi is igényes. Más szerint a bedöntött kerek is igényesek.

Az a baj, hogy igen nehéz egy _mindenki_ számára egészséges határt meghúzni, és azt kismilliárd verzióban ellenőrizni is...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.