Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) Shim


Shim
őstag

12 éve vagyok allergiás parlagfűre. Júliustól október végéig halál. A megállás nélküli orrfújástól tönkrementek az erek az orromban, ezért az allergiás időszakban naponta többször vérzik, szinte megállíthatatlanul. Ez egy-egy megfázás alkalmával is előjön persze.

Sokáig szedtem Claritint, de egész nap kómás voltam tőle, a többi hasonló gyógyszertől is – mellesleg semmit sem javítottak az állapotomon.

A "megváltást" a homeopátiás kezelés okozta. A Boiron nevű gyártó Pollens és Histaminum nevű készítményeit szedem. leírás
Használat előtt homeopátiás orvossal érdemes a használatról és adagolásról konzultálni.
Nem, ez nem humbug varázslat, ez gyógyszer, bárki-bármit is hallott volna róla.

Nem lettem tünetmentes, de sokkal jobban érzem magam, nem vérzik be, nem viszket a szemem, tudok aludni esténként, nincs fejfájás az oxigénhiány miatt.
(Ha mégis viszketne a szemem, az eddig általam próbált legjobb szemcsepp is homeopátiás: Oculoheel. Még mindig megvan a doboz, amit először vettem öt éve. Szerencsére ritkán kell használni, de akkor azonnali és hosszantartó hatása van.)


Orrvérzésre van vkinek tuti tippje? ;) Még régen kiégették az ereket, ami annak ellenére, hogy borzalmas fájdalommal járt, legalább nem használt semmit.

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.