Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4951) zeon.hu válasza Keeperv85 (#4950) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Én örülök, hogy ott van, ebből tudom, hogy működik.
Robot beállításokban állítható az értesítés prioritás amúgy.

#?*@&!

(#4952) air válasza zeon.hu (#4951) üzenetére


air
nagyúr

Pont a beállítások vannak megnyitva, és látszik, hogy a prioritás default, és nincs engedélyezve az előtér szolgáltatás.
Tehát nem lehetne ott az értesítés, eltávolíthatatlanul.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#4953) zeon.hu válasza air (#4952) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Hátteret nem figyeltem, sry.

#?*@&!

(#4954) Keeperv85 válasza zeon.hu (#4951) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nekem a zárképernyőn is be vannak kapcsolva az értesítések, de mivel Robotunk oda is értesít, tökre hiába, mert kitúr onnan többnyire mindent... :W

Mindig prioritást élvez, egyedul a most látható torrent kliens tudja lejjebb lökni...

[ Szerkesztve ]

(#4955) zeon.hu válasza Keeperv85 (#4954) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Telefon beállításokban nem lehet állítani, hogy mi és hol értesíthet?
Minden alkalmazáshoz tudom állítani, hogy állapotsáv és/vagy szalagcímke és/vagy zárképernyőn jelenhet meg az értesítés?

#?*@&!

(#4956) Keeperv85 válasza zeon.hu (#4955) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ezen a telón le tudom ott tiltani is, mert ezen CM12.1 van, ellenben a másik telómmal, amin egyáltalán nincs ilyen lehetőség... Itt még tehát van kerülőút, de ez akkor is bugnak tűnik...

(#4957) zeon.hu válasza Keeperv85 (#4956) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Akkor Tamás lesz a megoldás.
Írhatsz neki mailt is, hamar szokott válaszolni.

#?*@&!

(#4958) Armahun válasza Keeperv85 (#4956) üzenetére


Armahun
addikt

[link]

Annyit tudsz esetleg csinálni, hogy használsz zárképernyő appot, amiben lehet alkalmazásonként választani pl nils.
Vagy esetleg hosszan nyomsz az értesítésre és letiltod a robot összes értesítését.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#4959) Acef


Acef
addikt

Értesítések megjelenítése: pipa ki. /Sams. 4.4.2/
Nálatok nincs ilyen? Vagy nem erről van szó?

[ Szerkesztve ]

(#4960) Yoshida válasza #79335424 (#4945) üzenetére


Yoshida
aktív tag

Somatom: köszi, közben rájöttem, hogy csak saját magának nem tud küldeni emailt, de nem csak az e-robot, hanem más alkalmazás se. Másik gmailesről lehet küldeni a sajátra gond nélkül, ahogy neked is ment. Úgyhogy belőttem, hogy ha az aksi 25% alatt van, küldjön emailt, jön is gond nélkül.
A bejövő hívások, meg sms-ek továbbküldését végül 3rd party appal oldottam meg, így 5 perc alatt full megoldás lett :D

Még majd mozgás riasztást állítok be, és jó is lesz remélhetőleg motor ülés alá riasztónak :) (de végülis bringa táskába is jó, csak azt könnyű kinyitni...)

(#4961) #79335424 válasza Yoshida (#4960) üzenetére


#79335424
törölt tag

Erre tudok ajánlani jó "célalkalmazást". globio Alarm System. Tulképp Robottal is le lehetne programozni a funkcióit, de ennyire még én sem vagyok fanatikus.

(#4962) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Vajon meg lehetne oldani, hogy Swype billentyűzet csak akkor kapjon netet, amikor diktálásra váltok?

#?*@&!

(#4963) #79335424 válasza zeon.hu (#4962) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha a diktálásnál van bármi olyan változás, amit a Robot eseményként tud kezelni, akkor igen. Egyébként mivel váltasz diktálásra (nem ismerem a Swipe -ot)?

(#4964) air válasza zeon.hu (#4962) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem nem.
Tetszőleges alkalmazás funkcionális működésébe nem lát bele a Robot.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#4965) zeon.hu válasza #79335424 (#4963) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Megnyomom a mikrofon gombot a billentyűzeten.
Az a gond, hogy pár böngészőn (pl UC, Dolphin) lassú lett vele az írás (nem csak nálam).
Ezt ki lehet védeni, ha elvesszük tőle a netet, de a diktálás nem megy akkor.

Gondoltam, hogy megint kb lehetetlent kérek :)

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#4966) #79335424 válasza zeon.hu (#4965) üzenetére


#79335424
törölt tag

Talán meg lehet erőszakolni. Amikor az Anysoft megjelenik, akkor dob egy plusz ikont az értesítési sávra. A Swype -nál is van ilyen?

[ Szerkesztve ]

(#4967) Armahun


Armahun
addikt

Urak, a között, hogy egy alkalmazás magától állt le vagy én állítottam le lehet különbséget tenni?
Van egy appom, ami időnként leáll magától és ezt szeretném ilyenkor újra elindítani.
Viszont az alkalmazás leállt esemény akkor is lefut, ha én lépek ki belőle.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#4968) #79335424 válasza Armahun (#4967) üzenetére


#79335424
törölt tag

"Normál" activity -n van a kilépő gombja, vagy floating felületen?

(#4969) zeon.hu válasza #79335424 (#4966) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem, csak egy "Válassza ki a beviteli módszert" értesítés kerül ki a legördülőre. Mondjuk ez nem sokat segít.

Szerk.
Esetleg egy kapcsolót csinálhatnék, ami a legördülőn lenne. Fél megoldás, de a semminél jobb.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#4970) Armahun válasza #79335424 (#4968) üzenetére


Armahun
addikt

Ha minden igaz az utóbbi.

Hármas navi egy régebbi verziója.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#4971) #79335424 válasza zeon.hu (#4969) üzenetére


#79335424
törölt tag

De, ez is segíthet. Próbáld ki, hogy a billentyűzet mikrofonja aktiválódik-e a gomb koordinátáira indított érintés emulációra (input tap x y)! Ha igen, akkor az már fél siker.

(#4972) #79335424 válasza Armahun (#4970) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az nem jó, mert a floating felületen történő érintést nem érzékeli az Autoinput. Getevent -tel el lehetne csípni, de ez nem olyan egyszerű.

(#4973) Armahun válasza #79335424 (#4972) üzenetére


Armahun
addikt

Köszi, nem baj.

Az a bajom, hogy először mindent túlbonyolítok.

Elég lesz egy alkalmazás leállt esemény egy pár másodperces megerősítéssel, ha én zárom be rányomok hogy ne.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#4974) #79335424 válasza Armahun (#4973) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez valóban egyszerűbb.

(#4975) Armahun válasza #79335424 (#4974) üzenetére


Armahun
addikt

Most jól lefut a parancs, csak az a baj, hogy a kilépés után fél egy órával. :DDD .

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#4976) #79335424 válasza Armahun (#4975) üzenetére


#79335424
törölt tag

Kérdés, hogy a parancs késik, vagy az alkalmazás leállása? Mert, ha FC van (vagyis összeomlás), akkor egyértelmű a leállás. Leállításnál viszont nem biztos, hogy valóban le is áll, nem csak az előtérben futás szűnik meg.

(#4977) Armahun válasza #79335424 (#4976) üzenetére


Armahun
addikt

Igazad van, ez a megoldás.
Valószínű változott az android memória kezelése, mert egy frissítést követően már nem volt megbízható az alkalmazás leállt esemény és helyette elkezdtem a fókuszba kerülést használni.
Ha kilépek nem fut le a parancs, viszont ha kilököm az alkalmazás listából rögtön fut.
Összeomlást még nem sikerült produkálnom, Murphy-ből kiindulva egy ideig nem is fogom.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#4978) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Van valami akadálya, hogy a robot rendszer alkalmazás legyen?

#?*@&!

(#4979) zeon.hu válasza zeon.hu (#4978) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Megcsináltam, de nem értem el, amit szerettem volna.
Custom romban vannak rejtett gombok az értesítő sávon, és a navi gombokhoz is lehet rendelni plusz funkciókat (dupla érintés, hosszú gombnyomás).
Ezekhez szeretnék robot parancsokat rendelni, de sajnos nem megy.
A megjelenő listában a hozzárendeléskor többek között a robot is megjelenik, ki tudom választani a parancsot, de egyik se fut le.

#?*@&!

(#4980) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Próbára tettem ezt az alkalmazást. Már csak azt nem tudom hogyan lehet külön minden eseménynél megváltoztatni az időt az E-robotban? :U

(#4981) zeon.hu válasza Gedeon31 (#4980) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Mármint hogy mikor fusson/futhat le a parancs?
Pl feltételként meg tudod adni az "Adott idő van" a "Dátum és idő" alatt.
Feltételhez nyomj az eseményre/műveletre, ott "Feltétel megadása".

#?*@&!

(#4982) #79335424 válasza Gedeon31 (#4980) üzenetére


#79335424
törölt tag

Fogalmazz légyszi pontosabban, mert nem világos, hogy mit szeretnél!

(#4983) Dolphine


Dolphine
addikt

Sziasztok!

Tegnap frissítettem a telómat Android 6-ra, azóta a robot nem kapcsolgatja Hely alapján a WiFi-t. Eddig úgy volt, hogyha egy adott helyen vagyok, akkor vagy Automatikusan bekapcsolta a WiFi-t, vagy ha elmentem egy adott helyről, akkor kikapcsolt a WiFi-t. Na, ez most nincs meg. A Wifi Speciális beállításoknál - A keresés mindig elérhető opció eltűnt! :Y
Erre van valami alternatíva?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#4984) SharpSA válasza Dolphine (#4983) üzenetére


SharpSA
veterán

Engedélyek megvannak?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#4985) #79335424 válasza Dolphine (#4983) üzenetére


#79335424
törölt tag

Dobd a 6 -ot! Minél újabb droidverzió, annál több baj van vele. :)

(#4986) zeon.hu válasza Dolphine (#4983) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem ismerem a 6-ot, de nem lehet, hogy a keresés mindig elérhető opció más néven szerepel?

#?*@&!

(#4987) Dolphine válasza zeon.hu (#4986) üzenetére


Dolphine
addikt

Jó lenne tudni, hogy mégis, akkor milyen néven szerepel és hol? Mert a WiFi-nél tuti nincs! :F

SharpSA Elvileg igen. Merre nézzek szét jobban?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#4988) zeon.hu válasza Dolphine (#4987) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Wifi near néven mondjuk.
De mondom, nem ismerem, viszont ha kimaradt belőle, az gáz.

#?*@&!

(#4989) Dolphine válasza zeon.hu (#4988) üzenetére


Dolphine
addikt

Ennyi van csak!

[ Szerkesztve ]

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#4990) szimi57


szimi57
őstag

Sziasztok!

Tudja valaki, hogy android 5.1-en betegeskedik-e még a robot?

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#4991) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Be lehet állítani, hogy bizonyos parancsok értesítései megjelenjenek a zárképernyőn?
C-Lockert használok, a robot értesítések nincsenek benne engedélyezve, mert úgy sok lenne, de van olyan parancs, amiknek az értesítését szeretném ott látni.
(Ez a parancs az értesítési sávra is tesz ki szöveget)

#?*@&!

(#4992) #79335424 válasza zeon.hu (#4991) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nekem a notibár látszik a C-Locker -ben, tehát látom az ott megjelenő értesítéseket. Csak a lehúzás van letiltva.

(#4993) zeon.hu válasza #79335424 (#4992) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ez is megoldás, kösz!

Talkband miatt kell, hajlamos vagyok otthagyni, ha leveszem :)

#?*@&!

(#4994) #79335424 válasza zeon.hu (#4993) üzenetére


#79335424
törölt tag

Maris rögtön szól nekem, ha megszakad a kapcsolat a Talkband -dal.

(#4995) zeon.hu válasza #79335424 (#4994) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Maris Eszter is be van állítva :)

Jut eszembe, ismétlést itt hogy lehet beállítani a parancsra?

#?*@&!

(#4996) #79335424 válasza zeon.hu (#4995) üzenetére


#79335424
törölt tag

Részletezd légyszi, mert nem világos, hogy mit és meddig szeretnél ismételtetni!

(#4997) zeon.hu válasza #79335424 (#4996) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Srry!
A Talkband leválás figyelmeztetésre létrehozott parancsot.
Tehát amíg nem kapcsolódik újra, addig x időközönként ismételje.

(A zárképernyőt megoldottam egy egyszerű dialógus ablakkal)

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#4998) Dolphine


Dolphine
addikt

Sziasztok!
Van az E-Robotnak alternatívája, amihez nem kell root?
Teljesen használhatatlan Android 6 alatt! :W Engedélyek megvannak. Beállítottam, hogyha felöltődik az aksi, akkor játsszon le egy hangfájlt. Ez meg is van, de folyamatosan megy és nem lehet leállítani. Csak a telefon újraindítása segít, pedig ki van kapcsolva az ismétlés! Volt már újratelepítés is pedig! :O
Csak az működik, amikor este a telefon "lepihen", akkor kikapcsolja a WiFit, reggel meg be. Mondjuk kíváncsi vagyok, hogy ezt működni fog-e holnap reggel!
Amiért nekem kellene, azt ezek szerint már nem tudja, vagy valami nagy gond van nálam! :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#4999) #79335424 válasza zeon.hu (#4997) üzenetére


#79335424
törölt tag

Többféleképpen is megoldható. Én három parancsba tenném. A mostani eseményét törölném és helyette az "aktuális idő megváltozott" eseményt adnám meg. Aztán, egy másik parancs tiltaná ezt a Talkband csatlakozásakor, egy harmadik meg engedélyezné, majd végrehajtaná a Talkband kapcsolat megszakadásakor. De, szerintem ezt az ötletedet majd át fogod értékelni.

Dolphine:
Kereshetsz mást, de nem biztos, hogy ez Robothiba. Én inkább azt próbálnám elérni, hogy csak egyszer futhasson le a parancs. Pl. várakoztatnám, amíg lefut a hangfájl, majd utolsó műveletként tiltatnám saját magát. Egy másik parancsban pedig a töltő csatlakoztatás eseményre engedélyezném az első parancsot.

[ Szerkesztve ]

(#5000) zeon.hu válasza #79335424 (#4999) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Kösz!
Átértékelem :)

#?*@&!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.