Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4101) #79335424 válasza Tiger. (#4100) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszi a tippet!
Igen, vmi ilyesmit szeretnék, csak lux nélkül. Ha a Robotban minden adott ehhez, akkor minek telepítsek külön plugint? Szted a Lux mit csinál? Pontosan ugyanazt, amit leírtam. Ha vmi kínai ármánykodás miatt nem működne a telómon a Robottal, akkor a Lux -szal sem fog. Akkor még mindíg van arra lehetőségem, amit a Lux sem tudhat. Echo shellparancsokkal, közvetlenül a rendszerben is adhatok utasításokat a ledek fényértékeinek módosítására.

[ Szerkesztve ]

(#4102) Tiger. válasza #79335424 (#4101) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Annak idején az m7nél a viper romot használtam, a romban volt egy tweak abban megvoltak ezek.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4103) tboy72


tboy72
aktív tag

Üdvözletem mindenkinek!
Szeretnék segítséget kérni.
Feltelepítettem ezt a remek progit, használtam is nagy örömmel. Most készítettem egy új parancsot reggeli újraindításra, de ehhez rootolni kellert a a telót. (Lenovo P-70 minden frissítéskor elfelejti a root-ot és recovery-ből egy zip telepítésével kell újrarakni) Újra rootolás után elindításkor kifagy az e-robot akármit csinálok. Teló újraindít, e-robot leszed, újra rak, de semmi változás.
Ötlet?
Üdv!

Szerk:

User error! Supersu nem lett frissítve!!! :W

Kellemes hétvégét! :C

[ Szerkesztve ]

(#4104) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

screenshot készítésekor a "kérem várjon" ablak is a képre kerül.
ezt hogy lehetne megoldani?

#?*@&!

(#4105) Freeman007


Freeman007
aktív tag

Sziasztok. Mennyire aksizabáló az az elképzelésem miszerint időnként (kb 1 óra) figyelje a wifit és ha van ismert hálózat akkor ahhoz csatlakozzon és kacsolja ki az adatforgalmat, ellenkező esetben fordítva tegyen. Csak a mobilnet ki-bekapcsolása miatt root-olnám a készüléket. Nexus4.

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#4106) tboy72 válasza Freeman007 (#4105) üzenetére


tboy72
aktív tag

Szerintem, ha a wifi csatlakozik hálózathoz, akkor alapból nem megy a mobilnet, úgyhogy nincs értelme kikapcsolni.

(#4107) bartatamas válasza zeon.hu (#4104) üzenetére


bartatamas
senior tag

Hogy fut le a parancs?

(#4108) bartatamas válasza Freeman007 (#4105) üzenetére


bartatamas
senior tag

Szerintem kb semennyire.

(#4109) Freeman007 válasza tboy72 (#4106) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Nem szeretném a wifit mindig bekapcsolva tartani energiatakarékosság szempontjából plusz ne csatlakozzon nyílt hálózatra. Vagy mobilnet - még ha van eléhető nyílt wifi akkor is - vagy ismert zárt wifi.

(#4108) bartatamas Köszi, akkor nekiesek root-olni..

[ Szerkesztve ]

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#4110) tboy72 válasza Freeman007 (#4109) üzenetére


tboy72
aktív tag

Akkor lehet félreérthető voltam. Én a mondatod második részére írtam. Az oké, hogy óránként bekapcsolja a wifit és megnézi, hogy van-e elérhető hálózat. De ha van elérhető hálózat és csatlakozik hozzá a wifi, akkor utána már nincs értelme kikapcsolni a mobilnetet, mert alapból ki van kapcsolva, ha aktív a wifi kapcsolat.

(#4111) bartatamas válasza tboy72 (#4110) üzenetére


bartatamas
senior tag

Amúgy nem. Tudom hogy úgy látszik. De múltkor véletlenül jöttem rá én is hogy a mobil kapcsolat ugyanúgy fel van építve, csak az alkalmazások a wifi-t használják. Már nem emlékszem hogy derült ki, de valahogy észrevettem. Talán úgy hogy lekérdeztem a mobil hálózat állapotát és azt adta vissza hogy connected.

(#4112) Freeman007 válasza tboy72 (#4110) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Aham, hát biztos ami biztos, 200MB-m van egy hónapra, be kell osztani, nem szeretném, hogy véletlenül valamelyik app azt használja.

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#4113) zeon.hu válasza bartatamas (#4107) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ezt hogy érted?
Esemény nincs, widget-hez rendelném.
Hibajelzés nincs.

#?*@&!

(#4114) Headless válasza zeon.hu (#4113) üzenetére


Headless
őstag

Csináld újra az ikont.. "Kérem várjon" megjelenítése..

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#4115) bartatamas válasza zeon.hu (#4113) üzenetére


bartatamas
senior tag

Pontosan, erre gondoltam amit Headless írt. A parancsikon készítésénél tudod ezt beállítani.

(#4116) zeon.hu válasza bartatamas (#4115) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Headless és Tamás, kösz!
Kivettem a pipát, így már jó.

#?*@&!

(#4117) tboy72 válasza bartatamas (#4111) üzenetére


tboy72
aktív tag

Én csak tapasztalatból írtam, mivel ha otthon vagyok hétvégén és wifin van a teló, akkor szinte semmit sem fogyaszt, viszont wifi nélkül a mobilnet sokkal jobban meríti. Ebből gondoltam, hogy nincs mobilnet kapcsolat wifi alatt.

(#4118) Freeman007


Freeman007
aktív tag

Tamás, van lehetőség olyat beállítani, hogy hívásnál a kapcsolat létrejöttekor/bontásakor rezzenjen egy picit?
Nokiámban volt ilyen modolt romban és nagyon hiányzik.

Szerk: melyik operátort kell használni ha azt akarom megadni neki, hogy mobilnet be ha nincs ismert wifi.

[ Szerkesztve ]

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#4119) bartatamas válasza Freeman007 (#4118) üzenetére


bartatamas
senior tag

Esemény: Hívás állapota megváltozott (beszéd közben, készenlét)
Művelet: Rezgés

Itt az első a létrejöttét jelzi, a második a végét.

Milyen Android-od van? Van benne olyan funkció hogy wifi scan kikapcsolt wifi esetén is működik? Engedélyezve van ez?

Mert ha igen, akkor használhatod a "Wi-Fi konfigurált hálózat elérhető" és "Wi-Fi konfigurált hálózatok nem elérhetők" eseményeket egyszerűen.

(#4120) Freeman007 válasza bartatamas (#4119) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Root-olt nexus 4, gyári 5.1.1 lollipop, LMY48M.
Beállítások -> wifi -> 3 pötty -> speciális -> tartsa bekapcsolva a wifit alvó üzemmódban:mindig - ha erre gondoltál.

szerk: majdnem jó a rezgéses megoldás, azon lehet változtatni, hogy ne a hívás indításakor (kicsöngés előtt), hanem a kapcsolat létrejöttekor rezzenjen - amikor elkezdi számolni a hívásidőt.

[ Szerkesztve ]

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#4121) bartatamas válasza Freeman007 (#4120) üzenetére


bartatamas
senior tag

> Beállítások -> wifi -> 3 pötty -> speciális -> tartsa bekapcsolva a wifit alvó üzemmódban:mindig - ha erre gondoltál.

Nem erre. Hanem:

Beállítások -> wifi -> 3 pötty -> speciális -> A keresés mindig elérhető

> majdnem jó a rezgéses megoldás, azon lehet változtatni, hogy ne a hívás indításakor (kicsöngés előtt), hanem a kapcsolat létrejöttekor rezzenjen - amikor elkezdi számolni a hívásidőt.

Ezt kellene csinálnia ha nincs engedélyezve a "csörög" állapot. A telefon ugyanis így vált állapotot:

- alapból készlenlétben van
- készenlét -> hívás érkezik vagy hívsz -> csörög
- csörög -> felveszed -> beszéd közben
- csörög vagy beszéd közben -> lerakod vagy lerakják -> készenlétben van

(#4122) Freeman007 válasza bartatamas (#4121) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Momentán így működik:
-ha készenlét és beszéd közben akkor kicsöngés előtt és letevés után rezzen.
-ha készenlét és csörög akkor csak letevéskor rezzen.
-ha készenlét akkor csak letevéskor rezzen.
-ha beszéd közben akkor csak letevéskor rezzen.
-ha csörög akkor nem rezzen.
-ha csörög és beszéd közben akkor kicsöngés előtt rezzen.
-ha mind 3 akkor kicsöngés előtt és letevés után rezzen.

Azt hiszem mindet végigpróbáltam. Lehet még valamilyen beállítás ami esetleg nincs ki/bekapcsolva?

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#4123) bartatamas válasza Freeman007 (#4122) üzenetére


bartatamas
senior tag

Ezt nem hiszem el :)

(#4124) Freeman007 válasza bartatamas (#4123) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Este megpróbálom egy LG G2-n, hogy ott mit csinál.

Szerk: tuti nem értjük egymást félre? Én azt szeretném ha akkor rezzenne amikor elkezdi számolni a másodperceket.

[ Szerkesztve ]

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#4125) zeon.hu válasza Freeman007 (#4124) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Példák közt van egy "Hívás hossz visszajelzés", az nem jó neked?
Percenként rezzen egyet.

#?*@&!

(#4126) Freeman007 válasza zeon.hu (#4125) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Nem, azzal nincs gond, hogy mennyit beszélek, nem fontos ilyen visszajelző. 3év alatt megszoktam, hogy a kapcsolat létrejöttekor rezzen és tudom, hogy él a vonal, még ha nem is szólnak bele.

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#4127) fecske13


fecske13
tag

Sziasztok!
Hogy tudnám azt elérni, hogy megadott időben végrehajtásra kerüljön egy profil váltás?
Addig jutottam, hogy a beállított időpontban elindítom az alkalmazást, de hogy adom meg neki, hogy melyik profilra váltson?

"Az a lényeg, egészség legyen, meg kerozin a repcsibe."

(#4128) #79335424 válasza fecske13 (#4127) üzenetére


#79335424
törölt tag

Bocs, de mi ez és hogy kapcsolódik a Robothoz?

[ Szerkesztve ]

(#4129) Freeman007 válasza fecske13 (#4127) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Én (aki szintén ismerkedik az app-pal) azt mondom, hogy a művelet hozzáadásánál a "külső alkalmazások"-ot keresd meg. Igaz itt csak Elixír 2 / profil és CyanogenMod profil aktiválása van nekem. A hozzáértőbbek majd kijavítanak vagy kiegészítenek..

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#4130) #79335424 válasza Freeman007 (#4129) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha az adott alkalmazás Tasker plugin, akkor igen, a műveletek -> külső alkalmazásoknál jelenik meg. De meglepne, ha egy-egy ilyen profilt nem lehetne külső alkalmazás nélkül, közvetlenül Robotban megcsinálni. Hisz, végülis ez a lényege az automatizálásnak.

(#4131) fecske13 válasza #79335424 (#4130) üzenetére


fecske13
tag

Ez egy Huawei Y300-as készülék és ez egy "gyári" alkalmazás.
Kézzel így lehet váltani, ezt szeretném automatizálni.
Így csináltam:

és ekkor jön elő az előző hozzászólásban látható kép.
Az lenne a kérdés, hogy milyen paramétert adjak meg neki, hogy átváltsa automatikusan, ne nekem keljen ráböknöm a kívánt profilra.

"Az a lényeg, egészség legyen, meg kerozin a repcsibe."

(#4132) fecske13 válasza Freeman007 (#4129) üzenetére


fecske13
tag

A "külső alkalmazások"-nál csak az általad írtak vannak (Elixír 2 / profil és CyanogenMod profil), de nálam azok szürkék.

"Az a lényeg, egészség legyen, meg kerozin a repcsibe."

(#4133) fecske13 válasza #79335424 (#4130) üzenetére


fecske13
tag

De meglepne, ha egy-egy ilyen profilt nem lehetne külső alkalmazás nélkül, közvetlenül Robotban megcsinálni. Hisz, végülis ez a lényege az automatizálásnak.
Nem is akartam ezt az alkalmazást használni, de a Robottal nem tudom a fényerőt állítani. Hiába adok meg bármilyen %-os értéket, nem reagál rá a telefon. Végrehajtja a parancsot, de a fényerő nem változik.

"Az a lényeg, egészség legyen, meg kerozin a repcsibe."

(#4134) #79335424 válasza fecske13 (#4133) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez nem így működik. Ha a profilváltás egy nyilvános activity, akkor azt meg tudod hívni Robottal. Esetleg Secure Settings -ben ki tudod keresni. Ezekhez root kell. Egyébként fényerőt nem fogja engedni egy bizonyos % alá vinni (biztonsági korlátozás).

Esetleg kérd el Tamástól azt a dev. verziót, amit legutóbb küldött nekem. Abban egy kicsit részletesebbek a fényerőállítási lehetőségek.

[ Szerkesztve ]

(#4135) Armahun


Armahun
addikt

Sziasztok.

Segítséget szeretnék.

Véletlen zsebben való képernyő bekapcsolásokat szeretném orvosolni.

Csináltam egy parancsot képernyő bekapcsolás eseménnyel plusz egy közelség érzékelő. Műveletnek pedig egy képernyő lezáró app futtatása.

Azt szeretném elérni, hogyha bekapcsol a képernyő és a közelség érzékelő közelt jelez (zsebben van), akkor az app zárja vissza a készüléket. Ha nincs közel ne történjen semmi.

Sajnos és operáttorral nem tudom a kettőt összekapcsolni. Ha egymás után berakom először a képernyőt, majd a közelséget, akkor minden képernyő bekapcsoláskor lefut a parancs érzékelőtől függetlenul,
Élő kérenyőnél a szenzor letakarásakor szintén lefut a parancs.

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#4136) #79335424 válasza Armahun (#4135) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én egyszer már bajba kerültem egy ilyennel, ezért először csak egy üres parancsot csinálnék, aztán egy másikat, ami rendszerindulás után tiltja ezt a parancsot és csak ezután kezdenék kísérletezni vele. Szóval, egy biztonsági parancs, nehogy kizárd magad a telóból. A visszazáró parancs elmélete pedig az, hogy az eseményed a kijelző bekapcsolva. A művelet pedig a kijelző ki, amihez hozuáadsz egy közelségérzékelő közel feltételt. Csakhogy, a dolognak van egy pár buktatója. Pl. mivan akkor, ha a teló a zsebedben van és a kijelző azért éled fel, mert van egy bejövő hívásod? Továbbá, nem minden gyártó veszi át ugyanúgy a lock aktiválását. Nem tudom, hogy most mi a szitu, de régebben az Androidban (tehát a Nexusokon) nem volt lock késleltetés. Pl. a Samsungokban viszont igen. Tehát, attól, hogy a Robot lekapcsolja a villanyt, még nem biztos, hogy a lock is aktiválódik. Szóval, az ilyen beavatkozásokat alaposan át kell gondolni, végigvenni az összes lehetséges szitut.

[ Szerkesztve ]

(#4137) aprokaroka87 válasza Armahun (#4135) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

ha rootold a telefonod és müködik az xposed keretrendszer akkor a gravitybox full verziójában az értesitések kezelésénél van olyan hogy zsebben hordás mód,az elvileg arra hivatott hogy megakadályozza a képernyő feléledését,viszont ha jól tudom a proximity sensor csak 1cm-ig tud kezelni dolgokat
tehát ha bármi ok miatt 1cm-nél nagyobb a távolság akkor érvényét veszti,ezért szerintem eleve csak úgy müködik ha a szenzor "takarási" tartománya 1cm-en belül van.

(#4138) #79335424 válasza aprokaroka87 (#4137) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem kell ahhoz Xposed. Külön alkalmazás is van rá, ami a hardvergombokat is felülbírálja és még a szenzor is kalibrálható vele. Elixír 2 -vel pedig meg lehet nézni, hogy milyen távolságnál vált a szenzor. De, ez a Robot topik és ha vki a Robottal szeretné megoldani, akkor nem fogok Xposed + Gravityboxot ajánlani arra, amire a Robot is képes.

(#4139) Armahun válasza #79335424 (#4136) üzenetére


Armahun
addikt

Egyelőre még csak teszt alatt hangjelzés csak a művelet, de úgy érzem nem fog sikerülni.
A bejövő hívásra viszont tényleg nem is gondoltam.

Sajnos mindig úgy szeretném megoldani a dolgokat, hogy van egy esemény ami elindít egy sort, majd vizsgál valami feltételt, ami fennállása vagy hiánya esetén szétágazik a sor és más más művelet hajtódik végre.

Az a legnagyobb bajom, hogy csak basic-et tanultam annó és nem tudok az if then cikluson kívül másban gondolkodni.

Tehát jelen esetben egy eseménnyel elindul a "program" ami a képernyő bekapcsolása.
Utána a művelet, hogy a közelség érzékelő állapot lekérdetése, ha az állapot távol, akkor parancs megszakítása, az az állapot közel, akkor művelet, a hívásállapot ellenőrzése, ha csörög vagy hívás közben akkor parancs megszakítása, ha készenlét, akkor képernyő lezárása.

Ha ilyen elágazásokkal össze lehetne rakni a parancsokat szerintem rajtam kívül még sokunk számára is kezelhetőbb lenne.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#4140) #79335424 válasza Armahun (#4139) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én még Basicet sem tanultam. MZ -ken, meg Zsigulátorokon nevelkedtem. Hamarabb építenék 200 lovas, driftelő Wartburgot, minthogy megírjak egy alkalmazást.
Értem a gondolatmennetedet, de sztem jó így a Robot. Már eleve, az eseménybe is tudsz "IF" -et rakni. Aztán ott vannak a változók, amiket szintén nagyon jól lehet alkalmazni. Pl. van egy egész szám változód, amit matematikai műveletekkel befolyásolsz. Alap értéke:0 Egy művelet után jön egy összeadás operátorral "+1".
Aztán, egy másik művelet után, megint +1. Egy másik parancsban tudod használni önálló eseményként az értékváltozást, vagy eseménynél és műveletnél is feltételként is a változó értékét (egyenlőség operátorral). Ha változó értéke =1, akkor egyik művelet, ha =2, akkor másik művelet. Ezt lehet a végtelenségig variálni (pl. </> operátorokkal). A műveletsor végén pedig egyszerűen visszaállítod 0 -ra a változó értékét és az egész kezdődik előlről. Azt vettem észre, hogy a többszörös feltételek eléggé lelassítják a Robotot. Eddig a parancs tiltásos/engedélyezéses folyamatok tűnnek a leghatékonyabbnak. A tiltott parancsok nem foglalnak erőforrást, nem számol velük a Robot, ezért nem is lassítják. Remélem, érted, hogy mire gondolok. "Vezérlő" parancsok, "egy lépéses IF" -ekkel, amik az "IF" -től függően más parancsokban definiált, egyszerű műveletsorokat tiltanak/engedélyeznek. A vezérlőparancsban használhatod a számértékes változókat.
Persze, ez is csak egy módszer a sok lehetséges közül.

(#4141) Freeman007


Freeman007
aktív tag

Elixír2-ben a logcat napló megjelenítése mennyi időt vesz igénybe? Nálam kb 4-5 perc alatt nem csinált semmit csak kérem várjon..

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#4142) #79335424 válasza Freeman007 (#4141) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez már volt régebben. Rootolt a kütyü?

[ Szerkesztve ]

(#4143) Freeman007 válasza #79335424 (#4142) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Ha volt is, nem én kérdeztem és nem kerestem utána - bocsi emiatt. Igen root-olt nexus 4, gyári rom.

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#4144) #79335424 válasza Freeman007 (#4143) üzenetére


#79335424
törölt tag

No, az érdekes. Pont egy Nexus. Azon működnie kéne. Lehet, hogy az Elixír 2 System Addon hiányzik neki, de csak tippelek. Ebben csak Tamás tud segíteni. Esetleg másik logcat alkalmazás? Én az Extreme Logcat pro -t használom.

(#4145) Freeman007 válasza #79335424 (#4144) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Az meglehet, sőt biztos mert az elixirben a rendszer kiegészítő (szerintem ez a system add-on) nekem nincs fent. Este felteszem aztán újra próbálkozok a logcat-tal. Köszönöm a segítséget :R

szerk: ha töltőn van rejtélyes módon szeret újraindulni a teló, ezt szeretném kideríteni - hátha ír valamit a logcat-ba.

[ Szerkesztve ]

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#4146) #79335424 válasza Freeman007 (#4145) üzenetére


#79335424
törölt tag

Felejtsd el! Az újraindulás olyan hiba, amit nem tudsz logolni. Alapértelmezésben a logcat csak megjeleníti a logot, de nem rögzíti. Újraindulásnál elveszik. A rögzítéshez realtime kiíratás kell. Az Extreme Logcat tud ilyet (elvileg, mert még nem próbáltam), de a készítője is írja, hogy ez elég erőforrásigényes művelet, ami önmagában is lehet hibaok.

(#4147) Oldman2


Oldman2
veterán

Zseblámpa ki/be egyszerűen

Az E-Robot Műveletek között rátaláltam a Zseblámpa ki/be műveletre, ami a TESLA LED alkalmazást kezeli.

Letöltöttem, az E-Robot kapcsolgatja is szépen.

Amit egyelőre nem tudok hogy hogyan lehetne lekódolni, hogy Lezárt állapotból felébresztve a képernyőt, a Home gomb megnyomásával be / ki kapcsolható legyen a TESLA LED?

A normál Home képernyőn viszont ne ez a funkcionalitás menjen, hanem az alapértelmezett funkció (Futó programok).

(Mindezt a legfrissebb CM 12.1 alatt)

(#4148) #79335424 válasza Oldman2 (#4147) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem Xposed + Xposed Additions pro. Külön lehet választani a remapot screen off/screen on szerint (is). A Robotparancsod parancsikonját tudod indítani.

(#4149) bartatamas válasza Armahun (#4135) üzenetére


bartatamas
senior tag

Szia,

Az biztosan nem jó ha a közelség érzékelőd berakod eseménynek. De pontosan le is írtad hogy kell csinálni:

"Azt szeretném elérni, hogyha bekapcsol a képernyő és a közelség érzékelő közelt jelez (zsebben van), akkor az app zárja vissza a készüléket."

Tehát az esemény a Képernyő bekapcsolás. (hogyha bekapcsol a képernyő)
Az esemény feltétele a Kisebb mint(Távolságmérő szenzor érték, 5).

(#4150) bartatamas válasza Freeman007 (#4141) üzenetére


bartatamas
senior tag

Ez egy ilyen misztikus dolog még számomra. Hogy van ahol ezek a műveletek soha nem fejeződnek be.
Ha nincs meg kb 10 másodperc alatt akkor nem is lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.