Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Jól néz ki(főleg az elején az a háttérben égő óriási valami), de könyörgöm, az alienek testéből fröccsenő savnak miért nincs ránk hatása? Annak simán durva sebzéssel kellene rendelkeznie... :W

(#2) Angel1981


Angel1981
veterán

Igencsak hangulatosnak tűnik, várom! ;)

Egyébként a környezet, és az épületek egész jól viselték a 40MT-ás robbanást! :P

(#3) Tibi86


Tibi86
aktív tag

Engem abszolút nem győzött meg. Egy alien játéknak nem arról kéne szólnia, hogy mész előre és darálod le az alieneket egy minigunnal... :((( Ők vadásznak a katonákra és nem fordítva.
Ja, meg a savon átrohanás is érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#4) SenorGrande


SenorGrande
senior tag

Remélem ezek még nem a végleges fegyverhangok. . .

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#5) blaca83


blaca83
őstag

A multi része nekem sem tetszett, sőt inkább a "gagyi" kifejezés illene rá. :B :((( Remélem még javítanak rajta.

Az Alienek mozgása és az általuk okozott sebzés egyáltalán nem realisztikus és a videóban látottak alapján túlságosan nem is érzem azt, hogy a multiban "szívesen bújnék egy Alien bőrébe" és vadásznám a tengerészgyalogosokat... :O :(

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#6) oriic válasza SenorGrande (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mi a gondod vele. Teljesen autentikusak.

Live-Die-Respawn

(#7) MageRG


MageRG
addikt

Már a koncepciót is "érdekesre" vették: köpködő meg robbanó alienek?
Az AvP 2-ben pont azért volt nehét aliennel játszani, mert nem volt távolsági fegyvere. Viszont egy suhintással leszedte egy marine fejét.
Ez nekem kicsit L4D-esnek tűnik.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#8) exec79


exec79
tag

hát ez nagyon gagyi, semmi paráztatás, alien animációk meg egyszerűen kritikán aluliak. Megbukik ez is mint az újabb AVP.

(#9) Taposo


Taposo
aktív tag

Pedig mennyire szeretném hogy brutálisan izgalmas ás félelmetes Alien játékot csináljanak lásd Alien Resurrection(PSX) :K , de sajnos ahogy egyre több mindent mutatnak a játékból annál inkább távolodom tőle, pedig régóta figyelemmel követem, egyenlőre 60% hogy megveszem ;)

(#10) TheDragon007


TheDragon007
senior tag

Az egyik kommentátor megjegyezte helyesen hogy az alienek mintha kartonból lennének, igaza van. Ez a valami csak egy L4D-skin szintjén van szerintem, nem különálló játék szintjén. :(

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#11) Mellors


Mellors
csendes tag

Kövezzetek meg...

... de szerintem ez egy kutyaf0s.

1. Mi az a kis célzó biszbasz a pulse gun-on ? Meg a vörös pont ? Semelyik korábbi Alienben nem (sosem) volt rajta célzóka, rohadtul illúzióromboló.

2. Mi az a mozgás az aliennek ? :F ezek nem is alienek, hanem kutyák (alien skinnel) bakker, úgy ugrabugrálnak. És ezektől kéne megijedni ? Szerintem ebben a játékban, ha félni akar az ember, akkor az aliennel kell menni.. Akkor van egy kis izgalom... (vajon honnan lő fejbe a tengerészgyalogos ? és milyen hirtelen)

2/a nincs fps nézet az aliennel ? Ezek komolyan gondolják ? :DDD

3. Köpködő alien ? Robbanó alien ? A vérük meg nem sebez ? Hol élnek ezek ?

4. Maga a játékmenet is így futás közben... hát... mint ha a kutyaszájából rángatták volna ki. No comment.

A 2010-es AVP-nél sokan húzták a szájukat, (nekem végső soron tetszett, mert a multi élvezetes volt) de az ennél fényévekkel jobb, pedig az se volt egy nagy eresztés.

(#12) Fáraó


Fáraó
őstag

Nekem sem jön be, mert egy konzolos lövöldének tűnik. Nincs "összeszar*m magam a félelemtől" érzés vagy hangulat (pl. Dead Space), ami egy alienes játékhoz sztem kötelező lenne.

VIGYORRRGAZMUS.....

(#13) Akos96


Akos96
senior tag

Lelkem apró szelete épp most száll ki a légzsilipen.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#14) danih


danih
addikt

Ne ítélj meg egy könyvet a borítójáról - mondják angol nyelvterületen, de... szerintem borzasztó így a videók alapján... :)
Alien játékok mindig is a jó single-ről szóltak, amit bele lehetne tenni egy jó kis coop - tessék hagyni a multit a péróba és ezekre koncentrálni!

(#15) Angel1981


Angel1981
veterán

Húúú, de kisebbségben vagyok - ahogy elnézem. :)
Jó, a puding próbája... ;)

(#16) mcmike


mcmike
őstag

Hát sajnos elég kiábrándító a dolog. Sokkal többet vártam volna a GearBox-tól...azt hiszem visszamondom az előrendelést... :(

Inkább költöm majd a pénzt Dead Space 3-ra és CoH 2-re... ;)

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.