Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) gigi21hu


gigi21hu
csendes tag

Van egy ilyen telóm. Most olyat produkált, amit nem is tudok megmagyarázni. Csináltam egy zenéből csengőhangot. Lementettem vinyóra, majd át a microSD-re. Beteszem telóba. Megkeresen a kártyán, indítom ÉS....nem az a zene megy, hanem teljesen más. Nézem a fájl nevet, dátumot, stimmel. Ezt készítettem el pár perce. Berakom a kártyát másik telóba, azon meg tökéletes. Vissza Alcába, megint egy másik zene indul azon a fájlon. Átmásolom kártyáról a telóra, így indít és láss csodát, most a helyes csengőhang megy. Értitek ezt?

(#1052) Voytech


Voytech
csendes tag

Sziasztok!

Egy keresem es egy kerdesem lenne.
A keresem az, hogy van e esetleg valakinek magyar nyelvu hasznalati utmutatoja ehhez a keszulekhez, mert akkor nem kell tovabbi 600 kerdest feltennem.
Egyet azert megis kerdeznek. Ha peldaul egy videot vagy fotot keszitek, akkor automatikusan a talafonomra menti...Pedig van egy 2 gigas kartya a keszulekben. Hol tudom beallitani, hogy a kartyara mentsen? Elore is koszi!

(#1053) Voytech


Voytech
csendes tag

Meg is talaltam a manualt magyarul akinek kell:
http://www.tcl-ta.com/de/Media/Media-Downloads/Media-User-Manual/OT-800-OT-800A/OT-800-User-Manual-Hungarian2

Viszont a kerdesem el: Hol tudom beallitnai, h az uj kepeket es videokat a kartyamra mentse?

(#1054) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Sziasztok, nem tudjátok, hogy hol tudnék ilyen telefonhoz jutni függetlenül, vagy T-s ként de sim nélkül? üdv

(#1055) tjb007 válasza Jim-Y (#1054) üzenetére


tjb007
nagyúr

Vatera vagy Hardverapró.

(#1056) Jim-Y válasza tjb007 (#1055) üzenetére


Jim-Y
veterán

HA-n kerestem először de sajnos csak 4 találat van, azok is régiek, vaterán meglesem, köszi ;)

(#1057) Jim-Y válasza Jim-Y (#1056) üzenetére


Jim-Y
veterán

Hú, nehezebb lesz egy ilyet beszereznem mint gondoltam:S Ezt újan már sehol sem lehet kapni? :/

HA, Vatera jelenleg felejtős ...

(#1058) tjb007 válasza Jim-Y (#1057) üzenetére


tjb007
nagyúr

Újonnan maximum az eBay -ről fogod tudni beszerezni.

(#1059) Jim-Y válasza tjb007 (#1058) üzenetére


Jim-Y
veterán

Köszi, ha nincs más, ez is egy járható út ... azt még hadd kérdezzem meg, hogy teljes qwerty-s, vagy kicsúsztatható qwertys készülékek körül van olyan ami még jó vétel lenne 10K körül használt/új áron?

Van egy Ipod Touch 4G-m ami felel a multimédiás részlegért, és e mellé szeretnék egy telefont amivel csak telefonálok, sms-t küldök, jegyzeteket írok fel, és persze bírja jól az aksija, de ennél több nem kell. Ez a kérdés itt már off, úgyhogy felteszem a "milyen okost." vegyek topicban is :) köszi, üdv

(#1060) tjb007 válasza Jim-Y (#1059) üzenetére


tjb007
nagyúr

Most hirtelen csak az Alcatel OT-606 jut eszembe.

(#1061) Jim-Y válasza tjb007 (#1060) üzenetére


Jim-Y
veterán

Te valahogy belelátsz a fejembe:D Ma a tescoban sétálva láttam egy OT-606 -ot, plexi mögött volt így nem tudtam megnyomkodni, de olcsó volt és tökéletes alanynak tűnt lecserélni a mostani SE K510i-met, ezért hazaérvén elkezdtem bújni a netet 606 után, az vette el tőle a kedvemet amit a MA cikkben írtak róla, sőt, a 606 fórumán írta valakit, hogy ha már olcsó QWERTY, akkor jobb a ONE TOUCH TRIBE, ezért írtam ide .. ^^

(#1062) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Eladom a telefonomat. Van valami Hard reset vagy gyári beállítások visszaállítása opció a telefonon? Nem találtam, de lehet, hogy nem voltam elég szemfüles. :B
Az a cél, hogy minden adatom és beállításom is törölve legyen.

Köszi szépen! :R

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.