Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Sanya válasza Dilikutya (#171) üzenetére


Sanya
nagyúr

tudod, aki egy maximum 3 gépes cégnél kezel gépeket, annak tényleg újdonság.

Olyan helyen, ahol 10.000 gép figyelt, kb 20+ külön szeparált rendszergazdától, akik képesítése általában nem rendszergazda. Tűzfalszabályok nem voltak, stb. A helyszín a Debreceni Egyetem.
Ha a koliban telepítettünk gépet, akkor hálókábel a falból ki, CD-ről boot, rendszer felrak, tűzfal és víruskergető feltelepít, majd internet konfigurál. (DHCP emiatt nem volt beállítva a kolikban)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#202) vzozo válasza _Atesz (#197) üzenetére


vzozo
senior tag

Hivatalosan beismerte a Microsoft, hogy a Vista egy mellékvágány.

Aha, persze, olyannyira mellékvágány volt, hogy a Win7 egy az egyben a Vista kódjára épült, mint ahogy jó harminc éve minden újabb win verzió a korábbiak továbbfejlesztése.

Egyébként a win7 olyanyira kevés dologban különbözött home user (!) szinten a vistától, hogy akkoriban néhány évnyi vista használat után erőteljesen gondolkodnom kellett, ha megkérdezték miért is váltsanak. Enterprise szinten persze teljesen más volt a szituáció, nem hiába használtam a legelső preview verziók óta - ott viszont várni kellett a 2008 R2-re, anélkül félkarú óriás volt csak a hetes is.

Vagy talán te is az a fajta fotelkóder vagy, aki szerint minden szoftver / OS verziót nulláról írnak újra? Épp a napokban próbálta egy haverod azt magyarázni nekem, hogy az MS-nél micsoda kóklerek dolgoznak, hiszen egyes sebezhetőségek minden vindóz verziót érintenek, és hogy lehetnek akkora hülyék, hogy ugyanazokat a hibákat követik el háromszor-négyszer-sokszor.

WUT?

Szóval szerinted csak azért szül Indiában egy anya 10 gyereket, hogy majd talán egy életben marad?

Érdekes, hogy pont Indiával jössz, ahol a termékenységi ráta 2-3 között van, miközben (fekete) Afrikában 7-8 körüli számról beszélünk. Láthatóan nagyon tájékozott vagy a témában.

Tudod az a baj a tájékozottsággal, a megismeréssel, az összefüggések felfedezésével és megértésével, hogy az bizony egy egyirányú utca. Ha egyszer végigmész az úton, nincs visszafordulás. Ráadásul utána már minden nehezebb és bonyolultabb lesz, nem tudod elfelejteni és figyelmen kívül hagyni az új ismeretanyagot.

Nem hiába van az, hogy sokan nem akarják, hogy megzavarják őket a tények. Az kényelmetlen. Az macerás. Mennyivel jobb a gyermeki naiv világ, ahol minden fekete és fehér. A vista szar a win7 jó, a billgéc meg szemét (gazdag is, fúj), és az oltások nyilván kiirtják az emberiséget.

Nehéz ügy, nah.

(#203) VIC20


VIC20
őstag

,,Akármivel megbirkózik a Windows 10?"

Na, persze. Itt van például, hogy szépnek lennie, na, az nem sikerült.

(#204) t72killer válasza VIC20 (#203) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A skálázás pl egy elég fontos kritérium manapság.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#205) Syl válasza t72killer (#204) üzenetére


Syl
nagyúr

Kár hogy a szépség nem :DDD

(#189) azopi74

A 2000-es évek elején valóban keringet a neten valami vírus, ami ha tűzfal nélküli XP-t látott azonnal leállított benne valami modult, az OS 60 mp-et visszaszámolt és újraindult. :K

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#206) kleinguru válasza t72killer (#204) üzenetére


kleinguru
addikt

És jól skálázódik a 4K-s megjelenítőkön?

Gondolom a korábban írt alkalmazások nem és nem is fognak:N

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#207) M@cika


M@cika
őstag

Aldis notebook Atom 455 proci, 1 giga RAM. 1 óra volt a telepités, hangyányival gyorsabb a rendszer, mint win7 alatt volt. Minden driver magától települt.
Az asztali gépemet viszont utálja, sehogy nem megy fel. Se frissités win7-ről 8.1-ről -az első ujrainditásnál 2x indul és "nem biztonságos Boot" üzenettel leáll a telepités, visszaáll az eredeti rendszer.
Tiszta telepitésnél csak az SSD bekötve pedig a telepitő indulása után 10 s-el megint ujraindul. :-(
VitualBox-ban sem indul a telepitő egyik rendszer alatt sem. Több ISO-t is próbáltam.

Nasit a kis fehér medvének!

(#208) Sanya válasza kleinguru (#206) üzenetére


Sanya
nagyúr

nekem a windows 8.1u1 is jól skálázódik tableten (1920*1200)... és laptopon is, de ott ritkábban váltok felbontást (1920*1080)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#209) vzozo válasza azopi74 (#169) üzenetére


vzozo
senior tag

Emlékszem a versenyfutásra az idővel, minden XP telepítés egy szerencsejáték volt, a tét az volt, hogy telepítés után sikerül-e hamarabb lehúzni a biztonsági frissítéseket, mint hogy megfertőződjön a gép (análkül, hogy akár egy weboldalt megnyitottam volna)

A kezdeti (2003-2004-es) féregfertőzési hullámok ellen úgy emlékszem simán védett a winxp (még az RTM-é is) alap tűzfala, csak be kellett kapcsolni (ami talán SP1 óta volt by default engedélyezve). Szóval annyira nem volt versenyfutás, bár persze, a hálózatra nem szabadott kapcsolódni telepítés során.

Arra viszont nem emlékszem, hogy mióta indul a firewall service előbb, mint a network stack. Na az azért még segített egy kicsit.

(#210) t72killer válasza vzozo (#209) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Mintha SP nélkül nem lett vna tűzfal - jó régen vt.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#211) martonx válasza Syl (#205) üzenetére


martonx
veterán

Ó tényleg azok a régi szép idők. Anno még Tvnewtork-ös internetem volt, ahol a hálózatban a gépek között a vírusok viszonylag szabadon jöttek-mentek.
Emlékszek a process mindig az volt, hogy letöltöttem víruskeresőt, túzfalat, hozzájuk mindenféle frissítést.
Aztán lan kábel kihúz, XP telepít, majd még mindig offline-ban víruskeresőt, tűzfalat telepít, frissítéseket telepít.
Majd lan kábel visszadug, és indulhat az élet.

Én kérek elnézést!

(#212) snecy20 válasza Syl (#205) üzenetére


snecy20
veterán

Isass.exe volt - Semmi köze nincs az XP-hez, be lehet azt kapni Win8.1-en is.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#213) Sanya válasza t72killer (#210) üzenetére


Sanya
nagyúr

SP2-vel jött a windows xp tűzfal.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#214) Syl válasza snecy20 (#212) üzenetére


Syl
nagyúr

Mondjuk 2002-ben nem sok Win 8.1-es gép volt a piacon ;)

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#215) vzozo válasza Sanya (#213) üzenetére


vzozo
senior tag

RTM-ben is volt tűzfal, csak nem volt alapból aktiválva. Pont.

(#216) Orionhilles


Orionhilles
senior tag

T420 (2520M, HD 3000,4 GB RAM, 500 GB 7200 RPM HDD)

Win 7 Prof-ról frissítettem tegnap Win 10-re. Csak személyes fájlokat tartattam meg vele.

Egyedül UltraNav-hoz kellett driver, mindent felismert, Chromeban minden harware accelareted, IGP drivere jó.

Általános sebesség 5/5, de ez betudható egyelőre a clean install-nak.

Érdekesség: Tegnap este elalttam a gépet, 3 óra körül felébredt, frissítgetni magát. Most meg WU-ban a következő van: [link]

Edge gyors, de mivel nincs kieg. támogatása, így nem lett belőle default böngető.

Power Managert (TP szoftver, 8.1 alatt is háklisan működött állítólag) 7-es kompatiblis módban telepítettem, power usage-nál több ezer Wattot ír..... :DDD

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#217) Sanya válasza Orionhilles (#216) üzenetére


Sanya
nagyúr

nem érdekesség. Elméletileg nem indulhat újra, ha elaltatod a gépet, mert altattad, biztos volt valami fontos futó program a memóriában..

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#218) tDr1v3r válasza _Atesz (#188) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Ezeket amúgy az élet iskolájában tanítják?

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#219) inspiroyhome válasza tDr1v3r (#218) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

mindmeghalunk

(#220) _Atesz válasza vzozo (#202) üzenetére


_Atesz
addikt

Mint írtam, személyes tapasztalat is. A Vista bizony több erőforrást igényel, teljesen feleslegesen.
Pontosan tudom, hogy a Win7 a Vista alapjaira épül, mint ahogy a 98 alapjaira épült a 98SE és a millenium is.
Sőt, a Win2000 alapjaira épült az XP (a Win2000 pedig a Win NT-ére).
Szóval felhagyhatnál a felesleges sárdobálással. ;)

Ha már tények, te jöttél 10 gyerekkel, akkor most ki is írogat tényszerűen? A tényekhez tartozik, hogy feka afrikában az emberiség csak igen kis része él, Bill papa pedig nem csak oda tervezi az oltóanyagokat.
Szóval igen, meg kellene ismerni a tényeket..

Ez tényleg nehéz ügy. :K

tDr1v3r: miket?

[ Szerkesztve ]

(#221) vzozo válasza _Atesz (#220) üzenetére


vzozo
senior tag

Fogja a franc koptatni a billentyűzetét az értetlenséged miatt, inkább copy-paste innen:

So, this is a failure of communication on Mr. Gates' part. He's falling into the trap of assuming that you are familiar with things that he is intimately familiar with.

In a nutshell, Mr. Gates thinks that vaccines and better healthcare have the net effect of reducing population growth because people have fewer children when they expect them to survive. This is supported by data linking increasing health with a decrease in birth rate. The most dramatic demonstration of this is in many European countries where standard of living is high and population growth has dropped below what is necessary to maintain the population. So by increasing worldwide health using vaccination and healthcare we can in the long term decrease population growth. Increased access to reproductive health care can also facilitate this.

It's critical to note that Mr. Gates is not proposing A) killing people or B) using vaccines to sterilize people. I work on vaccines and I've never heard of any commercial vaccine impacting people's ability to reproduce. Please don't listen to the conspiracy theorists who are suggesting this. Demand extraordinary evidence for extraordinary claims.

Direkt kiemeltem neked az utolsó mondatot. Nálad pattog a labda.

Szerk.: itt pedig nézd meg a diagrammot, és gondolkozz el rajta, hogy Ázsiában vagy Afrikában növekszik nagyobb mértékben a népesség: https://en.wikipedia.org/wiki/Projections_of_population_growth#World_population_in_2050

Megintcsak azok a makacs tények...

[ Szerkesztve ]

(#222) _Atesz válasza vzozo (#221) üzenetére


_Atesz
addikt

Százalékosan Afrikában, számszerűleg Ázsiában. ;)
(ráadásul ez egy 2050-re elővetített FELTÉTELEZÉS, a jelenlegi tendenciát figyelve. :D )

[ Szerkesztve ]

(#223) Syl


Syl
nagyúr

Ööööö, ez most konteós vagy win10-es topic? :U

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#224) inspiroyhome válasza Syl (#223) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

A win10 csak egy olcsó trükk

ideje felébredni

;]

(#225) Bozek válasza inspiroyhome (#219) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ha már a Vista került szóba. :D

(#227) ripla


ripla
őstag

mik ezek az ikonok, úristen.... iszonyatosan olcsónak és piaci bóvlinak hat, mint valami kínai első céges garázsproject béta tervei a jövőre nézve, pfff..... meg azok a hülye csempék is, áhh.... köszi a cikket, most már tuti, hogy maradok a win7-nél.

[ Szerkesztve ]

(#228) hemaka


hemaka
nagyúr

Egész jól össze van rakva, ha olyan régi vasakon is elmegy rendesen. Már nem sokára érkezik és mindenki megcsodálhatja. :D

(#229) _Atesz válasza inspiroyhome (#224) üzenetére


_Atesz
addikt

A win10 ígéretes, de hogy ez lenne az utsó Microsoft oprendszer, csak egy trükknek tűnik.

(#230) Sanya válasza ripla (#227) üzenetére


Sanya
nagyúr

ok, köszi, szia!

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#231) vzozo válasza ripla (#227) üzenetére


vzozo
senior tag

Hát igen, valóban az a megszokott use-case, hogy egész álló nap a desktopot meg az ikonokat nézegeted. Másra nem is lehet használni egy oprendszert, jogos az észrevételed...

(#232) UnSkilleD válasza Dilikutya (#167) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

azzal a géppel addig megy a dolog amíg el nem indítasz egy böngészőt több ablakkal

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#233) #40553216


#40553216
törölt tag

„A gyorstesztünk alapján elmondható, hogy a Microsoft által közzétett hardverelvárások nem véletlenül támasztanak némileg alacsonyabb igényeket az elődnél, az eszközillesztők működnek, gyengébb/régebbi vason is élvezhető a Windows 10, ami sok esetben „out of the box”, azaz telepítést követően külön driverek nélkül is megfelelően használható.

A számok egyelőre azt mutatják – amire egyébként számítottunk is – hogy a Windows 10 nem fogja vissza jobban a hardvert, mint az elődje, a Windows 8.1, ami pedig nem lassított többet a Windows 7-nél, és ez így van rendjén.”

vs.

„Egy ma már ősinek számító, Core 2 Duo processzoros ThinkPad X60 notebookra is feltettük a Windows 10-et, hogy megnézzük, mire jut a 2006-ban gyártott, mára szinte semmilyen program által nem támogatott laptoppal. A benne dolgozó SSD-nek köszönhetően nagyjából negyed óra után már be is léphettünk Microsoft fiókunkba.”

???
Nincs itt erős ellentmondás?

Azt amúgy nem hinném, hogy a W10 „hibája” lenne a negyed órás bootidő. Inkább valami hw-hiba lehet.

(#234) inspiroyhome válasza #40553216 (#233) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

A telepítés volt negyed óra, nem a boot.

(#235) Bozek válasza #40553216 (#233) üzenetére


Bozek
nagyúr

Véleményem szerint a negyed óra a telepítésre vonatkozott. De majd kijavítanak, ha tévedtem.

(#234) nagynorbiman: 24 másodperc. :D

[ Szerkesztve ]

(#236) shteer válasza ripla (#227) üzenetére


shteer
titán

Eszedbe ne jusson váltani! A win7 az új XP!!!

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#237) #40553216 válasza inspiroyhome (#234) üzenetére


#40553216
törölt tag

Akkor benéztem, bocsi.

(#238) mekker válasza ripla (#227) üzenetére


mekker
őstag

Én sem értem, hogy miért nem tud egy ekkora giga cég rendes designereket felbérelni, de olyan olgokra panaszkodsz, amiket fél perc alatt meg lehet oldani (kipakolod a csempéket start menüből, letöltesz netről pár szebb ikont).

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#239) konikan válasza SirRasor (#10) üzenetére


konikan
aktív tag

Nálam is felkinálta a Win7 az upgradet, egy Dell Optiplex 380-on, kicsit paráztam, de ezt olvasva nincs kétség, menni fog az.

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#240) sb válasza Kékes525 (#127) üzenetére


sb
veterán

Régóta írom én is.
Konkrétan használhatatlan ha minden egyszínű és stilizált. Képként falra akasztva biztos dizájnos lenne de itt nem a dizájn lenne a lényeg, hanem az ergonómia és a használhatóság.

De komolyan nem értem, hogy erről nem kapnak tömegesen visszajelző maileket?
PL, hogy egy régi Outlookban piros flag-elt levél az az újban, bordós/szürkés árnyalatban ugyan jobban belesimul a dizájnba, de épp az lenne a lényege, hogy éktelenül rikítson? Azért jelöli meg az ember?

Láttam írtak sokan win sorrendet. Nálam kronológiai:
win8.1
win7
winxp
win2000

A win2000 minőségi ugrás volt, nem véletlen az NT-s alapokkal.
Az XP jó volt és gyors, de szvsz egyértelmű előrelépés a win7/8 hozzá képest. Stabilitásban rövid és hosszú távon is.
Szvsz a win8 is jobb mint a 7. Semmilyen visszalépést nem éreztem a váltásnál ha a Metrot nem használtam és 10 perc alatt varázsoltam egy start menüt. Ezen kívül csak jobb/gyorsabb lett. Működésben... mert egy negatívuma van szerintem: a flat/színtelen/rajzolt dizájn.

[ Szerkesztve ]

(#241) Sinesol válasza sb (#240) üzenetére


Sinesol
veterán

Nekem mondjuk tetszik az uj design, sose voltam tulsagosan oda a csili vili bazári dolgokért.
Nekem az a lényeg, hogy gyors legyen, jól működjön...a kinézet meg csak az első néhány hétben új, szóval annyira tökmindegy.

Habár a világ ugy tünik oda van a bazári dolgokért, elég csak a régebbi műanyag színvilágú Samsung Tv eladásokra gondolni. Köze nem volt a természeteshez, mégis vitték int a cukrot, mert szép feltűnő volt. :)

[ Szerkesztve ]

(#242) Gusztáv válasza sb (#240) üzenetére


Gusztáv
addikt

A MS-nél biztos nem dolgoznak ilyen szakemberek, és a felület azért lett ilyen, mert a CEO-nak ez tetszik :F (ja meg az Apple-nél és a Google-nél sincs senki, aki értene hozzá) . Arra esetleg nem gondoltál, hogy te ízlésednek nem felel meg?

Laci

(#243) MongolZ válasza sb (#240) üzenetére


MongolZ
addikt

Én mindigis az egyszerűbb dizájnokért voltam oda, amikor bejött az Aero, meg ilyen hülyeségek, én a Windows Classic skint használtam. Amikor megjelent a Win8 és mindenki szidta, odavoltam az egyszerűsített felületért. Most, hogy a Win10 ennyire egyszerű és elterjedt lett/lesz, és már mindenhol ezt az egyszerűséget látom, már nem tetszik...

(#244) Vodar


Vodar
senior tag

Csak engem zavar az a bűn ronda lomtár ikon? Valamiért mindig azt szúrom ki elsőként az ilyen képernyőképeken :D A Win 95-ből emelték át, de tényleg nem értem, hogy miért.

(#245) justaview válasza sb (#240) üzenetére


justaview
őstag

A szürke (és árnyalatai + az egyszerűség már egészen a skicc szintjéig) terjed, mint a tűz. Eddig a windows kevésbé követte ezt, hát most rátért erre az útra. Az, hogy ez kinek tetszik, kinek nem, nagyon szubjektív persze. Nekem pl. nem (a linux distrók zöme és az OSX pl. nekem pont a sivár kinézetük miatt nem tetszik.), de ha egy trend beindul, ki tudja hol áll meg. Az iPad, iPhone tulajok zöme is örjöngött, amikor az Apple áttért a flat dizájnra, mégis meglépte. Ez van. :)

[ Szerkesztve ]

(#246) sb válasza Gusztáv (#242) üzenetére


sb
veterán

Neked és Sinesolnak írom:
Nem. Az nem lehet, hogy az ízlésemnek nem felel meg.
Ugyanis nem az ízlésemről van szó. Sőt, az ízlésemnek még meg is felelne egy stilizált, egyszerűsített felület.
Tehát még azt is kijelenteném, hogy tetszik. (Na jó, nem a win stílus, de droidban láttam már olyan letisztult skineket amik jól néztek ki.)

Viszont itt nem erről van szó. És nem is valami új megszokásáról. (Utóbbi sem probléma nekem. Én hamar szoktam friss verziókra váltani és mindenkit én hülyézek a környezetemben aki az ÚJ-tól és annak megszokásától ódzkodik.)

Itt ergonómiáról van szó. Arról, hogy ránézek egy felületre és
- Amit egy tizedmásodperc alatt megláttam régen azt most 0,5-1mp.
- Amit a szemem sarkából láttam arra most rá kell néznem direktben.
- Aminél gyors scrollozás közben "érzésre" ráböktem az most nem megy. Lassan kell és nézegetnem kell melyik az a menüpont.

És ez huszadik, századik indításra is így van. Nem is megszokás kérdése.

Ez tisztán ergonómia és nem dizájn kérdése.
A letisztult dizájn, mikor egyforma stílusú ikonok vannak egyforma színezés, talán még a szöveghossz is egyforma kétségtelenül jól néz ki, de nagyon nem hatékony. Egzaktul elváló formákat, színeket lehet jól megkülönböztetni. Kiemelni csak kirívó formával, színnel lehet a tömegből valamit. Ezek tények, nincs más jó megoldás rá, nem egyéni ízlés kérdése.

Ahogy arra is van jól bevált szám, hogy pl. milyen menürendszer a hatékony: almenük száma, tagolások. Egy egybecseszett flat weboldallal szemben pl...

szerk: Egyébként ez nem mond ellent annak, hogy az MS-nél szakember dönt-e vagy nem. Az dönt. Csak nem hatékonyan használható rendszert akar senki hanem csinosat. Ezt veszik az emberek.

[ Szerkesztve ]

(#247) szaya válasza justaview (#245) üzenetére


szaya
tag

Én csak azt nem értem, miért nem hagyják meg a lehetőséget, hogy válasszak? Nem biztos, hogy mindenkinek bejön ez a szar flat design... a XXI. században vagyunk, olyan gépekkel amivel simán koordinálhatna mindenki egy holdraszállást, nem fér bele egy szaros aero vagy valami normális kinézet, normális ikonokkal? Akinek meg tetszik a flat az meg használja azt, marad egy csomó erőforrása tartalékba :DD

sb: "Csak nem hatékonyan használható rendszert akar senki hanem csinosat." Csinosat??? :DDD

[ Szerkesztve ]

''Sohasem kell tanácsot adni. A bölcsnek nincs rá szüksége, a bolond pedig úgysem fogadja meg...'' by: Lyderch

(#248) sb válasza szaya (#247) üzenetére


sb
veterán

Hát nem? :)
Dizájnos legyen minden, ez a lényeg. Meg animáljon jobbról-balra.
Egyértelműen erre megy minden gyártó. Ill. az is fontos, hogy változzon mert aki nem ad ki félévente új UI-t az sem trendi.

Múltkor átlapoztam a Lollis témákat mert az is egy egyszínű szar önmagában. Kb. 79 félét találtam hozzá, volt sötétkék, világosbarna, arany, ezüst, neonzöld, stb... de az összes téma egyszínű volt ott is.

(#249) Feri1977


Feri1977
senior tag

...ugye nem olyan lesz az ikon, mint a borzalmas lollipop ikonjai telefonon, amitől menekül mindenki?!

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#250) Feri1977


Feri1977
senior tag

...jézus mária...most néztem meg videókat róla...úristen, ez borzalmas ronda! Ezek az ikonok te jó ég! Telefonon is mindenki utálja a lollit mert csiriviri jellegtelen pálcika rajz szar, erre most a win 10-be is ilyenek lesznek? Most robbanok fel! :W

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.