Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31) djyuri


djyuri
őstag

Idén még egyetlen játékot nem futtattam a gépem a sok meló miatt...így hatalmas élmény volt ezt elolvasni!

Két igazi kedvenc játékom is helyet kapott (farcry,crysis). A DOOM-al sokat szívtam régen,így nem meglepő,hogy nem láttam a tesztek között....De a Prey ezért is kárpótol engem!!!

Én is hatalmasakat küzdöttem táp és hűtés tuningolásokkal a magam módján,hogy elinduljanak ezek a szörnyetegek...szerencsére én egy nagyon játék és tuningbarát alaplapot találtam (asus P4t533C (jól kifogott darab ráadásul). Akkoriban a redundáns tápellátás volt az alap nálam :D És persze a vízhűtés/peltier kombináció.

Azért jó látni,hogy van,aki időt,pénzt,energiát nem kímélve beleássa magát egy ilyenbe. Elismerésem!
Én 2006-2008 után teljesen áttértem az erősítő építésre..a PC ipart már nem tudtam anyagilag követni. Meg amúgy is :) A hang az jobban idegesíti a szomszédokat :D Csak kár,hogy ma már hamarabb itt van a yard,mint egy súlyos bűnügyi helyszínelésnél,ahol nemcsak anyagiak,hanem életek esnek el...És marikanénit is előbb büntetik meg egy doboz eperért,amit árul,mint a tolvaj bandákat...

Rossz belegondolni,hogy nemsokára ezek a gépeid is egy comodore múzeumban végzik majd....vagy mint egy retro játékgépterem,amit bezáratott az idióta nav...(szerencsére újra nyílik,ha jól hallom :C )

Kalappal!!! hajrá tovább :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.