Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Иван


Иван
őstag

Hihetetlen, hogy vannak akik még bedőlnek ezeknek. :(((

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#2) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Múltkor egyik ismi is szólt, hogy befizetné, de nem tudja hova kell, aztán mondtam neki, hogy adok számlaszámot :DDD

(#3) adax01 válasza KaiotEch (#2) üzenetére


adax01
tag

Én nekem mikor belefutok ilyesmibe valakinél elsőkérdésem tűzfal vírus írtó holvan a gépről és bizony legtöbben néznek mint sült hal a tepsiben hogy azok meg mik. :W

Eldöntöttem befejezek minden elektronikával és számítás technikával kapcsolatos tevékenységet. Ez a végleges és meg másíthatatlan döntésem.

(#4) KaiotEch válasza adax01 (#3) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Olyan emberektől sokat ne várjunk, ezek szokták azt mondani, a milyen géped van kérdésre, hogy fehér. Milyen oprendszer? Firefox...

(#5) Иван válasza KaiotEch (#4) üzenetére


Иван
őstag

És töltött le még RAM-ot.

És persze ne felejtsük el milyen erőgépeik vannak: p4 3 ghz. ;]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#6) adax01


adax01
tag

Meg legtöbben csak a spyware terminátort is merik és késsz az meg már gyakorlatilag semmit sem ér.
Meg egypartíción van az oprenszer meg a dolgai ilyenkor meg szívja az újját hogy akkor most mindene elveszik, mert ugye nem partíciónálta tobb felé a vinyóját hogy külön legyen az operációs rendszre meg a dolgai.
Mert ugye az ilyen dolognak az egyetlen ellen szere a bios reset+operációs renszer újratelepítése.

[ Szerkesztve ]

Eldöntöttem befejezek minden elektronikával és számítás technikával kapcsolatos tevékenységet. Ez a végleges és meg másíthatatlan döntésem.

(#7) r4z


r4z
nagyúr

"Osztály elleni kiberbűnözés"

lol? :D

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#8) poffsoft válasza adax01 (#6) üzenetére


poffsoft
addikt

mijaza patrícicó? ;]

[ Szerkesztve ]

(#9) Armagedown


Armagedown
őstag

milyen oldalon szörföznek ezek az emberek hogy ilyet szednek össze ?

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#10) adax01 válasza poffsoft (#8) üzenetére


adax01
tag

Elnézést kérek hogy elírtam valamit és hogy nem jól írtam le.

Eldöntöttem befejezek minden elektronikával és számítás technikával kapcsolatos tevékenységet. Ez a végleges és meg másíthatatlan döntésem.

(#11) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nálam már az "osztály elleni kiberbűnözés" kiverte a biztosítékot. :D

Egyébként higgyétek el, mindig van a digitális írástudatlanságnak olyan foka, amikor vannak, akik bedőlnek ennek, vagy inkább "áldozatul esnek". Nem kell feltétlenül annyira naivnak lenni, gondoljatok azokra, akik most tanulják az internet, számítógéphasználatot, például az idősebbek, nagyszülők, ők minimum, hogy megijednek ilyesmitől, rosszabb esetben pedig be is dőlnek neki.

Persze épp ettől még aljasabb a próbálkozás. Ha nem lenne benne ráció, senki nem csinálná...

[ Szerkesztve ]

(#12) 8th válasza KaiotEch (#2) üzenetére


8th
addikt

Ismerek valakit aki két nap leforgása alatt háromszor is elküldte a kamu ncore emelt díjas regisztrációs sms-t. Azért ezt elég nehéz überelni. :D

(#13) poffsoft válasza adax01 (#10) üzenetére


poffsoft
addikt

Nem írtad el.
Az átlaglúzer válaszát kaptad ;)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.