Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#149) janos666 válasza Viktor77 (#148) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Ne beszélj már félre. :N

Én nem a Blizz fanoknak akarom bebizonyítani, hogy csak azért nem látják az AA hiányát, mert elvakítja őket az áhitat, és amúgy 4 bites színmélységgel is tökéletesen megfelelne nekik a játék 640x480-as felbontásban, mert a játék a lényeg, nem a grafika. Még csak nem is szidom őket ezért (max finoman piszkálom egy kicsit ;]).

Én magamról beszélek! Ugyan is én is szeretnék játszani a játékkal (de még nem vakultam meg, szemüveget sem kell hordanom, hogy messzebbre lássak, mint a legjobb monitor...).
Felraktam, és rögtön feltűnt, hogy "na, itt driverből kell majd erőltetni az AA-t". Kiléptem, belőttem a CCC-ben, és semmi. Azóta várok a "csodadriverre", mint valami messiásra, hogy nekiláthassak a játéknak. (És hogy ne zavarna, mikor tudom, hogy réges rég tudott már az ATI a problémáról, csak nehezükre esett volna, vagy ami még szomorúbb, hogy "nem állt érdekükben" időre elkészíteni a publikus driverprofilt. -> Ők már biztos azzal játszanak otthon, mert "tesztelik", azért késik a megjelenése. :DDD)

Szerk: HOPPÁ -> ATI Catalyst™ 10.7a Beta Driver :))
Starcraft II: Support for Anti-Aliasing through the ATI Catalyst Control Center when using a Windows® 7, Windows Vista® or Windows XP based system

Szóval eddig kellett várni. (Hacsak nincs valami más gond ezzel a driverrel, ahogy az már lenni szokot ilyenkor.) Én egy hetet tippeltem, de nem várták meg a hétfőt.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.