Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27) creation válasza #78687232 (#24) üzenetére


creation
senior tag

Tudod, kezdetben mikor vala a 'ziwiw meg a myvip, még egészen értelmes dolgokra is használták az emberek a "közösségi hálót". Tényleg régi osztálytársak, barátok találtak egymásra...

Az fb megjelenésével én is bekerültem ebbe a közösségi körbe, mert a csapatom megkívánta az ottlétemet. Aztán valahogy ahogy gyűltek azok akik addig nem (értsd okos telefonok hülye gazdái)... Kicsit megváltozott a színvonal. Zavaró lett. Napi több órát is képes volt elvenni (és tudom hogy ez nem az fb, hanem az én hibám).

Úgy döntöttem, hogy azt az időt amit fb-n töltenék, elköltöm másra. Olyanok kötötték le a figyelmem akik jóformán nem is ismertek és meg sem érdemelték, s olyanoktól vette el, akik pedig igényelték és érdemelték.

A telefonom mostmár nem pittyeg minden baromság okán (tudom hogy azt is be lehet állítani), s nem sértődik meg boldog boldogtalan, ha nem írok vissza 2 percen belül. Aki tényleg fontos, vagy akinek tényleg fontos vagyok, az elér. Az megtalálja a módját. :R

Valóban, nem leszek ettől több. Kevesebb sem. Hogy mitől lesz jobb, azt kifejtettem szerintem.

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.