Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) monti0222w válasza Donki Hóte (#449) üzenetére


monti0222w
addikt

Úristen, :Y ez a fejhallgatós dolog nagyon nem állja meg a helyét semmilyen szempontból, dobálózhatnék nagy és drága fülesekkel pl W30-al 150 ezres füles, de hidd el nincs egálban az egész, ugyanazon ár kategóriában, mindenféleképp a fejhallgató kerül ki győztesen! Persze azért nem kell alábecsülni a drága füleseket sem meg van a saját világuk hova pozicionálták őket és ott helyt is állnak. Majd azt lehet mondani erre, hogy a biciklit hasonlítod össze a Mercivel! :D Az összehasonlítást az általad említett füleseket és a kínai füleseket kell összevetni és ott kell eldőlnie a különbségnek, nem fejesel! :N
A kutyás dolog is erősen sántít, legalábbis nálam, mert olyan nincs hogy fényképen nézek egy fajt és annál nagyobbat nem tudok elképzelni, nem is értem, éltem falun is barangoltam erre-arra, láttam és megfigyeltem dolgokat, plusz saját kutyáim is voltak, vannak, ezt még egy vaknak sem tudod megmagyarázni, mert neki ott van az érzékelés, tapintás ami alapján tud különbséget tenni két kutya közt! :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.