Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Typhoon47


Typhoon47
őstag

megváltozott a kockaságról eddig alkotott alapfogalmam o.O

"Education is important but big biceps are importanter"

(#2) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

"A kérdés már csak az, hogy vajon a Jerry ujjában hordozott tároló rendelkezik-e a helyi Artisjus által megkövetelt hologramos matricával, mert ha nem, még megeshet, hogy elkobozzák tőle."

Na erre kíváncsi vagyok :DDD

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#3) Killing


Killing
addikt

Amilyen elszánt az Artisjus nem sokáig lesz nekei pedrive ujja. :DD
Még a kaputelefonra is jogdíjat akartak...
Lehet hogy én is csináltatok ilyet,csak 16 GB-os kivitelben. ;]
Lehet hogy SSD-vel jobban járt volna (na jó nem gondoltam komolyan) :D

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#4) VladimirR


VladimirR
nagyúr

pali, tenyleg kell ez a szar flame keltes? eleg szegyen magaban az is, hogy ez hir egy it oldalon, de meg muszaj beletenni valamit, amire raugorhat a sok hulyegyerek, mer' lehet jol anyazni
aztan meg a moderatorok nem ertik, miert van folyton balhe

(#5) dajkopali válasza VladimirR (#4) üzenetére


dajkopali
addikt

igazán nem gondolnám, hogy ez flame-keltés lenne, max. vicc, lehet, hogy nem jó, elismerem, de annak volt szánva :)
A flame-keltés így néz ki: Windows, vagy: Firefox :)

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#6) Hunter2 válasza dajkopali (#5) üzenetére


Hunter2
addikt

vagy vista(64) ;]

[ Szerkesztve ]

(#7) Szabesz


Szabesz
őstag

Így néz ki egy protézis, egy műujj? :F
Kb, mint egy céllövöldében lőtt gányság.

¯\_(ツ)_/¯

(#8) Gonosz15


Gonosz15
aktív tag

Ez nagyon perverz.. :D
Én a péniszemre akarok egy ilyet :DDD :DDD

"Az igazi érték az nem is a szépség, meg nem az intelligencia, nem a humorérzék, nem az hogy milyen a kocsid, vagy az hogy mi a neved, hanem ha te kerülsz szóba azt mondják egy korrekt gyerek."

(#9) Nkboy válasza Gonosz15 (#8) üzenetére


Nkboy
senior tag

Én a péniszemre akarok egy ilyet :DDD :DDD

Gyereknemzés digitális technológiával. Gyerkőc neve mi lesz? /dev/usb?

Perverz állat :DD :DD :Y

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#10) Gonosz15 válasza Nkboy (#9) üzenetére


Gonosz15
aktív tag

igen :DDD
Az anya tejet pedig gigabiten kapja majd :DD
Sírás helyett pedig így fog kommunikálni: 0010100101100100100111 :))

"Az igazi érték az nem is a szépség, meg nem az intelligencia, nem a humorérzék, nem az hogy milyen a kocsid, vagy az hogy mi a neved, hanem ha te kerülsz szóba azt mondják egy korrekt gyerek."

(#11) Patriarch


Patriarch
tag

Kíváncsi vagyok hány hülye fogja lenyisszantani az ujját a hír hallatára, hogy belerakjon egy pendrive-ot...

Péter. |

(#12) bambano válasza Nkboy (#9) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

csinál egy backupot a dns-éről ;)

nekem az a bajom ezzel, hogy egy linux nem települ fel pikk pakk, a csók akkor jógázni fog addig, amíg bebootol a cucc, megnézi, amit akar és shutdownol? az ujja addig be van kötve a gép dobozába? másik keze szabad csak?

mert ha igen, akkor nem az ujja sérült nagyon a balesetben...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#13) D1Rect


D1Rect
félisten

Az utolsó bekezdés ott van :C (artisjus)

(#14) sekli válasza Patriarch (#11) üzenetére


sekli
addikt

egy se..., annyira azzért nem nagy ötlet... :U

(#15) Pacák


Pacák
senior tag

Itt senki sem olvasott William Gibson regényeket? :) Kispályás az ürge a Neuromancer -ben fellelhető hackerekhez képest, akiknek neurocsatlakozó van beépítve a füle mögé, hogy direktben szörfölhessenek a hálózaton egér és billentyűzet nélkül. ;]

Nuclear launch detected

(#16) Zsankee válasza Pacák (#15) üzenetére


Zsankee
aktív tag

ido kerdese, es ugyis eljon az is

legszebb öröm a söröm

(#17) Penge_4 válasza Patriarch (#11) üzenetére


Penge_4
veterán

Csak ennyit tud? Ezért nem éri meg. Nekem egy humanWGA van az egyik vesém helyén. Na azért már igen. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18) marsu


marsu
addikt

De miért hacker?

:F

Az eredeti(?) hír szerint csak mezei programozó, vagy nem?

Pendrive-ot építettek egy programozó műujjába (index)

:U

Press any key to continue ...

(#19) dajkopali válasza marsu (#18) üzenetére


dajkopali
addikt

ez a haveri blog, szinte mindenki ezt használta induló forrásként, és itt szerepel: When the doctor working on the artificial finger heard he is a hacker,

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#20) Morden24


Morden24
nagyúr

Ahogy elnézem az a műujjat, a sebész jobban tette volna, ha Jerry-é helyett a saját szakmai múltjába néz mélyebben. :Y

Sectumsempra - For Enemies

(#21) marsu válasza dajkopali (#19) üzenetére


marsu
addikt

Ok, asszem én értelmeztem rosszul a hackert mert elvileg nem minden hacker hacker ...

" A Hacker kifejezés alatt olyan számítástechnikai szakembert értünk, aki bizonyos informatikai rendszerek működését a publikus avagy a mindenki számára elérhető szint fölött ismeri. Ezek a szakemberek a számítástechnika egy vagy több ágát rendkívül magas szinten művelik, nagyon gyakran ők azok, akik „létrehozzák” azokat az eljárásokat amik alapján a számítógépek vagy a hálózatok működnek.

A szó eredeti jelentésében olyan nagy tudású szakembert jelentett, aki szakmáját lelkesedésből is űzte, akár „művészi” gondossággal; számos való történetet és „legendát” találunk a hackerekről, akik lehetetlennek látszó dolgokat voltak képesek előhozni egy-egy eszközből.

A számítástechnika és a hálózatok elterjedésével, illetve a hálózati elérés akadémiai (tudományos) használata helyett megjelenő kereskedelmi szolgáltatás jellegű változásával a nagy szaktudással rendelkező emberek összetétele is megváltozott. A nagy tudású szakember mélyen ismeri a számítástechnikai rendszereket, ezáltal képes lehet egy adott rendszerbe „betörni” (azt illetéktelenül használni), avagy amennyiben valamilyen motiváció hatására cselekszik, képes onnan információt a saját maga vagy mások számára eltulajdonítani. Ezek a szakemberek gyakorlatilag a számítástechnika egy adott vagy több részének rendkívül magas szintjén vannak, amelyet folyamatos önképzéssel arra a szintre fejlesztenek, amikor már önmaguk fedezik fel az adott biztonsági réseket egy adott operációs rendszeren,- avagy az interneten meglévő kommunikációs szabályrendszerek, protokollok mechanizmusának biztonsági hibáira jönnek rá.

(Nem összetévesztendő ezzel a relatíve kis csoporttal a vandálok és bűnözők jelentősen nagyobb csoportja, akik a hackerek [vagy sokkal gyakrabban a rosszindulatú hackerekre használt kifejezéssel: crackerek] által létrehozott eszközök és eljárások – valójában szakképzettség vagy tudás nélküli – felhasználásával okoz kárt, vagy követ el bűncselekményeket.)

A jelenkori terminológiában – főként a sajtónak felróhatóan – a „hacker” szót hol a „klasszikus hacker-ekre”, hol a „crackerekre”, leggyakrabban pedig a komoly szaktudás nélküli internetes vandálokra és bűnözőkre használják, általában a szakemberek tiltakozását figyelmen kívül hagyva, és így a szó jelentése fokozatosan eltolódik a média által használt (eredetileg hibás) értelmezés felé. "

Press any key to continue ...

(#22) lezso6 válasza marsu (#21) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem minden hacker cracker. :K

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#23) sghc_toma


sghc_toma
senior tag

ejjj, mind rosszul tudjátok... a hacker az olyan ember, aki reggel felkel, felöltözik, fogja kis csákányát, oszt elmegy a bányába kavicsokat ütögetni :P

in asm we trust

(#24) marsu válasza lezso6 (#22) üzenetére


marsu
addikt

A hekker pedig minden bizonnyal a halsütő szakember neve lehet, aki a hekket készíti nyáron a strandon.

:D

Press any key to continue ...

(#25) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Hát ez elég durva :)

(#26) bambano válasza Pacák (#15) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Nem elég jók azok a regények ahhoz, hogy sokat olvasson belőle az ember...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#27) Sanya válasza Szabesz (#7) üzenetére


Sanya
nagyúr

ezt nem nevezném protézisnek, főleg nem ujjprotézisnek. ez egy 3 ft-ot nem érő munka..

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#28) Csepy válasza bambano (#26) üzenetére


Csepy
senior tag

Akkor honnan tudod?
Mert szerintem meg egyenesen fantasztikusak Gibson regényei.

Regards: Csepy

Regards: Csepy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.