Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Nos azt elismerem, hogy úgy néz ki, jobb lett a játék. És végre kapott egy méltó előzetest is, bár nekem még kicsit mindig túl „hollywoody”, de legyen...a zene viszont kárpótol. :K

Néztem gameplayt jackfragstől és belenéztem egy másik streambe is youtuben és most valóban jobban tetszik a játék, mint amikor játszottam vele a bétában. Látom kivettek belőle pár hülyeséget is mint az a mű kéz és hasonlók, ami szintén üdvözlendő.
Ennek ellenére én nem fogom megvenni a játékot, mert a béta nem tetszett, illetve ez a tartalom egyszerűen túl kevés egyelőre a teljes vételárat tekintve. Arról nem is beszélve, hogy a Battle Royal jóval később jön csak. Lehet majd egyszer nagy akcióban megveszem, de olyan nincs, hogy én ezeket a teljes vételárral támogassam. Addig elleszek én a Battlefield 1-et meg lehet beszerzem a 4-et mellé. :)

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.