Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Hangulatos. BF3 zene még mindig ütős.

(#2) Gery9112 válasza ProEvoFan (#1) üzenetére


Gery9112
őstag

Akkor rossz előzetest nézel, ez inkább BF 1942. :DDD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#3) Bloksma


Bloksma
aktív tag

Én ezt nem klasszikus zenének nevezném, hanem Epic Music-nak

(#4) exedoc


exedoc
senior tag

Rohadt jól néz ki. Lehet kipróbálom.

(#5) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Az ilyen multi fps megjelenéseknél mindig elkap a nosztalgia és a must-have érzés,de rögtön eszembe jut,hogy a doki eltiltott a public szerverek látogatásától. Marad a nyálcsorgatás

Life, Uh, Finds A Way

(#6) oriic válasza Bloksma (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

BF szériának ez a klasszikus zenéje.

Live-Die-Respawn

(#7) Csaber válasza Gery9112 (#2) üzenetére


Csaber
senior tag

Bf 2142 -re szerintem jobban hasonlít:D

(#8) oriic válasza Csaber (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mindegyik aláfestő zene a klasszikus Bf1942-es szám egy-egy feldolgozása. [link]

Live-Die-Respawn

(#9) Imilenni


Imilenni
addikt

Mennyi adatot tölt le az Origin? (BF5 esetén)

Press "F" to pay respects.

(#10) oriic válasza Imilenni (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

44,03GB

[link]

Live-Die-Respawn

(#11) Imilenni válasza oriic (#10) üzenetére


Imilenni
addikt

Huh az szép, a Bf1 80GB után :DD
Köszönöm!

Press "F" to pay respects.

(#12) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Finoman fogalmazva sem estem hanyatt a beta-tól, ezért nem fogom megvenni ezt a BattlefieldÖt. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13) ribizly válasza Imilenni (#11) üzenetére


ribizly
veterán

Ez is lesz annyi. Az alapjáték (mármint az alap map-okkal szerelt) az mindig 40-60GB között van, majd minden egyes map pack további 5-10GB-ot tesz hozzá... ;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#14) Polllen


Polllen
nagyúr

Imádom ezt a zenét, megunhatatlan. :) Jót tett a trailernek is.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#15) Raysen623


Raysen623
addikt

Sajnos beleestem abba a hibába hogy kb 1200 Ft-ért akciósan megvettem a BF1-et. Hiba volt...
BFV-el voltam bétán és bár sok mindent kijavítottak ebben a részben, aminek szerintem eddig is ilyennek kellett volna lennie, ennek ellenére az EA kenje a hajára. Anthem-nek még adok egy esélyt majd de ebből soha többet.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#16) adamssss


adamssss
veterán

Ezt a jatekot is evek ota mar csak a zene viszi el a hatan. ;] az meg mindig utos

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#17) Bloksma válasza oriic (#6) üzenetére


Bloksma
aktív tag

Jaaaa, így már értem :)

(#18) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Nos azt elismerem, hogy úgy néz ki, jobb lett a játék. És végre kapott egy méltó előzetest is, bár nekem még kicsit mindig túl „hollywoody”, de legyen...a zene viszont kárpótol. :K

Néztem gameplayt jackfragstől és belenéztem egy másik streambe is youtuben és most valóban jobban tetszik a játék, mint amikor játszottam vele a bétában. Látom kivettek belőle pár hülyeséget is mint az a mű kéz és hasonlók, ami szintén üdvözlendő.
Ennek ellenére én nem fogom megvenni a játékot, mert a béta nem tetszett, illetve ez a tartalom egyszerűen túl kevés egyelőre a teljes vételárat tekintve. Arról nem is beszélve, hogy a Battle Royal jóval később jön csak. Lehet majd egyszer nagy akcióban megveszem, de olyan nincs, hogy én ezeket a teljes vételárral támogassam. Addig elleszek én a Battlefield 1-et meg lehet beszerzem a 4-et mellé. :)

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#19) Silεncε válasza Hopkins95 (#18) üzenetére


Silεncε
őstag

A BF1-el az a baj, hogy ki fognak ürülni a szerverek, most hogy megjelent az V. Én vettem 1 hónap Origin Access Premiert, mert igazából csak BF-ezni szoktam mostanában. De egyelőre nem vagyok benne biztos, hogy nem fogom 1 hónap után lemondani.

(#20) Hopkins95 válasza Silεncε (#19) üzenetére


Hopkins95
addikt

Szerintem azért nem, főleg most hogy ingyenesen kínálták a DLC-ket és 5 Euroért a játékot. Az Origines barátaim fele még mindig a Battlefield 1-el játszik, tegnap meg is hívott játékba az egyikük délelőtt, csak mennem kellett egyetemre. :)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#21) ProEvoFan válasza Gery9112 (#2) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Bocsika, csak a BF3tól ismerem a játékot.
Erről a videóról ugrott be a zene.ezt a videót anno szarrá néztem és epekedve vártam a játékot.Egyik nagy kedvencem is lett.

[ Szerkesztve ]

(#22) SwaZy1337


SwaZy1337
tag

Ez a trailer nagyon odavert. :DD Főleg, a végén az az átmenet a videó és a kép között...ahhw engem ez megvett kilóra. :D (Mondjuk a játék a béta alatt annyira nem. ;) ) Na majd meglátjuk. :D

"Ha nem is érdekel az üzlet, a tájékoztatást megköszönni nem bűn..."

(#23) duvi


duvi
nagyúr

Ha ebből csinálnának egész estés mozit, akkor tuti kifizetném a mozijegy árát :K . A játékért viszont 1 eurót sem adok.

(#24) simonzé


simonzé
addikt

Aaaaah... A BF1942 zenéje. Mennyit toltuk, és mennyire durva volt a multiplayer élmény...

I don't fit in. I fit out.

(#25) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Ebben lesz single rész?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#26) Polllen válasza tibaimp (#25) üzenetére


Polllen
nagyúr

Igen.

Kisebb fejezetek formájában.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#27) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Egy filmet én is megnéznék, zene adott, sztori nem is kell, csak egy jó színész, oszt foroghat. :)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#28) SwaZy1337 válasza zoltanz (#27) üzenetére


SwaZy1337
tag

Tény és való, én is megnézném. :D De nem tudom pénzügyileg mennyire érnék meg leforgatni. :(

"Ha nem is érdekel az üzlet, a tájékoztatást megköszönni nem bűn..."

(#29) OgreImre válasza Raysen623 (#15) üzenetére


OgreImre
senior tag

Az irodában - még előtted - nyomtuk a Battlefield 1942-vel. Most a dallam visszahozta az emlékeket.

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#30) Hopkins95 válasza Raysen623 (#15) üzenetére


Hopkins95
addikt

Amúgy miért nem érte meg neked 1200 Forintért a Battlefield 1?

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#31) Sly189


Sly189
senior tag

Oké, akkor veszek egy XBOXO-t :D
:C

(#32) cacasz02


cacasz02
aktív tag

A bf széria olyan mint a tonik. Kicsit édes, kicsit keserű, te ginnel el lehet viselni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.