Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Crytek


Crytek
veterán

Hát pedig a ph-s képeket elnézve ez is csak kis méretben a jó (De ezt kb minden mobil hozza) kinagyítva a képet meg full elmosodás homály.

Next PC Upgrade: 2022

(#2) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Ez most csak valami vicc, ugye? Biztos nem lehet komoly..

"..a 2014-2015-ös esztendő európai telefonos kamera díját.."
Lehetne inkább 2020-ig.

[ Szerkesztve ]

(#3) Garada válasza -FreaK- (#2) üzenetére


Garada
őstag

Hát szerintem van pár márka ami bizony jobban megérdemelte volna.

(#4) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Ezért az eredményért mennyit fizetett a Samsung? ;] (Nem hangulatot akarok kelteni, de azért messze van ez a legjobb mobilos kamerától.)

Nyugodj békében Integra!

(#5) Márko88


Márko88
aktív tag

Na most kezdődik a sok buta "Samsung fényképező szar " hozzászólás. Pedig a mobiltelefonok között egyedül a Samsung meg az Apple kamerája ér vmit. Meg még a Nokia kamera mobilja

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#6) Sn00k


Sn00k
veterán

NEm tudom, mennyire hitelt érdemlő egy , ilyen teszt, esetleg van -e a háttérben valami összeesküvés elmélet. De én biztos nem a K zoomnak adtam volna ezt a díjat. Szvsz sz LG G3 jobb képeket készít az én szememnek.

3njoy the Lif3

(#7) fairi válasza Sn00k (#6) üzenetére


fairi
addikt

Optikai zoom abban nincs vagyis hamar elvérzik. Plusz xenon flash sincs ott is elvérzik a G3.
1:1-ben pixelt számolva melyik a jobb az egy másik kérdés...

(#8) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Sokszor ha a képminőség nem is ebben a legprofibb, de tudásban és finomhangolásban ez a legjobb. A minőség is nagyban javulhat, ha tudja az ember mit állítson, itt pedig minden babrálható.

(#9) Hegasus válasza Márko88 (#5) üzenetére


Hegasus
senior tag

jajjj, te szegény! :(

(#4) Szatyor95 +1
itt biztos becsúszott pár zsebbe néhány zöldhasú

[ Szerkesztve ]

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#10) Sn00k válasza fairi (#7) üzenetére


Sn00k
veterán

Az jogos! Olvastam itt a PH-án valahol, hogy a K-zoom még csak az első firmware-nél tart és a köv. frissítés nagyot lendíthet a képek minőségén...

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#11) kbyte1024


kbyte1024
addikt

nehogy már lenyomja a Nokiat???!!! hát vakok osztogatják ezt a díjat?? :C

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#12) Blyan


Blyan
félisten

Nincs ezen mit vitázni srácok, a PV808, L1020 után nem igazán jelent meg olyan kamerás mobil ami nagyon komoly erőt képviselhetne. A K Zoom automata módja nem túl erős, de kihasználva a szoftver adta manuális beállításokat nagyon jó képeket lehet vele csinálni.
Mondjon valaki CSAK egy olyan kamerás mobilt az elmúlt egy évből, amiben több pontenciál van (lehet jönni a 1520 és a 930-cal, persze nyilván).

Várom a listát.

Lábjegyzetként: utálom a Samsungokat, szóval nem vagyok éppen fan boy. ;)

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#13) kbyte1024 válasza Blyan (#12) üzenetére


kbyte1024
addikt

Írtad :) 1020

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#14) Dilikutya válasza Crytek (#1) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azért az sem mindegy, ért-e hozzá, aki fotózott. Fél milliós dSLR-rel is lőhet valaki szart. :)
Nem emlékszem, hogy láttam volna a tesztképeket, majd megnézem. Sokat számít az optikai zoom, egy 5-8 (szerintem a 13Mp sem alkalmas erre) megapixeles kamerával a zoom értelmetlen, optikai nélkül legfeljebb az működhet, amit a Nokia csinált a Pureview-val. Az is digitálisan nagyít bele, de ott a nyers képen van annyi információ 41Mp-en, hogy abból remek ráközelített 5Mp-s fotók lesznek.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#15) Márko88 válasza Hegasus (#9) üzenetére


Márko88
aktív tag

Van valami problémád esetleg ? Mondjad nyugodtan csak ne én szegényezzelek le.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#16) Blyan válasza kbyte1024 (#13) üzenetére


Blyan
félisten

Idén, a 2014-2015-ös esztendő európai telefonos kamera díját a Samsung Galaxy K Zoom kapta meg.

Szóval, hogy jön ide a 1020?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#17) 2ofthem


2ofthem
aktív tag

Imádom ezt a sok tipikus elvakult hozzászólást. Mindegyik másban jó. Ezer olyan szituáció van ahol az istenített 1020 elvérzik a K Zoom mellett, és ezer olyan van ahol a K Zoom a 1020 nyomába sem érhet. De tudok olyan szituációt is mondani ahol még a 920 is jobb mint a K Zoom, tudom mert mind2 van. Fogalmunk sincs hogy milyen elvárásokat támasztottak a döntéshozók amikor a K Zoom lett a legjobb, DE van az a helyzet. Aki ezt a telefont választja valószínűleg több olyan helyzetbe kerül amikor szüksége van a zoomra.

(#18) FókuszPók


FókuszPók
tag

Lassan esedékes a 1020 (egyenes ági) utód, nem nagyon félteném a k zoom-al szemben :D

Lakatos Gedeon Gusztáv Három - 16LibaMáj - Westel - Sárgaréz

(#19) wortz


wortz
tag

Arról nem is beszélve, hogy ez nem egy telefon. Lehet, hogy lehet vele telefonálni, de attól még nem telefon.

(#20) Paul119


Paul119
addikt

Istenem,ez a sok divat fikazo :( miert faj egyeseknek ? Talan mas cegnel van reszvenyetek? Mielott barki ram sutne hogy samsung fun vagyok elmondom hogy g2,z1 tulaj vagyok :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#21) otoaak válasza wortz (#19) üzenetére


otoaak
tag

Sokkal inkább az mint mondjuk a pureview.

SG Note Pro P900

(#22) HaZse


HaZse
őstag

Biztos, hogy a 2014-2015-ös esztendő (sic) a K Zoom kapná, de azért megnézném én azt az optikai zoom-ot. Mert ugyebár az optikai zoom jelentősen rontja a képminőséget. (Persze, ha normális minőségű és precíz lencserendszer van valamiben), akkor nem, de nem hinném, hogy a Samu telójában ilyen precíz lencserendszer lenne. Mivel a DSLR-hez kaphatő zoom obik ára se 2 Ft.

Én azért összehasonlítanám az ilyen telefonokat teljes zoommal, és megnézném az így elkészített képeket.

De még 2014 év vége sincs, nemhogy 2015 év vége. Én úgy érzem, hogy ez az EISA díjnál megnevetekk 2014-2015ös megnevezás egy kicsit elhamarkodott volt.

Lehet, hogy még a Nokia (MS) ki fog jönni a Lumia 1020 utódjával is.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#23) FókuszPók válasza Paul119 (#20) üzenetére


FókuszPók
tag

Én azt tartom viccesnek, hogy előre megválasztanak valamit legjobbnak 1,5 évre :D ilyen elv alapján megválasztanák Cseh Lacit a 2014-2015 legjobb 100m--es mellúszójának, mert kisebb az ellenálása a fejbőrének?
Nem utólag lenne esedékes győztest hirdetni?

Lakatos Gedeon Gusztáv Három - 16LibaMáj - Westel - Sárgaréz

(#24) Csapoati válasza HaZse (#22) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nyilvan nem jovo ev vegeig ervenyes ez, hanem jovo ugyanilyenkorig. A 2013-14-es legjobb is eddig tartott. Akkor meg nem mindegy, hogy mikepp hivjak? Az utobbi idoben ez volt a legjobb kameras mobil, jovore meg valami mas lesz. Nem kell ebbe semmi mast belelatni.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#25) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Hát, mivel ez nem egy esztétikai díj, ezért akár még reális is lehet... ;]

Minden szavam magánvélemény!

(#26) #31733248


#31733248
törölt tag

Így néz ki egy fotós szakmai oldal korrekt értékelése a mobiltelefonokba szerelt kamerákról:

http://www.dxomark.com/Mobiles

Érdemes megnézni, milyen műszeres mérések és egyéb tapasztalatok támasztják alá az elért eredményeket, nagyon tanulságos.

[ Szerkesztve ]

(#27) kbyte1024 válasza Blyan (#16) üzenetére


kbyte1024
addikt

basszus az"idén" ok kussoltam:)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#28) batai15


batai15
félisten

Na igen a 1020 nem idei. Így érthető.

(#29) halkow


halkow
őstag

Biztos nem a mobilarenás képek alapján lett a legjobb :DDD

Alcatel onetouch idol2s the king

(#30) Ali G.


Ali G.
senior tag

ez a díj mondjuk ki inkább vicc, a K zoom meg inkább csalás mert olyan félig digitális kamera féle izé ami nem csak a telefonok közé sorolható, ha csak a telefonokat nézzük akkor lumia 1020 :D

(#31) Luck Dragon

Ha már a kinézetével nem tudod hódítani, Talán a harmadik kiadása még jobban finomodik, és talán már sokan könnyedében eltudnák viselni a megvételét. :K

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#32) Hegasus válasza Márko88 (#15) üzenetére


Hegasus
senior tag

pusztán ezzel a kijelentéssel van bajom, melyet az ég világon semmi se támaszt alá... :U
"Pedig a mobiltelefonok között egyedül a Samsung meg az Apple kamerája ér vmit"

1. rögtön meg is cáfolnám az "Apple kamerája ér vmit" részt ezzel, nézd meg szépen hogy is áll a képekkel és tekerd le hányadikként is végzett az Apple.
2. A samsungos rész még úgy ahogy megállná a helyét, ha nem úgy jelentetted volna ki, h "a mobiltelefonok között egyedül a Samsung meg az Apple kamerája ér vmit. Meg még a Nokia kamera mobilja" mivel szemlátomást eléggé megállja a helyét a többi versenyző, főleg az lg g3...
3. ha már legjobb kamerás mobil volt a cél, akkor én inkább a lumia 1020nak adtam volna a díjat, de ha samsungnak kellett nyerni akkor meg inkább az s5nek. nem pedig ennek az izének, de mivel ezt is valahogy tolni kell előre nehogy feleslegbe menjen a több milliós fejlesztés és jót nevessenek a kicsi kis samsungon, ezért valami látens díjat adni kellett, h lehessen azt mondani, h ez is megérte, mert vannak akiknek elég a reklámok és díjak telefon vásárlás előtt ;)
a rád mondott jelzőmmel nagyjából ennyit akartam kifejezni, h sajnálom azokat az embereket akiknek elég a reklámok és látens díjak és máris megszületnek az olyan kijelentések, hogy: "Pedig a mobiltelefonok között egyedül a Samsung meg az Apple kamerája ér vmit"

most pedig várnám, h mivel tudod alátámasztani ezt a kijelentést: "Pedig a mobiltelefonok között egyedül a Samsung meg az Apple kamerája ér vmit", és h szerinted én miért érdemelném meg a "szegény" jelzőt.

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#33) Blyan válasza Hegasus (#32) üzenetére


Blyan
félisten

A 1020-at elég nehéz belepaszírozni 2014-2015-ös mezőnybe. Amúgy szvsz a K Zoom jobb, mint az S5. Már fotózásban.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#34) MR007RM válasza Szatyor95 (#4) üzenetére


MR007RM
addikt

Persze hogy messze van, a N808PV még mindig a legjobb. ;] :P

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#35) falijja válasza MR007RM (#34) üzenetére


falijja
őstag

1020 után... :DDD ;]

(#36) hue2000 válasza Márko88 (#5) üzenetére


hue2000
tag

Az Apple kamerája szart sem ér

Az élet mindig drága

(#37) fairi válasza hue2000 (#36) üzenetére


fairi
addikt

Ez így simán túlzás, de isteníteni nem szabad,mert annyira nem hasra esősek az eredmények.

(#38) Szatyor95 válasza MR007RM (#34) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Lehetne belőle egy 2014-es kiadás, egyből nyert volna. :))

Nyugodj békében Integra!

(#39) MR007RM válasza Szatyor95 (#38) üzenetére


MR007RM
addikt

Ha én tesztelem az én kezemből akkor biztos. :K

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#40) Kékes525


Kékes525
félisten

Én nem venném meg. :K

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.