Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sh4d0w: Kalózkodás. Kalózkodás?
- Lalikiraly: Kaáli Autó-Motor Múzeum
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- sziku69: Szólánc.
- WireGuard VPN a mindennapokra
- GoodSpeed: Ágymatrac keresési kálvária
- sh4d0w: StarWars: Felismerés
- Meggyi001: Kórházi ellátás: kuka vagy finom?
Új hozzászólás Aktív témák
-
jacint78
addikt
Mitől lenne kizárt? Persze ettől még nem leszel a felső tízezer tagja.
, csak azon mázlisták egyike, aki értelmes emberekkel van körülvéve, de jó neked. 
Gyakorlatilag 2x olyan drága. Ez nem árfolyam. Azt nem tudom, hogy mi de nem árfolyam.
Nem most drága a ram, akkor volt túl olcsó, mert túltermelés volt, még jin cheng bácsi is ramot gyártott a sufniban, nincs itt semmi mágia, akárcsak a HDD-k esetében, néhány éve volt HDD bőven, fingért-hugyért árulták a HDD-ket, majd a túltermelésből hiány lett, amikor úsztak...
-
KIRA\/NOVA
aktív tag
Igen pont ez az ha a cpu-kat is így fejlesztenék mint a memóriát akkor el áshatnák magukat a gyártók,
kiadni egy új típust ami lassabb mint a régi és kapnának még egy új tokozást is ki venné azt meg? Tehát még nem nagyon éri meg ez a ddr4 mizéria. Majd 3-4 év és tán ok lesz de az biztos hogy én már kimaradok ebből a dologból még ha 7évig is húzzák meg várom azt a ReRamot, v mi is lesz.
DDR2 to DDR4 fogja meg érni. -
jacint78
addikt
Csak tudod nekem az nem az "átlagfelhasználó", hanem az "átlag alatti felhasználó"
Megmondom őszintén, nincs ebben semmi kivetnivaló, de sajnos ez az átlag manapság. Arra azért kiváncsi lennék, hogy az a tanárni mgis mit csinál és mennyi szeméttel van tele a gpe, ha nem elég a 2GB.

Tapasztalatom szerint az ilyen júzer gpében a memória bővítés valóüban rövid ideig tart, mert mégtovább tömi a windows-t szeméttel. Ki kell takarítani az updaterek updaterjeit és máris elmegy a gépük akár 2GB-al is. Ha ezt nem teszed meg, lassú marad a gép, és megy tovább a hiszti, töltheted bele a ramokat az idő végezetéig.
.SylverR
A neked szólt és a rólad szólt nem ugyanaz. Sosem feltételeztem, hogy átlag felhasználó lennél, akik ide írnak nem azok. A lényeg az, hogy a saját szokásaidat és hardver felöli igényeidet ne vetítsd ki mindenkire.
-
jacint78
addikt
Milyen meglepő, hogy átlag alatt az átlagot értettem ugye, nyílván mindenki egyszerre futtat adatbáziskezelőt, meg mindenféle szerkesztő programot a számítógépén.. Tudod-e, hogy, ha nincs annyi memória a gépben, akkor kicsit másképp szervezkedik a windows? Ha 8GB rammal telepítesz windows-t, akkor a friss windows 1GB használattal indul, ha 2GB-al, akkor 400MB-al és nem tölti elő a felesleges dolgokat, amit én még sok ram mellett is kikapcsolok, mert minek. Magam sem vagyok átlag felhasználó, közel sem, de még a 6GB ramot sem tudom megfektetni zeneszerkesztő programokkal sem, sem játékkal, szóval komolyan nem rétem, az ilyen "kevés a nyóc gigabájt" megnyilvánulásokat. Nekem is kevés lenne kettő, de egyikünk sem átlag felhasználó, és a kolega kijelentésével szemben még mi is megegyezünk, abban, hogy a 8 GB tényleg kényelmes kikapcsolt lapozile-al, de nekem még a 6GB mellett sincs lapozófile.
-
KIRA\/NOVA
aktív tag
pontosan 8GB kell a nem átlagnak sőt már gondoltam a fejlesztésre is hogy fejebb dobjam 16GB ra mert már volt hogy nem fértem el :system7 idle 1,6GB + 2 virtuális gép fut egyszerre 3GB + egy dx11es játék 2GB + böngésző 12 fülel + másik böngésző 4 fülel + mpxplay 768MB a ramból ha flacban mixet hallgatok = ~7,5GB és néha ki írja hogy kevés a memória de még nem vészes.

Szerk: virtuális memória le van tiltva hogy ne lassítsa a HDD-t

Új hozzászólás Aktív témák
- Elon Musk billiomos lesz, ha kitör a gépek forradalma
- Milyen TV-t vegyek?
- Milyen videókártyát?
- WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=-
- Notebook / laptop alkatrészek cseréje (processzor, RAM, HDD)
- Nyíregyháza és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- Xbox Series X|S
- Kávé kezdőknek - amatőr koffeinisták anonim klubja
- Silent Hill f teszt
- További aktív témák...
- Corsair VENGEANCE LPX 2x16GB DDR4 3200MHz CL16 - Új, bontatlan - Eladó!
- --- KISHIBÁS --- AM4 alaplap Asrock B550m HDV Egyik ram slot nem megy! Ingyen FOX
- Kingston FURY 32GB KIT DDR5 6000MT/s CL30 Beast Black EXPO (garanciális, Alza)
- GIGABYTE Z790 GAMING X AX - WIFI DDR5 - FirstShop garancia 2025.12.05.
- -- KISHIBÁS!!! -- PRÉMIUM S1700 Verhetetlen áron? -- IGEN -- OEM Asus Prime Z690 Ingyen Fox -- IGEN
- Huawei P30 Pro / 6/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Kijelzőn beégés
- REFURBISHED - Lenovo ThinkPad 40A9 USB-C Dock (ELKELTEK) - CSAK RENDELÉSRE
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5700X 16/32/64GB RAM RX 7600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7500F 32/64GB DDR5 RTX 5060 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Bomba ár! Dell Vostro 3550 - i3-2310M I 4GB I 250GB I DVDRW I 15,6" HD I HDMI I Cam I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő

, csak azon mázlisták egyike, aki értelmes emberekkel van körülvéve, de jó neked.
Ez jó volt.

DDR2 to DDR4 fogja meg érni.

