Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:48:38

LOGOUT.hu

Ha szeretnél egy kis plusz teljesítményt kihozni olcsón a régi 775-ös alaplapodból tegyél bele 4 magos 771-es Xeon CPU-t.
Kérlek olvasd el a cikket és a téma összefoglalót mielőtt kérdezel!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9870) envagyok válasza Balrog (#9868) üzenetére


envagyok
veterán

Azért írj rá még egyszer, hogy utolsó lehetőség hogy visszaküldd, különben értékelni fogod.
Hirdetés:
Eladó a címben szereplő alaplap hibátlan állapotban 1 hét próbagarral
nincs meg hozzá semmi csak a lap!

1.: hibátlan állapot. Ez nem igaz, mert az a borda és a foglalat tényleg gáz. (Azért halkan hozzátenném, hogy a hátlap hiánya nálam minimum gyanakvást szított volna, és mindenképp kértem volna fotót)
2.: ígért próbagarit, és miután te szóltál, hogy javított a lap, azaz nem hibátlan, rögtön ment archívba.

Értékelésnél:
Korrekt információt adott a termékről? nem
A terméket az általa ígérteknek megfelelő állapotban adta át? nem
A megígért időben kaptad meg a terméket? ezt te tudod
Megfelelő csomagolásban kaptad meg a terméket? ezt is
Ha problémád/kérdésed adódott a termékkel kapcsolatban, segítőkész volt? nem

Alku volt?
Még annyit tennék hozzá, hogy 8k-ért senki sem akkora bolond, hogy egy full hibátlan P45-ös lapot eladjon, itt is gyanakodni kellett volna, egy 1000 pozitívos eladó nem fog neked (más se) féláron adni bármit is, szerintem ahhoz képest hogy megy 409mhz-ig bőven jó vásárt csináltál vele annyiért. Én P45 lapot 15 alatt még soha nem adtam, és mindig elvitték. Ha együtt tudsz élni ezzel, akkor hagyd a fenébe, 3.6GHz-en így is elmegy az E5450

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.