Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#56) Cathfaern válasza oriic (#13) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Elsőre kamu cuccnak hangzik, de érdemes kipróbálni a kristály deo-t:

Nincs benne semmi vegyszer (beleértve illatanyagot is, szóval ha arra igény van, azt külön kell megoldani). Izzadságot nem gátolja, a bacikat öli. Én tavaly kezdtem el használni, legnagyobb melegben is szagtalan az eredmény.
Annyi hátránya van, hogy be kell vizezni a hónaljat, és úgy megküldeni a kristállyal, így picit macerásabb. Elvileg van golyós dezodoros verzióban is (kristály fel van oldva lötyiben), az ugye ezt a hátrány kiküszöböli, viszont abban már lehetnek vegyszerek (gondolom hogy ne kristályosodjon meg újra), meg kell nézni az összetevőket.
Neten vegyes amúgy amit írnak róla, van akinek bejön, van akinek nem, mondjuk szerintem utóbbi a helytelen használat következménye (be kell vizezni hónaljat, és alaposan átdörzsölni vele, picit nagyobb területen is, mint amit "hónalj"-nak tekint az ember. Szóval nem csak ahol szőrös :) ). De egy próbát mindenképp lehet neki adni, alapból is olcsó, ráadásul ha bejön, akkor kb. a világ végéig elég egy darab (csak ne ejtsd le, mert akkor szilánkosra törik :) ).

Hagyományos izzadsággátlóból nekem ez jött be amúgy:

Ettől kb. szaunában is száraz marad a hónaljam, semmi nyomot nem hagy, szerintem illata is jó (van 4-5 verzió). Viszont ha sokat izzadok (nyári időszak), akkor 3-4 nap rendszeres használat után elkezd viszketni a hónaljam tőle (igen, fürdés meg van :) ), azért is kezdtem keresgélni valami más után, úgy találtam meg a fentit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.