Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) JoeCockBill válasza GoldhandRent (#19) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

valamiért mostanában nem divat a fehér. pedig pl a mi mix 2s rohadt jól néz ki fehérben.
jól meg is bántam hogy feketét vettem :D

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#22) Griff55


Griff55
senior tag

A design szerintem csak rosszabb lett a Mi8 óta :( A kék és lila színűek bazáriak...
A vezetéknélküli töltés jó hír végre, viszont az akkumlátor hatalmas csalódás. 3300mAh? Sikerült a Mi8-nál is kisebbet? Nem vártam 4000-es akksit, de legalább egy 3700-ast, mint ami a OnePlus-ban is van. Nagyobbat is üthetett volna ez a mobil, ha akarták volna.

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#23) Ádám16


Ádám16
addikt

Őrület, miket tesz le az asztalra a Xiaomi. Piszok módon kéne. :R

[ Szerkesztve ]

(#24) mark004


mark004
csendes tag

Elvileg lesz ismét SE verzió is (kérdés, hogy ebből lesz-e EU-s verzió) :
"Mi 9 SE
At CNY 1,999 (around £228/US$297), the SE is a stripped-down version of the Mi 9. It has a smaller 5.97in screen, and a slower 2.3GHz Snapdragon 712 10nm processor with Adreno 616, but otherwise shares many of the same features including an in-display fingerprint sensor.

The Mi 9 SE also has a 48Mp lens at the rear, though rather than 16Mp and 12Mp lenses of the standard Mi 9 it pairs this with 8Mp and 13Mp lenses. Both phones have a 20Mp selfie camera.

At 7.45mm thick the Mi 9 SE weighs just 155g. It has a 3,070mAh battery that charges at a slower speed of 18W and does not support wireless charging."

(#25) thefreeman válasza hajbel (#18) üzenetére


thefreeman
aktív tag

Nem kizárt végül is majd később valaki csak leteszteli majd, hogy mit bír. A dizájn szerintem jobb let mint a mi 8-nál volt.

(#26) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Kár, hogy mire ide elér, nem csak a kamerája lesz Samsung, hanem az ára is. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#27) haxxika


haxxika
senior tag

Notification LED-ről tudni lehet valamit? Befért még a szelfikamera mellé valahova? OnePlus 6T-nek elég nagy hibája, hogy kihagyták belőle.

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#28) FragMaster válasza arnoldito (#3) üzenetére


FragMaster
addikt

Ez konkrétan valamivel kisebb, mint a Redmi Note 5-öm, abszolút vállalható.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#29) Istvan213


Istvan213
csendes tag

3300-as akku, ekkora tepsibe, és kijelzőbe épített ujjlenyomatolvasó, 3,5 jack meg nuku? Hát ez így már olyan mint egy samsung, illetve még rosszabb mert IP védelem sincs. Szóval kár érte, mert az Mi 8 jó volt, de ez így visszalépés.

(#30) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Miért nem látok sehol semmit az OIS-ról?

https://utdetailing.hu/

(#31) #24536576


#24536576
törölt tag

Kicsi aksi, nincs IP, metroszexuális színválaszték... Bár ennyiért belefér.

(#32) balazs1022 válasza tomboy0013 (#10) üzenetére


balazs1022
őstag

+1

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#33) Kamikaze75 válasza macika69 (#14) üzenetére


Kamikaze75
tag

Jól látom 107 pont?
Ez nagyon durva a Huawei Mate 20 Pro 109-et kapott...a dxomark teszten.
Az Samu S10-nek nagyot kell villantania 3x ennyiért mint az Mi9 jelenleg...
Ez odafog verni a piacnak,lassan a Samsung,és Huawei lesz az új Apple árban a Xiaomi-hoz képest....😀
Oneplus 7 lesz árban a konkurencia de az is lesz 200 körül szerintem

[ Szerkesztve ]

(#34) ttt1 válasza macika69 (#14) üzenetére


ttt1
őstag

Ezek alapján mondjuk én azt néztem Low light-nál "csak" a 3. viszont normál fénynél iphone-t leelőzi P20-at nem.

(#35) forgonati


forgonati
őstag

Én, amelyik telefonnak kisebb akkuja van, mint az S9 Plus-omnak, azt kapásból átugrom, tudhat bármit és lehet benne 50 GB RAM. Ez most épp kihúzza a nap végéig, ami annyit jelent hogy a MI9 nem fogja. A másik meg a jack. Vicc hogy a legtöbb gyártó a nagyobb akkura hivatkozva hagyta el, de nem látom hogy cserébe akkora böszme akkukat raknának a telefonjaikba, sőt inkább kisebbeket. Viszont legalább spórolni lehet azon a szaros 1 centes alkatrészen. Szánalom

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#36) MDMogyi19 válasza tibcsi0407 (#30) üzenetére


MDMogyi19
csendes tag

mert nincs benne :(
gsmarena-n már fent van a komplett teszt

[ Szerkesztve ]

(#37) SkyLine3000 válasza haiduo82 (#1) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nem csak neked felesleges a 12 gb, hanem kb mindenkinek. :) Amilyen agresszív a xiaomik memóriakezelése (nemtom ez változott-e) pláne tök fölösleges.

(#38) 2ofthem válasza Kamikaze75 (#33) üzenetére


2ofthem
aktív tag

Teljesen igazad van. Ha saját pénzből kéne most telefont vennem csak Xiaomi jöhetne szóba. :K

(#39) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Elmehetnek aznyjukba ekkora akksival, hogy ez a tetves gyártó nem képes előre haladni :W szánalmas

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#40) hroberto válasza enginev3.0 (#39) üzenetére


hroberto
veterán

Egyetértek...

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.