Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Shodan


Shodan
addikt

Ezeknek a bajnokságoknak és szakágaknak eddig még nem született topic, pedig biztos vagyok benne hogy a innen is sokan látogatnak ki itthoni,vagy akár külföldi bajnokságokra, legyen az rally vagy rallycross.
A topic egyik a célja elsősorban az ORB gyorsaságikkal kapcsolatos információ csere.
Hova érdemes menni? Honnan érdemes megközelíteni? stb. stb.

Ezen kívül természetesen, minden egyéb rally-val és rallycrossal kapcsolatos info.

2016-os MNASZ versenynaptár: [link]

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#2) Shodan


Shodan
addikt

ORB következő állomás Szombathely:2016 máj 20-22.
Hivatalos Honlap: [link]
DUEN itiner : [link]

Szombati Farkaserdő gyorsra fel timestampeztem hogy az adott video alapján, mikor melyik kanyar látható és hova érdemes menni. [link]

Bárkinek, egyéb infoja van hol lesz lezárás, lesz belépő stb?! ne tartsa magában :)
Rally Live: [link] Futam alatt minden itt.

[ Szerkesztve ]

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#3) Shodan


Shodan
addikt

Szombati Rövid Összefoglaló : [link]
Vasárnapi Rövid Összefoglaló [link]

Végeredmény:
1. Herczig Norbert - Igor Bacigal (Skoda Fabia R5)
2. Hadik András - Kertész Krisztián (Ford Fiesta R5)
3. Balogh János - Holczer Dániel (Mitsubishi Lancer Evo9)

A Farkas Erdei gyors szuper volt ,leginkább a belső szűk erdős részeken látványos. Amúgy a nagy átlagsebesség és jó minőségű murva jellemzi, ahogy a többi gyorsaságit is.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#4) Shodan


Shodan
addikt

ORB következő állomás: Veszprém:2016. június 10-12.
Hivatalos Honlap: [link]
Műsorfüzet:[link]

Timestampezet gyorsaságik:[link]

Várható időjárás:
Szombaton az ország nagyobb részén sokfelé kialakulhatnak záporok, zivatarok, helyenként felhőszakadás, jégeső is előfordulhat. Néhol élénk, zivatarok környezetében erős, viharos lehet a délnyugati, nyugati szél. A legmagasabb hőmérséklet 23 és 28 fok között alakul.

Vasárnap kezdetben sokfelé várható eső, zápor, helyenként zivatar is kialakulhat, de a délutáni órákban egyre többfelé megszűnhet a csapadék. Élénk, erős lehet a szél. Visszaesik a hőmérséklet, a maximumok 16 és 24 fok között alakulnak.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#5) Shodan


Shodan
addikt

Szombati Rövid Összefoglaló :[link]
Vasárnapi Rövid Összefoglaló : [link]

Végeredmény:
1. Herczig Norbert - Igor Bacigal (Skoda Fabia R5)
2. Ollé Sándor - Czakó-Budai Annamária (Ford Fiesta 2000)
3. Balogh János - Holczer Dániel (Mitsubishi Lancer Evo9)

Vasárnap igazán esős idő volt, szóval volt sárdagasztás rendesen. Kislőd- Szentgál inkább vége fele jobb az erdős rész valahogy most annyira nem adta. Közrejátszhatott az is hogy a felázott emelkedős részeken főleg az első és hátsó kerekesek nagyon küzdöttek. Sztem Hajmáskéri gyorson a dobálós részen már nem tócsák voltak hanem tavak :)
Saját video: [link]

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#6) Tomdriver válasza Shodan (#1) üzenetére


Tomdriver
őstag

Ez hasznos oldal lesz illetve már most is az - köszönjük!

Sajnos az idei Veszprém rallyra nem jutottam ki, pedig szombat reggel 6-kor ott mentem el a Várpalotai gyors bejárata előtt, már gyülekeztek a sportbírók. Keserű is volt a szám, hogy elígérkeztem haverhoz melózni, de hát így jár az aki nem követi a versenynaptárt, havert visszamondani már nem tudtam.

Jó lett volna a Lengyel VB futamra kimenni, úgy számoltam ha jó murvás versenypályán akarom élőben követni a nagyokat akkor számomra még ez a legelérhetőbb a bajnokság, de itt meg lemaradtak a haverok, egyedül a tök ismeretlenbe kimenni meg hát nagyon unalmas.

Tervez valaki innen VB futamra utazni idén vagy jövőre? Összeállhatna egy jó csapat. :)
Persze a Rally OB is érdekel, ha van időm, ott vagyok rendre én is.

[ Szerkesztve ]

(#7) Shodan válasza Tomdriver (#6) üzenetére


Shodan
addikt

Igen jártam már én is úgy egyszer hogy épp a szakasz mellett utaztunk el, hát nem jó érzés. Veszprém Szombathelyel sztem egálban van, de Miskolc és Eger-nél mindenképpen jobb. A lengyelt már nézegettem én is oda még nem volt szerencsém , de a gyorsaságik eléggé északon vannak.
Már csak azért sem jó egyedül menni, mert többen esetleg szét lehet dobni egymásközt a költségeket.

Turi Tomival egyébként mi történt? Szombaton még ha minden igaz ment és nevezése is volt, de vasárnap már csak nézőként volt.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#8) Tomdriver válasza Shodan (#7) üzenetére


Tomdriver
őstag

Én is próbáltam megtudni mi történhetett vele, de semmit nem találtam. Jó lenne, ha több versenyen is látnánk és tartós maradna a visszatérés.

[ Szerkesztve ]

(#9) Shodan


Shodan
addikt

Mikulás Rallyról esetleg valakinek információja? Azt tudom hogy Jutaspuszta lesz, de a többi gyorsal mi a helyzet?

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#10) Shodan


Shodan
addikt

Bár úgy látom ez itt nem nagyon megy :) , de végre összeállt nagyjából amit gondoltam , úgyhogy az oldalamon megtaláltok mindent [rallystages.hu] lassan az insta is indul. :)
Bármi Rally/Rx-al kapcsolatos kérdés keressetek bátran.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#11) Tomdriver válasza Shodan (#10) üzenetére


Tomdriver
őstag

Jók azok a bejátszások - grat az oldalhoz, el is mentettem! :C

(#12) Shodan válasza Tomdriver (#11) üzenetére


Shodan
addikt

Köszi! :R

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#13) emre


emre
veterán

dobjuk fel a topikot :)

LIVESTREAM REPLAY 2018 World Rallycross of Germany | 2018 FIA World Rallycross Championship

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#14) Shodan válasza emre (#13) üzenetére


Shodan
addikt

Hát nem nagyon tobódik fel:)
Talán jövőre.Már hivatalos hogy mi rendezzük az Európa Bajnoki Rally Zárófutamot ! ERC 2019 nov 1-3 !

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#15) Tomdriver


Tomdriver
őstag

2:29 - Mikkelsen nagyon érzi ezt... :D

ADAC rallyra, vagy a Katalánra kiutaznék - társakat keresek!

(#16) emre


emre
veterán

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#17) emre


emre
veterán

LIVE Qualifying 1 | 2019 Cooper Tires FIA World Rallycross of Catalunya

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#18) pube111


pube111
senior tag

Wrx ben hogy dől el, hogy a q versenyekből ki jut be a végső futamba? Nem látom át.

(#19) emre


emre
veterán

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#20) pube111


pube111
senior tag

Nagyon jó volt. Hajrá Krisz!
Hogy van ez a q dolog?

(#21) emre válasza pube111 (#20) üzenetére


emre
veterán

Nem tudom pontosan. Asszem mindenki megy két futamot. Utána a pontszámok alapján a legjobb 12 nyom két elődöntőt amelyekből 3-3 versenyző kerül a döntőbe.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#22) pube111 válasza emre (#21) üzenetére


pube111
senior tag

Na de 4-et mennek. Q1-Q4 ig. aztán a futam előtt is van elődöntő? Jó lenne valami leírás, de nem találok sehol.

(#23) pube111


pube111
senior tag

Megtaláltam.
Minenki 4 szer megy. Q1-Q4. A legjobb 12 az elődöntőben megy két 6-os futamot, majd a legjobb 6 megy egy döntőt. Ahányan vannak egy futamban, annyi körös egy futam.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#24) Shodan válasza pube111 (#22) üzenetére


Shodan
addikt

[link] ;)

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#25) emre


emre
veterán

FIA World Rallycross Championship élő közvetítések a hétvégén.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#26) emre


emre
veterán

Indulnak a selejtezők: LIVE Qualifying 1 | 2019 Team Verksted FIA World Rallycross of Norway

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#27) pube111


pube111
senior tag

Krisznek megint nem volt szerencséje. Kárai vajon miért hagyta ki a jokert?

(#28) Shodan


Shodan
addikt

Holnap délelőtt Höljes Q3 & Q4: https://www.youtube.com/watch?v=BB_u41FLuFA
Illetve döntők, tvben is 14:00-tól [Spiler2 TV]

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#29) emre válasza Shodan (#28) üzenetére


emre
veterán

Meg néha Vályi Pista is bejelentkezik a helyszínről a Speedzone Facebook csatornáján. :)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#30) emre


emre
veterán

Élő:

FIA World Rally Championship Shakedown LIVE! Neste Rally Finland 2019

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#31) Tomdriver válasza emre (#30) üzenetére


Tomdriver
őstag

Ezek Állatok.. :R :R :R

(#32) emre


emre
veterán

LIVE Qualifying 2 | 2019 FIA World Rallycross of Canada

Remélem SzabóKrisznek összejön a döntő, de amilyen kört futott az első kvalin nehéz lesz.
Ez most élő, de később is fenn lesz a csatornán. A döntők közvetítését eladták az meg holnap a spíleren valamikor délután.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#33) pube111 válasza emre (#32) üzenetére


pube111
senior tag

Spiler este 8. +6 óra van nálunk.

(#34) pube111


pube111
senior tag

Titans rx nézitek? Az is jó. Csucsu elég durván vezet néha.
Meg van benne 2 csajszi. Egy olasz, meg egy angol. Nagyon jól mennek.

[ Szerkesztve ]

(#35) emre


emre
veterán

Hát a negyedik kvali valami eszméletlen fordulatot hozott.
Bakkerud a tuti utolsó pozicióból lett második, mert előtte hárman összeakaszkodtak. :DD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#36) pube111 válasza emre (#35) üzenetére


pube111
senior tag

És az a szerencsétlen Paasonen a q3 ban? Dorent meglökte, mindketten megcsúsztak, Hansen meg ott hagyta őket. Aztán Paasonen meg kiállt. Doren mennyire szeretheti most?
:C

(#37) pube111


pube111
senior tag

Tudja valaki, hol lehet nézni most hétvégén az euro rx et? Wrx nem lesz, ezért gondolom, hogy nem lesz youtube, meg eurosport.

(#38) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Baleset történt a Rali 2-ben, kórházban a páros

Nem múlt el csúnya baleset nélkül a Rali 2 kategóriában a Pálháza Rali: a Baksai László, Erdei Zoltán páros ütközött neki egy fának. Információnk szerint nem súlyos az állapotuk, de további kivizsgálás céljából a megyei kórházba szállították őket. Néhány kép a szerencsétlenül járt autóról



Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#39) Ciccuka válasza Ciccuka (#38) üzenetére


Ciccuka
veterán

Csigolyatörést és farcsontzúzódást szenvedett a Rali 2-ben balesetező páros

Vasárnap este mi is beszámoltunk néhány fotó kíséretében arról a ralibalesetről, amely után Baksai Lászlót és Erdei Zoltán további kivizsgálások céljából kórházba szállították. Előbbit csigolyatöréssel műteni is kell.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.