Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Rainbow Six Siege

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7401) CJ4567 válasza oriic (#7400) üzenetére


CJ4567
veterán

Én minden shotgunt utálok a játékban. ;] Vicc nélkül, egyikkel se tudok normálisan játszani, utálom is azt, amikor a heti kihívás shotgun ölést igényel.

No Sana No Life

(#7402) k-adi válasza oriic (#7400) üzenetére


k-adi
nagyúr

Azt a shotit nerfelni fogják hidd el :D

(#7403) CJ4567 válasza k-adi (#7402) üzenetére


CJ4567
veterán

Shotgun, úgyhogy biztos buffolni kell. ;]

No Sana No Life

(#7404) travix


travix
aktív tag

Nagyon bejön ez az új update, végre nem frusztráló, op operátorokat kaptunk mint a lion. Az új UI is nagyon bejön, meg a a clubhouse is tök fasza lett az átdolgozással. A villát még szokni kell. :K

(#7405) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

Hali.

Az lenne a kérdésem,hogy aki netán most veszi meg a 3ik évet, akkor az eddig lezárt 6napig várakoztatott op-kat automatikusan megkapja, unlockolódnak? És a többi ha fog jönni, akkor azokat is megkapja amiket majd ebbe a 3ik évbe tesznek, hoznak be?

(#7406) L_YKing válasza Ga3rieL (#7405) üzenetére


L_YKing
addikt

Igen.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#7407) Ga3rieL válasza L_YKing (#7406) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

OKé. köszi az infót. :R

(#7408) ssgk válasza Ga3rieL (#7405) üzenetére


ssgk
aktív tag

A 3. évben ennyi volt. mert 4-4 szokott yearenként megjelenni ...
Presze nem biztos csak szerintem :)

(#7409) Ga3rieL válasza ssgk (#7408) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

de irják,ha megveszed 8 op-t kapsz, meg stb vagyis akkor még 4 kell.

[ Szerkesztve ]

(#7410) RazoR válasza L_YKing (#7406) üzenetére


RazoR
veterán

És azt a kettőt is ami már kijött?

(#7411) L_YKing válasza RazoR (#7410) üzenetére


L_YKing
addikt

Természetesen...

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#7412) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

de ez nem 4-4 volt. mert csak eddig 2-t támadót liont finkát kaptad, meg most alibi meg maestro. és az csak összesen 4 nem 8. a pass-t is ha olvasod. 8 op-t ír. és eddig csak 4 van. ugyhogy 4 még kell.

(#7413) L_YKing válasza Ga3rieL (#7412) üzenetére


L_YKing
addikt

Nyilván.. És lesz meg 2 season.. Nem értem mit problémázol ezen.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#7414) Ga3rieL válasza L_YKing (#7413) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

mert ha csak ennyi. és jön a 4ik év, akkor fölösen csesztem el az 50ezer sárgát. és veszem meg 18ér külső oldalon a 3ik pass-t.

[ Szerkesztve ]

(#7415) L_YKing válasza Ga3rieL (#7414) üzenetére


L_YKing
addikt

:F

18ért? Azaz 18 ezer forintért akarod megvenni a seasonpass-t? Mert szerintem az max 5-6K leárazáskor..
Ha utána olvasnál pár dolognak akkor ezeket mind tudnád. :K

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#7416) Ga3rieL válasza L_YKing (#7415) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

18€

(#7417) yozsee11


yozsee11
aktív tag

Vajon van-e az ajtó túloldalán Alibi holo? :DDD

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#7418) CJ4567 válasza Ga3rieL (#7414) üzenetére


CJ4567
veterán

Sárga alatt renownt érted? :F És miért lenne felesleges?

(#7417) yozsee11 Múltkor Alibi azzal akart trükközni, hogy beállt hologramnak, csak épp nem a hologramba állt bele, hanem csak annak próbálta álcázni magát. Reflexből ugye a talpazatát nézem, hogy van-e, ő meg addig nem lőtt le, pedig nyílt célpont voltam. :DDD
Egy jó tipp: Az árnyékokat vedd fel legalább mediumra, mert így lesznek dinamikus árnyékok, tehát néha hamarabb meglátod az ellenfél árnyékát, mint az ellenfelet.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#7419) Ga3rieL válasza CJ4567 (#7418) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

az 50ezret a 2 opra tartogattam, de viszont elköltöttem, mert akkor megveszem a 3ik évet, és a többi 4et aminek kell még jönnie, mert ugye összesen 8 op van 1 évadba, azokat automatikusan megkapom, De ha ebbe az évbe csak 4 op lesz,akkor fölös azt megvennem 18€-ért vagy pedig 30€ér már ezt a 3ik évet.

[ Szerkesztve ]

(#7420) Karesz0995 válasza Ga3rieL (#7419) üzenetére


Karesz0995
tag

De még csak az év felénél járunk, hátra van 2 season. Az még 4 új operátor.

(#7421) RazoR válasza Ga3rieL (#7419) üzenetére


RazoR
veterán

Honnan jön ez, hogy csak 4 op lesz a Year 3-ban?

(#7422) Ga3rieL válasza RazoR (#7421) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

ssgk írta,hogy ennyi volt. hogy 4-4. de eddig még csak 2-2 op jött ki, védőből és támadóból. vagy most neki volt ennyi, mer ő megvette és neki már megvan, vagy most micsoda?

(#7423) yozsee11 válasza CJ4567 (#7418) üzenetére


yozsee11
aktív tag

Úgy volt, de az új patch telepítése után átállított minden low-ra és azóta lusta voltam visszaállítani.

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#7424) CJ4567 válasza Ga3rieL (#7422) üzenetére


CJ4567
veterán

Mivel 2 oldal van, ezért 4-4 az szerintem 8-at jelent. :U

No Sana No Life

(#7425) travix válasza CJ4567 (#7424) üzenetére


travix
aktív tag

Én nem értem embereket googlet miért nehéz ilyenre használni, angolul meg már mindenkinek illik tudni alapszinten, ha nem megy akkor meg nem a sieget kell játszani hanem angolul tanulni :D

(#7426) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
Még januárban játszottam utoljára, most újra ránézek a játékra.
Sajnos azt tapasztalom hogy a kommunikáció TELJESEN MEGSZAKADT!
Nem hittem volna, de vagy harmincvalahány meccset letoltam, és egyetlen egyszer sem szólalt meg senki. Hallani hallottak, reagáltak az infóra. Viszont visszafelé SEMMI!
Ez most user error lenne vagy mi történt?

Press "F" to pay respects.

(#7427) El Gringo válasza Imilenni (#7426) üzenetére


El Gringo
senior tag

xboxon még nevetségesebb. Senki meg nem szólal, de ha te megszólalsz, megy a kick :K

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#7428) Gyula84 válasza Imilenni (#7426) üzenetére


Gyula84
veterán

én olyan meccsel nem is nagyon találkoztam ahol meg ne szólalt volna valaki :F

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#7429) Imilenni válasza Gyula84 (#7428) üzenetére


Imilenni
addikt

Mi az ubi neved? Menjünk már. Kíváncsi vagyok melyik végletet vonzuk be :P

Press "F" to pay respects.

(#7430) Csokishurka válasza Gyula84 (#7428) üzenetére


Csokishurka
őstag

Az a baj általában ha valaki megszólal akkor az 10 éves kis cérnahangú kigyerek, akinek nem tetszik hogy pickelték a kedvenc operátorát, vagy csak hülyeséget pofázik bele. Elég ritka amikor azt mondja hogy hol ölték le vagy valami érdemleges információt. Én irkálni szoktam hogy hol lehetnek.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#7431) RazoR válasza Csokishurka (#7430) üzenetére


RazoR
veterán

Én full potato vagyok még, de ha randomokkal játszom akkor is bemondom mindig amit tudok és hasznos infónak gondolok. Ebben a játékban szerintem ez alap, mert a legkisebb infó is fontos lehet.

(#7432) meszike91


meszike91
senior tag

Sziasztok, szerintetek megéri megvenni a játékot? Eddig BF3/BF4-el és PUBG-vel játszogattam, de érdekel ez a játék is.

Várhatóan meddig lesz támogatva ez a játék? Készül belőle újabb verzió? Melyik kiadást érdemes megvenni, azt látom hogy a startert kerülni kell, de a standard az már jó?

du, du hast, du hast mich

(#7433) Csokishurka válasza meszike91 (#7432) üzenetére


Csokishurka
őstag

Én nagyon sokat codoztam, majd jó pár év moba és mmorpg. Majd mostanság megint megjött a kedvem fpsezni.
Megint felraktam a régebbi codokat, jó volt jó volt de nah...megvettem a pubgt jó volt de hosszú távon kiéget, most megvettem a r6s-t de úgy érzem ez maradni fog, nagyon jól összerakott játék. A standardet elég megvenni, az "alap" operátorokkal kiismered a pályákat stb stb, közben megismered a többi operátort, megtetszik valamelyik és elkezdesz rá gyűjteni.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#7434) Imilenni válasza Csokishurka (#7430) üzenetére


Imilenni
addikt

Nem értem egyszerűen, nem olyan régen még nem ez volt..

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#7435) Csokishurka válasza Imilenni (#7434) üzenetére


Csokishurka
őstag

Nem mondom hogy ez állandó, de nálam elég gyakori. Lehet csak én fogok ki mindig szerencsétlen teameket.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#7436) koxx válasza Csokishurka (#7430) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Az infozas kulcseleme a csapatjateknak. Ha megnezed meg Beaulo es MJ is folyamatosan infozik pedig mindketto vadallat jol lo. (Beaulo kulonosen brutal)

(#7437) Dazsar


Dazsar
aktív tag

Hali.
Van itt valaki aki conzolrol, pc re váltót át? És ha van, nehéz volt átszokni?

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#7438) Gyula84 válasza Imilenni (#7429) üzenetére


Gyula84
veterán

mostanában nem tudok játszani mert nem vagyok otthon :F

(#7430) Csokishurka
mondjuk arról nem volt szó hogy értelmesek is, volt azért jó pár retardált is köztük :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#7439) Csokishurka válasza Gyula84 (#7438) üzenetére


Csokishurka
őstag

Persze van amikor értelmesek meg normálisak, csak szerintem ez lenne a standard, értem ezalatt főleg azt, hogy nem TK-zik, nem okádik bele a mikrofonba, meg nem nyomat bele valami technosított orosz népdalt, mert senkit sem érdekel.
Valószínű ezért marad meg inkább a negatív élmény, de igen minden negatívum ellenére nagyon frankó játék és nem zavar az pár agyhalott mert azért van bőven pozitívum is. Amikor bőszen gratulálnak mert a végén egyedül vagy de lehozod, azért ilyenkor nő az E-penis rendesen :))
De hálistennek mostanság már elég keveset tolom soloba majdnem mindig van egy team akivel lehet menni.

[ Szerkesztve ]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#7440) RazoR


RazoR
veterán

Tapasztalt bárki innen olyat, hogy a legutóbbi uplay update óta 5 perc után crash-el a játék (a Division is)? :F

(#7441) travix válasza RazoR (#7440) üzenetére


travix
aktív tag

Este még jó volt.

TH-ban egyébként tényleg sok az idióta, megy a kickelgetés ha már 10 mp-et kell várni a betöltésre vagy random teamkill a játék elején, hostage killing de rankeden azért nem találkozok nagy gyökerekkel, arra ott a csgo. :) AZ más ha nem call outzonak, néha nagyon kéne, de hát nincs mit tenni, mert ha utána írom hogy miért nem szólt akkor ő van felháborodva :D

[ Szerkesztve ]

(#7442) DiamondBack válasza Csokishurka (#7439) üzenetére


DiamondBack
senior tag

Kb már másfél éve vagyunk 8-an felvátva, mikor ki ér rá és úgy toljuk. Néha nehezebb velük mint randomokkal, föleg ha épp valaki hiztizik vagy nincs kedve, de feljön TS-re és becsábítjuk, tegnap is rankeden volt egy jóöreg lövöm a kamerát de belefut a hülye teamkill, ilyenkor megy az ugatás rendesen :D. De mindent összevetve kell a csapat, mégha csak ketten vagytok, meg 3 random már akkor is nagyságrendekkel jobb ha összedolgozok nagy többségben sikerélmény van.

(#7443) CJ4567 válasza DiamondBack (#7442) üzenetére


CJ4567
veterán

Megvettem Echot, gondolom egyből rankedben kell kipróbálni. Egyik havert kidobja a net, másikat véletlen teamkillelik, harmadik elrontja a Bandit tricket, 2v5.
Összejött egy ace, azóta Echo main vagyok :DDD

Haverokkal minden játék jobb, mert tudtok szórakozni, amit randomokkal nem lehet.
Csak az szokott felidegesíteni, amikor nem megy nekik a játék épp, vagy jobb az ellenfél, akkor hirtelen sz*r a játék, és még mindig rossz, ez egy halott játék, stb... És utána kilépnek, mert vesztettünk, és megint egyedül maradtam, úgyhogy mehet a casual ranked helyett.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#7444) DiamondBack válasza CJ4567 (#7443) üzenetére


DiamondBack
senior tag

Egy dolgot nem nagyon tudunk leküzdeni még, halál után még mindig sűrűn előfordul és nagyon idegesítő tud lenni : Hogy a f*szba lött el, meg elmegy a picsába az ilyen köcsög, ez tuti csal, meg letörlöm ezt a szart... Pedig amit mi, még élők szeretnénk hallani pusztán ennyi: Hibana, main hall, fél HP :D

Ha nagyon rage van és egyedül maradsz dobok TS ip-t :D

[ Szerkesztve ]

(#7445) CJ4567 válasza DiamondBack (#7444) üzenetére


CJ4567
veterán

Ugyan ez szokott lenni, szóról szóra :DDD
Amikor elkezd ragelni, mindenki arra figyel hirtelen, aztán meghalunk a rage miatt, az a legjobb. :D

No Sana No Life

(#7446) Csokishurka válasza CJ4567 (#7443) üzenetére


Csokishurka
őstag

Én is nem rég kerültem be egy csapatba, és még alapból eléggé rookie vagyok, de igen teamben sokkal jobb az tény és való. Az meg hogy rossz napja van valakinek hát istenem, benne van :) Ha úgy érzem hogy 3-4 kör után is nagyon szar akkor inkább hanyagolom, játszok mást :D

Én most majd egy támadóra akarok beruházni Dokkaebin gondolkozom. Capitao nem jött be annyira mint gondoltam. De még Buck és Jackal is tetszik.
Defben mindig Caveirázok, csak még nincs meg a kellő szintű mapismeret. Jó lenne attackerben is ilyen assassin style :)

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#7447) CJ4567 válasza Csokishurka (#7446) üzenetére


CJ4567
veterán

Bucknak hatalmas recoilja van, de a DMR-je nagyon jó, Dokkaebit én ajánlom, csak ne halj meg a kör elején vele, ha lehet. Ha egy telefont meghackeltél, onnantól már játszhatsz nyugodtan. (Fegyverei meg állatok. DMR recoil nélkül, és két autómata SMG közül lehet választani másodlagosnak.)

No Sana No Life

(#7448) travix válasza Csokishurka (#7446) üzenetére


travix
aktív tag

Mindegyik jó operátor, legalábbis én szeretem mindet használni persze tachankat nem lehet rankeden :D

(#7449) Csokishurka válasza CJ4567 (#7447) üzenetére


Csokishurka
őstag

Köszi így már tuti hogy Ebi lesz :)
(sotija az ilyen long ranges double barrel?)

[ Szerkesztve ]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#7450) Csokishurka válasza travix (#7448) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát tachankát még ki se próbáltam de az összes többit már igen :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.