Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Rainbow Six Siege

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6701) Frod


Frod
addikt

A szürke R6 kreditek szoktak akciósak lenni? Akár a store-ban, akár amit konzolboltokba lehet venni, mint "feltöltőkártya"?
Jelenleg a Year 1-2 pakkok darabja kb 6-6ezer ft lenne...

Do you see the white shadow?

(#6702) Beni97 válasza Frod (#6701) üzenetére


Beni97
őstag

Ha bemész a shopba aztán a currency packs-ba, ott a második sor 1-je 10490forint és 4920-at ad.

(#6703) El Gringo


El Gringo
senior tag

xboxon a pandemic challenget se számolja a club app. nyomorék ubi

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#6704) oriic válasza El Gringo (#6703) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nálam számolta, meg is kaptam rewardot. Ugye magát a challenge-et beaktiváltad, mielőtt letoltad a pandemic küldetést? (Heti kihívásokat mindig aktiválni kell, addig nem számolja őket a rendszer)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#6705) El Gringo válasza oriic (#6704) üzenetére


El Gringo
senior tag

Harmadjára megadta a rohadvány ;]

Másodikra jött két nagy szörny, harmadikra meg két lebegő sz@rság egyszerre. Érdekes volt.

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#6706) Frod


Frod
addikt

Pandemic??? Még normálon sem bírjuk megcsinálni :D
Tippek esetleg?
PS-en vagyunk Ash/Smoke/Tachanka kombóval, eddig minden pályán haltunk, a kapszuláson jutottunk a legtovább, ott konkrétan a fináléig elmentünk, de amikor egyszerre kell tartani a három oszlopot ott kakukk volt :(

Do you see the white shadow?

(#6707) aerosmith válasza Frod (#6706) üzenetére


aerosmith
őstag

Pandemicen sztem csak az első pálya a dokis ami könnyen elintézhető.
Nálunk mindenki hangtompítóval, LMG shotik soklőszeres fegyverekkel.
Soha többet nem megyek Outbreakre hacsak nem lesz megint küldetés rá..

[ Szerkesztve ]

(#6708) oriic válasza Frod (#6706) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egy LMG-s szerintem ajánlott, mellette egy Doc is ha nincs még meg a két új operátor. Hangtompító szerintem felesleges, egy idő után úgyis ezerrel jön a horda és csökken tőle a sebzés. Plusz tipp: folyamatosan jelölni a dögöket valamint kikapcsolni a lámpát a fegyvereken.

Pandemicen kicsit cinkesebb az LMG, mert lassú a reload animáció, addig meg bedarálhatnak.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#6709) Frod válasza oriic (#6708) üzenetére


Frod
addikt

Köszi!
Hangtompító csak a secondary-n van, fő fegyverre hanyagoljuk.
Jing-et nagyon mondják neten a 80(?) töltényes fegyver miatt, valamint a két újat, de ők nincsenek meg - bár egyik haver megveszi Finka-t.
Addig amit összeollóztam neten: Ash / Doc (Fnka) / Smoke hármast mondják.
(Ash-nél nem is használtam a breaching round-ot, erre írják, hogy pl az apex ellen nagyon hatásos... :D )

Do you see the white shadow?

(#6710) oriic válasza Frod (#6709) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egy gyógyító kell mindenképp szerintem. Tegnap normál módra pl bejöttem én Kapkant vittem, a szoba védős részeknél simán jók a csapdái. Lord Chanka is jó operátor ide, csak a nagy dögök meg a robbanós jószágok szétcsaphatják a fegyverét.

Mondjuk azért arra kíváncsi lennék, hogy kinek az ötlete volt Glazt betenni ebbe a módba, a horda ellen nem sokat ér a fő fegyvere. :D

Live-Die-Respawn

(#6711) atainprison válasza Frod (#6709) üzenetére


atainprison
senior tag

Eddig a Doc/Finka/Jing (80-as tárja miatt) kombó tűnt a legjobbnak. Már csak egy pandemic van vissza, de ezzel a kombóval már az sem sokáig. A hangtompító teljesen felesleges, ahogy előttem is írták.

[ Szerkesztve ]

(#6712) Csabee86


Csabee86
senior tag

Ugye nem tudsz pályát választani az Outbreaken? 3-ból 2 megvan normalon (a doktoros kimenekítős és amikor a végén a három oszlopot kell lerobbantani, melyik a harmadik?), de vért izzadva. Hangulat nagyon rendben van. Én Lion-t szoktam választani.

(#6713) oriic válasza Csabee86 (#6712) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Ugye nem tudsz pályát választani az Outbreaken?"

Nem, teljesen random.

Live-Die-Respawn

(#6714) atainprison válasza oriic (#6713) üzenetére


atainprison
senior tag

Erről azért szívesen megkérdezném a Ubisoftot, hogy mi értelme van. A matchmakingbe nem hiszem, hogy nagyon bezavarna és így van, hogy kb. 8x kell elindítani mire arra a pályára rak be, amire menni szeretnék. Biztos örülnek az emberek az állandó kilépkedésnek.

(#6715) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

mi kapkan-doc-buck kombóval toltuk le a dokisat pandemicen. kapkan csapdáz-claymore-ozik, doki healel, buck meg osztja az ellent mindennel ami van. sima ügy volt, csak a vég volt kicsit necces a helikopter leszállón (2 smasher spawnolt le egyszerre)

(#6716) El Gringo


El Gringo
senior tag

LMG-st ne vigyetek. Lemegy a nap, amíg betölti. Ott van Ying, neki 75 táras a fegyvere, és gyorsan betölti, plusz a flash és füstje előny, öt darab van nála, így amíg ledobod, újraélesztesz, töltesz stb.

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#6717) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

Sziasztok.

Valaki megtudna mondani,hogy mitől lehet valakinek 9900-as connection a siegebe? Csak mert van 1 ismim és éppen rankedet toltunk volna, és őt bannolta a battleye gondolom a nagy ping miatt, és most azóta errort dob neki a matchmakingre a casualra, és a rankedre is, de viszont nemirja, konkrétan azt sem, hogy banolva lenne és azért nem tud játszani. Valaki aki tud segiteni, azt nagyon köszönném, mert már lassan minden volt próbálva, és tegnaptól semmi. Köszi előre is mindenkinek a helpet.

(#6718) Zedz válasza Ga3rieL (#6717) üzenetére


Zedz
addikt

Battle Eye nem vág ki szerintem magas pingért, azért maximum a szervernek kell őt ledobnia. Ha jól tudom a Battle Eye a memóriát monitorozza folyamatosan, a játék folyamataiba belepiszkáló, külső "erőket" figyelve.

(#6719) Semin válasza Frod (#6706) üzenetére


Semin
senior tag

Akkor Konzolon sokkal nehezebb mint PC-n.. itt a normál szánalmas, A Pandemic talán egy kis kihívás.
(de ott is max az első alkalommal, mert azonnal ki lehet ismerni)

Csapat:

Doc-Smoke-Buck
Doc-Smoke-Lord (PAN)
Smoke-Glaz-Kapkan

Minden működött

A Pandemicet nem számolja normálnak, így normált kell nyomni a challege-hez.
Azt hittem az agyamat is elunom az 5. körben.

A Random szerintem is hülyeség, mert addig skippelgeted amíg csak akarod, 3 verziónál nem sokáig tart.

(#6720) Frod válasza Semin (#6719) üzenetére


Frod
addikt

Nyilván pc-n könnyebb a headshot, itt eleve nehezebb (ha van is auto-aim tuti nem fejre áll rájuk, inkább mellkasra) plusz a hülye grunt még cikkcakkban is rohangál, lehajtott fejjel :DDD
De amit nagyon hiányolok, hogy sima melee, mint olyan nincs ebben a játékmódban, csak taszít egyet rajta fegyverrel, pedig néha nagyon jól jönne az a lekéselés amikor körbefognak.

Do you see the white shadow?

(#6721) Ga3rieL válasza Zedz (#6718) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

de azt irta ki, hogy banolta vagy eltávolította őt a meccsből. most akkor?

(#6722) Zedz válasza Ga3rieL (#6721) üzenetére


Zedz
addikt

Ha tényleg a Battle Eye bannolta, akkor maximum a support tud benne segíteni, de nem tudom, hogy mennyire lesznek segítőkészek ezzel kapcsolatban, elvégre is az anti-cheat rendszer azt mondta, hogy csalást észlelt, megy a tiltás. Nem lenne értelme a dolognak, ha egy levél a supportnak megoldaná a csalók bannolását. :F

Magas pingért nekem is le szokta dobálni egyik haverom, de semmi Battle Eye nincs a dologban, szimplán kifagy. És ennek így kell mennie. Haverodnak nem ment semmi a háttérben, amire ugorhatott a rendszer?

(#6723) Semin válasza Frod (#6720) üzenetére


Semin
senior tag

Ma 2-en vittünk végig egy sráccal egy normált ....
(és egyáltalán nem volt necc)
Ennyit a kihívásról

(#6726) Ferdzsoo válasza Semin (#6723) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Normál nagyon egyszerű.
Pandemicet menjetek. Sokkal nehezebb. Mi 2-en szoktunk menni, de ha balfasz a harmadik akkor felejtős, nem fog menni...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#6727) Dazsar


Dazsar
aktív tag

Ebbe az új szezonba mintha kicsit nehezebben lehetne rangokat mászni..... :/

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#6728) Semin válasza Ferdzsoo (#6726) üzenetére


Semin
senior tag

Szerintem meg lehet csinálni 2-en is, de ismerni kell a mechanikát

PL: A dokis pályán (a vége előtt) addig özönlenek amíg a lépcső tetején ki nem viszed a delikvenst a rácsos folyosóra. Egyszerűen végig kell futni a komplett partyval, és máris sokkal egyszerűbb. (Pand. sztem soha nem fogynak el.)

Ezen a héten is van 2 Pan majd kiteszteljük .)

[ Szerkesztve ]

(#6729) BigBlue69 válasza Semin (#6728) üzenetére


BigBlue69
őstag

Rácsosig se kell.. Csak az utolsó szobáig.. én úgy vettem észre. (Panden is).
Amúgy kell kis szerencse is mert ezeket a "boss" lényeket is random spawnolja..
Nekem volt amikor 2 tank jött a dokis végén. Amikor meg megcsináltuk az a szellem meg a hálós földbeolvadós szenyoláda.. Szóval kell kis szerencse.. Meg persze jó társak.

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#6730) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Állítólagos szivárogtatás a következő operátorokról. [link]

A golyóálló kamera már alapból WTF nekem Valkyrie miatt.

Live-Die-Respawn

(#6731) GergőBp


GergőBp
tag

Sziasztok!

Kicsit késve, de én is beálltam a RS6 játékosok sorába. Van olyan csapat/baráti társaság, ahol van 1 szabad hely? 2600 óra CS.GO-s múltam akad, szóval fps-ben nem tartom magamat ostobának.

"Jót s jól! Ebben áll a nagy titok. Ezt ha nem érted, szánts és vess, s hagyjad másnak az áldozatot."

(#6732) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nevetséges ez a láthatatlan operator glitch. PC-n jött frissítés, konzolon még mindig nem. És minden meccsben van 1-2 aki tolja. (Nem tagadom casualon kipróbáltam, de rankedre miért jön ezzel bárki?)

Live-Die-Respawn

(#6734) oriic válasza Zedz (#6733) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha van olyan karakterünk aminek van elit skinje beállítva, akkor visszaszámlálásnak ha visszaváltottunk az operátor választó képernyőre és 0-nál rányomtunk egy másik karakterre, akkor láthatatlanok leszünk. Pontosabban csak a fegyver látszódik semmi más. PC-n erre tegnap délután jött egy frissítés és javították, konzolon este még benne volt. (ma még nem néztem)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#6735) sagem válasza oriic (#6734) üzenetére


sagem
addikt

Ugyan már, ez a Legendary predator skin ;] Viccet félretéve, durva, szerencsére gyorsan reagálták rá PC-n, remélhetőleg konzolra is úton van a javítás és már csak órák kérdése, nem hiszem ,hogy sokat tökölnének egy ekkora hiba javításával.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#6736) csiak


csiak
tag

Március 6 előtt vettem starter edition-t, hogy kipróbáljam a játékot. Nagyon megtetszett, és szeretném upgradelni Complete edition-re, de erre nem látok lehetőséget az UBI felületén. Van erről valakinek tapasztalata? (Nem szeretnék másik acc-ra venni complete editiont, ezt szeretném updatelni ha lehet).
Köszi előre is! :))

"Sok loot disznót győz!"

(#6737) Nagy.Úr válasza csiak (#6736) üzenetére


Nagy.Úr
tag

Ilyen opció külön nincs, hogy "upgrade", ha megveszed valamelyik másik változatot, akkor onnantól az a változat lép a te startered helyébe, persze így a teljes árat ki kell fizetni sajnos.

(#6738) kicsako válasza csiak (#6736) üzenetére


kicsako
őstag

Sajnos erre nincs lehetoseged.

(#6739) csiak válasza Nagy.Úr (#6737) üzenetére


csiak
tag

tehát mindent előről kell majd kezdenem a játékban 1 lvl-ről, és minden korábbi cuccom elveszik?
Még mindig jobb, mint hogy ingame content vásárlással vegyek complete edition szintet, mert az nagyon drága lenne :( Azért köszi srácok!!!!!

"Sok loot disznót győz!"

(#6740) travix válasza csiak (#6739) üzenetére


travix
aktív tag

azért utánanéznék nem olcsóbb e season pass3mat megvenned és utána currency pack vásárlással kinyitni az operátorokat (ugye sp3mal 10%kal olcsobb lesz az operátor ezt számold bele)

(#6741) aerosmith válasza csiak (#6736) üzenetére


aerosmith
őstag

Amúgy miért nincs kint az összefoglaló legtetején pirossal vastagon, hogy "SENKI NE VEGYEN STARTER EDITIONT MERT ÁTB@SZÁS!" ? :U

Vagy ide tipikusan akkor jönnek a játékosok az upgrade felől érdeklődni amikor már megszivatták magukat?

[ Szerkesztve ]

(#6742) koxx válasza aerosmith (#6741) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Mert senki nem olvassa el...

(#6743) k-adi válasza aerosmith (#6741) üzenetére


k-adi
nagyúr

Aki nem néz utána mit vesz..+nem is kérdez rá itt előtte.... az meg is érdemli amit kap.

(#6744) Rony949 válasza csiak (#6736) üzenetére


Rony949
őstag

Komolyan mondom, ez már kész röhej. Hetente legalább egyszer mindig idejön egy ember és erről érdeklődik. A Ubisoft kibaszott okosan kitalálta ezt a Starter Edition-t hogy ennyien beleesnek ebbe a csapdába. Én már kínomban röhögök. :C

(#6745) koxx válasza Rony949 (#6744) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Így jó lesz az összefoglalóban? :)

(#6746) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Sziasztok! Megvettem a starter editiont. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6747) oriic válasza Bjørgersson (#6746) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az volt az első hiba. A 2. hogy ezt ide írtad. ;]

Live-Die-Respawn

(#6748) k-adi válasza Rony949 (#6744) üzenetére


k-adi
nagyúr

for honorban mától van szintén starter edition :B

(#6749) saen válasza koxx (#6745) üzenetére


saen
veterán

Zseniális :K :C

(#6750) Rony949 válasza koxx (#6745) üzenetére


Rony949
őstag

Tökéletes!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.