Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Rainbow Six Siege

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7801) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

Tessék szépen magyarul szitkozódni arra eddig még nem ugrott :P

(#7802) oriic válasza DiamondBack (#7801) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Aztán megy majd magyarul a bünti. :DDD

Live-Die-Respawn

(#7803) koxx válasza DiamondBack (#7801) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

A magyarra tenyleg nem buntet. Csak azt ugyse ertik.

(#7804) Csokishurka válasza k-adi (#7793) üzenetére


Csokishurka
őstag

A cs-be is van és az se egy fantasy shoot'em all játék :DDD
Nem baj remélem egyszer....és a gadgetje pedig időlassítás lesz :D :D (és kikerüli a golyókat)
A neve pedig legyen Mr. Anderson :DD :DD :DD

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#7805) Csokishurka válasza koxx (#7803) üzenetére


Csokishurka
őstag

Már én is beírtam egy szép kétsorosat de semmi nem volt. De az enemy teamből valaki visszaírt hogy szépen :)

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#7806) L_YKing válasza koxx (#7803) üzenetére


L_YKing
addikt

Mother fucker, shit, fuck your mother, fuck you. Ezekért sem büntet... De ha spanyolul leírod, hogy fekete (negro) akkor kibasz. :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#7808) meszike91


meszike91
senior tag

Csak nekem van az hogy időnként laggol a játék? Újraindítás mindig megoldja, más játéknál nem tapasztalok hasonlót.

du, du hast, du hast mich

(#7809) nzozz válasza meszike91 (#7808) üzenetére


nzozz
aktív tag

Mostanában nekem már főleg csak 1-1 kör elején van kisebb akadás ("update rate" esetleg "connection" hibajelző ikonnal), korábban csinált hasonlót játék közben is, az nem volt "kellemes".

Az aktuális f*szság, hogy kilépek a játékból, de a háttérben fut tovább. Tálcán nincs ott a játék, a feladatkezelőben az alkalmazásoknál se, viszont például a Uplayből nem indítható. Külön be kell zárni a feladkezelőben a folyamatoknál, ahol látszik is, hogy miközben "titokban" fut a háttérben, generál egy 20-30% -os CPU terhelést és 1-3GB RAM használatot... Na ezzel mit lehet kezdeni?

(#7810) vpleft válasza meszike91 (#7808) üzenetére


vpleft
tag

Nekem régebben volt ilyen problémám mindig miután alt+tab-al váltottam asztalra es vissza, bár mostanában már nem csinálja.
Game dvr-t es a fullscreen optimizations-t probaltad kikapcsolni? (Ha win10-et hasznalsz)
Ha jol emlekszem nalam valahogy ez segitett

(#7811) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Új Operator

Clash

[link]

Azért ez így vicces lesz. :DDD

Live-Die-Respawn

(#7812) Csokishurka válasza oriic (#7811) üzenetére


Csokishurka
őstag

Pont most akartam én is linkelni :D
Igen érdekes lesz:

+ + =
Nagyon kíváncsi vagyok mit hoznak ki belőle :F (Személy szerint mivel nem vagyok egy nagy pajzsos a másik lángvágós jobban izgat :D)

UI: Bocsánat kisebb képeket akartam, de nem tudom hogy lehet :O

[ Szerkesztve ]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#7813) kerilaszlo92


kerilaszlo92
újonc

Üdv! Operátor választás után sokat töltök, általában rám kell várni (jönnek az okosok, írogatnak hogy wooden pc) pedig nem olyan rossz a gépem... i5-6500, 16GB ddr4 ram, 1060 6GB OC. Van erre valami megoldás? :F

(#7814) RazoR válasza kerilaszlo92 (#7813) üzenetére


RazoR
veterán

SSD-n van a játék?

(#7815) CJ4567 válasza kerilaszlo92 (#7813) üzenetére


CJ4567
veterán

Az Ultra textúra pakk le van töltve, és használod is?

No Sana No Life

(#7816) kerilaszlo92 válasza RazoR (#7814) üzenetére


kerilaszlo92
újonc

HDD-n van

(#7817) kerilaszlo92 válasza CJ4567 (#7815) üzenetére


kerilaszlo92
újonc

Nincs, nem használom

(#7818) nzozz válasza Csokishurka (#7812) üzenetére


nzozz
aktív tag

Nem igazán értem ezt az erőltetett "operátor gyártást", de mindegy is...

(#7819) travix válasza kerilaszlo92 (#7817) üzenetére


travix
aktív tag

lassú a hdd, enyém is öreg volt ráraktam újabbra egyből jobb lett

Ez az operátor jó nagy baromságnak tűnik...

(#7820) RazoR válasza kerilaszlo92 (#7816) üzenetére


RazoR
veterán

Akkor amiatt van!

(#7821) kerilaszlo92


kerilaszlo92
újonc

köszi! megpróbálom

(#7822) Csokishurka válasza RazoR (#7820) üzenetére


Csokishurka
őstag

Nekem is HDD-n van és nem is egy atomerőmű gépem van de mégis elsők között betölt...akkor nem értem.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#7823) Csokishurka válasza nzozz (#7818) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát nem tudom, nekem úgy tűnik mintha múlt héten jött volna még csak ki Alibi meg Meastro.
Még nagyon sok operátort kell megvennem, de nem tudom, hogy akinek már minden megvan mennyire unja már a meglévőket.
De igen az tény hogy nagyon rástartoltak.

[ Szerkesztve ]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#7824) DiamondBack válasza Csokishurka (#7823) üzenetére


DiamondBack
senior tag

Valamivel fennt kell tartani az érdeklődést.

(#7825) CJ4567 válasza RazoR (#7820) üzenetére


CJ4567
veterán

HDD-n (WD10EZEX) van a játék, és elsők között betöltök.

No Sana No Life

(#7826) Csokishurka válasza DiamondBack (#7824) üzenetére


Csokishurka
őstag

Az oké csak nehogy ez legyen :)

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#7827) k-adi válasza oriic (#7811) üzenetére


k-adi
nagyúr

overwatchban a hörcsökkel trollkodnak, siegeben meg ezzel

(#7828) DiamondBack válasza Csokishurka (#7826) üzenetére


DiamondBack
senior tag

És Sledge mégis hamarabb lenne pickelve :D

Nem is azzal van baj hanem azzal hogy elsőre minden picit túl erősre sikerül... Aztán meg átesnek a másik oldalra a nerffel.

[ Szerkesztve ]

(#7829) klaca1978


klaca1978
tag

Üdv!
Rengeteget játszottam "tunngle verzióval", de mivel megszűnt meg kell vennem, de DLC-k és editionok között kicsit el vagyok veszve.
Kérdés: melyiket érdemes megvenni, ár-érték arányban? Láttam az összefoglalónál, hogy a starter editiont nem szabad megvenni, miért? muszáj legalább a standard edition? vagy: starter és majd year 3 pass például? Nem szándékozom agyon költekezni magam, eddig Blood Orchid verzióval toltam tunngle-on, ezt tartalmazza a year 3 pass?
Kérnék egy kis útbaigazítást! Köszönöm!

(#7830) travix válasza klaca1978 (#7829) üzenetére


travix
aktív tag

Szokott lenni 50% minusz, nézd mikor lesz akcio, szerintem most ingyenes hétvégén lesz is.

(#7831) k-adi válasza DiamondBack (#7828) üzenetére


k-adi
nagyúr

for honorban is ez van, minden dlc hős OP aztán szarrá nerfelik őket... blizz is ezt csinálja overwatchban...... ez ilyen dlc, season hype... jó marketing

(#7832) CJ4567 válasza k-adi (#7831) üzenetére


CJ4567
veterán

Remélem Maestrohoz nem nyúlnak. ;]

No Sana No Life

(#7833) Csokishurka válasza DiamondBack (#7828) üzenetére


Csokishurka
őstag

De ez minden játékban így van, kijön az új cucc/hős/fegyver/akármi, azért hogy mindenki azzal tolja erősre csinálják. Akik meg nem vették meg mert nincs rá keret/nem tetszik neki azok meg szidják szódás a lovát hogy op meg stb stb.
De tényleg ez minden játékban így van. Ha fenti eset meg nem valósul meg akkor meg azok szidják a kiadót akik megvették, hogy semmit nem ér mert túl gyenge...
Nincs arany közép...

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#7834) DiamondBack válasza Csokishurka (#7833) üzenetére


DiamondBack
senior tag

Ez teljes mértékben igaz. Viszont megmutatták hogy arra is képesek hogy olyan operátort adjanak ki ami úgy jó ahogy van. Például ahogy fentebb is említik Maestrot, és szerintem Alibin se kell sokat változtatni, lehet hogy nehéz új ötletekkel kijönni de elvileg meg vannak fizetve érte gondolom :D . Nézd meg a régi opokat, pl Sledge nem túl erős, nem túl gyenge pont jó, és szerintem nem sokszor nyúltak hozzá, esetleg annyi hogy az SMG-ről lekerült az acog. Végül is ahogy így belegondolok az új season az új operátorokról szól, aztán nerf (ha nagyon erős akkor már mid-seasonnál) és süllyesztő, várjuk a következőt. Hiszti off.

Aztán az is lehet hogy két tökéletes egységet kapunk, még semmit se tudunk róluk. Egyébként mindenki a shieldesről beszél, pedig a lángvágós jobban izgat :D

[ Szerkesztve ]

(#7835) Csokishurka válasza DiamondBack (#7834) üzenetére


Csokishurka
őstag

Jah hát nekem egyikkel sincs bajom, egyáltalán nem olyan eget rengetően OP-k, mondjuk a Májsztró gonosz szemek elég idegesítőek lettek. Alibinak tetszik az smg-je de még nem próbáltam.
Szerintem már 1-2 évre előre megvannak az operátor ötletek, max a kiadás sorrendiségén változtatnak.
Hát BB-t már jó régen adták de még mindig ütlegelik a nerf kapalapáccsal :) Én meg most vettem meg :D

Igen, engem is jóval jobban érdekel mint a pajzsos csajszi, de bezzeg arról nincsen videó. Remélem lehet injured ellenfelet szénné heggeszteni. Kicsit sokat DOOM-oztam mostanság. :DDD

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#7836) RazoR válasza Csokishurka (#7835) üzenetére


RazoR
veterán

Maestro-hoz kell pályaismeret ami nekem még nem annyira van sajnos, Alibi smg-je az egyik kedvencem lett rövid idő alatt, a holokkal meg el lehet szórkozni! :D

(#7837) L_YKing válasza DiamondBack (#7834) üzenetére


L_YKing
addikt

Zofia, hibana, echo... Mind jól sikerült op-ok. Én védekezőknek egy olyasmit várok ami a hatcheket "lejameli"... :K

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#7838) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

(#7839) koxx válasza DiamondBack (#7838) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

A twitch dron halk? Elmennek a picsaba, a parabellumban olyan hangja lett mint egy traktornak :/

(#7840) Csokishurka válasza RazoR (#7836) üzenetére


Csokishurka
őstag

Én is így voltam Caveirával, annyira akartam tolni, de annyira nem ment mert nem ismertem a pályát, még most se nagyon ismerem szóval elég ritkán tolom vele, majd ha megértem a feladatra :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#7841) Csokishurka válasza DiamondBack (#7838) üzenetére


Csokishurka
őstag

Akkor ezért volt. Játszottam legkisebb FOV-on, lőttem ahogy lőttem, nem is jól de nem is rosszul, majd hirtelen felindulásból feltoltam maxra és egyszerűen egy házat nem találtam el, most levettem azt hiszem 75-re most egy fokkal jobb lett.

Kíváncsi leszek a lövések átdolgozására. Meg jöhetne már egy a vidi a heggesztős szakembörről.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#7842) CJ4567 válasza Csokishurka (#7841) üzenetére


CJ4567
veterán

Én max FOV alatt képtelen vagyok játszani, mert egyszerűen túl kevés. :D

No Sana No Life

(#7843) Csokishurka válasza CJ4567 (#7842) üzenetére


Csokishurka
őstag

De miért? Annyival többet látsz így?
Van akinek nem tudja megszokni a szeme amúgy.

Egy kis érdekesség:
[link]

Ez alapján a legtöbbet használt beállítás:

DPI: 800
Sens: V: 10, H: 10
ADS: 50
FOV: 90

Multipliert nem tudom hol lehet állítani.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#7844) travix válasza CJ4567 (#7842) üzenetére


travix
aktív tag

Az a baj akkor kisebb minden beleértve az enemyt is :D
Szerintem is jobb a 75-80 btw.

[ Szerkesztve ]

(#7845) travix válasza travix (#7844) üzenetére


travix
aktív tag

amúgy is fölösleges hogy szélen többet láss, mert aki már játszott valamennyit tudja mit kell nézni. Ha meg a képernyő sarkán felbukkan valaki akkor az az utolsó valami amit a karakter lát általában :D

(#7846) Csokishurka válasza travix (#7845) üzenetére


Csokishurka
őstag

[link]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#7847) travix válasza Csokishurka (#7846) üzenetére


travix
aktív tag

Hát nem nagy a különbség, élőben nagyobbnak tűnik :D
de maradok a 75nél olyan még nem volt szerintem, hogy a 90es fovnak köszönhetően hoztam le valamit

[ Szerkesztve ]

(#7848) CJ4567 válasza Csokishurka (#7843) üzenetére


CJ4567
veterán

Ezt szoktam meg más FPS játékokból is, így kényelmes számomra, én az alacsony FOV-ot nem tudom megszokni egyáltalán.

Én 400, 13/13/50-en játszom.

(#7845) travix Pedig volt már olyan, hogy azért tudtam az 1v5-öt lehozni, mert a képernyő sarkában láttam meg valakit, amit 60-75-ön nem láttam volna már, de ő rámlátott abból a szögből.

No Sana No Life

(#7849) Csokishurka válasza CJ4567 (#7848) üzenetére


Csokishurka
őstag

És még azt hittem én játszok alacsony érzékenységen :D

Nekem kényelmetlen volt már a 90-es FOV. De lehet csak többet kellett volna tolnom, és megszoktam volna.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#7850) travix válasza Csokishurka (#7849) üzenetére


travix
aktív tag

Nekem 1000 20/20/50
Sose játszottam egész kézzel mindig csak a csuklot mozgatom

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.