Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake Champions

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-04-13 15:57:37

LOGOUT.hu

:::: Téma összefoglaló / lenyitható ::::

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

LESHAFTOLTAM TOXOT :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#152) lofagi


lofagi
addikt

Lesz maintenance és bővítik a kapacitást. Így akkor talán én is ki tudom próbálni. Még most is 500+ -os a sor. :(

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#153) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Na, level 11-ig kituszkoltam.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#154) .LnB válasza Synthwave (#153) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jéézus, reggel ötig nyomtad? (te állat! :D)

Én játszottam, és egyszer csak atomlagg, megáll minden. Elment a netem. (sose szokott, naná, hogy most igen). Ezzel együtt járt, hogy 1680.-ik lettem a sorban. Úgyhogy mentem is aludni.

Én megértelek titeket, hogy ez nem (teljesen) Quake. Azért vagyok csak pozitív, mert sokkal szarabbra számítottam a mai gameket látva (És a Doom multit látva). Sajnálom, hogy ti az igazán hc quakerek nem kaptátok meg azt amit a QL-től mondjuk igen.
-Kellene nagyon a cg_drawgun 0! De figyeljétek meg, így, hogy vannak skinek, nem lehet majd kikapcsolni a fegyver modelleket.
- A map design szerintem a gáz, úgy értem kinézetre. Számomra az miatt nem túl quakes. Nekem a Painkillerre emlékeztet. Nincs meg benne az a kis tech beütés ami a Q3-ban jelen volt.
-Nyx qrva jól néz ki. De az a 75hp.. Ki se próbálom.
-Melyik karaktert próbáltátok? Melyik tetszett? Én Visor-t, hát legalWH, arra jó volt, hogy előre tudjam honnan fog érni a halál. :D
-Néztem a nevesebb játékosok mind Ranger-rel tolják. Már most látom, hogy ha a Bethesda rájuk is akarja erőltetni ezeket a hősöket (leginkább duel-ben), szerintem a pro scene akkor se fog csak egy megbeszélt karival menni, és nem fognak képességeket használni. :D
-Scalebreaker idegesítő. Jön mint Thomas a gőzmozdony. :)

(#151) atidzsiforc Lőttem telóval képet, amikor velük voltam egy csapatban. Aztán utána végig ellenem dobta be őket a MM. Az nem esett jól. Viszont királyság ilyen játékosokkal tolni. Csak nehéz nekem, te lehet jobban helytállsz. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#155) atidzsiforc válasza .LnB (#154) üzenetére


atidzsiforc
őstag

En baromijot jatszottam ellenuk, ugy is sikerult kihozni egy viszonylag szoros meccset hogy allanoan ranger telefragjaval szorakoztam es haltam egy csomot benazasert xD

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#156) .LnB válasza atidzsiforc (#155) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem volt egy olyan érzésem párszor, hogy csak szórakoznak. (Vezettünk) Zsinórban 5x lőttem le toxot. Aztán egyszer csak full utolsó lettem, megfordították a meccset és +10 fraggel nyertek. Próbálgatják szerintem már most specifikusan a fegyvereket. De fixen csak Ranger-rel jöttek.

Értem én, hogy klasszis különbségek vannak az ő skilljük és az enyém között. De rohadt rossz volt tök utolsónak lenni. Lehetne kifogásokat keresni, de azért többre számítottam magamtól. Főleg, hogy amikor nem ellenük nyomtam akkor sokkal jobban ment. :) Remélem ma feltűnik Cooller és evil is, az ő oldalukon kiállnék toxék ellen. xD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#157) atidzsiforc válasza .LnB (#156) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Hat na ne hagyd h megegyek eloled az osszes pu-t :D

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#158) .LnB válasza atidzsiforc (#157) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persze, próbálom próbálom. :)

Viszonylag új még nekem a tdm. Jobban kellene figyelnem a csapattársaim mozgását.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#159) atidzsiforc válasza .LnB (#158) üzenetére


atidzsiforc
őstag

pub tdm-en ne figyelj senkit csak pacmankedj :D

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#160) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

cfg-t szerkesztette már valaki? Én még nem néztem, de egy draw fps nem ártana kezdésnek.

Délbe húzok haza, elindítok 13:00 fele szerintem sorra is kerülök, aztán nyomom majd kicsit. Lesz fent valaki?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#161) olbaidhun


olbaidhun
őstag

(#154) .LnB
(#156) .LnB

Jókat vidultam az eddig tapasztaltakon.
Ide nekünk a clean arena modot. Meg egy bugmentesebb eredményt. Az se gond, ha 2018-ban jön, de legalább legyen tiszta a kód, ne valami toldozott vackot adjanak, mint a beta-ban.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#162) .LnB válasza olbaidhun (#161) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Te csak ne viduljál azon, hogy én sz*pok a prauk ellen! :DDD Most hazamegyek jó leszek, kipihent vagyok, nem szívta még le a kicsi az energiámat, nyugi lesz otthon. Ilyenkor jobb játszani.

Buggal én nem találkoztam, netkódról nyilatkozni nem lehet mert a fene tudja hol vannak szerverek (tippre Svéd mert tox pingje mindig kisebb volt mint nekem meg stermy-nek (ő Olasz))

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#163) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Van hozzá való új Nvidia driver 381.65

/s

(#164) Jacek válasza .LnB (#162) üzenetére


Jacek
veterán

Tippelnem a svedet, mert itt vagyok es dsl-el 25 koruli pingem van:))
Nekem nem volt annyira gaz oke nem q3 de minimalis idot toltve benne jol szorakoztam de egyenlore szeretnekmugy mozogni a palyamon mint regen:))

(#165) .LnB válasza Jacek (#164) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem sem gáz, írtam korábban, hogy jóval rosszabbra számítottam. Várom is, hogy játszhassak megint.

Más: Quake Champions - A Message To The Community Érdekes amit mond.

Napifun: Megtaláltam a "legjobb" topikot a hivatalos fórumban: [link] EZ WTF?! :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#166) olbaidhun válasza .LnB (#162) üzenetére


olbaidhun
őstag

BUG
- kifagy váratlanul
- burial chamberen a nagy pancel szobaban clipping bugos a lepcső

QC discordon szóltak, hogy server load teszt lesz, de a Client error azért elég cink, miután kivárja az ember a sort. Gyerkőc mellett el sem mertem kezdeni, kicsi még, mindketten kerüljük a stresszt.

Majd lesz itt még második - sokadik nekifutásra egy használhatóbb qc. Nem pörgünk rá túlságosan, ahogy írtad is, sokkal szarabbra számítottunk néhányan.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#167) .LnB válasza olbaidhun (#166) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerencsére nem fagyott egyszer sem nálam. Lekopogom.

Gyerkőc mellett sztori: Alapvető szabály nálam, hogy nem játszom ha ébren van. Na de ez csak QC,
és be voltam zsongva. Ketten voltunk otthon. Gondoltam nyomok egy kört (meg még egyet). 4 éves, meccs felénél szól:
-Apa kell pislilnem.
-Jól van menjél tudsz már egyedül pisilni.
eltelik egy kis idő, majd kiabál..
-Apa gyere töröld ki a pópómat!
-(rohantam)Áááá mondon, szó se volt róla, hogy nagyvécézel!..
:)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#168) Hartigan válasza .LnB (#167) üzenetére


Hartigan
csendes tag

Sok minden nem tetszik, majd irok egy listat rola. De ami a leginkabb hianyzott: Hol vannak az ugro deszkak amikkel 15 metereket lehetett repulni a levegoben a Q3ban?? Nagyon szerettem, foleg mikor fel uton talalkoztal valakivel a levegoben :D

(#169) olbaidhun válasza Hartigan (#168) üzenetére


olbaidhun
őstag

Az majd egy dlc lesz ezeöccáé' ! :DDD

(#167) .LnB
Az én nagy lányom már 3 éves, de hasonlóan be tudnak indulni a folyamatok.. Gondolom úgy volt vele, hogy bejelzett a biovekker, aztán meg jött minden magától. Fene sem érti ezt még annyi idősen!

Gratulálok a családhoz! Két műszakot szoktam néha napján letolni, így éjszakába max hétvégén tudok egy kis quake-et elővenni. Kicsit sem leszek lassú :U

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#170) .LnB válasza Hartigan (#168) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most te a jump padokra gondolsz? Mert az van minden pályán.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#171) Hartigan válasza .LnB (#170) üzenetére


Hartigan
csendes tag

Nem tudom mi a neve. De csak olyanokkal talalkoztam amik felfele repitettek mondjuk 1-2 emeletet. Amire en gondolok az egy olyan panel amire ha ramesz akkor atdob a palya masik oldalara, ergo nem csak vertikalisan repulsz hanem horizontalisan is. En ilyennel tegnap nem talalkoztam.

(#172) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Offline a cucc, nem lehet játszani. Erről tudni valamit? Mikortól lehet majd?

14:00-ig. Dejó, hogy pont akkor fogok elmenni itthonról. :(((

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#173) olbaidhun válasza Hartigan (#171) üzenetére


olbaidhun
őstag

Valamelyik videóban mintha láttam volna.. lehet az rocket jump volt?
www.bit.ly/quakech07

nyilván nem kerül sokba programozni egy nagyobb hatótávú kilövő állomást jump pad-ból. Gondolom Te ilyen dm17-re gondolsz.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#174) Hartigan válasza olbaidhun (#173) üzenetére


Hartigan
csendes tag

Igen, olyan jump pad amivel ilyen szep nagy tavokat lehet megtenni a levegoben. Ez volt a Q3 egyik mechanikai szempontbol legfontosabb eleme. Nem ertem hogy hagyhattak ki...

(#175) Synthwave válasza .LnB (#154) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Elszórakoztam itt vele, némi anime horror társaságában.

Néha voltak ilyen 1 másodperces freezek játék közben, szerintem a szerverek közösültek nőági felmenőjükkel.

A mapok layout-ja nem rossz, de egy-az-egyben DOOM (2016) érzés mind.
A dm6 átnevezése és új, klausztrofób iterációja viszont elég meh. Kb. mindennek majd' másfélszer akkorának kéne lennie, mint amekkora most.

Amit még észrevettem (azon kívül, hogy ha nyomvatartod a +moveup bindot, akkor folyamatosan ugrál..), hogy a movementnek vannak / lesznek fless aspektusai, még akkor is, ha nincs meg az a "connected feel", mint mondjuk Q3 / QL / QW-ben. Némelyik perem olyan lendületet vagy trajektóriaváltást ad, hogy ihaj. Meg ha van framerate, át lehet folyni rendesen a mapokon.

"Nyx qrva jól néz ki. De az a 75hp.. Ki se próbálom."

Nyx? Imba az, meg is "vettem" (Anarkival egyetemben, Platinumért vagy mi a lótúróért - de lehet őket "bérelni" is a másik valutáért egy napra). Egyáltalán nem éreztem a 75 hp hátrányát (egy-két zoomrailtől eltekintve - ugye rail zoom nélkül 80-at sebez, zoommal 100-at), viszont a futási sebessége gyorsabb. Slash-sel egyetemben a legidegesítőbb lőni rá.
A phasing ANNYIRA nem táp, de pl. többször jött jól menekülés / meglepi hátulról gyanánt, meg méginkább MH és Quad megszerzésekor.
Tudod, Quad-spawnnál ráálsz a PU platformra láthatatlan-sérthetetlenül, és a képességed pont akkor jár le, amikor jön a Quad. Volt pár olyan Quadrun, hogy elszégyelltem magam. ;]

"Melyik karaktert próbáltátok? Melyik tetszett?"

Rangerrel nyomtam, meg Nyxszel (mire kisilabizáltam, hogy kell..). Meg most majd Anarki.
Viszont ezek a menü / loot / customize / akármi screenek annyira bután vannak megcsinálva.. Már szó szerint anyáztam, mire megtaláltam egy-két funkciót. Ennél hallod én is 5x különb GUI-t tudnék tervezni..
Ja, meg a 4 fagyásból 2 akkor volt, amikor a meccskeresés alatt rákattintottam a lenti chat-ablakra, szóval csak óvatosan.

"Néztem a nevesebb játékosok mind Ranger-rel tolják."

Vagy csak ők is szenvedtek azzal a szakadék GUI-val. ;]

"Scalebreaker idegesítő. Jön mint Thomas a gőzmozdony"

És kapja az 50-es shaftból direct rocketet. ;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#176) Hartigan válasza Synthwave (#175) üzenetére


Hartigan
csendes tag

Lenne egy noob kerdesem: Ranger-nek mire jo az a kék gömbje amit eltud dobni az f-el?

(#177) Synthwave válasza Synthwave (#175) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

*ráállsz

---------------------------

(#176) Hartigan: Eegen, nekem is eltartott vagy 10 menetig, mire kisilabizáltam. 100-at vagy mennyit sebez, ha telibevágod vele az ellent. Asszem' némi splash radius is van.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#178) .LnB válasza Synthwave (#175) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pont ezért nem is próbáltam ki Nyx-et, mert gondoltam rail onehit gáz lehet. :) De majd "kibérelem" ma.

Ja a gui átláthatatlan a costumization résznél, viszont kinézetre nekem bejön.

(#176) Hartigan : Eldobod "F"-fel aztán mikor repül, megnyomod megint az "F"-et és oda teleportál ahogy az az "izé" éppen van. És ha mondjuk pont az ellenfélre teleportálsz, akkor ő szépen belehal (szét is robban egybő') (#177) [oWn]f4te Akkor ez neked is szól mert látom neked se esett le. ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#179) Synthwave válasza .LnB (#178) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Á, 10 meccs alatt, ha 2x haltam amiatt. Helyette viszont volt vele fincsi 50-4-es stat Burial Chamberen.

"Akkor ez neked is szól mert látom neked se esett le"

Láttam, hogy Rangerek teleportálgatnak, de gondoltam dafq, /care. Ha telibevered vele az ellent, sebez, oszt jóvan. ;]

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#180) .LnB válasza Synthwave (#179) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó.. ha nekem 50-4-es statom lesz, akkor nda ide, nda oda, azt tuti világgá kürtölöm kép formájában (is)! :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#181) Synthwave válasza .LnB (#180) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ahogy néztem, QL-es FFA-skill egészen tűrhetően átskálázódik ide ;], csak kéne az a framerate. Ami akkor van, amikor egy teremben egyedül ugrálok. Ja, meg hogy lássak is valamit.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#182) .LnB válasza Synthwave (#181) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na igen a 144Hz-es monitor kívánja. Ezért elég nekem a 60 is. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#183) Synthwave válasza .LnB (#182) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ja, nem azért. Nincs egy deka screen tearing se, szupigyors a panel.

A LELKEMNEK kell az a framerate. Hogy ne kapjak agyhúgykövet a villódzó részecskeesőben.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#184) .LnB válasza Synthwave (#183) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én 1070-nel ultrán, majd utána "fél" ultrán nyomtam (mivel ha vissza akarom venni High-ra akkor újraindítást kér, én meg nem akartam sorba állni újra). Nem vettem észre meccs közben, hogy leesne az fps. De csak szemre mondom, mert nem mértem. Viszont szinte minden meccs előtt, warmup alatt még töltöget valamit, mert akkor beakadt az elején, és szép lassan lett egyre simább.

Ma majd visszább veszem a grafikát (feltéve ha nem lesz megint 1000+-os sor), megnéztem ultrán és ennyi.

A QL topikos kommetre is válaszolok: Én most kerestem, de nem találtam cfg file-t. Ami gáz, nem tudom, hogy lesz így jobban lebutítva a graf. És normális beállítások sincsenek még a menübe. Amit említettél te is a rail effektje is nagyon zavaró, és még millió dolog.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#185) Synthwave válasza .LnB (#184) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Még jó, hogy egy 1070-nel van framerate.

Ahhoz képest, hogy csak egy GTX 750 Ti-m van, nem panaszkodom. Persze nyilván minden viszonyítás kérdése. Az engine-t látva, 720p medium-high beállításokkal teljesen korrekt lenne single playerben (ha lenne olyan).

Félreértés ne essék, most így szétbutítva sem szaggat, biztos vagyok benne, hogy 10-ből 9 ember azt mondaná, hogy zsír, de azért vannak pillanatok, amikor az Uránuszra kívánnám a fejlesztőket a csicsás motorjukkal egyetemben. Kell az a FIX 120 fps legalább, mindenhol, mindenhogy.. Legalább konstansalltime folyjon az, amit nem látok, ugye.

A legfrissebb (tegnapi) nVidia drivert az előbb felraktam, kíváncsi leszek rá, hogy lesz-e további javulás. Anno a DOOM nVidia hotfix többtucat plusz fps-t hozott.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#186) Hartigan válasza .LnB (#184) üzenetére


Hartigan
csendes tag

A menu-ben nem talaltam karakter leirast/ismertetot. Pl. Hogy mit tudnak a karakter specifikus skillek, illetve mennyi a HP a kulonbozo karaktereknel meg ilyenek.
Remelem a vegleges verzioban lesz majd tanulo palya is ahol npc-ek ellen lehet majd nyomni kulonbozo nehezsegi fokozatokon. Igy konnyebben megtudna mindenki ismerni a palyakat es a fegyver spawn pontok helyét.

[ Szerkesztve ]

(#187) olbaidhun


olbaidhun
őstag

+1

Azért a gtx 1070 szerintem komolyabb játékokra/tartalomra van kitalálva.
Szép a qc, meg jól hangzik az "átfolyni a részecskeesőn", de őszintén: bármilyen erőforrást el lehet pocsékolni. Általános bugfixben benne van egy alapos optimalizáció és kód gyomlálás. Régen, az id idejében így mentek a dolgok, remélem lakik még ott pár emberke abból a bandából.

Majd ha úgy fut stabilan, mint most a doom reboot vulkan api mellett, akkor ráizzítok pár gépszörnyet.
Jó, hogy van még aki gtx 750 ti-vel adja neki, az egy jól sikerült, bitang kis kártya (volt ;] )

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#188) .LnB válasza Hartigan (#186) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Van részletes leírás a karakterekről. Bár most fejből meg nem mondom, hogy hol.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#189) Synthwave válasza olbaidhun (#187) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Most is az.

DOOM (2016) @ 800 x 600, medium-high (!) beállítások, 2x AA, 120-150 fps
Fallout 4, szétmodolva @ 1024 x 768, medium-high beállítások, egy-két fade visszább, 40-50 fps
Hitman: Absolution @ 1280 x 720, ultra high, 2xMSAA, 70-150 fps

Mindez 60W max. TDP mellett úgy, hogy még csak PCI-E tápcsati sem kell neki.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#190) Vanir


Vanir
veterán

Nagyon filózok, hogy érdemes lesz-e megvenni. Soha nem voltam nagy Quaker. A QL is csak 1-2 menetig köt le, de az legalább leköt azért, mert nincs benne mindenféle bullshit, raw-to-the-ground, mindenki egyenlő esélyekkel indul (játékmechanikai szempontból). Ebben azért látok elég sok olyan dolgot, amik a balance rovására mehetnek. Na, majd meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

(#191) .LnB válasza Vanir (#190) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lesz ingyenes valtozata. Szóval nem kell látatlanban megvenned.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#192) Hartigan válasza .LnB (#172) üzenetére


Hartigan
csendes tag

Elvileg 5 orakor lesznek ujra aktivak a szerverek.

(#193) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

leszedtetek az uj nvidia drivert?

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#194) .LnB válasza atidzsiforc (#193) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Le, tegnap. Mé'?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#195) atidzsiforc válasza .LnB (#194) üzenetére


atidzsiforc
őstag

ja mar tegnap is volt qc optimalizalt verzio? :DDD

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#196) Hartigan válasza Hartigan (#192) üzenetére


Hartigan
csendes tag

Vazze, nekem meg mindig offline-t mutat.

(#197) Synthwave válasza Hartigan (#196) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mert határozatlan időre kitolták a karbantartást.

edit: Most már jó.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#198) Szeszkazán


Szeszkazán
senior tag

Ez a bethesda launcher mekkora foshalmaz, hiába van kulcsom ha nem tudok beloggolni ebbe a szarba..
Hibás felhasználónév / jelszó, eddig jutok, persze a honlap az jóó.

(#199) Janoo_07 válasza Szeszkazán (#198) üzenetére


Janoo_07
aktív tag

Lehet az ékezetes felhasználónévvel / jelszóval lesz a gond. Érdemes megváltoztatni. :K

(#200) Szeszkazán válasza Janoo_07 (#199) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Arra nem találtam opciót, hogy lehet? Az a gond a kulcsot már be égettem ebbe a profilba.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake Champions
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.