Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake Champions

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-04-13 15:57:37

LOGOUT.hu

:::: Téma összefoglaló / lenyitható ::::

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) edgR válasza savior (#600) üzenetére


edgR
őstag

igen, holnap du. 4-kor indul a következő kör.

(#602) rumkola válasza savior (#600) üzenetére


rumkola
veterán

holnap nyitják újra :C

(#603) savior


savior
őstag

Vajon az en gepemen elfut minimumon?
Vegulis olyasmi teljesitmenyu, mint amit minimumnak irnak.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#604) Synthwave válasza savior (#603) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Elindulni valószínűleg elindul, de uszkve játszhatatlan lesz.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#605) .LnB válasza Synthwave (#604) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó gépen is az. ;] <- ezt írnám ha genyó lennék, de nem vagyok az szerencsére. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#606) olbaidhun válasza .LnB (#605) üzenetére


olbaidhun
őstag

mégjó ;]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#607) Synthwave válasza .LnB (#605) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Igaz, jó gépen is fos.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#608) olbaidhun válasza Synthwave (#607) üzenetére


olbaidhun
őstag

próbáltad? :DDD

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#609) savior


savior
őstag

Es fognak ezen optimalizalni?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#610) olbaidhun válasza savior (#609) üzenetére


olbaidhun
őstag

120+ fps FHD és magas részletességhez kell egy komolyabb pc. Nincs ezen mit csodálkozni, ma már minden játéknál ez van. Várható még valamennyi optimalizálás, de jó hír a hc versenyzőknek és retro gép tulajdonosoknak, h a q3 már örökké elérhető marad, eredeti formában.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#611) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

ARN4-R94Y-K9XD-9G8F-D24H

GGX8-D34H-X3GE-9Y9Q-H69G

NEG9-D64A-D8UQ-9F3U-C47R

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#612) Synthwave válasza olbaidhun (#608) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Szerinted?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#613) Szeszkazán


Szeszkazán
senior tag

ABA9-U27H-U2FH-2F9K-P88Q
ENQ8-Y62M-X4UF-2C9Q-M92E
NNQ8-Q49H-Q4RB-4K2Y-K68E

(#614) Winner_hun


Winner_hun
félisten

BKX9-M34M-K9AG-8E4K-K39E

UUD8-H22M-P9RA-7F9R-D99M

NPD4-H96D-G3BA-6M3K-P39X

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#615) 8zabi


8zabi
őstag

itt is van három béta kód

PKU9-M76K-M2EX-9B2M-A87B
HNX4-D62Q-N6FD-2Q2D-G83R
BGK6-U37M-G7CH-3A9Y-Y42B

(#616) olbaidhun válasza Synthwave (#612) üzenetére


olbaidhun
őstag

Irónikus voltam, nyilván láttad 750Ti-n kívül mással is, talán még priviben is írtad.

XMP8-Y68H-N8CR-9H9H-M97A
RCF4-E69G-D4HU-2M8K-F28P
UMU9-H49R-U8CG-4F6Q-E22G

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#617) s912


s912
aktív tag

Egészségetekre :)

UKY4-Y77A-R6YU-6Y8D-N82H
ANF2-U32B-E2HX-2M4D-F33U
NQP4-G78X-U4RY-2M4F-X43M

szerk.: Ennyire kevés lenne az érdeklődő, hogy így szórják a kódokat?

[ Szerkesztve ]

(#618) R3laX válasza s912 (#617) üzenetére


R3laX
addikt

Bele lehet már fulladni itt a "zárt" bétába :) . Tudni vmit, hogy lesz e vmi újdonság a mai körben?

(#619) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Én is kaptam, tessék ;)

YFK6-R33P-K8YF-2B9P-G99P

BBQ3-G67G-G6KK-7K4D-B72E

PDA4-D49B-Q4HR-2P7P-E28B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#620) edgR válasza s912 (#617) üzenetére


edgR
őstag

Nem, ennyire [ ] mindenki, hogy senkinek nincs még három haverja sem :DDD

(#621) Synthwave válasza edgR (#620) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Annyi még van.

Csak minek kínoznám őket? ;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#622) atidzsiforc válasza edgR (#620) üzenetére


atidzsiforc
őstag

en mar kiosztottam vagy fel tucat kulcsot haveroknak az elmult 1 honap folyaman kapottakbol ;]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#623) .LnB válasza atidzsiforc (#622) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És azok közül mennyi maradt ez után is a haverod? ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#624) edgR válasza Synthwave (#621) üzenetére


edgR
őstag

Ugyan már, nem olyan rossz ez. Bőven van még mit csiszolni rajta, de ezért is jó, hogy legalább van béta. Megcsinálhatnák azt is, hogy telibeszarják, és kiadnak egy félkész valamit, amit utána odadobnak a 12 éves emóknak, akik most látnak először Quake-et életükben.
Számomra pozitív, hogy van béta, belső fórum, azért látni 1-2 változtatást minden etap után. Azzal viszont egyetértek, hogy versenyzésre ez a jelenlegi formájában alkalmatlan lesz, emiatt vagy kell hozzá egy külön promod, vagy agyon kell még tweakelni. Utóbbit csinálták a CSGOval is, mára már egész jó lett a hitbox is (még mindig egy csomó szituációban egy kalap szarral egyenlő, de mutassatok jobbat :\ ) Vagy ne legyen versenyjáték, maradjon meg a QL? annak.

[ Szerkesztve ]

(#625) atidzsiforc válasza .LnB (#623) üzenetére


atidzsiforc
őstag

egy csapatban jatszottunk, ugyhogy nem tortent lelki serelem :DDD

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#626) dargelot válasza Scholes9 (#619) üzenetére


dargelot
senior tag

Köszönöm, a középső kódot elvittem. :R

(#627) Scholes9 válasza dargelot (#626) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:R :R

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#628) GeSsH


GeSsH
csendes tag

Két kulcsom még van ha kell valakinek:)

(#629) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Gyerekek!

Új map a láthatáron. Videó elején jól kivehető pár pálya elem!

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#630) .LnB válasza olbaidhun (#629) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja tényleg. Meg a vége fele is benne van a MH-es jelenetnél. Bár nem túl egyedi, BC jut róla eszembe.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#631) atidzsiforc válasza olbaidhun (#629) üzenetére


atidzsiforc
őstag

az nem uj map, hanem lezart reszek blood covenantbol meg burial chamberbol. Sacrifice jatekmodban lesznek bejarhatoak.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#632) TBc001


TBc001
csendes tag

Itt is van két kód!

XMA2-H37H-P6DP-3Q7P-Y87G
FAQ9-Q88E-Q2UR-9M7E-B93P

(#633) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

hetvegi betainfo : minden champion unlockolva lesz a hetvegen, ergo balansz teszt van

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#634) olbaidhun válasza atidzsiforc (#633) üzenetére


olbaidhun
őstag

Nyomtam egy kört, megerősítve!

BETA BUILD 0.1.2169415
Changes from last week:
1. The map flyby has been removed. Games start much sooner now since all we have is the team intro.
2. All champions are unlocked. This is a very good change. Hopefully this will make it to release and all we have to pay for are cosmetic items and silly consumables.
3. Loading times seem much faster. Not sure about this.

Szerintem:
- a játék érzékelhetően gyorsabban betölt
- szervert is hamarabb talál (hoki thome netem volt eddig is..)
- rocket launcher lényegesen gyorsabb
- railzoom damage tiltva
- hősökön is reszeltek pár dolgot (health)

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#635) savior


savior
őstag

Egy kezdonek tudnatok tippeket adni? Egyelore eleg rosszul megy.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#636) savior


savior
őstag

Most jovok ra, hogy jobb gombbal nagyit, es igy konnyebb eltalalni az ellenfeleket. :)

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#637) atidzsiforc válasza savior (#635) üzenetére


atidzsiforc
őstag

mindig vegyel fel eleterot meg pancelt. ha valaki kipecez mielott az az elobbiekhez, vagy normalis fegyver(ek)hez hozzajutsz, probalj meg elmenekulni. a mesz-losz azt lesz valami tipusu eljarasokkal nem lehet hatekonyan ervenyesulni. ja es harc kozben ne kezdj el ugralni es ne allj meg egy helyben. ha valaki menekul eloled es felugrik egy dobbanton, ne menj utana, mert irtozatosan risky. csak akkor kergess valakit, ha tudod hogy hatalmas folenyed van elet/pancel szempontjabol, vagy kalacs tipusu jatekos az illeto es a statikus celpontot is korbelone 2 centirol.

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#638) frango13


frango13
aktív tag

Frankó lett az új build...:D Játszhatatlanabb, mint a harmadik héten. Olyan lag van folyamatosan, hogy ilyen még egyik héten sem volt. Pedig tényleg reménykedtem, hogy így egy hónap után már legalább ez nem lesz. :(
Azért most már kíváncsi leszek, mikor jön el az a pont, amikor egy tényleg problémamentes meccset le tudok játszani.

:)

(#639) atidzsiforc válasza frango13 (#638) üzenetére


atidzsiforc
őstag

melyik szolgaltatonal vagy? externetnel mindenki laggol qc-n

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#640) frango13 válasza atidzsiforc (#639) üzenetére


frango13
aktív tag

Nem annál, de minden más játéknál semmi gond nincs, úgyhogy nem a szolgáltatóval van a baj. Eddig se azzal volt.(Mondjuk ez se igaz, mert totál hülyének néznek, de az már egy másik történet.:D ) :)

:)

(#641) atidzsiforc válasza frango13 (#640) üzenetére


atidzsiforc
őstag

elkepzelheto hogy megis, ha gecik es kulfoldre meno udp forgalom throttlingolva van, az pont eleg ahoz hogy kicsit savszeligenyesebb alkalmazasok szethalnak tole. 80-90KB/s-t eszik a jatek.

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#642) olbaidhun válasza atidzsiforc (#641) üzenetére


olbaidhun
őstag

+1

Éjszaka is toltam pár meccset,
- Érezhetően simább a játék,
- Minden mozzanat (betöltés, match found, game kezdés, ingame) tisztábban halad, mint eddig.
- Első kanyartól tesztelem, többféle vassal próbáltam
- Ebből a legerősebb gépem jelenleg az adatlapomon
- Thome netem kb ~ 1 mb/s letöltés és kb 200kbyte MAX feltöltést tud
- az asztali gépem egy tplink wifi vel dolgozik, mégsem volt összesen csak 1 váratlan
"hopp hogy kerültem ide?" érzés, több meccs után.

Kezdhetek nyafogni, hogy van ettől: szebb/jobb/okosabb géme, de mindig szerettem a qvéket, örömmel fogadtam, hogy ebből is készül reboot. Teljesen jól elvagyok néha a beta-val.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#643) olbaidhun válasza edgR (#624) üzenetére


olbaidhun
őstag

E3-n nem vendégeskedik az oculus. JC igazán tiszteletét tehetné pár hétig a QC kód letisztításában.

Ha az alap játék mechanikán nem is lehet már javítani, biztosan tudna alkotni egy újabb maradandó optimalizálást..

Egy reddit-es qc fórum link.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#644) frango13 válasza atidzsiforc (#641) üzenetére


frango13
aktív tag

És basszus tényleg. :D Leraktam ablakba a játékot és folyamatosan néztem mennyit használ. Nem bírja a feltöltés... Folyamatosan maxon pörög és torlódik,torlódik és ilyenkor jön a brutál lag. Ha ekkor hosszabb ideig nem esik vissza az alap 30-40 kb/s-re és éri be magát, akkor jön az, hogy kidob. De mi a retek, kóchengeres, büdös k**** a**** fa**** kell neki ennyi? Mire? Egy BF4 a felét nem eszi, pedig ott kicsit nagyobb a map, több az ember egy szerveren és több mindent is kell számolni. És ott is még a statot is számolja.
Nagyon sok helyen még ilyen net sincs. Ezzel azért kéne kezdeniük valamit.

:)

(#645) olbaidhun válasza frango13 (#644) üzenetére


olbaidhun
őstag

Hagyjuk már a bf-et.. (Téged is lehúz a szolgáltató, feltöltés/ping egy gyenge híg ***, nyugi, nem vagy egyedül. :DDD évekig küzdöttem az invitel/fibernet meg a többi kombóval.) Annó BF kód kiadás után is nyüzsgött a brutális bugoktól. Más kérdés, hogy sokadik cím után már optimalizáltak annyit a motoron, hogy multis szemmel nézve elfogadhatóbb.

Ugyanakkor nem tenném a quake-et mérlegre egy EA címmel. Még akkor sem, ha a qc-ről beszélünk, ami jelenleg még csak árnyéka egykori önmagának. EA kizárólag a pénzre megy évek óta. Jól példázza ezt az agresszív dlc és sorozatok - sorozata hozzáállás.

Minden tisztelet a dice csapatnak és a frostbite is tündököl, de alig várom, hogy legyen pár normálisabb konkurenciája. Akkor talán mi is nyerünk valamit a versenyen.

[ Szerkesztve ]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#646) frango13 válasza olbaidhun (#645) üzenetére


frango13
aktív tag

De a BF-et azért hoztam fel példának, mert sokkal több ember van egy szerveren, sokkal nagyobb a map, sokkal több mindent kell számolni és mégse használja még a felét se annak, amit a QC. Ennyi. Se több, se kevesebb. Egyébként tőlem meg a Dice semmi tiszteletet nem kap...Nagyon nem tetszik az a fellengzős, lenéző stílus.

Most azért gyorsan megnéztem, hogy a CS:GO mennyit is használ. Valami EU szerver ~45ping, DM, 128tick,24slot,teli szerver. Kőkemény 20kb/s a feltöltés. Ennyi volt végig. 1-1kb/s-el ment néha fel-le.

[ Szerkesztve ]

:)

(#647) atidzsiforc válasza frango13 (#644) üzenetére


atidzsiforc
őstag

bf4-ben valoszinuleg joval kissebb a szerver-kliens kozti kommunikacio frekvenciaja.

ezt meg ugy altalanosan, nem csak neked:

a jatek meg semmilyen szinten nincs optimalizalva, messzemeno kovetkezteteseket nem erdemes levonni teljesitmeny es eroforrashasznalat szempontjabol

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#648) frango13 válasza atidzsiforc (#647) üzenetére


frango13
aktív tag

Persze nagyon korai build még ez. De érted még nem is gondoltam erre, hogy ettől lehet a lag. Ha nem hívják rá fel a figyelmem észre se veszem, mert ilyen még soha nem volt egy játéknál se. Rendszerkövetelményekbe is belerakhatnák, hogy az embert ez ne érje váratlanul és ne küldjön felesleges hibajelentéseket. Ahogy nézem fórumokat sokaknak ugyan ez a bajuk csak nem is tudják, hogy ebből eredhet. Most már az összes bétán az első dolgom lesz a feltöltést lecsekkolni.
Elég frusztráló, hogy látom, akiknek nincs problémájuk, hogy tudnak játszani én meg szenvedek...A mezőny közepén,végén kullogok, mert "nem tudok eltalálni senkit". :( De tudom türelmesnek kell lenni, előbb-utóbb jó lesz ez...

:)

(#649) loosht


loosht
senior tag

Jó ötlet volt unlockolni az összes championt. Igaz, csak egyet próbáltam ki a tegnap lejátszott négy meccs alatt, de nagyon élveztem. Örülök, hogy még a Q4 movementből is hoztak át, lásd Slash és a crouchslide.

(#650) rumkola válasza olbaidhun (#645) üzenetére


rumkola
veterán

Én úgy érzem, hogy azért itt is csengeni fog a kassza rendesen a mikrotranzi miatt. Rettentően remélem, hogy ez a játékélményt és a balanszot semennyire sem fogja befolyásolni, max annyi lesz mint a hülyegyerekeknél akik hupilila késsel rohangálnak cs-ben vagy hol.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake Champions
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.