Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake Champions

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-04-13 15:57:37

LOGOUT.hu

:::: Téma összefoglaló / lenyitható ::::

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Menet közben, ha elestek és respawn-t nem nyomjátok rögtön, akkor van lehetőség hőst és fegyvert (!) választani. Azért ez több, mint imba, hogy nyitásnak kap az ember egy bitang csúzlit.

Sokat javít a staton.

[ Szerkesztve ]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#352) Synthwave válasza olbaidhun (#351) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Bitang?

Egyedül kb. a default mg-nek van értelme a választható kezdőfegyverek közül. Az viszont talán jobb is, mint kéne.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#353) #74018560


#74018560
törölt tag

Most kezdem harmadszor tölteni a betat, pause-t valahogy nem szereti a letöltés.... :DDD

Egymásra rá lehet keresni? Meggyepálnék innen pár embert :))

(#354) olbaidhun válasza #74018560 (#353) üzenetére


olbaidhun
őstag

Rákeresni rá lehet. Fórumban ctrl+f a "nick" szóra.. de hogy utána hogy kerültök partiba?

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#355) #74018560


#74018560
törölt tag

És majd lehet véleményt is írni a fejlesztőknek? Azt nagyon adnám :)

(#356) saen válasza #74018560 (#355) üzenetére


saen
veterán

Hivatalos fórumra írj, azt nézik folyamatosan.

(#357) #74018560 válasza saen (#356) üzenetére


#74018560
törölt tag

Király :))

(#358) olbaidhun válasza #74018560 (#355) üzenetére


olbaidhun
őstag

bug riportba mehet minden.. tudom nehéz lesz megállni az ellenkezőjét, de javaslom építő jellegű dolgokat írj, a többire úgyse néznek rá.

Legalábbis én biztosan ezt tenném ;]

:::::::::::

Mindeközben:
JC
John Romero & Adrian Carmack's

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#359) Synthwave válasza olbaidhun (#358) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Másra se nagyon. ;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#360) #74018560


#74018560
törölt tag

Ez egy fos. Folyton disconnectel. :(((

(#361) R3laX


R3laX
addikt

Holi!
Nem jön vki gémelni? Nem talál szervert/playerst

(#362) #74018560 válasza R3laX (#361) üzenetére


#74018560
törölt tag

Face to face lehet valahogy?

(#363) .LnB válasza #74018560 (#362) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Helyi játszótereken, kocsmákban..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#364) #74018560 válasza .LnB (#363) üzenetére


#74018560
törölt tag

Azt hittem ez a stílus csak a gyúrós topik sajátja. :U

(#365) R3laX válasza #74018560 (#362) üzenetére


R3laX
addikt

Nem, Team, meg DM. Nem olyan rossz amúgy, de a netkódon még ügyködhetnének. Vagy lesznek rendes dedikált szerverek? Vmi Koth szerver, vmi lehetne :K . El lehet vele szórakozni, Doomozgatok Q3 pótlására, de nem egy quake. 2011-ben nyomtam utoljára, akkor haltak ki kb az utolsó nem live-os szerverek is. Lehet azért adni benne (kb 2003 óta kínoztam), de egy UPC 120/10-es magyar nettel most a zárt béta elég fosnyák.

[ Szerkesztve ]

(#366) atidzsiforc válasza #74018560 (#362) üzenetére


atidzsiforc
őstag

duel meg nincs a betaban, de lesz kesobb

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#367) Synthwave válasza .LnB (#363) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#368) R3laX


R3laX
addikt

Kis sörözős laggolás. Az a pár másodpercre fagyás érdekes volt :S . [link]

(#369) #74018560


#74018560
törölt tag

Engem folyton kidob. A meccsek felét se tudom letolni :( Nektek is ilyen gáz? :F

(#370) .LnB válasza R3laX (#368) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem lehet semmit megosztani. Ha megtalálják, ott van az azonosítód a kép alján és kizárnak az összes beta-ból. Ráadásul ott van a menübe, hogy nda van, nem szabad még képet sem megosztani, csak a hivatalos fórumon.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#371) R3laX válasza .LnB (#370) üzenetére


R3laX
addikt

Ó, baszk, na ezt nem tudtam, akkor plz töröljétek a kommentet.

(#372) .LnB válasza R3laX (#371) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Elég ha a videót törlöd.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#373) R3laX válasza .LnB (#372) üzenetére


R3laX
addikt

:), jó

(#374) #74018560 válasza olbaidhun (#345) üzenetére


#74018560
törölt tag

Nem vagyok hardcore arc. Régen tini fejjel sok éjszakát átlanoztunk, de már elmúltak a skillek.

Ne is mond, haverok közt régen kb én voltam a legjobb Quake 3-ban, erre itt meg simán az utolsó közt vagyok. Eszméletlen gyors a játék és elég kaotikus....

Karakterek közül eddig Scalebearert próbáltam, a felöklelő skillje annyira nem adta, viszont Slash skillje egész sok fraget hozott :)

De azért fura ez a játék menet, nem az a tipikus Quake. Sok a taktikázás meg a kiszámíthatatlan elem.

(#375) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Itt idegeskedtem már a TDM miatt, hogy bedob olyan meccsbe ahol 3v5 van és 40 fraggel vezet az ellen, meg folyamatosan lvl1-2-es csapattársakat kapok. Aztán eszembe jutott, hogy ott az FFA. :) Így mindjárt más. Három meccsből 2-t nyertem. :)

Elkezdtem Nyx-ezni, Freiya-nak jól megy vele akkor gondoltam nekem is fog. :) Nevetséges ez az hitbox, nem tudnak eltalálni.

(#374) REIT "haverok közt régen" Ja persze, én is. Aztán elkezdtem játszani online, kicsit más világ. Ott nem lettem pro, de annyit magamra szedtem, hogy haverok 3-4 v1-be sem álltak már ki ellenem a helyi lanokon. :) És akkor jön Freiya ([oWn]f4te) és megaláz engem is mint a szr. :D Úgyhogy kenheti mindenki a hajára, ha a haverok ellen jó.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#376) olbaidhun válasza #74018560 (#374) üzenetére


olbaidhun
őstag

Régiben is volt komoly szinten map/weapon kontroll. Ott is akadtak speckó teleport cuccok lásd team arena.

Megvolt a varázsa, ne értsétek félre de sok játék/hardver/innováció érintett meg azokban a bizonyos "arany" években. Ott a 90- és vége körül.

Aztán jött az unreal, crysis, meg pár újgenerációs klón franckarika.. pazar grafikával de kevesebb érdemi tartalommal. Ja meg az élet. :)

Szóval belátom, hogy nekem "csak" annyi jutott az igazán jóból. Ettől még a következő is lehettek jók. Mégse bánom, h pl a wow az full kimaradt.

Minden ami 2017 után jön ( és nem a naughty dög, santa monica stúdió, rockstar, meg pár kivétel) készít már egy újgen számára készül. Őket mással lehet (talán?) megfogni.

Ezért örvendetes amit célul tűztek a qc vel. Nem mondom, h sikerül is majd, de példamutató a terv.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#377) Synthwave válasza #74018560 (#374) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Szerintem ez a játék nem gyors, csak átláthatatlan és bugoslagos, mint a getva. Ne tudd meg, hogy néz ki minden low @ 720p és 50 % resolution scalinggel. És még így is retek.. De a legjobb UT, amit valaha játszottam. ;]

CPMA, QW, DeFRaG, na, aaaz igen. Ammán gyorsabbacska. Meg minden egyéb.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#378) atidzsiforc válasza Synthwave (#377) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Stinklikesocks azt mondta nekem tegnap h szerinte minel lentebb van a res scale annal nagyobb az input lag.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#379) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

Volt szerencsem lanon kiprobalni mas hardverrel i5 6500 gtx1060 8gb ram es beallitasoktol fuggetlenul voltak durva framerate dipek. Merni nem tudok mert lockolva vannak a gepek a kavezoban es nem tudok telepiteni dolgokat. Tovabbra is tartom h keves az i5 neki vagy a kisebb cache vagy a ht hianya gozom sincs. De lehet csak siman az orajel, az en otthoni 5820k-m 4.4ghzen porog. Amd fxeken is faszabban fut, spanomnak fx8350 v mi plusz gtx670 min 125fps van mindig.

ja meg regebbi amd kartyakon meg mindig elofordulnak crashek.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#380) #74018560 válasza olbaidhun (#376) üzenetére


#74018560
törölt tag

Régiben is volt komoly szinten map/weapon kontroll.

Igen, Q3-ban ezt teljesen átjött nekem, ment is a pálya kontroll. Itt meg nézek ki a fejemből... lehet azért mert még nagyon új, meg ez a csomó skill :F

Grafika szerintem kifejezetten gyenge, az új Doomhoz képest sehol nincs.

(#381) rumkola


rumkola
veterán

2 napja kaptam kulcsot és rettenetesen kíváncsi vagyok rá a Q3 után, de azóta sem tudok accountot létrehozni a szájbavert bethesda.net-en, mert be sem tölt az oldal. Röhej. :W

(#382) #74018560 válasza rumkola (#381) üzenetére


#74018560
törölt tag

Másik böngésző?

(#383) .LnB válasza rumkola (#381) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Firefossal nem megy.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#384) rumkola válasza .LnB (#383) üzenetére


rumkola
veterán

bethesda kliensből próbálom chrome-val, már rendesen sírok a dühtől b+

[ Szerkesztve ]

(#385) rumkola válasza #74018560 (#382) üzenetére


rumkola
veterán

Ésbazmeg IE böngészőből megy. lol

(#386) #74018560


#74018560
törölt tag

Ma megpróbáltam megint belépni, de kidobott 2 másodperc után egyből :(

A WiFi-t nem bírná vagy mi baja van :F Nálatok megy ???

(#387) atidzsiforc válasza #74018560 (#386) üzenetére


atidzsiforc
őstag

:DDD wifi

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#388) Synthwave válasza .LnB (#383) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hogyne menne.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#389) Synthwave válasza #74018560 (#386) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Haggyadmá azt a szíriai módit.

Azt senki nem bírja. ;]

Megy. Érdekes mód ma nem volt annyi stutter, mint tegnap. Fene se tudja, hogy mi van ezzel.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#390) atidzsiforc válasza Synthwave (#389) üzenetére


atidzsiforc
őstag

nekem tegnap este nagyon fosul futott, de valszeg a netcafe hatterben futo szarjai miatt :D

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#391) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó is, hogy vége ma ennek a körnek. Kész csoda kell, hogy én ezért a játékért fizessek. Sőt, ahhoz, hogy a következő körben is kipróbáljam, minimum új mapok és játékmód kell nekem. Ez így kevés már.
Fogadni merek, hogy az előre pénzért megvehető szir szar skin, és fegyvermodell már meg van csinálva, de dedikált szervereket nem tudják megoldani. Mégpedig ilyen laggos formában, ez kuka. Ma elmondani nem tudom mennyi diaképűvel találkoztam. Rettentően felbaszott.
Az előző beta óta volt eszük a packok árát duplázni, de a LG effektje még mindig ugyan úgy eltűnik.
A választható "hősök" fele kuka, értelme nincs. Sorlag-gal, Clutch-csal, Soulbreaker-rel ha meglátok egy enemyt már röhögök. Ki az a hülye aki azokkal megy? Ki se próbáltam őket, soha.
Egy valamiben fasza a game. Hogy tölt mint a **** anyja állandóan. Nem lenne elég warmup alatt megvárni a sok potatoPc-s emberkét?! Vagyis ez se igaz, mert nekem M.2-es SSD-n van a game, és előfordult néha, hogy nekem töltött be utoljára. És amikor mindenki be is loadingolt, akkor MÉÉÉG várunk 4mp-et a warmup előtt ami 1 perces...Baszod..ez mi? Minek tölt ennyit? Már a menübe visszalépés is van, hogy egy perc..

798 féle dolgot lehet ládából nyitni. Vettem a x10-es ládákat, de állandóan minden másodikra replicate..Volt olyan, hogy egymás után kétszer ugyan azt nyitottam.

Fegyver skineket kipróbálni sem lehet még most beta-ban sem, nehogy valami jó legyen benne.

Nekem tökéletesen futott a game, de agyhugykövet is kaptam volna, ha ezzel a géppel nem fut jól.
És viszonylag jól is ment nekem a játék, igaz minden meccs teljesen unbalanced. Ebben a beta körben például egyetlen egy meccset játszottam TDM módban amikor folyamatosan változott a vezető csapat. Szóval egy gamet ami igazán szoros meccs volt. Előbb betöltött ellenfélnek 22,24,20,13,14-es szintűeket, nálunk én voltam egyedül lvl10 felett. Kiléptem. Hát annak mi értelme lett volna?

Ennyi a konklúzióm. Megveszem majd inkább a Battlefront 2-t, mert nagyon nagy Star Wars fan vagyok, és az legalább alapból egy casual game, ennek a Quakenek meg nem annak kellene lennie, de megvan benne minden ma divatos casual betegség.

Statisztikám ebben a körben:

LVL14
53 meccs 1,2 W/L ratio
1164kill 1,6 K/D ratio

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#392) rumkola


rumkola
veterán

ez a játék valami kibebaszottjó :)

(#393) atidzsiforc válasza .LnB (#391) üzenetére


atidzsiforc
őstag

en lattam eros clutchokat, de sorlag meg scale ergya. volt egy tdm amit buktam mert teammate scale-el 30x halt kb XD

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#394) Synthwave válasza rumkola (#392) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Lehetne, ha kb. 50 ponton változtatnának / javítanának rajta.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#395) olbaidhun válasza rumkola (#392) üzenetére


olbaidhun
őstag

Lehet jó game belőle, ha az ígéretek egy részét betartják meg dolgoznak a bugokon.

Mit lehet tudni a 3. béta körről?

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#396) Hartigan válasza olbaidhun (#395) üzenetére


Hartigan
csendes tag

Hat en csak annyit olvastam rola hogy 20.-an indul. Gondolom tovabbi finomhangolas lesz.

(#397) #74018560


#74018560
törölt tag

Most jött az email a feedbackel kapcsolatban. Leírtam hogy kéne az egészet átírni, hogy értékelhető legyen :U Ehhh....

(#398) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A "Rage"-en kívül mi van még durvább, ami a killekért jár "plecsni" (award)?
A "netmaster", meg a "LightningGod" az tetszett ;)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#399) peterr85


peterr85
tag

Sajnos nem volt annyi időm játszani a 2. körben mint szerettem volna, csak pár körre futotta. Az egyetlen szembetűnő változás a quad-os akadás megszűnése volt. A hitbox-ok méretének változtatása nemigen tűnt fel. Volt egyéb, említésre méltó fejlesztés?

(#400) .LnB válasza peterr85 (#399) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Menüben a "vissza" gombot is megcsinálták. Más eskü nem jut nekem sem eszembe.

Más téma:
Ez aztán a profi bemutató: [link]
Azon gondolkodom vajon szóljak e neki az nda-ról.. :) De olyan, a quake szakkifejezésekhez szokott embereknek "tájszólással" íródott a cikk, hogy kár lenne érte. ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake Champions
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.