Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake Champions

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-04-13 15:57:37

LOGOUT.hu

:::: Téma összefoglaló / lenyitható ::::

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) Atilla001 válasza Vanir (#1500) üzenetére


Atilla001
senior tag

Morning Sunshine!

Védd a természetet!

(#1502) D4v3 válasza Vanir (#1500) üzenetére


D4v3
őstag

Pedig anarki a könnyű mozgás és a hülye eltalálhatlan modellje (plusz ha még ADADAD-znek is hozzá) meg Sorlag a hatalmas stackjével meg a a beteg köpésével is megér egy próbát. Nyxre még kíváncsi lennék, de előbbi kettő kari most a legerősebb szerintem. Néha véletlen visszaállítom rangerre és legszívesebben leavelném a matchet, annyira nem megy vele utánuk.

Rapha amúgy sokat streamel mostanában [link] Érdemes nézni, egyrészt rohadt jól játszik, másrészt minden kérdést megválaszol meccsek között, nagyon barátságos és segítőkész streamer.

Sikerült a hétvégén két jó clipet is lementenem tőle:

tökéletes timing

falon átmenő rocket

Ezt meg RAISY-től egy spawn kill, bár nem saját mentés.

(#1503) sto1911


sto1911
veterán

Early Access Update - 12.9.17

Hey everybody,

We've just deployed a minor update for Quake Champions. Maintenance will start at 9:30AM EST and we estimate completion at 1:30PM EST. When complete it will resolve the following issues:

- Improvements made to mitigate players getting stuck in rematch if most participants have declined it

- Fix: DOOM Slayer's Thak Rune Challenge can now be completed

- Fix: Podium crash that would rarely occur

- Removed: Lore scrolls drop in Duel

(#1504) SP!T válasza D4v3 (#1502) üzenetére


SP!T
addikt

Garpy szemszögéből nézve a spawn kill. ;] ;] ;] [link]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#1505) G@ß! válasza SP!T (#1504) üzenetére


G@ß!
őstag

:DDD

(#1506) D4v3


D4v3
őstag

toxjq 50-0 [link]

(#1507) GEIL válasza D4v3 (#1506) üzenetére


GEIL
addikt

:Y :Y :Y aztaqrva eget... ;] :C :R

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#1508) .LnB válasza GEIL (#1507) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért annyira ne ájuljál el. Szép a movement, oszt' annyi. De még a movement se tökéletes, mikor kétszer ugyan azt a jumpot már nem sikerül megcsinálnia.
Ebben a videóban az az érdekes, hogy mekkora mák kell ahhoz, hogy ekkora agyhalott banda jöjjön össze köréd. :D

Megkockáztatom, hogy ha innen a topikból ha ott van bárki, már nincs neki 50-0. Ketten-Hárman meg akár el is verhették volna.

Írom mindezt úgy, hogy csípem tox-ot.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1509) Synthwave válasza .LnB (#1508) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Igaz, de ennek ellenére kellemes volt a szemnek.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1510) D4v3 válasza .LnB (#1508) üzenetére


D4v3
őstag

Persze, ez igaz. Van egy asszem 30-0 meg egy 50-as rúna vagy steames achievement is. De nyilván, főleg utóbbi arról szól, hogy mikor kapod meg AZT a lobbyt, ahol békénhagyják a nagy itemeket és nincs senki különösöbben jó játékos. Rapha is próbálgatta egyik nap és nem sikerült összehozni órák alatt sem, mert van pár arc, aki vele együtt keres gamet gondolom, mikor látják, hogy streamel és csak elkapták mindig.

(#1511) Synthwave válasza D4v3 (#1510) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az égiek segedelmével volt jópár 50-0-ám QL-ben, de egyszer sikerült úgy is hozni dm12-őn <3, hogy félidőben egy aimbotter (bizonyított, van demo a 90%-os lg-jéről) is becsatlakozott. : >

Video még megvan, csak azért nem töltöttem fel a 8 milliárd szábszkrályberes YT csennelemre, mert ahogy te is mondtad, a többiek nem voltak igazán a topon (valami 170 skillratinges szerver volt).
Unlistedként feltölthetem, ha esetleg érdekel. Ha nem, akkó nem.

Utána megcsaptam a nyomorultat dm14-en is és report. ;] Órák múlva már banned, ahogy azt kell.

Amúgy kb. 6 darab csíterrel találkoztam 8 év QL (és majd' 20000 game) alatt, amiből 5-öt sikerült is bannoltatni egy napon belül. :C A hatodik már a Steam-es időkben volt, ott meg a support kb. szart rá magasról.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1512) Atilla001 válasza D4v3 (#1506) üzenetére


Atilla001
senior tag

Több dolog is lejött miközben néztem. Ez a pasas full zombi. Hányinger és undor kerülgetett ahogy forgó szemekkel bámulja a monitor. Azt sem értem, hogy lehet 15cm-ről nézni a monitort.
Másik, hogy csak shaft és rail más fegyó felesleges.
Egyáltalán nem tetszett, nemtudom miért, de ez nem természetes..
leültem..

Védd a természetet!

(#1513) Synthwave válasza Atilla001 (#1512) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

lol

[link]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1514) Atilla001 válasza Synthwave (#1513) üzenetére


Atilla001
senior tag

merthogy 15 éve nyomja.. akkor is rosszul vagyok tőle :)

Védd a természetet!

(#1515) Synthwave válasza Atilla001 (#1514) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Élő legenda, aki összelőtt egy szolíd 70 misit, Q4 és TDM god és chill arc, egyáltalán nincs elszállva magától. Faterja építész, neki dolgozik.

Top 3 favorit playerem (k1llsen és raffer mellett).

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1516) .LnB válasza Atilla001 (#1512) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Több dolog is lejött miközben ezt olvastam. De inkább nem írom le, nem írhatom le. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1517) Atilla001


Atilla001
senior tag

ezeknek semmi köze ahhoz, hogy nem tetszett a linkelt videó...
végignéztem a QC döntőket, kafa volt.. bocsánat, de nem követtem a kvék isteneket.. :R

Védd a természetet!

(#1518) Vanir válasza .LnB (#1516) üzenetére


Vanir
veterán

+1

(#1519) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Raisy direct invet kapott DH-ra. Mondjuk érthető. Az viszont fura, hogy Clawz, Cooller nem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1520) D4v3 válasza .LnB (#1519) üzenetére


D4v3
őstag

"Invites based on Quake World Championships and availability."
Mindkettőjük a világ végén lakik Denverhez képest, úgyhogy gondolom nem akarnak ekkora díjazásért megint 24 órákat utazni.

(#1521) 5150 válasza D4v3 (#1520) üzenetére


5150
aktív tag

Inkább az lehet, hogy a rusz blokkba tartoznak és az most nem divat. Főleg, ha nyernek ;]

[ Szerkesztve ]

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#1522) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ez a nem mindegy, gyerekek.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1523) R3laX válasza Synthwave (#1522) üzenetére


R3laX
addikt

Egy kis picmip mehetne rá :). Vulkánról amúgy ez az utolsó info? [link] . Igazán kijöhetne már. Lehúztam a grafot is lowra, mert már felqrt h szétmikrolaggol pár meccs után.

(#1524) R3laX


R3laX
addikt

A vicc az, h Ryzenem van Polaris-szal, mégis szétzuhan egy idő múlva. Nem értem ezt miért nem tudják már javítani. :F

(#1525) atidzsiforc válasza R3laX (#1523) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Internal buildjukben mar van mukodo vulkan renderer, de meg nincs teljesen kesz [link]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#1526) 5150 válasza Synthwave (#1522) üzenetére


5150
aktív tag

Ez nagyon jó, hol lehet hozzá jutni?

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#1527) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Most epp csak a 30 euros steam packkal szerezheto meg a jatek? Arrol van valami, hogy mikor jon ki f2p-ben? Erdemes ra kiadni a 30 eur-t? Q3a-hoz nagyon hasonlo a jatekmenet? Ha igen, akkor feltetelezem erdemes. Azzal hosszu eveket jatszottam. Bar a kepessegeimen nem latszik meg. :D

I am having fun staying poor.

(#1528) 5150 válasza Drizzt (#1527) üzenetére


5150
aktív tag

Szerintem nem hasonlit egyik quake játékra sem. Főleg nem a quake iii arenara. Tudsz vele játszani bethesda klienssel, de ha nem veszed meg steamen lesznek korlátozások pl csak az alap ranger karakter áll rendelkezésre

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#1529) Drizzt válasza 5150 (#1528) üzenetére


Drizzt
nagyúr

De Bethesda klienssel csak az early access allapot utan tudsz ingyen jatszani, vagy ha volt beta kulcsod, nem? Nekem meg egyik se volt. Ellenben idom jatszani az lenne. Most. Ami mar egy par nap mulva se valoszinu, hogy lesz.

Hmm. Mondjuk van refund a steamen, szoval veszteni igazabol nem vesztek semmit, ha megveszem.

[ Szerkesztve ]

I am having fun staying poor.

(#1530) SP!T válasza Drizzt (#1529) üzenetére


SP!T
addikt

Itt apron arulnak kulcsokat pl 4ezerert. RX560/570/580 videokartyak melle kaptak.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#1531) R3laX válasza SP!T (#1530) üzenetére


R3laX
addikt

Haver vett, de óvatosan kell. Probléma volt a hitelesítéssel(számla blabla..) Az lett a vége, hogy sima Bethesda kulcs lett belőle. Steam kilőve, érdemes rákérdezni.

(#1532) rumkola válasza Drizzt (#1527) üzenetére


rumkola
veterán

Totál Q3, vedd meg, szeretni fogod. Fikázzák itt orrbaszájba, de mégis mindegyik megvette. :D

(#1533) Drizzt


Drizzt
nagyúr

MEgvettem. Nem rossz, de azért szokni, meg gyakorolni kell persze. Asszem a fegyverváltó gombjaimat jól ki kell alakítani a régi Q3-as szokásaimhoz passzolóan. Ami még zavar: jó lassan talál meccseket. Vagy egy perc simán elmegy mire ott vagy a mókában.

I am having fun staying poor.

(#1534) SP!T válasza rumkola (#1532) üzenetére


SP!T
addikt

En nem fikaztam, de eleg gagyinak talalom QL-hez kepest. Nem is veszem meg, de lehet okoskodok egy kuponkodot VGA mellol. Penzt nem aldozok ra, mert en nem ilyen Quake-et vartam. :)

A felesegem mindig rohogott hogy mi ez a krokodilos gyokerseg. :D Qrvara igaza van, mert szerintem is rohelyesek a mesebeli karakterek.

DE! Vegetedmenyben ez van... Es azert jatszhato..

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#1535) Synthwave válasza rumkola (#1532) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Totál nem az.

Egy forintot sem fizettem érte. Nem is tervezek.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1536) sto1911 válasza SP!T (#1534) üzenetére


sto1911
veterán

Ja, tenyleg tok gyerekes, bezzeg Orbb az milyen hihetoen valosagosra sikerult! :D

(#1537) SP!T válasza sto1911 (#1536) üzenetére


SP!T
addikt

Ki írta, hogy valóságosnak kell lennie? Csak nem mesebelinek. Csak vegyük a legjobb példát a Shrek fejű Ranger-t. A skinen kívül semmi sem hasonlít az eredetileg megalkotottra. Olyan, mintha a gyűrűk ura alkotói csinálták volna. Vagy most írhattam volna bármi más szintén ilyen fantasyt. Egyszerűen az alap gótikus stílust leállították. Egyedül a mapok követik itt-ott...

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#1538) R3laX válasza SP!T (#1534) üzenetére


R3laX
addikt

Krokodilos gyökérség :D . Igen, lehetett volna alapból ilyen:

szerk.: Amúgy vki linkelt itt egy wav listát, ott benne volt Klesk, Orb, Uriel. stbstb..

[ Szerkesztve ]

(#1539) FoLey-v


FoLey-v
addikt

Sziasztok!

Még áprilisban kaptam béta kulcsot aktiváltam is,de mostanában újra lett téve a windows alaplap+cpu csere miatt és amikor ráakarnák nyomni az install-ra nem engedi tovább Code of Conduct-nál nem engedi bebipálni. Reedem Code-ba sem tudom beütni a kódot,mert érvénytelen,hogy lehet megoldani? :W

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#1540) sto1911 válasza SP!T (#1537) üzenetére


sto1911
veterán

Ahogy feletted is linkeltek, eredetileg is ugy nezett ki, ugyanugy krokodil, csak mas a szine. Ilyeneken nem kell fennakadni.

(#1541) sto1911


sto1911
veterán

LOL

Obammeg, nem mondod, hogy levagtam a lenyeget is... Na mindegy, szoval "See you all in Quake Champions"

[ Szerkesztve ]

(#1542) Synthwave válasza sto1911 (#1541) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

See you in hell kategória.

Amíg a pickupok maradnak, addig nincs vész - hónapok óta nem puboltam. Ellenben akkor is elszomorító, pláne, hogy nem egy szerverről van szó.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1543) tool


tool
tag

Megvettem a steam-en, először elég furcsa volt, most már jobban tetszik, hogy kezdek ráérezni, de semmivel sem jobb, mint a Quake live. Sajnos azt tudatosan építették le, először úgy, hogy áttették a steamre és elveszett minden addigi statisztikád, ráadásul megszűntek a kategóriabesorolások, ezzel sok ember kedvét elvették a játéktól. Akárhányszor felmentem mostanában mindig beleakadtam hardcore játékosokba, akik bucira vertek, így nem egy nagy élmény. Visszatérve a QC-ra, az eltérő tulajdonságú karakterek jó ötlet, ez egyértelmű +. Szóval jó játék, de egyenlőre inkább úgy értve, hogy jó sokat kell várni egy meccs betöltésére, jó kevés pálya van jelenleg, jó kevés beállítási lehetőség, jó kevés statisztikát, meccseredményt lehet visszanézni. Valamint jó lenne, ha valaki megmondaná, hogy lehetne a piros körvonalat az ellenfelek körül kikapcsolni, valamint jelenet-e ez valamit. Annyiban most szerintem, jobb a helyzet, hogy úgy veszem észre most nem oszt reménytelenül erős ellenfeleket mellém, talán valami kategorizálás megy a háttérben.

(#1544) Atilla001


Atilla001
senior tag

Én azt nem értem, hogy 34 es pingel miért nem találok el senkit rendszeresen? Mellé is lövök persze de ennyire. Van hogy első vagyok, van hogy kurvára utolsó és remecs van tehát szinte ugyan azok játszanak. Nem tudok rájönni, h én vagyok ennyire szar, vagy lagol, vagy nemtudom. Sokszor az én pingem a legjobb aztán jön a következő 100-al. Megsorozom szöglövővel, és egy sem találja el pár méterről..
pffff

Védd a természetet!

(#1545) mobal válasza Atilla001 (#1544) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Több a ping, csak 34-et mutat. Van egy olyan érzésem, hogy a server ki van osztva a kliensnek, ezért van rubberbanding is pl.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1546) atidzsiforc válasza mobal (#1545) üzenetére


atidzsiforc
őstag

nem-nem, kulonfele cloud-based megoldasokat hasznalnak, egyik szarabb mint a masik :).

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#1547) fnatic


fnatic
tag

Sziasztok!

Ha jól tudom még béta fázisban van a játék.

Lehetséges ebbe még bejutni ingyenesen vagy mindenképp early access-t kell vásárolni?

Köszi!

ui.: Ha esetleg valaki megunta és nincs szüksége már a beta key-ére, előre is köszönöm! :)

(#1548) Vanir válasza fnatic (#1547) üzenetére


Vanir
veterán

Nincs mar beta keyes jatek, early access van.

(#1549) Atilla001


Atilla001
senior tag

SFV döntő

úgy sem érdekel senkit :D

Védd a természetet!

(#1550) FoLey-v válasza Vanir (#1548) üzenetére


FoLey-v
addikt

Azért nem tartom ferrnek,hogy áprilisban hozzátudtam férni a játékhoz és nemrég raktam újra a gépet alaplap proci csere miatt és utána már hozzá sem tudok férni még feltelepíteni semtudom! :W

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake Champions
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.