Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake Champions

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-04-13 15:57:37

LOGOUT.hu

:::: Téma összefoglaló / lenyitható ::::

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) Synthwave válasza SP!T (#1449) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

100%-ban.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1452) D4v3


D4v3
őstag

Azért na.. én nem bánom, hogy nem látok ilyeneket a szervereimen :)

[link]

(#1453) .LnB válasza D4v3 (#1452) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyértelmű, hogy Vo0-nak van e legjobb movement-je.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1454) D4v3


D4v3
őstag

Ez se rossz :)

(#1455) Vanir válasza D4v3 (#1452) üzenetére


Vanir
veterán

Akutyafájátneki. Durva.

(#1456) GEIL válasza D4v3 (#1454) üzenetére


GEIL
addikt

Azigen.....hány óra ugrálás lehet neki benne hogy ennyire folyékonyan szinte "csukott szemmel" is tudja mikor hova kell ugrani....ilyen szintű quake3 pályamozgás nekem több 100 játékórámba telt az adott pályán...stb

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#1457) .LnB válasza GEIL (#1456) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tox- nak a Slash moventje az Q4-ből ered. Ott ő volt a legjobb player, és ott lehetett csúszkálni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1458) GEIL válasza .LnB (#1457) üzenetére


GEIL
addikt

Q4 ugyan megvan...de multiban 3X nyomtuk haverral LAN-on...kb ennyi...szoval abban nulla tapasztalatom.....akkoris csak dm17-et játszottuk, de Q3-ban fényévekkel jobb valahogy a dm17. :( :( :O :U

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#1459) SP!T válasza Synthwave (#1451) üzenetére


SP!T
addikt

Az hogy nyomsz egy bal/jobb irányt és húzod az egeret az strafe? Az első ugrás persze az, de a többit sose jutott volna eszembe strafenek hívni. Azaz én eddig úgy gondoltam stafe jump = VQ3. CPM pedig teljesen más tészta... CPM és kész. Tök más! Lehet egyedül vagyok ezzel. :D

There's a device that I've been using called a whoop.

(#1460) Synthwave válasza SP!T (#1459) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Egyedül. :D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1461) Synthwave válasza SP!T (#1459) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az a turning airstrafe.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1462) R3laX válasza Synthwave (#1461) üzenetére


R3laX
addikt

Vagyis legismertebb nevén, TairS :D , hát hogy ezt sem tudjátok :) .

Amúgy én is a VQ3-ast nevezném csak strafenek :) . Más néven stj.

Sztem ezt már direkt csinálod :D. Adatlapodon ez a legjobb 2x4GB BLS2CP4G3D1609DS1S00CEU :D

[ Szerkesztve ]

(#1463) Synthwave válasza mobal (#1417) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

:P

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1464) Synthwave válasza R3laX (#1462) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Véletlenül nehéz.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1465) R3laX válasza Synthwave (#1464) üzenetére


R3laX
addikt

Erről a manul jutott eszembe :)



(#1466) loosht


loosht
senior tag

Keveset játszok, úgyhogy csak tegnap vettem észre valamit, de fel is b@szta az agyamat. Kitettem középre a célkereszt mellé a sebességet (ahogy anno q3-ban is használtam) és szembesültem vele, hogy korlátozva van a maximális sebesség. Ráadásul röhejesen kicsi! Ranger-nek 640! :Y Egy jó CJ, egy strafe és ennyi. Mi ez már?! :W

(#1467) sto1911 válasza loosht (#1466) üzenetére


sto1911
veterán

Valassz masik karaktert.

@(#1468) loosht: en nem meregettem, de szerintem Anarki gyorsabb es meg Slash is a slide crouch-al. A tobbit nem tudom, nem nagyon nezegettem meg.

Doomguy-jal kell meg valamit nyomni, ha berserkerben vagyok, hogy megb-szam az ellenfelet?

[ Szerkesztve ]

(#1468) loosht válasza sto1911 (#1467) üzenetére


loosht
senior tag

Egy párat kipróbáltam, de azoknak is korlátozva van, csak még kevesebbre. Ezt találtam a neten (max sebesség):

Anarki: 640
BJ: 560
Doom Slayer: 520
Gelena: 600
Nyx: 720
Ranger: 640
Scalebearer: 500
Slash: 680
Sorlag: 520
Visor: 1600
Clutch: 440

[ Szerkesztve ]

(#1469) atidzsiforc válasza sto1911 (#1467) üzenetére


atidzsiforc
őstag

berserk eleg furan mukodik, ha nyomvatartod a gombot akkor ralockol az ellenre es nekimegy ha elengeded. gauntelttel nagyobb a dps amugy :D arra jo, hogy speed boostot ad es nem hat rad a knockback kozben, szoval inkabb haste, mint berserk ;]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#1470) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Public színvonal:

Köszönjük. :W

Erről már Hitchcock is forgatott filmet.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1471) .LnB válasza Synthwave (#1470) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

pff ciki az a 9 death. ;]

[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1472) Vanir válasza Synthwave (#1470) üzenetére


Vanir
veterán

Ezek a rank eloszlások szánalmasak amúgy, nevetséges, hogy így átlagolja ki a rendszer.

(#1473) .LnB válasza Vanir (#1472) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És mikor duel-be bejön az lvl4-es gyerek, és úgy leabriktol, hogy gyorsabban írhatom a gg wp-t mint, hogy pisloghatnék? Akkor mivan?

Sehol sincs normálisan működő matchmaking. Aki multiplayer játékokkal játszik rendszeresen, az lépjen ezen túl.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1474) sto1911


sto1911
veterán

A jatekban meg mindig nincs MM, nem tudom mit vartok.
Majd ha lesz, es ugyanez lesz az eredmenye, akkor lehet jogosan sirni miatta.

Inkabb azt mutassatok milyen skinnel jatszotok ;] :DDD

(#1475) atidzsiforc válasza .LnB (#1473) üzenetére


atidzsiforc
őstag

de a level meg mindig nem egyenlo a skillel, az csak annyit jelent h a legutobbi reset ota mennyit jatszott

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#1476) .LnB válasza atidzsiforc (#1475) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én tudom. Vanir hsz-ére reagáltam csak. Semmit sem számít.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1477) edgR válasza Synthwave (#1470) üzenetére


edgR
őstag

Ahhoz képest, hogy gyűlölöd, nem is rossz a 31-.es szint. Ennyi általában annak van, aki minimum 4 órát nyomta napont a reset óta :K ;]

(#1478) Synthwave válasza edgR (#1477) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem túl hiteles úgy rühellni valamit, hogy nem ismered részleteiben.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1479) Atilla001 válasza Synthwave (#1470) üzenetére


Atilla001
senior tag

Maximális tisztelettel, és lehordhatsz bárminek, de a Te stílusod rohadtul irritáló.
Azért mert Te profin nyomod és nincs ellenfeled, minden beginner lamer, noob, madár..
Játszunk már egyet Street Fighter 5-tel..
:R
leültem!

Védd a természetet!

(#1480) edgR válasza Synthwave (#1478) üzenetére


edgR
őstag

Ez így van, de ezek szerint - ha valóban útálnád - akkor mazochista is lennél.

(#1481) Vanir válasza Atilla001 (#1479) üzenetére


Vanir
veterán

Azért level 10-en egy 3/18-at összeszedni elég szánalmas. :U

(#1482) 5150


5150
aktív tag

это ракета :C

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#1483) Synthwave válasza Atilla001 (#1479) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Én profin meg nincs ellenfelem?

: D

Ezekről a fogalmakról minden bizonnyal eltérő definícióink vannak.

Szerintem ami a rohadtul irritáló, az 3-3-2-vel idegenekkel csapatjátékba menni. Vagy 10 percből 2-t tölteni nem-AFK-ban.

SF5 rossz analógia, mert nem csapatjáték, hanem 1v1. Ha van tenisz mintára páros-módja, maximum akkor helytálló, de személyre levetítve akkor sem, mert addig nem játszanék olyat, amíg nem vagyok elfogadható szinten legalább egy karakterrel (ami amúgy valószínűleg viszonylag hamar bekövetkezne, hiszen elég sokat játszottam mindenféle beat 'em up / fighting gémekkel). Itt az alapvető különbség.

Különben is sokkal inkább Arc System Works fighterek, mint SF. :))

-------------------------------------------------------

(#1480) edgR: Hát, van egy halovány késztetés.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1484) edgR válasza Synthwave (#1483) üzenetére


edgR
őstag

alakul ez ;]

(#1485) .LnB válasza edgR (#1484) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mazochista ő. Ha láttad volna, hogy nyomta a Fallout4-et. Mert neki nem volt a játékban elég nehéz a legbehezebb nehézségi szint. Ezért agyon moddolta még ilyan atom durva dolgokkal. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1486) Synthwave válasza .LnB (#1485) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Amúgy kell oda minimum a HSM mod a Survival mellé, mert a vanilla kihívás nagyon ergya.
Meg pár egyéb dolog, hogy kicsit jobban hajazzon a valóságra.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1487) Atilla001 válasza Synthwave (#1483) üzenetére


Atilla001
senior tag

Oké, a képből indulok ki és átértékeltem.. hozzájuk képest sokkal gyakorlottabb vagy.. akkor a mecsméking-ben van a hiba.

Pont ezért nem lépek be csapatjátékba.. nem akarom, hogy madár legyek.. :)

Arc System Works. Ezt sosem értettem.. WTF arcal nézem a Guilty Gear játékokat.. nemértem. De még a Tekkent sem. 1998 ban.. ott értettem.. 2017-ben is ott tart.

Hogy a QC-ről is legyen pár szó. Jelenleg számomra játszhatatlan. Nem igazán értem mert pár órát eltöltöttem kvékkel, de ez totál letarol. Nem értek egyet a különböző karakterekkel sem. Ez Quake, 2017-ben.
:R

Védd a természetet!

(#1488) GEIL válasza Atilla001 (#1487) üzenetére


GEIL
addikt

Én még meg sem vettem egyenlőre....mostani konfigot átadom a 9 éves fiamnak....karácsonyra meglepem magam egy újabb konfiggal ( i7 6700k + GTX 1060 6 Gb + 16 Gb ddr4...meg valami jobb monitor ...stb a terv.)...leporolom a Logitech MX518-at alaposabban, aztán akkor megveszem és elkezdem játszogatni a QC-t...addig remélhetőleg még jön patch is vagy valami ilyesmi... :K :K :K

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#1489) Synthwave válasza Atilla001 (#1487) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Abban mindig.

Guilty Gear-ek / BlazBlue-k (/Persona 4 Arena): nagyon komplex harcrendszer, fulligény A-tól Z-ig (gfx, meta, zenék, menük, minden - az összes biten érződik az igyekezet), rengeteg tartalom, őrült (és egyedi) karakterek, gyönyörű, kézzel rajzolt, nagyfelbontású sprite-ok. <33
Kell ennél több?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1490) mobal


mobal
MODERÁTOR

Sírógörcs keringtet a dueltől.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1491) mobal


mobal
MODERÁTOR

Tegnapi konklúzióm. Eszméletlen buta játékos lehetek duelben, vagy csak nagyon gyatra az aimom. DM-ben tök jó a helyzet, TDM-et dobtam viszont duelben csak halok. Vagy ekkora a gap köztem és akit sorsol, nemtudom. Majd meglássuk milyen hamar égek ki.

Szombatra írtam ki eventet, közös TDM, de sajnos nem tudtam megjelenni. Van ilyenre szükség? Közös meccs?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1492) .LnB válasza mobal (#1491) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Valamikor lemérhetjük a skilledet duel-ben. Én vagyok a középszar szint. :D Csak legutóbb olyan sokat játszottam Refl3x-szel, és random dueleket, hogy kicsit elegem is lett. Bár nem azért mert kikaptam, vagy felhúztam magam, csak sok volt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1493) Synthwave válasza mobal (#1490) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

: D

Engem is. Hogy mekkora bullshit. Csomószor tökfölösleges tervezni, mert 5 millió kiosztott damage és 3,5 perc totális kontroll után kapsz az arcodba friss spawnból egy full random savas nyáltengert meg 8 szöget felülről, hogy még esélyed sincs látni vagy hallani, ami érkezik.

Szerintem számos alkalommal előfordul, hogy abszolút érdemtelenül viszi az (akár tervezett, akár random) összetűzést az a fél, akinek már ötvenhatszor szanaszét kellett volna döglenie.

Igen, a "TDM" vicces tud lenni. Tegnap számtalanszor volt egyszámjegyes a csapatban, volt, hogy egymásutánban. A HETEDIK perc elejére csak meglett neki az ELSŐ fragja. :C
A rekord viszont -2 az embernek, 10 perc után. Ehhez is kell már egyfajta veleszületett skill.
Meg vagy háromszor kezdődött el úgy, hogy 3v4, vagy 2 fragkülönbségnél, 8:40-kor quitol a nyomorultja. Persze gondolhatod, hogy ki volt 10-ből 8-szor a 3-as felállásban - lassan már fel se veszem az ilyeneket.

Egy gyöngyszem a sokból;

: D

Hamar feladtad. Gyere nyugodtan, remekül lehet gyakorolni a full team carry-t. Aztán hébe-hóba feltűnnek olyan meccsek is, hogy mind a 8 ember két számjeggyel operál és kb. végig szoros.

Hogy kis pozitív is legyen; tegnap 48 tatyót / dobozt / küblit / vaultot nyitottam és végre van egy negyedik csempilyonom is, Anarki személyében. Az utolsó előtti szamovárban volt - pedig már kezdtem kitérni a hitemből, hogy még ekkora mennyiség mellett sem tudok semmi értelmeset nyitni.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1494) R3laX válasza .LnB (#1492) üzenetére


R3laX
addikt

Lehetne R3luXa is, amúgy R3laX :) .

(#1495) .LnB válasza R3laX (#1494) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lusta voltam tutira menni, és megnézni. :D sorry. Éjjel nfl volt, hulla vagyok.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1496) D4v3 válasza Synthwave (#1493) üzenetére


D4v3
őstag

Előző bétákból áthozhattad a nyitott championokat? Én lvl 21 körül egyet se nyitottam még, sőt hétvégén eltűnt minden shardom is (nemtom mennyi volt sajna, de nem 0 mert jöttek a dupok rendesen) és emlékszem 20k körüli favorral léptem ki és valami 3k volt, mikor beléptem. Elég fura... viszont legalább a support aktív és próbálja megoldani.

(#1497) Synthwave válasza D4v3 (#1496) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem, eggyel kezdtem, most 35-ön van 4.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1498) SP!T válasza Synthwave (#1497) üzenetére


SP!T
addikt

Huhh... en azt hittem karaktereket csak "berelni" lehet vagy normal penzert megvenni. De akkor annyira azert nem xar a dolog. :D

There's a device that I've been using called a whoop.

(#1499) Synthwave válasza SP!T (#1498) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azért nem fogsz úton-útfélen csempilyonokat nyitogatni, nem kevés grind van kilátásban, ha értelmesebb repertoárt akarsz (pláne, hogy lvl 30 fölött már baromi lassan lépsz szinteket és van egy olyan érzésem, hogy ez csak tovább fog lassulni).

A hétvégén megpróbáltam kicsit megsürgetni a dolgot, mert a tököm tele volt mán a kláccsal; bérbe vettem Anarkit, aztán némi intenzív (95%-ban "TDM") vergődés és 8 rune challenge pipa után Slash bérbe, 6 rune challenge pipa, minek a végeredménye egy masszívabb ekonómia lett. Hogy ne egyesével meg ötösével bontogassam a useless vackokat, hanem nagyobb mennyiséggel tegyek próbát.

2 nap leforgása alatt (tehát lvl 33 és 35 között) 105,000 favor @ 2 reliquary + 6 chest + 79 tatyó ---> 1 db Anarki, meg kiokoskodtam 3600 shardot némi weap modelért (QW shaft, Q2 rail, DOOM 2 ssg). Előtte meg vagy 15 szinten keresztül semmi.

Nem egyhamar lesz meg így mindegyik..

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1500) Vanir válasza Synthwave (#1499) üzenetére


Vanir
veterán

Na, jó tudni, hogy azért F2P-ben is meg lehet oldani a dolgot, köszi az infót. :)
Részemről nagyon elvagyok Ranger-rel, azt sem bánnám különösebben, ha végig ezzel kéne tolnom.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake Champions
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.