Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake Champions

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-04-13 15:57:37

LOGOUT.hu

:::: Téma összefoglaló / lenyitható ::::

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Úgy fest, ma (szept. 18) streameljük a Quake Live House of Quake TDM 4v4 Fall Season első div1-es fordulóját, az EliteFour vs. REKT találkozót, 21:00-ás kezdettel.
A határtalan bölcsességet 7ep3s (atidzsiforc), 1993, doz3r (liga admin) és jómagam fogja osztani.

Ha valakit érdekel, nézzen be: [link]

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1552) rumkola válasza FoLey-v (#1550) üzenetére


rumkola
veterán

nincs már ingyen béta senkinek, teljesen független a proci cserédtől :D

(#1553) Vanir


Vanir
veterán

Játszottam volna néhány TDM-et, de Launching Server-nél megáll a mutatvány. Nice. :D

(#1554) Synthwave válasza Synthwave (#1551) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Utolsó pillanatban E4 wildcardot használt, a catchup roundban fognak találkozni a REKT-tel. <3

Ezokból kifolyólag a stream csütörtökön lesz, (B52) vs. 2z, 20:00-ás kezdettel.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1555) Vanir


Vanir
veterán

Nexov 4 killnél járt, amikor joinoltam.

Nem való nekem ez az FFA, nagyon nagyon hamar kitiltel...

(#1556) Atilla001


Atilla001
senior tag

ezek a kiegészítők iszonyat szarok.
tornacipő meg bébózsapka kvékben.. hova jutottunk...

Védd a természetet!

(#1557) atidzsiforc válasza Atilla001 (#1556) üzenetére


atidzsiforc
őstag

mert egyebkent eddig sem csinalt senki custom skineket maganak :F

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#1558) Vanir válasza atidzsiforc (#1557) üzenetére


Vanir
veterán

Fennakadások.com :DDD

(#1559) GEIL válasza Atilla001 (#1556) üzenetére


GEIL
addikt

:o :O :O :O :Y :Y :DDD

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#1560) SP!T válasza atidzsiforc (#1557) üzenetére


SP!T
addikt

pedig ott a pont, bármennyire is akarom szeretni QC-t. dnb partyra se menjünk már el öltönyben és/vagy fényrúddal...

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#1561) atidzsiforc válasza SP!T (#1560) üzenetére


atidzsiforc
őstag

en szeretem a vilagitos bizbaszokat ;]

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#1562) Atilla001


Atilla001
senior tag

Hát biztos fennakadok mindenen, de nekem egyáltalán nem jön be.
Én valahogy a klasszikusból indulok ki. Ez pedig egy populáris, ezkellmost a népnek szirup.
Mint a neon zöld puska skin háborúban, meg a színes póló és hasonló "menő vagyok" 10/25 végértékkel.
Már bánom hogy megvettem.

(#1557) atidzsiforc : Azt a skint magadnak alkottad saját kezeddel és egyedi volt. Ezt most az arcodba tolják és még örülsz is neki mert ez fain meg zsírkaraj. (ja nem, ilyet már nemmondanak) :)

(amúgy nem igazán olvasom a dicséreteket a játékkal kapcsolatban itt se sűrűn)
a jövőben nem szolok a játékról semmit. leültem..

[ Szerkesztve ]

Védd a természetet!

(#1563) Atilla001 válasza atidzsiforc (#1561) üzenetére


Atilla001
senior tag

:D 30 év felett ismerhetikk

Védd a természetet!

(#1564) s912 válasza Atilla001 (#1563) üzenetére


s912
aktív tag

Ez a Schwarzenegger féle Menekülő emberből van?

(#1565) olbaidhun válasza s912 (#1564) üzenetére


olbaidhun
őstag

+1

tényleg mekkora már a jó öreg dynamo és a qc szerű kosztümök.
Meg ezek a csillámf@szláma túltolt agyoneffektek a bézbolsapis skinek. :DDD

Picmic-ről van hír, vagy továbbra is csak az nvidia féle belepiszkálás műxik?

[ Szerkesztve ]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#1566) G@ß! válasza olbaidhun (#1565) üzenetére


G@ß!
őstag

Esküszöm nekem is most jutott eszembe ez a kérdés. :)

(#1567) Synthwave válasza olbaidhun (#1565) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

picmiP.

Persze, hogy van. Ne is reménykedj benne. Az nVidia-féle piszkálás pedig nem tournament legal.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1568) olbaidhun válasza Synthwave (#1567) üzenetére


olbaidhun
őstag

Lehet, hogy nem legal (mint a legtöbb dolog manapság :DDD ) de ha megengeded, majd eldöntöm én, hogy miben reménykedek. :U

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#1569) SP!T válasza olbaidhun (#1568) üzenetére


SP!T
addikt

Akkor nyomj wallhacket is pls. :( Persze nekem is kirohad a szemem kb és sokkal szarabb az amúgy sem tökéletes aimem, de majd ha elérhető opció lesz mindenkinek akkor etikus szerintem.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#1570) mobal


mobal
MODERÁTOR

Szerintem a lag még mindig nagyobb probléma mint a picmip! :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1571) R3laX válasza Atilla001 (#1562) üzenetére


R3laX
addikt

Sztem picmippel sem mennek a háborúba, de már lehet fejlesztik az agyra ható textúra kenést, ami kiemeli világoskékkel/zölddel az ellenséget. Tompítja a robbanások fényét, felhangosítja a cipellők kopogását és eltünteti a kezedből a fegyvert. :D

szerk.: Ilyen az élet, a szem és agy elég sok képet képes feldolgozni :) . Denevérnek születni kell :) .

[ Szerkesztve ]

(#1572) sto1911 válasza olbaidhun (#1568) üzenetére


sto1911
veterán

Meg komolyan nem hallottad a "Ne is remenykedj" kifejezest? :DD

(#1573) Synthwave válasza olbaidhun (#1568) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Döntsd el. Attól még nem lesz.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1574) Synthwave válasza Synthwave (#1554) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Na, a (B52) vs. 2z ma este 2100-kor lesz, itten: [link]

Merthogy átrakták holnapról mára. <3

Még jó, hogy nem fognak hülyének nézni..

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1575) sto1911 válasza Synthwave (#1574) üzenetére


sto1911
veterán

Rossz topik :D

(#1576) Synthwave válasza sto1911 (#1575) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Jó az. Legalább ha még valaki nem látta, akkor most meglátja, hogy milyen egy Kvék. ;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1577) sto1911 válasza Synthwave (#1576) üzenetére


sto1911
veterán

Meg az is lehet elriaszt valakit. ;]

Mas igenyek vannak mar, nekik is mozdulni kellett valamerre, en tokre megertem. Nem azert halt ki a Q3/QL kozosseg nagy resze, mert a jatek rossz lett volna vagy steamre koltozott, hanem mert felnottek, a fiataloknak meg masra van igenye.

(#1578) mobal


mobal
MODERÁTOR

Csak én érzem túl ersőnek az LG-t? Lehetetlen az aim punch ellen bármit is csinálni. Pedig sokszor mehetne a counter meeléé.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1579) atidzsiforc válasza sto1911 (#1577) üzenetére


atidzsiforc
őstag

En meg mindig tartom a velemenyem, hogy QL azert halt ki mert open betaban tobb100-1000es sorbanallas volt a login szerveren, nem implelmentaltak matchmakinget (pedig dolgoztak rajta, volt closed betaban egy felkesz "duel finder"). Amikor volt lehetoseguk megfogni egy nagyobb scenet, inkabb atraktak a teljes gardat a doom4 csapatba, a QL meg ment a lelegeztetogepre, aztan meg a non-regulated kiserleti laborba.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#1580) .LnB válasza mobal (#1578) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen csak te.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1581) mobal válasza .LnB (#1580) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Hát jó. Akkor béna vagyok! :D ;]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1582) sto1911 válasza atidzsiforc (#1579) üzenetére


sto1911
veterán

Es a Q3? Ott egyik uri huncutsag sem volt, megsincs egy epkezlab szerver sem mar evek ota. Ha van is, akkor meg dm6 only. Ezert is orulok neki, hogy vegre van uj map, vagy eppen a regieket atszabtak kicsit, bar nem mindig elonyere.
Az ELO se ert semmit, meg ma sem, mert egyszeruen rengeteg faktort nem vesz szamitasba. Hiaba jatszottam ugyanakkora ELO szintu emberrel, szarra vert, mert o csak 2 palyat ismert es jatszott, amin viszont a valos ELO-ja volt vagy 15x annyi, mint nekem.

A masik meg, ha a beta sz@r, akkor menni kell riportolni bugot, segiteni otletekkel a fejlesztoket, hogy mire kesz lesz, jo legyen. Aztan ha megsem lesz jo, akkor lehet a negativot adni.

(#1583) R3laX válasza sto1911 (#1577) üzenetére


R3laX
addikt

Meg öreg. Sokan szeretnek új játékokkal játszani, nem azért újítanak gépet, h 20 éves játékkal játszanak. Ez olyan, mintha VHS filmeket néznél csak a 4K tévéden. Újítás meg miért ne jöhetne, így is megb@sznak benne a first class prok.

Sztem a legnagyobb problémák még mindig a stuttering és a lag(Ryzen/Polaris rendszeren is...). Ha ezeket rendbehozzák, új karakterekkel, mapokkal építgetik, esetleg lesznek dedikált szerverek, akkor rendben lesz ez. Legirritálóbb, a pár meccs utáni befáradás, meg hirtelen gondol egyet és elkezd szanaszét esni 20mp-ig, ez iszony.

(#1584) atidzsiforc válasza sto1911 (#1582) üzenetére


atidzsiforc
őstag

A quake 3 majdnem 20 eves, ocska a menuje, modokat meg egy ertelmes sourceportot kell hozza letolteni, stb stb stb stb stb...

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#1585) R3laX


R3laX
addikt

Overwaccsal is sztem nem egy 30 fölötti játszik, pedig aztán az tényleg egy túltolt színes anime hányinger. Nem bírtam a bétával 20 percnél többet játszani. :) Nem rossz ez a Q, próbál újítani, csak először hardveresen optimalizálják már le rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#1586) sto1911 válasza atidzsiforc (#1584) üzenetére


sto1911
veterán

Akinek ez gondot okoz, az jatsszon inkabb magaval :D

(#1587) Synthwave válasza atidzsiforc (#1584) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Sokkal egyszerűbb 10 EUR-ért megvenni a QL-t Steamen és heló van - hacsak nem DeFRaGozni akarsz.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1588) atidzsiforc válasza sto1911 (#1586) üzenetére


atidzsiforc
őstag

amikor egy jatekon a datafileokon kivul mindent ki kell cserelni, hogy elvezheto legyen, akkor sztem teljesen ertheto, hogy az a tobbsegnek nem gyerebe

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#1589) olbaidhun válasza atidzsiforc (#1588) üzenetére


olbaidhun
őstag

Nem kell, hanem ki lehet cserélni... azért egy q3 szerintem uccsó hivatalos kieggel elég jól néz ki a 20-as mezőnyben! Nem tudom konkrétan az újabb kontenten kívül mégis mit hiányolsz az original gémből? Fura ez a belepiszka történet, mert régen meg éppen az volt a menő, ha valamit könnyedén lehetett modolni.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#1590) atidzsiforc válasza olbaidhun (#1589) üzenetére


atidzsiforc
őstag

olyan jatekelmenyhez hozzajarulo funkciokat hianyolok, amiket bolti quake3.exe nem tamogat + baseq3-ban nincsenek benne

pl par dolog ami hirtelen eszembe jut most:

raw mouse input ( merthogy gyari quake3.exe-ben nincs)

normalis savszelesseget hasznalo tartalomletoltes szerverrol (szintugy)

netkod optimalizaciok

kulonbozo vizualis opciok pl cg_enemymodel, enemycolor stb

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#1591) Synthwave válasza olbaidhun (#1589) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Q3 1.32-höz azért kell OSP 1.03a / CPMA 1.48 / DeFRaG 1.91, hogy az legyen, ami. Millió cvar és lehetőség.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1592) ballazol


ballazol
senior tag

Szerintem menők a skin-ek, :)) ...Anarki deszkás alteregóján flesseltem először.
Valaki unja a neont, valaki meg oda van érte.
Ez már csak ilyen. :)

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#1593) SP!T válasza ballazol (#1592) üzenetére


SP!T
addikt

Na hát akkor te vagy a "menő", "flesselő" céltábor. :D

There's a device that I've been using called a whoop.

(#1594) Vanir


Vanir
veterán

Azért ez megint a nevetséges egy új szintje. Mi ez a szinteloszlás? Mi ez a team?

Amúgy ezt a tetves Sorlag-et mikor tervezik nerfelni? Szánalmasan OP, hogy ennyi HP-ja van ilyen aktív skill mellett. Senki nem vette ezt észre eddig? 2 railbe nem hal, aztán rádköp egyet és vége a dalnak.
Hiába a játékosok túlnyomó része ótvaros balfasz vele, még így is fragelnek. Vicc kategória.

[ Szerkesztve ]

(#1595) mobal válasza Vanir (#1594) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Pedig kezdtem azt hinni, hogy már normalizálódik.

[ Szerkesztve ]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1596) Atilla001


Atilla001
senior tag

[link]
:K

Védd a természetet!

(#1597) Synthwave válasza Vanir (#1594) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

+ (#1595) mobal is

Nem tudom, hogy ezekkel mi a bajotok.. A scoreboardokat elnézve teljesen vállalható dolgok, pubhoz mérten viszonylag jó összeállítások.

Emmán pl. zokogós;

Több okból is. )
A quitter a negyedik negyedben volt, 2 / tizenakárhányas csoda.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1598) Atilla001


Atilla001
senior tag

így van ez kérem manapság.. :F

Védd a természetet!

(#1599) sid.:Rc211v


sid.:Rc211v
őstag

Sziasztok! Van egy olyan gondom a játékkal hogy amikor játszok kb 5 kört addig tökéletesen röccenés mentesen fut, de ahogy elérem kb az 5. kört el kezd akadozni, lagolni a játék. 5 körig a cpu használat 40-50% körül mozog gpu használat 99% néha pár %-kal kevesebb ami fasza. 5 kör után a cpu használat fel ugrál 70-80%-ra is kis pillanatokra, a gpu pedig leesik 60-70%-ra szintén pillanatokra ez által az fps is visszaesik ami miatt akad a játék. Legalább is sztem. Na de mi a rákért van ez :F Olyan mintha kevés lenne a proci, de nehogy már kevés legyen egy 6700K 4,5ghz-en mert lecummantom magam. Nálatok hogy fut több kör után ? Köszi üdv!

<R6 08'> Core™ i5-13600KF / Gainward RTX 4070 Panther / ACER™ PREDATOR XB271HU 165Hz //

(#1600) G@ß! válasza sid.:Rc211v (#1599) üzenetére


G@ß!
őstag

Nem tudom, nekem nincs ilyen problémám.
i5 2500k (4,5ghz) + 8Ghz ram + amd 260x: low graf 1650x1080 --> ~100fps.
A gpu folyamatosan 100%, a proci 50-70% között.
Egyáltalán nem lagol sok kör után sem.
Nem lehet, hogy valami más program terheli a procidat?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake Champions
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.