Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2251) szacsee


szacsee
nagyúr

Urak lenne egy kérdésem mikro drónokkal kapcsolatban.
Pl. egy tarot 120-130 leburkolva szobába elmenne?
End point-ot nyílván vissza kell venni és bő expo-t adnék neki.
A zaj miatt kérdezem inkább, mert a kefés gépek halkabbak ilyen méretnél?
Qx90-hez motort nem látok, kamera 6 grammos, és ha felezik a tarot árát, akkor az kint is ütős lehet.
Kintre már 180-ast nem vennék a két 250-es mellé, ezért gondolkoztam el a 120-130-as méreten.
Vélemények? :R

(#2252) NightLord válasza szacsee (#2251) üzenetére


NightLord
tag

Ezt a motort keresed?

A 120-130-at szobába dologrol nekem az a véleményem, hogy attól függ, mennyire vagy ügyes : ) Ahogy látom, én a 110-esemet se nagyon fogom lakásban reptetni, dehát van aki a 80-as méretű helikopterrel is elvan egy 7 négyzetméteres szobában, nekem pedig 35 négyzetméter is kicsi hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#2253) szacsee válasza NightLord (#2252) üzenetére


szacsee
nagyúr

Igen, köszi!

(#2254) SpydeR3412 válasza szacsee (#2251) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Én a JJRC p130-al vagyok ugyanígy.
Szerintem hangos egy lakásba. :(

(#2255) szacsee válasza SpydeR3412 (#2254) üzenetére


szacsee
nagyúr

Kérdés, hogy mitől hangosabb. 8520-as motor van 37000 és 50000-es fordulattal is. Qx-be nem tudom milyen van, de 3S-nél 1106 4000kv motor ~ 48000-et pörög, 3000kv pedig 36000-et.
Prop miatt lehet, vagy a kínai csapágy. ;]

(#2256) SpydeR3412 válasza szacsee (#2255) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

H8 minitől tuti hangosabb. :DDD
De en a kefe nélküli motor miatt gondoltam.

(#2257) szacsee válasza SpydeR3412 (#2256) üzenetére


szacsee
nagyúr

Mini hogy viseli a kamerát, vagy nem azzal röpteted?
Kábelkötegelő + ragasztóból lehetne fölé valami búra szerű antennavédőt hekkelni. ;]

(#2258) SpydeR3412 válasza szacsee (#2257) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Nem rossz ötlet!
A mini nem viselte túl jol a kamerát, elcsereltem x800ra.

(#2259) foka


foka
aktív tag

Srácok! A hozzáértők véleményére lennék kíváncsi, egy Walkera Furious 320 vásárlása kapcsán.
Műszaki szempontból mennyire tartjátok jónak. Előzetesen annyit, hogy a Devo10 távval szerelt változatról lenne szó és már nem a CC3D-s vezérlős.
Utánajártam, tonnányi pótalkatrész, bármi pótolható, még a gömbcsuklókat, tolórudakat, szervót is meg lehet külön-külön venni.

Üdv: Fóka

(#2260) szacsee válasza SpydeR3412 (#2258) üzenetére


szacsee
nagyúr

Ez nem jó hír sajnos. Acro mód képes a kicsike, a következő ami tudja az épp az eachine. Lehet benevezek egy Qx-re, remélem akcióban felezik az árát. ;]

(#2261) Allien válasza NightLord (#2250) üzenetére


Allien
veterán

Jackal2 nem nagyon ajánlott kategóriába rakta, me törik a lába. Már nem Jackal2 lába, hanem Eachine Racer 250 lába. :DDD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#2262) Jackal2 válasza Allien (#2261) üzenetére


Jackal2
senior tag

A Racernek a karja törik de az durván. Meg a teste, meg a mindene:P Nézzétek meg a Rotor Riots megfelelő részét:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#2263) Jackal2 válasza NightLord (#2250) üzenetére


Jackal2
senior tag

Én vennék egy fél tucat kart is:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#2264) Allien válasza Jackal2 (#2262) üzenetére


Allien
veterán

éppen az a dilemmám, hogy mondjuk adott 140 dodó. Me ennyibe fáj a falcon 180 teljes kiadás, azaz távval, fpv-vel, egy akksival. De, ha az alap verziót venném, az "csak" 73 dolcsi, és a maradék 67 dolcsiból kellene távot vennem, meg fpv szettet, és talán egy akksit. Bár, van egy 1000-s turnigy-m, ami bizti bele KELL, hogy férjen, a Graphene 1500 akksim már nem tudom... (ebbe megerőstíhetne valaki, hogy igen v. nem jó a falcon 180-ba, THX)
Tehát, kérdés, amit majd megnézek otthon, hogy az i6s-re rá tudom nyomni a -20%-os kuponomat, és mellé berakom az fpv szetet, ami 29 dodó, akkor ez kb 80 dolcsi. viszont a távja szerintem jobb, mint az a i6, amit mellé raknak.
Mi a véleményed az Eachine EB185-ről? RTF verzióban az is 150 dodó, ráadásul van rajta gps modul is (gondolom dísznek). ;] Viszont annál az ARF rész mintha nyerőbb lenne, csak a gps modul, és a transmitter rész hiányzik belőle. A gps nem érdekes, elvileg még van is nekem is. Transmitter meg 70 dolcsi, de amit írtam, talán -20% is, így a 108-hoz jön hozzá 56 jobb esetben. :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#2265) Allien válasza Allien (#2264) üzenetére


Allien
veterán

Sajnos, Flysky FS-i6S PROMO-s, ergo nem jön le a százalék... :B :O
Viszont, az alap verziótól leszedi, -10%-l pl US$55.79. Lehet, marad ez a lehetőség! :K :C

[ Szerkesztve ]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#2266) NightLord válasza Jackal2 (#2263) üzenetére


NightLord
tag

Ja egyet már törtem. Amugy nem nagy cucc, 400Ft a pótkar, és kb 10 perc a csere. Többi része nem törik.

Egyébként ha ekkora quadot földhöz versz, valami törni fog. Ha nem a kar, akkor más.

[ Szerkesztve ]

(#2267) Plasticbomb válasza NightLord (#2266) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Verj a földhöz egy 280as NightHawk-ot. Propeller tört rajta egy pár, aztán rejtélyes módon használat nélkül polcon eltéve a kamera megdöglött. Én meg végig azt hittem, hogy a vTX...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#2268) foka válasza foka (#2259) üzenetére


foka
aktív tag

Módosítás: mégis csak CC3D verziós az FC (nincs GPS, de nem is baj, ráadásul a másik vezérlő APM alapú, csak minibe), valamint a táv már csak Devo 7 lehet (gondolom ennyiért viszik mint a cukrot).

Üdv: Fóka

(#2269) Teréz Atya válasza foka (#2268) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Az a kerdes mire kell? Ugyanis a gep nagy, nehez, ezert elegge sok a tomegebol adodo energiaja, amit kanyarban le kell kuzdeni. Tehat bolyakat kerulgetni nem lesz jo. Igy lenyegeben kocsiban egy Grand Tourer-nek felel meg. Csakhat mekkora a hatotav? En a pottom 180-as Falconnal 4S akkuval pont tegnap azon kaptam magam h egyfolytaban az FPV szettem hatarat ostromoltam, ami suru fas-bokros kornyeken 270m volt, igaz xar antennaval, de errol majd kesobb. Nem nyelgazon 10 masodpercenkent kanyarodhattam vissza (tehat 100 km/h folott repesztett a kicsike :Y ). Nyilt terepen cca 600 meter, de itt meg nincs semmi, sokkal kevesebbnek tunik az a cca 20 masodperc amig eljutok a hatotav vegeig.
Devo 7 - cca 400m range. Ezt 120 km/h-val 13 sec alatt eri el.
Devo 10-re 1km range-et irnak. Namost ehhez mar kell egy jo lapantenna meg egy diversity-s vevo egy gombaval, ha nem csak egy szuk iranyban akarsz elore-hatra futkoraszni. Azt az 1km-t a hivatalosan megadott 120km/h-val 30 mp alatt ered el.
Lenyeg ami lenyeg, GPS/RTH nelkul egy ilyen gyenge hatosugaru tavval egy nagy, nehez, de gyors gepnek szerintem nem sok ertelme van.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#2270) foka válasza Teréz Atya (#2269) üzenetére


foka
aktív tag

Sok helyen nem Racernek, hanem Dragsternek írják a "kicsikét"
Ügyeskedni ott lesz a Robocat 270.

Utánajártam az egésznek, mivel lehet külön kapni mindent, a (G) jelű APM alapú vezérlő ugyanúgy elérhető mint az ebben lévő (C) jelű CC3D-s. Ahhoz már csatlakoztatható az erdeti GPS. Csak az APM ilyen gépbe mennyire jó, bár az új APM miniket nem ismerem.
Sajnos már nem kapható a Basic2 ami eleve GPS.
Sajnos már elfogyott a Devo10 (pár napja először még azzal láttam).
És már csak 6 db van készleten, és nem is árulja senki más BG-n.
Év elején még lehetett volna BNF verziót is venni (a legjobb választás).
De gond nélkül átrakok bele FrSky vevőt, és mehet a moddolt ER9X+DJT-vel, a Devo7 meg lehet egy másik gépemé, úgy is venni akartam egy FlySky FS-i6S-t.
Diversity vevőm van, csak össze kéne rakni (azt IS). Diversity/DVR szemcsi 8-9-én lesz.
Vagy majd később mégis csak meglesz az FS-i6S.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Fóka

(#2271) Teréz Atya válasza foka (#2270) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Aha, arrol nem irtal h mindened van koritesnek. :)
Hat igy mar mas. De pl. en szemelyesen inkabb osszeraknek magam ennyi penzbol egy "dragstert" a maradekbol meg bezsakolnek alkatreszeket. De ez mar csak ar/erteken folyo vita. Ha van eleg penzed, viszont nincs sok idod, vedd meg. Ha kevesebb a penz, tobb az ido, akkor inkabb ne. De ezt mar neked kell eldontened. :)

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#2272) foka válasza Teréz Atya (#2271) üzenetére


foka
aktív tag

Ilyen gépet nincs ember aki összerakna, nézd meg a gépészeti megoldásait (banán alakú esc pl.), tilt rotor...

Üdv: Fóka

(#2273) foka


foka
aktív tag

Ahogy Jackal2 mondta, úgy néz ki mint ami már látott mérnököt.

Üdv: Fóka

(#2274) Teréz Atya válasza foka (#2272) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Hat azert a tilt rotor nem a mernoki munkassag csimborazzoja, amit az is jelez, hogy az Eachine Racer 180 is tudni fogja, de azt meg kell hagyni szepen osszerakott gep, nem szabvanyalkatreszekbol legozva.
No, mindegy ez mar szerelem. Ha van penzed vedd meg, jobban fogsz aludni. ;)

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#2275) Teréz Atya


Teréz Atya
senior tag

Notehat kerdes:
A oneshot-ot vajon tudja kezelni a PWM-es lost plane buzzer? Kerdem ezt azert, mert az Emax NightHawk-on van kemenyen 1 szabadfelhasznalasu serial be/kimenet, viszont tervezek ra GPS modult. Ehhez viszont PPM vevo kell. PPM vevom meg nem ad ki PWM jelet PPM modban. Tehat a lost plane buzzert az ESC-re kotnem.
A beepitett csipogo nem megoldas, mert hangosabbat fingok.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#2276) foka válasza Teréz Atya (#2274) üzenetére


foka
aktív tag

Nem is a megoldások fajtája, hanem a kivitelezés minősége ami a mérvadó.
Ehhez képest a Quanum Venture-öm egy tákolmány.

A szerelem részével igazad van, csak mint a mikor előre tudod, hogy milyen zűrös a csaj (tudom, jelenleg is így vagyok, de mégis csak egy milf).
Adott a tökéletes (Phantom 3) ami nem lesz elérhető (miközben itt a Phantom 2 V2, be kéne fejezni), a ráfordított idő/pénz menne ebbe.

A Oneshot ESC hogy tudná vezérelni a buzzert? Hogy tervezed megoldani?
Igaz ugyan, hogy minden a mit használunk egy-egy arduino vezérlő (az osd-től kezdve az fc-ig) célhardvernek összerakva, de ennyire belenyúlni az esc-be lehetséges.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Fóka

(#2277) Plasticbomb válasza Jackal2 (#2262) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Jackal, rá tudnál nézni eCalcban pár értékre, kifejezetten a current max A érdekel.

NightHawk 280 frame
Emax RS2205 motorok
Racerstar RS35A V2 35A ESC
Súlyban valahol 850g-ra saccolom majd, RUNCAM2vel, Turnigy Graphene 2200al, FPV-vel, vezérlővel, ledekkel. (De számoljunk fölé, 950g-ra is.)
Amiért érdekel, mert itt lebeg az ujjam a rendelés elküldése felett a vezérlő+pdb párosra, és most látom csak, hogy a pdb 70A current max 120A Burst-öt bír.És ugyan még nem kérdeztem rá, hogy ez náluk /esc-t jelent, vagy összesen, de ha összesen, akkor ez harmatgyenge, sejtésem szerint, az elképzelt és félig már megvett géphez.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#2278) Teréz Atya válasza foka (#2276) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Ha megjon a Furious kerunk egy beszamolot.

A csipogot nem az ESC vezerelne, hanem az FCB ESC kimenetere kotnem. Alapesetben az egy hot egyszeru PWM jel. Ha ez lemegy egy bizonyos szint ala kb egy percen at, bekapcsol a nyekergo. Namost a nagy kerdes, h a oneshot meghulyiti-e a nyekergot, azaz a jel meg mindig PWM marad-e? Ha igen fellephet-e valamilyen pillanatnyi fesztuske ami miatt a belso timer soha nem kezdi el dudaltatni a lost plane findert, mert ugy veszi h meg kap jelet?

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#2279) foka válasza Teréz Atya (#2278) üzenetére


foka
aktív tag

Valahol valaki biztos elemezte már oszcilloszkóppal a kijövő jeleket, azt kellene megtalálnod

A Furioust megrendeltem :O

Üdv: Fóka

(#2280) foka válasza Teréz Atya (#2269) üzenetére


foka
aktív tag

A hatótávot nem a Devo 7e-re gondoltad, mert abban van egy korlátozó dióda, ami a kimeneti teljesítményt lefogja 25mW-ra, azt szokták többek között kiiktatni (dióda kiforraszt, kábellel rövidrezár), meg antena mod (rendes 5,8-as botantennára). Az antenamodot a sima Devo 7-en megcsinálom.

Üdv: Fóka

(#2281) Jackal2 válasza Plasticbomb (#2277) üzenetére


Jackal2
senior tag

Most olvastam csak, aktuális még?

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#2282) Teréz Atya válasza foka (#2280) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Hat sajna nem, mert a 7e-nek a hatotavja alapon nagyon hurka, valami 70-80m, ha jol emlekszem.
A 7e-t nem is racerekhez hanem a LadyBird-hoz hasonlo gyaszokhoz talaltak ki.
Apropo Ladybird - ennek vannak a legfaszabb propjai tiny whoopra. Jo dragak, de nehez elnyuni.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#2283) Teréz Atya


Teréz Atya
senior tag

Nem tudom h ezt ide vagy az "also tagozat"-ba tegyem-e. A lenyeg h elkezdtem irni a JJRC X1 racer-e alakitasarol. A test + ESC + motor marad, de uj az FCB es az RX. Kamera meg talan C4002 lesz, persze az is atalakitva. ;)
Tehat egy sleeper.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#2284) mgy válasza Teréz Atya (#2283) üzenetére


mgy
senior tag

Menő!
Bírni fogja a váz, a talpak?

(#2285) NightLord válasza Teréz Atya (#2282) üzenetére


NightLord
tag

Erre gondolsz?

Nem olyan vészesen drága ez, majdnem vettem, de aztán mégsem. Félek tőle, hogy a bullnose kialakítás miatt durva lenne az áramfelvétel, és azt minimum az üzemidő bánja, rosszabb esetben le is éget valamit.

Kommentben írja is valaki, h nem meri használni, úgy forrósodnak vele a 8520-as motrok.

[ Szerkesztve ]

(#2286) mgy válasza NightLord (#2285) üzenetére


mgy
senior tag

Nekem van ilyen, semmi gond nem volt vele

(#2287) foka válasza Teréz Atya (#2282) üzenetére


foka
aktív tag

Akkor lehet filózni, hogy moddoljam a Devo 7-et, vagy cseréljem le (a terv egy FlySky FS-i6S lett volna másodlagos távnak, de a Furious elvitte a tőkét).
A egynek terv a 2000 mW range extender, így lehetne cserélgetni a távok között, Phantom 2 V2 és Devo 7, és esetleg az ER9X+DJT modul is kaphatna szükség esetén belőle. Nem is főleg a hatalmas hatótáv miatt, hanem ha a gyengébbek hatótáv hatátán vagyok, nehogy jelvesztés legyen egy erősebb nekiiramodás esetén.
Vagy a Devo 7 elad még frissen, és valami más helyette. Ha a Devo 10-el jönne nem lenne ilyen gondom, de elfogyott vagy mi és a 7-el kapom.

Még tegnap olvastam az agyműtéted az X1-en, hajrá és kíváncsian várom az eredményt.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Fóka

(#2288) Allien válasza foka (#2287) üzenetére


Allien
veterán

Csakhogy a Devo 7 RENDES táv, moddolás nélkül 100mW asszem. :K ;]

[ Szerkesztve ]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#2289) NightLord válasza mgy (#2286) üzenetére


NightLord
tag

Min használod?

(#2290) mgy válasza NightLord (#2289) üzenetére


mgy
senior tag

nem használom, csak kipróbáltam nyomtatott vázon. majd télen... :)

(#2291) NightLord válasza foka (#2280) üzenetére


NightLord
tag

Nem mindegy milyen vevővel használod ám a Devo 7-et, rx703A-val modding nélkül 1km a hatótáv elvileg (lásd walkera QR 350).

[ Szerkesztve ]

(#2292) NightLord válasza mgy (#2290) üzenetére


NightLord
tag

jojo, de milyen vasat raksz alá, milyen FC / motor? :)

(#2293) mgy válasza NightLord (#2292) üzenetére


mgy
senior tag

Olcsó 820-as motor, illetve valamilyen cf-es vezérlő. Van már egy micro scisky, meg vettem az "új" F3-asokból is, építek pár gépet, legyen mivel családi versenyeket rendezni. :D
Aztán ma jött a hír, hogy kint az első F4-es kefés vezérlő. Haha, megapixel háború, mintha nem lehetne egy ős Naze32-vel is tökéletesen repülő gépet építeni.

(#2294) foka válasza NightLord (#2291) üzenetére


foka
aktív tag

A Walkera Furiousban RX712 vevő van, semmi másba nem rakták bele csak ebbe a gépbe, árulni is úgy árulja mindenki, hogy a Furioushoz. Szalagkábeles csatlakozású, mint minden a gép belsejében, az OSD és a spéci CC3D is.
Akkor ha még egy gépet ezzel a távval akarok használni az RX7xx-es sorozatból legyen hozzá vevő?

[ Szerkesztve ]

Üdv: Fóka

(#2295) Plasticbomb válasza Jackal2 (#2281) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Igen, ezt vártam a ph leálláskor pont.:D

Biztos, ami biztos kerestem 150A current maxos vezérlőt (Egy Matek HUBOSD ECO H személyében kb az egyetlen, amit találtam.), de rendelni még nem rendeltem, megjött a RUNCAM 2 hétfő délután, így azt kezdtem el használni. Rá akarok keresni kiegészítőkre, lencsékre, stb, miket lehet még hozzá szerezni.:)

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#2296) Jackal2 válasza Plasticbomb (#2295) üzenetére


Jackal2
senior tag

Tegnap este szétszedtem a JJRC Tarantulát és kicseréltem a rohadt fogaskereket benne, de valami sajtolásos technikával van rányomva a fogaskerék a motor tengelyére és még levenni csak-csak le lehet, na de a feltétel hehe:D Egy ilyen 5 mm széles fogaskereket kellene rányomni egy 2 mm-es tengelyre, ami "alig" szorul csak. Nagy nehezen felvergődtem úgy félig az egyiket, mondom kiviszem a konyhába aztán ránehezedek egy vágódeszkán, hogy végre helyre menjen.

Meg is történt az akció, de ahelyett hogy a fogaskerék lejjebb ment volna 3mm-t, az egész motortengely lefele kiszakadt a picsába az alján :DDD

Cselesek ezek a kínaiak, hogy egy 2 ft-os réz fogaskerékért megvetetnek veled egy motort...

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#2297) NightLord válasza foka (#2294) üzenetére


NightLord
tag

Konkrétan RX703A, vagy RX705. Ezek két antennásak (= nagyobb hatótáv), és van rajtuk PPM kiemenet (Data Bus fantázianév alatt).

[ Szerkesztve ]

(#2298) NightLord válasza mgy (#2293) üzenetére


NightLord
tag

Ja, de legalább olcsulnak a dolgok. Az új F3-as fele annyi mint a scisky.

(#2299) wyattthoearp


wyattthoearp
aktív tag

Sziasztok

Nem nézegettem mostanában a kínálatot, tudnátok ajánlani (quad) vázat 250-es méret környékén, olcsót, jó erőset, szellősebbet. Köszi előre is

(#2300) mgy válasza wyattthoearp (#2299) üzenetére


mgy
senior tag

zmr250. szellős, olcsó. Elsőre szerintem ideális.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.