Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2101) foka válasza szacsee (#2096) üzenetére


foka
aktív tag

Ezt én is kiderítettem, és az a kérdés, hogy minőségben ugyanott van és bírni fogja, vagy az eredeti emax motor válogatott példányok és ami nem üti meg a mércét az megy más brand-be?

Üdv: Fóka

(#2102) szacsee válasza foka (#2101) üzenetére


szacsee
nagyúr

Mi van, ha veszel 1 csomag 5040-est és 1 csomag 5045-öst?

Ha melegszik a kisebbel eladod a nagyobbat, ha nem elhasználod mindkettőt.
Emelőerőben nem hiszem, hogy sok különbség lenne.

(#2103) mgy válasza szacsee (#2102) üzenetére


mgy
senior tag

Próbáltam a napokban felváltva 5040 és 5045 háromágú dalt. A negyvenes nagyon puha, hajlik mint a nád (nem úgy, jobban), a 45-ös meg kemény, merev. Nagyon eltérően viselkedik a gép velük, a keménnyel iszonyat módon megindul. Viszont továbbra sincs beépített sebességmérőm csak érzésre mondom, végsebességre a 40-es nem lassabb.
A tegnapi film a HV-s akksiról is a puhácska proppal készült, nem nagyon volt ott se gond a tempóval.
Magasabb KV-jű motorra meg csak azt raknám (kizárólag). Tudom, a menők simán versenyeznek 2700/kemény prop kombóval, de ha az esc bírja is (az rg20 bírja), az akksi nem köszöni meg.

[ Szerkesztve ]

(#2104) foka


foka
aktív tag

Háromágúból most van 1,5 garnitúra DYS 5045-öm próbára, és kinéztem a Kingkongtól az 5040, az 5045, és az 5050 szériát.
Ezt a 23A-t elméletileg bármi 1500mAh-s 60C vagy a feletti aksi bírja.
De mindez hogy változik ha a 3S-4S váltást is nézzük. Vagy ezek már 4S értékek?
Mert van amelyik motor 3S huszonamperrel vígan repked, ugyanazzal a konfiggal 4S esetén meg leég (vagy az ESC).

[ Szerkesztve ]

Üdv: Fóka

(#2105) szacsee válasza foka (#2104) üzenetére


szacsee
nagyúr

4S
15%-os hibát ha rászámolod, akkor is kibírja. Motor melegedést kell nézni, hogy ne hevüljön túl.

(#2106) foka válasza szacsee (#2105) üzenetére


foka
aktív tag

Az 5045 ami még jó, és az 5050 ami 3S-sel biztos jó lesz (csak semmi értelme), 4S-el meg égés lehet a vége.
Viszont a 450g-os gépre azt mondja túl könnyű :Y

VRS ugyan már, ki akar ilyennel lebegni/lassan sülyedni (talán ha végkép elkavarodtál)

Valaki egy ilyet? Utolsó értékelést figyelmezzétek.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Fóka

(#2107) mgy


mgy
senior tag

Na, ki vesz új motort? :D Itt az EMAX RS felújított változata.

(#2108) Patics válasza Patics (#2082) üzenetére


Patics
tag

Az a gondom, hogy a vtx antennacsatija (antenna rajta) olyannyaira melegszik, hogy kézzel nem bírom fogni... legalábbis itt az asztalon állva, lehet menetközben jobb a hűtése. Ez normális, meddig melegedhet, mi lehet az ok?

Madaraim: Sbach 342; Double Hourse 9081; Skyartec Wasp V3; Align Trex 500; WLtoys V686G; Floureon H101; ZMR-250 FPV Racer ------- Földi ellátó: M1 Abrams

(#2109) Plasticbomb válasza mgy (#2107) üzenetére


Plasticbomb
addikt

WoW. És kapható már valahol? 2600KV-s verzió?

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#2110) foka válasza Plasticbomb (#2109) üzenetére


foka
aktív tag

Ahogy az eddigi verziót olvasgattam a 2600-as inkább a kisebb gépek (180-as quadok) motorja 4"-os propokhoz. Lehet 5-össel operálni, de nem 5-ös háromlapátossal. Legalább is ez az ajánlás. De mivel ezeknek a motoroknak 30%-kal jobb a hűtése (minden máshoz viszonyítva), lehet kísérletezni.

Üdv: Fóka

(#2111) mgy válasza Patics (#2108) üzenetére


mgy
senior tag

Ez ilyen, melegszik.
Arra nagyon ügyelj, hogyan ér a vázhoz a csatlakozó. Írtam jópár hete, ebből volt már gondom. A csatlakozó nem lapjával ért a karbon laphoz, mint korábban, hanem élével nekinyomódott, volt is füst. Persze fogalmam se volt róla mi éghet(ett), kerestem egy darabig, míg megláttam a csatlakozó sarkában (aztán a váz megfelelő helyén) a nyomot.
Három dolgot teszek azóta:
* mindig úgy szorítom a az anyát, hogy lapjával nézzen a karbon lap felé
* igyekszem úgy szerelni, hogy ne érjenek össze
* zsugorcsővel takarom.

(#2112) Patics válasza mgy (#2111) üzenetére


Patics
tag

De jó, hogy írtad, nekem is pont élével találkozik.. De csak úgy bírom lapjával, ha kicsit lazítok rajta. Ez nem gond? lehet a felső lapot megfúrom ott, hogy ne takarja a csatlakozót...

Grat a topikgazdasághoz.. :D

Madaraim: Sbach 342; Double Hourse 9081; Skyartec Wasp V3; Align Trex 500; WLtoys V686G; Floureon H101; ZMR-250 FPV Racer ------- Földi ellátó: M1 Abrams

(#2113) Plasticbomb válasza foka (#2110) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Láttam teszteket 5*4*3as HQ proppal, az RS2205ről, igen meggyőző teljesítménye volt, igaz, nagy áramfelvétel mellett (~32 A). Azért lennék kíváncsi az upgraded verzióra, hisz ha a 2300kv-s hoz 1212 g thrustot, akkor a 2600kvs mennyit hoz. Az előző RS2205 2300as 5*4*3as proppal 1146got tolt, a 2600as 1346got tolt, szóval kíváncsi vagyok, hogy az újabb 2600as mennyit tud. ha csak ugyanennyit emelkedik a teljesítménye, az mégis +50g többlet. Per motor.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#2114) mgy válasza Patics (#2112) üzenetére


mgy
senior tag

Nálam így néz most ki:

Először én is a felső lapra raktam, de az nálam annyira pici, már egy 1500-ös akksi is végig ér. Szóval egyszerűen nincs elég helyem az akksi leszorítót hol átfűzni. Ezért faragtam egy lapot a pdb-fc torony tetejére, azon ül a vtx, van felette komoly 1mm hely, így már elfér a tépőzár és nem érnek a vázhoz a csatlakozások. Sajnos így viszont pigtail kellett meg ráadásul az rpsma adó miatt egy konverter is, szóval sokszorosan terhelt a videojelem. :) De mind a konverter, mind a pigtail zsugorcsövezve van.
Imádom a pici vázakat, de eléggé bekorlátozzák, hogy mit hova rakhatsz. Szívesebben tartanám a felső lapon a vtx-et, odaszorítva az antennát is, hogy csak a teteje lógjon ki hátul, ahogy a rendes zmr-en volt. De tegnap tapiztam Zsolteee Kraken vázát, így inkább kussolok helyügyben. :D

A topikgazdaság meg nagyobb feladat, mint érdem, csinálni kéne egy topikösszefoglalót, jajj. Nem ma lesz. :D

(#2115) foka válasza Plasticbomb (#2113) üzenetére


foka
aktív tag

Csak éppen a 30/40-es ESC-mel meg merjem-e kockáztatni a 32A-t?

Üdv: Fóka

(#2116) foka válasza Plasticbomb (#2113) üzenetére


foka
aktív tag

Oscar Liang és a Mini Quad Test Bench is próbálgatta az előző verziót, nem vagyok meggyőzve a 2600-as létjogosultságáról. Legalább is nagyobb propokkal.
Volt ott 72A-os csúcsérték is.
Most ahogy nézem érdekesek az eredmények, ugyanott a 2300-as motor, az új S-es már 1450g-ot tol, viszont a csúcsáram már 88A 32A átlag melett.
Hogy kellene értelmezni a Max és AVG Max értékeket tolóerőnél és áramerősségnél. Valamint az is durva, hogy 2 db 5200 Turnigy Multistarral etették a motorokat. Gondolom, hogy tartós teszt lehessen.
Akkor sorjában a táblázatok az Emax RS2205 motorokról:
RS2205 2300KV és az összefoglaló
RS2205 2600KV és az összefoglaló
RS2205S 2300KV és az összefoglaló

Üdv: Fóka

(#2117) Jackal2 válasza foka (#2092) üzenetére


Jackal2
senior tag

Bármi, A motorszigetelés előbb át fog égni, sem mint hogy 40A-t elérd. Ami elég durva az a Gemfan Triblade 5050 ezzel repültem, brutál az áramfelvétele mert merev, de van már quadblade meg hex blade is, az elvileg még többet eszik, csak nem lesz akksi, ami kiszolgálja.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#2118) Jackal2 válasza foka (#2116) üzenetére


Jackal2
senior tag

Szerintem meg a 2300-asnak nincs értelme. Senki nem repül 6-os proppal, mindenki 5045x2, x3 és x4-el repül, mert a magas RPM miatt sokkal jobban reagálnak a gépek és így 180-280-as vázakra generál propeller megy fel. A 250-esen kifejezetten szar volt a 6040 mikor felrakam, ráadásul a 3 ágúval nekem sokkal stabilabb volt a gép, tehát én tuti azzal fogom hajtani, akkor meg a magas rpm számít.

Én azon is elgondolkodtam, nem a DYS 2750-re kellene-e váltani, vagy a ZMX 2833-ra, mert kis propot gyorsan forgatva sokkal jobb gázreakciót kapsz, csak ugye az áramfogyasztás lesz kezelhetetlen...Magyarán kinyírja az akksikat.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#2119) Plasticbomb válasza foka (#2115) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Elvileg letilt, illetve lekorlátoz, ha nem tud többet kiadni, legalábbis a jobb minőségűek. Oscar és a miniquadtestbenchnél is olvastam, hogy az esc, amivel hajtotta, nem lépett túl a maximumon, ezért nem tudta lemérni, hogy 100%on mit tud.

Amit én mindenképpen figyelembe akarok venni: Ne a burstbe férjek bele. Vagyis olyan akksit találjak, ami pl continuous alatt ad ki mondjuk 120 ampert, burstben, meg sokkal többet, így elkerülhető (logikám szerint) a púposodás. Ha más nem: párhuzamosítsd.:)

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#2120) foka válasza Jackal2 (#2117) üzenetére


foka
aktív tag

Hát épp ez az, nem akarok egy önmegsemmisítős konfigot összerakni. Az ESC-imet nem cserélem le, csak motort, meg hozzá való propot, és akksit. Motorból most a régi RS2250 4db-os készletben van 16/17-ért (ali és BG), azt még bevállalom, és akksit hozzá Dinogy-t vagy Graphene-t. De akkor milyen propot rakjak rá, hogy ne égessem le a motrot/ESC-t, vagy ne puffadjon fel a végére az akksi. Abból még egy Dinogy 1800mAh 65C-t beszerzek hozzá, 117A.
Csak akkor ez alapján mégis csak a 2600-as motrokkal.

Plasticbomb: Akkor az FVT LitleBee 30/40A-t nem kell félteni.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Fóka

(#2121) Jackal2 válasza foka (#2120) üzenetére


Jackal2
senior tag

Kingkong/Gemfan 5045x3

Szerintem ez jó lesz, nem lesz 30A-sem, szóval még rep időd is marad.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#2122) foka válasza Jackal2 (#2121) üzenetére


foka
aktív tag

Köszi!
Milyen érdekes, akárhányszor elindulunk, akármeddig vekengünk rajta, mindig ugyanoda lyukadunk ki :DDD
Csak most másik motorokkal lesz majd (egyszer).

Üdv: Fóka

(#2123) Teréz Atya válasza mgy (#2081) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

asszem gaz legalso allasaban a legujjab betaban automatice kikapcsol
BTW ha esetleg megsutottem az alapertlemezett serial portomat lehetseges valahogy az USB-t atimadkozni egy masikra?

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#2124) fape válasza Teréz Atya (#2123) üzenetére


fape
senior tag

Sztem egy kis forrasztással (és szerencsével) nem lesz gond. Egy usb-ttl/serial átalakítóval tudsz még vele kommunikálni.
De lenne pár kérdésem:
Milyen board-ról van szó? Virtuális soros portos?
Ki van vezetve az uart1 (TX,RX, GND, VCC) rendesen is?
Volt az uart1-en kívül bármi msp-re állítva a portok közül? (Pl osd miatt)

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#2125) SpydeR3412


SpydeR3412
aktív tag

A hétvégén behalt az egyik esc a Falconon. Szeretném valami jobbra cserélni őket, de most van még 3jó esc-m, amit nem dobnék ki. Érdemes ezeket egyesével cserélni, vagy maradjak ennél, amig egyszerre el nem pukkan mind?

(#2126) mgy válasza Teréz Atya (#2123) üzenetére


mgy
senior tag

Airmode - nem olvastam utána nagyon, de futólag úgy értettem, hogy felszálláskor, bizonyos gázkarállás alatt még inaktív. De onnan megy, míg ki nem kapcsolod.

USB kapcsán hol tartasz? Maga az usb csati rossz? Vagy az uart1? Ha az uart jó, akkor ftdi-n keresztül mennie kellene (soha nem csináltam még ilyet, csak elméleti okos vagyok).

(#2127) fape válasza mgy (#2126) üzenetére


fape
senior tag

Csináltál csak nem tudsz róla ;) : az mwosd ugyan úgy soros porton kapcsolódik, ugyan azt a protokollt használja, mint a CF/BF/... configurator.

[ Szerkesztve ]

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#2128) mgy válasza fape (#2127) üzenetére


mgy
senior tag

Igen, ez a fele megvan, csak az nem, hogy ftdi-n keresztül csatlakozzak az FC-hez számítógépről.

(#2129) Jackal2 válasza foka (#2122) üzenetére


Jackal2
senior tag

Tudom, de ez azt jelenti, te is és én is jól számolok. A másik ilyen ördögi kör a vázméret kontra propeller. 10x átszámoltam már, de mindig ugyanaz:D

Apropó: Alitól megkaptam az olcsó motor+esc kombót:D Tudod, ami 9000 volt 4+4 darab:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#2130) Jackal2 válasza SpydeR3412 (#2125) üzenetére


Jackal2
senior tag

sose fog mind megpukkanni. Jó szerintem ennyiért az az esc, főleg ahhoz nézve, te mennyit estél/keltél vele.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#2131) Allien


Allien
veterán

Az X251 propellere hány colos? :B 4-re töppelem, kisebb az ötösnél, ahogy tegnap néztem. :DDD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#2132) foka válasza Allien (#2131) üzenetére


foka
aktív tag

Hát mérd meg hány mili és oszd el 25,4-el ;]

Üdv: Fóka

(#2133) Allien válasza foka (#2132) üzenetére


Allien
veterán

Ok, persze. De NINCS nálam! ;]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#2134) foka válasza Allien (#2133) üzenetére


foka
aktív tag

:))

Üdv: Fóka

(#2135) Teréz Atya válasza fape (#2124) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Micro F3, eleve usb-serial konverterrel kommunikal. Namost ez utobbi 100% h megsult. Fust ki, azota a win nem ismeri fel. Namost az fcb ugy nez ki h megy, de lehet az uart serult.
Valszeg meghulyult a buck konverterem es 7v-ot etette meg az fcb-t ami az usb-ttl konverter mar nem birt.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#2136) Teréz Atya válasza Teréz Atya (#2135) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Faxa, most nezem a beosztasom, 1 honapig nem tudok haza menni, a projekt addig jegelve lesz. :(

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#2137) SpydeR3412 válasza Jackal2 (#2130) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

En is igy gondolom.
De szeretném a motorokat RS-re, vagy a jelenleginél nagyobb kv-sra cserélni (Jason-é tényleg nagyon megy 3s-el). :Y
Szóval a kérdés még adott: érdemes-e egyesével cserélni őket.?

(#2138) mgy válasza SpydeR3412 (#2137) üzenetére


mgy
senior tag

Szerintem nézz meg egy rendes gépet, hogy megy négycellás akksival. Tudom, hogy van aki el van ájulva a 3S magas kávé kombótól, de hidd el, négycellás akksihoz is lehet hasonló motort rakni (sőt).
A szorzás meg nem egy bonyolult művelet, ha a 2700-at 12-vel szorzod meg, szerintem jóval kisebb számot kapsz, mint amikor 16-al, vagy mint lentebb linkleltem 17-el! :D

(#2139) Teréz Atya válasza SpydeR3412 (#2137) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Valami YT videon neztem h meg 4 cellas LiHV akkuval sem nagyon szalad 20-22 A fole a Falconok motorja 5 colos propikkal. Ezt meg a 20A Fairy ESC-eknek tudni kene (25-30A burst???)
Sztem 4S akkuval olcsobban meguszhato a szintlepes mint bika 3S + magas KV motorral. A masik meg az h amikor fogy ki a nafta nekem 4S-el sokkal kezesebbek a gepek.
Persze, ha kell a damped light meg a gyorsabb reakcioideju ESC, akkor csere, de amugy nem eroltetnem.

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#2140) SpydeR3412 válasza Teréz Atya (#2139) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Értem. Akkor marad a 4s valszeg. Köszi!
Meg mgy-nek is!

(#2141) foka válasza Teréz Atya (#2139) üzenetére


foka
aktív tag

És ha mindkettőt meglépi az ember? Egyszerre magas KV és 4S. Plusz új lapátok.

Üdv: Fóka

(#2142) Jackal2 válasza foka (#2141) üzenetére


Jackal2
senior tag

Neztem rn is de nincs hozza akksi. Full gazon ilyen 160-170 a kat evett:)

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#2143) mgy válasza foka (#2141) üzenetére


mgy
senior tag

akkor felkészül a gyakori akksivásárlásra. :D

(#2144) WARZ


WARZ
tag

Sziasztok
A segítségeteket szeretném kérni!
Azt szeretném kérdezni , hogy lenne nekem ebből az aksiból [link] 8db!
Ezeket szeretném egyszerre tölteni egy skyrc d100-as töltővel!
Már nagyjából utána olvastam, hogy ezzel a töltővel max egyszerre 6dbot tudnék tölteni csak kábel kéne hozzá!
Hol tudok venni ilyen kábelt aminek az egyik végén ott van a plusz minusz banán és a 6s balance csati a másik végén meg a 6db kicsi jst dugó az aksiknak?! Vagy, hogy tudnék ilyet építeni? Már kerestem bekötési rajzot de nem találok ilyet! Vagy elég lenne csak egy balance kábel és nem kell pluszba még a banán dugó a végére?
Ez a kábel elég lenne : [link]
Csak elméletben gondolom azért kell neki a balance csati a 6s mivel 6x1st töltenék és így 1db 6snek érzékelné a töltő és így mind1ik cellát pontosan ugyan annyira töltené! Ha valamit rosszul gondolok javítsatok ki kérlek!

(#2145) mgy válasza WARZ (#2144) üzenetére


mgy
senior tag

Nem nagyon van semmi ilyesmi korlát, annyi akksit tölthetsz párhuzamosan, amennyi egyszerre a szobádba fér. Nyilván kell hozzá valami elosztóféle. Szerencséd van ezzel az akksival, mert van rajta kétféle csati, kétszer könnyebb elosztót venned.
Amit linkeltél felejtsd el. A balansz csati nem töltésre való, szükségmegoldás, nem jó, nem szeretjük. Ami neked kell banándugó, másik végén számos jst vagy walkera aljzat, aztán hajrá. A töltőn ha egycellás akksit választasz nyilván nem fog nyafogni a balansz csati mellőzéséért. Az egycellás akksikat meg pont így kell tölteni. Ha jót akarsz nekik, akkor körülbelül akkora árammal végzed a töltést, mint a felaggatott akksik össz kapacitása (már ha a mAh-t össze lehet hasonlítani a mA-val :D ).

Kábelügyben nem tudok okosat mondani, én megforrasztottam magamnak kallódó vackokból, de mondjuk egy ilyen jó kiindulás lehet.

(#2146) WARZ válasza mgy (#2145) üzenetére


WARZ
tag

Én e [link] vidó láttán jutottam erre a döntésre!
Kell egy pár banán dugó, ez megy a töltőbe. A banán dugó másik fele meg rákötve a 6s jst-xh csati egyik másik csücskére plusz minusz szerint! A 6s jst xh másik feléből értelem szerűen jönnek ki a kábelek az akksi csatikkal!
Ez így nem jó? Ezzel a kábellel [link] plusz egy banán dugóval?

(#2147) mgy válasza WARZ (#2146) üzenetére


mgy
senior tag

De jó, de feleslegesen túl van bonyolítva. A videón csinálnak egy hatcellás akksit, amit balanszolva töltenek, lemondva a párhuzamos töltés előnyeiről (kisebb eredő ellenállás). Egy hatcellás 750mAh-s akksit töltesz 1C-vel, azaz 750mA-val. Amit én javaslok, hat darab egycellás, 750mAh-s akksit tölts párhuzamosan 4.5A-val.

(#2148) WARZ válasza mgy (#2147) üzenetére


WARZ
tag

Az a baj én ehhez a kötögetéshez nagyon kuka vagyok! Forrasztani tudok meg van itthon egy pár darab az a piros jst apa-anya csatim sőt van még banán dugóm is amit kaptam a d100-hoz! Tudnál nekem egy ábrát mutatni, hogy hogy kell ezeket a kábeleket és csatikat összeforrasztani, hogy jó legyen akkor párhuzamos töltésre!? Jöhet privátban is, hogy ne szemeteljem teli a topikot az én hülyeségemmel az 1s akkuk töltésével :)

(#2149) Teréz Atya válasza mgy (#2147) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Csinaltam soros kabelt. Jo, meg minden, de arrol senki nem csipog h fel napig balanszol a tolto. Ja, meg egy hatossal vagy hatot toltesz vagy egyet se.
A parhuzamos egyszeru. + a +ra, - a -ra es kesz.

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#2150) mgy


mgy
senior tag

Rutinosabb topiklakók már készítik a pattogatott kukoricát, de el kell keserítsem őket, visszafogom magam... :D

Teréz Atya,
köszönöm, pontosan!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.