Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) bLaCkDoGoNe válasza gro0ms (#49) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Jajaja, poizzzonnnnn... I got da poizzzzonnnn...

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#52) eddie303 válasza bLaCkDoGoNe (#51) üzenetére


eddie303
őstag

ha szeretitek a lájtosabb zenéiket is, mindenképp hallgassátok meg ezeket: Wind it up (Rewound), Out of Space (Millennium mix), Weather Experience, Everybody in the place singles-verzió :) Meg Speedway.

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#53) bLaCkDoGoNe válasza eddie303 (#52) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nekem minden Prodigy megvan, a What Evil Lurks-től kezdve a Baby's Got a Temperig... :D

És ha lighos Prodigy hangzásnál tartunk, akkor szerintem a ''3 kilos'' überelhetetlen.

Proigy Massive since 1993!


[Szerkesztve]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#54) keopsz válasza bLaCkDoGoNe (#53) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

nemtom, nekem a the trick A prodigy szám.. :D

amúgy majd kéne beszélni erről a minden prodigy megvan-ról, mert nekem (még) nincs meg. mind. :)

cantante di sampietrini

(#55) KovacsUr válasza X-COM (#38) üzenetére


KovacsUr
addikt

Metro-nom: Bővebben: link, keresés, Prodigy, áll gyűjtögetése a padlóról. :)

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#56) Flashback válasza _Volkovy_ (#7) üzenetére


Flashback
addikt

Mail ment

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#57) keopsz válasza bLaCkDoGoNe (#53) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

hú, ezek nagyon jók! Bővebben: link, Bővebben: link :)

cantante di sampietrini

(#58) simonzé


simonzé
addikt

Medzsikpípöl vúdupípöl!

Prodigy rulez!

I don't fit in. I fit out.

(#59) simonzé válasza keopsz (#54) üzenetére


simonzé
addikt

Ismered te a Their Law, a Voodoo People, a No good, a Firestarter, az Out of space, meg most más nem ugrik be c. számokat? AZOK A Prodigy számok!

I don't fit in. I fit out.

(#60) KovacsUr válasza simonzé (#59) üzenetére


KovacsUr
addikt

Hadd döntse már el a Prodigy, hogy mik most a Prodigy számok... ;)

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#61) keopsz válasza simonzé (#59) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

ismerem, na, azok a vérkommerszek. :DD

azok se rosszak amúgy. a the tricket vágod melyik?..

cantante di sampietrini

(#62) bLaCkDoGoNe válasza keopsz (#57) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ohkay, majd mail me vagy valami, és akkor majd adok én Neked! (...sok jó zenét! :D)

A képekhez meg köszi. :B Igyekszik az ember...

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#63) simonzé


simonzé
addikt

I've got the poison - I've got the remedy

A Poisont kifelejtettem. :) Nekem sincs MÉG meg minden Prodigy. Van két CD-m, és mindkettő original. A legjobb albumuk a Music for the jilted generation. Vitázzon velem, aki mer! :D

I don't fit in. I fit out.

(#64) bLaCkDoGoNe válasza keopsz (#61) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

A The Trick tényleg top3.
Nálam vhogy így van:

1. Poison
2. The Trick
3. Android (mert olyan jó nyers :D)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#65) _az válasza simonzé (#58) üzenetére


_az
senior tag

Yeah Baby! :DDD

az

(#66) simonzé válasza bLaCkDoGoNe (#64) üzenetére


simonzé
addikt

Milyen kár, hogy nekem nincs meg a The Trick... Még nem hallottam, így nem is tudom megítélni.

Még nincs meg...


Még mindig nincs...:U :)

I don't fit in. I fit out.

(#67) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

ágádöpojzonn

(#68) bLaCkDoGoNe válasza simonzé (#66) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Írok mailt.

Szerk: Mail ment. Remélem a címed jó.

[Szerkesztve]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#69) iguana


iguana
őstag

néddemá...nem is hittem, h ennyi prodigy fan van itt :DD
az új album...hááát...elég elktronik-supersonikk sztájl lett. (memphis bells szentem nagyon gyenge, spitfire, shoot down, girls jók.) kövezzetek meg, de vhogy nekem nem jön át a ''prodigy feeling'' (jilted generation, fat of the land) erről az albumról.
a girls videoklip vmi iszonyat retro :)) jó nagy flash-e lehetett annak aki kitalálta. :Y

ui.:The Trick-et úgy sem tudtam megunni, miután az örök vadászmezőkre küldte a 30 cm-es mélynyomóm :DDD

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#70) bLaCkDoGoNe válasza iguana (#69) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Én még nem hallottam az új albumot, csak azokat a számokat, amiket anno a topicnyitáskor írtam. Lehet már kapni az albumot?

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#71) simonzé válasza bLaCkDoGoNe (#68) üzenetére


simonzé
addikt

Tudom, no warez. Bocs.

I don't fit in. I fit out.

(#72) iguana válasza bLaCkDoGoNe (#70) üzenetére


iguana
őstag

én még nem láttam nálunk sehol. én július 4-én szereztem be. amint kijön az album megveszem.
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#73) bLaCkDoGoNe válasza simonzé (#71) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Asszem nem azt írtam :) Nem kaptad még meg?

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#74) simonzé válasza bLaCkDoGoNe (#73) üzenetére


simonzé
addikt

Nem nem nem! Nem értjük egymást. :D Mail ment.

I don't fit in. I fit out.

(#75) bLaCkDoGoNe válasza simonzé (#74) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem jött mail. Te nem kaptad meg az enyémet?

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#76) iguana


iguana
őstag

mental reflexe. ez prodigy szerzemény? ha igen, melyik albumról? nekem ez teljesen ismeretlen.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#77) simonzé válasza bLaCkDoGoNe (#75) üzenetére


simonzé
addikt

Megkaptam mindkettőt tegnap, és várom az eredményt. Ma még nem tudtam megnézni a fiókomat.

I don't fit in. I fit out.

(#78) bLaCkDoGoNe válasza simonzé (#77) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Mail ment.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#79) bLaCkDoGoNe válasza iguana (#76) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Én sem ismerem.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#80) iguana válasza bLaCkDoGoNe (#79) üzenetére


iguana
őstag

nekem nagyon ''hitelesnek'' tűnik. dobtam mélt feléd...

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#81) bLaCkDoGoNe válasza iguana (#80) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Bizonytalan vagyok... A vokál hasonlít Maxim-éra, a hangzás is illene az új vonulatba, de mégsem tudom...

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#82) iguana válasza bLaCkDoGoNe (#81) üzenetére


iguana
őstag

hát igen. mindenesetre nagyon prodigy-s a hangulata. nekem azért tetszik :)

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#83) bLaCkDoGoNe válasza iguana (#82) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Én esetleg arra gyanakszom, hogy ez Maxim saját dala, bár ő kicsit darkosabb dolgokat szokott alkotni... Tényleg nem tudom. :F
Mindenesetre jó anyag. :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#84) iguana válasza bLaCkDoGoNe (#83) üzenetére


iguana
őstag

lehet, hogy ez is egy fake szám, mint annak idején a castbreeder?
Bővebben: link

1ébként van neki saját dala?

[Szerkesztve]

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#85) bLaCkDoGoNe válasza iguana (#84) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Lehet fake, persze. Sőt, hogy sehol nem találok róla infót, erre mutat.

Maximnak még saját (szerintem elég jó) szólóalbuma is van. (A címe Hell's Kitchen.)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#86) iguana válasza bLaCkDoGoNe (#85) üzenetére


iguana
őstag

nem írnál ezzel kapcsolatban nekem egy mailt? ;]

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#87) LJoE válasza bLaCkDoGoNe (#85) üzenetére


LJoE
senior tag

de dolgozik valaki :)

Igaz, hogy egyik kedvencem Juliette Lewis is énekelget az új albumon?
Meg kéne már szereznem a számokat :)
Na majd a jó kis kommunikációs segédprogram talán segít :D

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#88) bLaCkDoGoNe válasza iguana (#86) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Oké :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#89) bLaCkDoGoNe válasza LJoE (#87) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Hátte? Van már interneted, vagy micsoda? :D
Igen, van Juliette Lewis is az albumon - de nekem még nincs meg. Ezt megvenni fogom, úgyhogy vagy várni kell, vagy rendelni külhonból.

PS. Ja igen, most éppne (*kopp-kopp*) megszakadok a melóban.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#90) bwoay válasza Balu 02 (#14) üzenetére


bwoay
nagyúr

''Az mp3 nagyon gyenge minőségű formátum:
-nem megy mélyre
-lassú és mosott(néha recseg)
-üres hang(hiányérzet)''


Szeretném kérni, hogy ne beszéljünk már úgy az mp3-ról,
mintha csupán egyetlen egy codec és/vagy bitráta létezne,
és a minőséget nyugodtan általánosíthatnánk!
Ez egyáltalán nem így van, léteznek mocsok szar codec-ek
(Xing, Blade), amik borzalmas eredményt nyújtanak még magas bitrátán is,
az alacsony bitráta pedig a legjobb codec mellett sem képes csodákra.
Tudomásul kell venni, hogy az mp3-ba lehet jó, és szar minőségben is tömöríteni.

Balu: a teszted paramétereit illetően sokkal kifejezőbb lett volna,
ha azt írod, hogy milyen codec-et/bitrátát használtál,
mert én speciel erősen kétlem, hogy egy 192 kb/s-os (3.90 feletti) Lame,
vagy FhG mp3-at recsegősnek/mosottnak, vagy üresnek hallanál.
Bocs a kirohanásért!


Én nemrég láttam a Girls videot az MTV-n,
és az jutott eszembe, hogy ha egy pisztolyt fognának a fejemhez,
hogy mondjam meg, kinek a klipje ez, akkor is Chemical Brothers-t tippeltem volna.



[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#91) simonzé válasza bLaCkDoGoNe (#89) üzenetére


simonzé
addikt

Hi! Sajna nem megy a prímposta, így egyelőre nem tudom megnézni, mit írtál. Kis türelmedet kérem. THX! :)

I don't fit in. I fit out.

(#92) LJoE válasza bLaCkDoGoNe (#89) üzenetére


LJoE
senior tag

Off rulz! :DD

Izé nincs még netem, csak a gazdignő gépét püfölöm (konfigolás címén), mert ma nincs bent :))
Irodám viszont lassan lesz, már ha maradok (ezt még mindig nem tudni).

Kedvenc főnökünk meg szopatja a búrámat, mert az itinerjéből kihagyta, hogy a samba config-ba is be kell rámolni a júzereket. Én meg ugye linux-ot elég messziről ugatom, úgyhogy mire rájöttem, hogy mi a bibi :) utána majdnem elküldtem a pi..ba :)

Ha van Juliette néni, akkor meghallgatom :)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#93) iguana válasza bLaCkDoGoNe (#88) üzenetére


iguana
őstag

re

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#94) simonzé


simonzé
addikt

Blackdog - kicsit még szokni kell, de tetszik a szám.
Mailt megint nem tudok írni (:O), de köszi a segítséget! :)

I don't fit in. I fit out.

(#95) ChrisX


ChrisX
újonc

Az új Prodigy albuma hatásreakciói sorrendben:
1) :Y
2) :F
3) :))
4) :C
Ime egy cikk szerintem érdekes: Bővebben: link
Lesz min csámcsogni! :)

Nekem NAGYON, NAGYON tetszik az uj Prodigy.
Csak kár, hogy emlékeztet egy magyar zenekarra.

CX

(#96) guest666


guest666
aktív tag

Diák szigeten jópár éve mikor volt (kb. 7-8éve) kinnt voltam a koncerten, monumentális feeling volt

(#97) _az


_az
senior tag

SRÁÁÁCOK!!!!!
NAAAGY KÉRDÉÉÉÉS!!!!!

Valamelyik itteni linken(theprodigy.ru asszem :D) találtam egy élő változatot a nuclear című számukból! Nagyon bejön! MELYIK ALBUMON VAAAN??? Egyáltalán van ez valamelyik albumon???????
HELP? :F

az

(#98) _az


_az
senior tag

Bocsi X-Com :DDD:DDD:DDD (3. hozzászólás a link...)
New live tracks... ezekszerint ezek tök újak???????

az

(#99) Sick Boy válasza _az (#98) üzenetére


Sick Boy
őstag

szvsz a szám nem új, csak a koncertfelvétel.
Valamelyik maxin lehet, mert albumszámok között ilyen tudtommal nincs.
Prodigy maxiból viszont van, vasvillával lehet őket hányni, valamelyiken bonus-track lehet.

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#100) Viktor77


Viktor77
titán

Aki a keményebb vonulatot szereti, az hallgassa meg a ''More Girls'' című számot! :D

Csinálni kell. Kész. Pont.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.