Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Drizzt válasza adalbert1 (#340) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Azon van még valami más mix is?

I am having fun staying poor.

(#352) adalbert1 válasza Drizzt (#351) üzenetére


adalbert1
veterán

Nagyrészt ugye egy best of album, de került rá pár mix és live felvétel is : [link]

(#353) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Nem megyek :(

Egyrészt szolidaritásból, hamár tiv se tud jönni ;)
Másrészt tegnap volt egy kis fog implant műtétem és nem szeretném még csak megkockáztatni se, hogy valaki szájbakönyököljön, tavaly a Szigeten is kaptam nem keveset.
Szóval majd meséljetek milyen volt :o

Feel Good Inc.

(#354) Boxiné


Boxiné
tag

:O Kár, hogy mi sem tudtunk menni! :O
Én még 1996-ban voltam a Szigeten a koncertjükön. Hát mit mondjak, KIRÁLY VOLT!!! :R :C

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#355) adalbert1 válasza Boxiné (#354) üzenetére


adalbert1
veterán

Sajnos én se tudok menni... :(
De gondolom azért a 96-os bulinak nagyobb feelingje volt, mint a tavalyinak, még nem voltak annyira lefáradva a srácok. (tavaly azért már látszot a show részén, hogy rajtuk is fognak az évek, na meg keith-nek olyan leöregedett feje volt...)

(#356) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Kb. most kezdődik.... lélekben ott vagyunk ;)

Feel Good Inc.

(#357) adalbert1 válasza Pompi (#356) üzenetére


adalbert1
veterán

Lakótársam nemrég ért haza róla... Azt mondta hogy elég jó volt, csak az nem tetszett neki, hogy Keith minden második szava fuckin' volt.

(#358) Boxiné válasza adalbert1 (#357) üzenetére


Boxiné
tag

Hát igen, az akkori szolídabb arcuk sokkal jobban tetszett. A folytonos káromkodás nekem sem jön be. Jobban szeretem nézni, és hallgatni a rendes videókat, mint a koncertfelvételeket.

Egyébként nemrég adott egy srác egy CD-t. Azt mondta, hogy ez a legújabb albumuk. Tömény RAP volt az egész. Szerintetek létezik, hogy az tényleg PRODIGY lenne :F Drágámmal csak pislogtunk, mint pocok a lisztben, amikor hallgattuk. :(

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#359) adalbert1 válasza Boxiné (#358) üzenetére


adalbert1
veterán

RAP? :F
Hát az elég furcsa lenne... Az énekes hangja hasonlít valamennyire? Vagy esetleg a zenei alapok?
Mondjuk azért már tavaly is látszott rajtuk, hogy a sok coke/speed/lsd már eléggé leamortizálta őket, szerintem hip-hop-ot akkor játszanának max, ha totál átálnának csak a fűre. ;]

Viszont a régi klippek tényleg ütnek mindent, nagyon egyedi hangulatuk van (és akármilyen agyonnézettek/hallgatottak, néha leülök megnézni őket).

(#360) bLaCkDoGoNe válasza Boxiné (#358) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

A gyerek összekeverte a szezont a fazonnal, a Mobb Deep hip-hop duó egyik tagját hívják Prodigy-nek.

Wikipedia linkek:
Mobb Deep: [link]
Prodigy (rapper): [link]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#361) Boxiné válasza bLaCkDoGoNe (#360) üzenetére


Boxiné
tag

Ahhha, így már mindjárt más a szitu. Holnap mondom is majd a gyereknek, hogy átverték. Kösszentyű az infót!

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#362) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Invaders must die, anyone? (Tölthető a Prodigy hivatalos oldaláról egy rövid regisztrációt követően.)

Már látom lelki szemeim előtt, hogy milyet zúzok rá jövőre a Szigeten vagy valahol.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#363) Pompi válasza bLaCkDoGoNe (#362) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Üt.

Feel Good Inc.

(#364) adalbert1 válasza bLaCkDoGoNe (#362) üzenetére


adalbert1
veterán

Pont tegnap láttam, hogy azonos címmel érkezik album is jövőre.
Megyek és körülnézek az oldalon.

(#365) qdak válasza bLaCkDoGoNe (#360) üzenetére


qdak
addikt

akkor ittn sem ez a prodigy van ?

mod: amugy ez az uj szám nem jön be :( igazán a régiek az ütősek a babys got a temper még elmegy ...

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#366) bLaCkDoGoNe válasza qdak (#365) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Szerinted? :) Természetesen ez a Mobb Deep-es Prodigy.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#367) eddie17


eddie17
addikt

Most láttam boxon az új Prodigy klippet plusz zenét természetesen. Nekem nagyon tetszik. Már várom az új albumot.

(#368) Pompi válasza eddie17 (#367) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Jaja, jó lett a klipp. Jók a hangyás motívumok ;)

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#369) Wolverine válasza bLaCkDoGoNe (#362) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem tudom, nekem valahogy ez a tribute jobban bejött... öregszem.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#370) eddie17 válasza Pompi (#368) üzenetére


eddie17
addikt

Bizony :K
Remélem ütni fog az egész album, de ahogy nézem, jó esély van rá :R

(#371) jasszer


jasszer
senior tag

Hát... vártam hogy mikor indul be a szám, aztán nem indult be. Anno vakvágánynak titulált Baby's got a temper pankos beütése nekem sokkal jobban tetszett, mint ez... Öcsém szerint kicsit Pendulumos hangulata van, sztem is van benne vmi. (bár lehet h csak a hangszín teszi) Nem rossz ez, félreértés ne essék, de tőlük többet várok.

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#372) stangli


stangli
senior tag

Invaders Must Die c. számuk ingyen letölthető a weblapjukról... elég jó lett szerintem :)

(#373) Boxiné válasza Pompi (#368) üzenetére


Boxiné
tag

Hát nem tudom...első hallásra engem nem győzött meg. Lehet, hogy ha többször meghallgatom más lesz a véleményem, de valami hiányzik belőle. :U

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#374) qdak válasza Boxiné (#373) üzenetére


qdak
addikt

tul elektronikus sztem

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#375) Boxiné válasza qdak (#374) üzenetére


Boxiné
tag

Hát igen, kevés a szöveg, túl sok az elektronikus elem. Valahogy nem tudnám ezt elképzelni egy koncerten. Nincs meg a régi feeling. :U

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#376) eddie17 válasza Boxiné (#375) üzenetére


eddie17
addikt

Többször kell meghallgatni, nekem is úgy tetszett meg de akkor nagyon:)

(#377) Boxiné válasza eddie17 (#376) üzenetére


Boxiné
tag

Mikor jön ki az új album? Azért kiváncsi vagyok rá, hiába, hogy nem ragadott magával ez a szám. Tudod, "nem jött át". :DDD

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#378) eddie17


eddie17
addikt

Ha jók az értesületlenségeim, akkor máricus 2.
Nekem "átjött" teljesen, a klippel meg főleg:)

(#379) Wolverine válasza eddie17 (#376) üzenetére


Wolverine
félisten

Többszöri meghallgatás után is jobbnak tűnik a Molotov Beatz-féle remixe...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#380) bLaCkDoGoNe válasza Boxiné (#375) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Hű, látom Te sem régóta hallgatsz Prodigy-t, kb. a FOTL környékétől... :U

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#381) jasszer válasza bLaCkDoGoNe (#380) üzenetére


jasszer
senior tag

Megelőztél, kb. én is ezt akartam írni, csak a másik irányból megközelítve, hogy hallgasson már bele az Experience, v még inkább a What Evil Lurks számaiba... :)

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#382) Wolverine válasza bLaCkDoGoNe (#380) üzenetére


Wolverine
félisten

Jahh, az Experience, de még a Music for the Jilted Generation is sokkal elektronikusabb :) nekem ezzel az Invaders Must Die-jal pont az a bajom, hogy nem elég elektronikus valahogy :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#383) Boxiné válasza bLaCkDoGoNe (#380) üzenetére


Boxiné
tag

:Y Nem régóta. Írtam már régebben, hogy ott voltam a Szigeti koncertjükön 1996!-ban. :) Arra már nem emlékszem, hogy a Voodoo People, vagy a No Good volt az ami megtetszett először tőlük, dehát olyan régen volt. De még az is lehet, hogy az Out of Space. :B
Nem tehetek róla, hogy elsőre nem tetszett meg az új számuk. :U Sok zenével így vagyok, hogy csak akkor tetszik meg, ha már többször meghallgattam.

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#384) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Warrior's Dance, anyone? IMHO zseniális.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#385) iguana


iguana
őstag

invaders must die és a klip is nagyon tetszik.
world's on fire, warriors dance koncerten már nyomták párszor, az is elég ütős.
ha promo verziónak hinni lehet, valóban "túl" elektronikus. nekem.

legyen már március :)

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#386) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Apró Prodigy vonatkozású érdekesség: a pár napja megtartott FIA 2008 díjátadó gálán bemutatott 2008-as F1 idényt összefoglaló videó első részének a zenéje a Invaders Must Die lett ;)

Feel Good Inc.

(#387) alien_


alien_
őstag

"New Album Artwork & Tracklisting

the fifth studio album by the prodigy 'invaders must die' will be released on mon 23rd february 2009, with the first single 'omen' being released on monday 16th january 2009"

Tracklisting
Invaders Must Die
Omen
Thunder
Colours
Take Me To The Hospital
Warriors Dance
Run With The Wolves
Omen (Reprise)
World's On Fire
Piranha
Stand Up

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#388) alien_


alien_
őstag

Tegnap BBC Radio 1-en volt az új single világpremierje.
Meghallgatható ITT.
Kb 30 percnél kezdődik. Album előrendelve :)

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#389) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Az Invaders Must Die videóklippjének HD változata, amit az Xbox channelen mutattak be anno nincs meg valakinek? Youtubon pl. elvileg fent van, de tőlünk nem elérhető :(((

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#390) Thrawn válasza Pompi (#389) üzenetére


Thrawn
félisten

Ez nem jó? :F
szerk: igaz nem HD, de a hang jó.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#391) Daemon09 válasza alien_ (#388) üzenetére


Daemon09
őstag

A promót már meghallgattam, eddig tetszik.

(#392) Pompi válasza Thrawn (#390) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

A hangot le lehetett tölteni a hivatalos Prodigy oldalról is. Nekem a klipp kellene HD minőségben ;)

Feel Good Inc.

(#393) alien_


alien_
őstag

Hm, úgy néz ki, hogy nem Január 16, hanem Február 16 az új Single -re a dátum. Viszont qrva jónak ígérkezik, olyan nevekkel mint Noisia, Chase & Status..:

"Omen is released on Monday 16th February 2009 and not January as was stated.

The single will be available on the following formats:

CD Single (HOSPCDS02)
1. Omen (Edit)
2. Omen (Noisia Remix)

12” Vinyl (HOSPT02)
1. Omen (Noisia Remix)
2. Invaders Must Die (Chase And Status Remix)

Digital Bundle (HOSPDLS02) / INDIVIDUAL TRACK DOWNLOADS
1. Omen (Edit)
2. Omen (Herve's End Of The World Remix) – Exclusive to iTunes
3. Omen (Noisia remix)
4. Omen (Extended)
5. Omen (Instrumental)"

Február-márciusi koncertek:
26th Feb 09 Stockholm Berns
27th Feb 09 Oslo Sentrum Scene
28th Feb 09 Copenhagen The Grey Hall
2nd March 09 Berlin Huxleys
3rd March 09 Cologne E – Werk
4th March 09 Amsterdam Melkweg
6th March 09 Munich Tonhalle
7th March 09 Bratislava Venue to be announced
8th March 09 Vienna Venue to be announced
9th March 09 Zurich Maag Event Hall
15th March 09 Paris The Zenith

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#394) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Most jöttem haza Koreából, ahol sikerült beszereznem egyet a 2000 darabos limitált 'Their Law - The Singles (1990-2005)" 2CD+DVD kombóból, potom 3000Ft körüli áron. Úgyhogy most ilyen a fejem: :C.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#395) _az


_az
senior tag

hi

omen - nem tudom hogy ez hivatalos verzió-e és azt sem, hogy meddig marad fent...
[link]

[ Szerkesztve ]

az

(#396) Pompi válasza _az (#395) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Úgy tűnik hivatalos, most láttam a TV-ben. Nekem bejön. Az alap kicsit a The Experience / Jilted Gerenation korszakot idézi.

Feel Good Inc.

(#397) Ndruu válasza _az (#395) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Hivatalos bizony, MTV-n is adták már.
Szerintem nagyon pörgősre sikerült, nekem tetszik.
Az Invaders Must Die-nál ütősebb lett. Kíváncsi leszek az új számokra.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#398) iguana válasza alien_ (#387) üzenetére


iguana
őstag

szvsz eszméletlen jó lett ez az album, egyszerűen nem tudom abbahagyni. zúz, nyers, megesz, kiköp, hogy újra megehessen.
rendelem is meg jól.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#399) eddie17


eddie17
addikt

Istenkirálycsászár lett az új album. Veszem is meg mint a huzat:)
Nagyon jól eltalálták a számokat, áh nem lehet betelni vele.

(#400) jasszer


jasszer
senior tag

Úgy látszik csak én vagyok elégedetlen az új albummal. A440, Chemical Bros, Daft Punk, ADF, Crystal Method, Fatboy Slim... és már a Prodigy is. Kivétel nélkül alulteljesítenek a legutóbbi albumaik alapján.

Apokalipszis? Ezeknek?!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.