Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  primz's battle

Hozzászólások

(#31) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Na sziasztok, újra itt. Ezúttal valóban elég régen írtam.
A focit azóta sajnos abba "kellett" hagynom. Hogy miért az bonyolult, igazából elég szar érzés, hogy azért nem játszol, mert nincs protekciód. Magyar pályákon nem számít ki hogyan hal meg a pályán, viszont az, hogy mennyit csúsztatsz az edző zsebébe annál inkább. Sok helyen tapasztaltam már ezt (legdurvábban a Fradinál jött elő ez a dolog, ahova a gazdag apuka vitte a kisfiát "játszatni"). Sajnos még el sem ismerhetem, hogy tényleg jobb volt a vetélytárs és csak keserű vagyok. Szélmalom harcot meg nem akarok játszani a sorssal.
Mindegy, azóta viszont hirtelen rengeteg időm lett és elkezdtem még jobban rákoncentrálni a testem formálására. 178 cm vagyok, 70-72 kg között mozgok, így elvileg a testtömeg indexem a legtökéletesebb értékeket mutatja, de nekem tervben van még a 80 kiló is. Nem szeretnék ennél több lenni, mert már így is néha "túl izmosnak" érzem magam.
Hatalmas motorgyűjtési akcióba kezdtem, szeretnék jövőnyárra egy Suzuki gs500f-et magamnak, de valószínűleg egyedül nem fogom tudni megvenni (csupán 650k használtan), ezért szükségem lesz szüleim segítségére is, akiknek majd aztán perkálhatok. : D
Mióta nem focizom, próbálok új célokat megdönteni. Elsődlegesen most a testépítésen van a hangsúly, de a cél már közel, így néztem újakat. Jelenleg barátnőm sincs, de ezzel meg úgy vagyok, hogy majd valamikor lesz úgy is. Nem erőltetem a dolgokat. Bár ezt hülyeség célként emlegetni, mert ez teljesen természetes dolog. Célom még a fentebb említett motor megvétele és szeretnék minél közösségibb emberré válni.
Sajnos (vagy nem) én mondhatom, hogy kicsit mindig is "elvont" személyiség voltam. Mindig volt valami, ami tetszett és arra koncentráltam. Ilyen volt például a foci. Soha nem mentem el bulizni, inkább hazamentem és megnéztem az aznapi meccseket meg összefoglalókat vagy kimentem rúgni a bőrt. Képes voltam télen 25 centis hóban futkározni 19-20 évesen (és most is képes lennék/leszek rá), valamint mikor codoztam (call of duty2) versenyszerűen, akkor is napi 4-5-6 órákat képes voltam játszani. Nem érdekelt, hogy kockaság és nem érdekelt, hogy nem egészséges. Tetszett, ezért gyakoroltam, hogy a legjobbak között is megmérettessem magam. És összejött.
Lényegében csak azért fontosak ezek, mert közben elmentek mellettem az évek (15-től 20) úgy, hogy 1 barátnőm volt ez idő alatt és az a kapcsolat is csak 3 hónapig tartott.
Számomra továbbra is életérzés marad a foci, egy igazi szenvedély, de jobb, hogy abbahagytam, mert így talán teljesebb életet élhetek. Amióta abbahagytam a közérzetem is sokat javult, azóta rengetegen keresnek és az osztályomban is egy vicces forma vagyok, akit szeretnek. Nem tudom minek írom ezeket, talán inkább csak magamnak, mert megint jó volt elolvasni a sok hülyeséget, amit 1-2 éve írogattam. : )
A lényeg, hogy próbálkozom és tudom, hogy sikerülni fog. Egyébként nem volt velem semmi gond, mikor fociztam, nem úgy kell elképzelni engem, mint egy mindig egyedül lévő srácot. A lényeg, hogy ahhoz képest sokkal jobb talán és jövőre szeretnék futsallozni valamint, ami már viszonylag jól megy, de már egy ideje nem csináltam az a freestyle foci.
Köszi, hogy elolvastad, üdv.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  primz's battle
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.