Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  primz's battle

Hozzászólások

(#1) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Na hát látom vannak páran, akik leírják az érzéseit, így most én is erre vetemednék. Igazából nincs szükségem arra, hogy más is tudja ezeket a dolgokat vagy hogy nem tudnám másnak elmondani, egyszerűen csak jó érzés leírni.
Mit mondjak magamról? 18 vagyok, labdarúgó vagyok, kondizok és egészségesen élek. Figyelek a kajára, nem dohányzom és nem járok el buliba valamint piálni. Persze azokkal sincs bajom, akik ezeket megteszik csak én nem csinálom, ennyi :D.
Budapesttől élek kb. 5km-re ott is van a középsulim, ahova járok.
Jelenleg épp egy szakításon vagyok túl szóval lehet tudat alatt ez is bekavar, hogy ide írok és ilyen dolgokra vetemedek, mint például a társkereső oldalakra való regisztrálás:D Mert amúgy közösségi ember vagyok és kinézetre sem lenne rá szükségem, de hát ez van.
Gondoltam olyan lányok, akiket én keresek nagyon nehéz találni, szóval itt van a gép meg az internet, akkor már használjam:D
Tényleg, ha van itt valaki, aki találkozott ilyennel az írja már le.
Nem a legszebb, de nem is csúnya, tehát átlagos. Testalkatra és fejre is. Jó az, ha van valamit fogni rajta és legalább 170 centi. Számomra ezek csak másodlagos dolgok, amik előnyt jelentenek, de az amit keresek az ez lenne:
Kedves és aranyos. Őszinte és szégyenlős, de mégis nőies marad mindig. Ha baj van segít és ugyanez fordítva. Egyszóval a társam.
Sajnos én annyit focizom, hogy semmi időm eljárni sehova ismerkedni, így az életbe nem találnék ilyet magamtól szerintem.
Persze nem azért, mert béna vagyok (vagyis remélem), hanem mert lehet ilyen nincs is. De cáfoljatok meg! Légyszilégyszlégysziii :D

Ha nem felejtem el, holnap is jelentkezem addig is csokikarika.

ui.: most nem azt kértem amúgy, hogy találjatok nekem valakit, hanem csak azt kérdem, hogy van-e ilyen szerintetek:D Mert szerintem elég félre érthetően fogalmaztam. :B

[ Szerkesztve ]

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#2) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Sziasztok megint!
Nem azért nem írtam ide, mert elfelejtettem, hanem mert egyéb dolgok miatt a net most nekem egész hónapban álom marad. (mostis épp apámtól lopom:D)
Amúgy semmi különös nem történt. Suliban kapom a jó jegyeket, lemerült direktígyírtam a labdám.
De viszont unalom űzés gyanánt megint felraktam a fifa11-et és a dirt2-t meg 1-2 filmet letöltöttem, hogy az unalmas net nélküli napjaimba csempésszek valami jót is.
Vasárnap évzáró buli a csapattal, egy jó kis 2 órás teremfoci után Csepelen, zsír lesz :D
Jah meg rájöttem, hogy karácsonyra teremcipő kell nekem:D Aztán még ki vannak tervelve a dolgok. Majd egy idei ManUtd mez meg egy Vapor is kéne februárig. Aztán elkezdek gyűjteni álmaim autójára, amit be sem merek linkelni, mert sírva röhögnétek ki, hogy mennyire álomvilágban élek, de hát én szeretem, ha sokat kell dolgozni egy álomért, mert utána sokkal jobb érzés ha meg van :D Így hirtelen ennyi.
Üdv!

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#3) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Na enyhült a bűntetésem annyira, hogy laptopont netezhetek. Elég fur. Bnn a szobámban mgy a fifa 11 én meg néhány méterrel arrébb netezek :D
Amúgy itt Pest környékén esik a hó elég dúrván. Mostanában rengeteget nézem a www.idokep.hu-t. Elég jó.
Ma még kiakarok menni focázni meg kondizni egyet aztán meccseket nézni és xfaktoron elaludni, mint tegnap a mgasztáron:D Aztán persze várni a Tottenham - Chelsea és a ManUtd - Arsenal meccset.
Remélem jó kis hétvége lesz ez eredmények szempontjából. Bár az utóbbi meccs már inkább hét eleje, mert hétfőn lesz.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#4) pr1mzejEE válasza pr1mzejEE (#3) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Fasza, minden jól alakult. 1-0-ra hoztuk a meccset a Chelsea meg csak x-elt. Hétvégén Chelsea - MU :D

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#5) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Na a mai nap is meg volt az évzáró ünnepség a csapattal. Legközelebb Januárban találkozunk. Addig is egyénileg eddzhetek..
Jah és kurvára megfáztam. :F
Cipőt holnap rendeljük elvileg, nagyon várom már a pillanatot, amikor a kezembe veszem, majd, mikor edzésen és meccsen a lábamon feszül :D Amúgy nem terem cipő, hanem a Vapor lesz karácsonyra a befutó:) (úgy tűnik)
Ma is codoztam egy pár órát. A régi skillem nem akar eltűnni. Valamiért, ha kihagyok 1-2 hónapot és leülök játszani 10 perc után akárhol szerver első vagyok. Mindegy ezt most nem azért mondtam, mert fel akarok ezzel a szarsággal vágni, csak fura, hogy az agyam ennyire jól berögzíti magába az ösztönös dolgokat. :D na ez hülyén hangzott..D:
Amúgy mostanában elég sokat fifázok. Napi 3-4 órát is akár. Világklasszis szinten tolom 7 perces félidőkkel. Létrehoztam egy tornát, amiben Európa legjobb csapatai vesznek részt. Minimum 4 csillagos mind. Tetszik, hogy szorosan a meccseim és nagyon reálisak. Majdlinkelek képeket a bajnokság állásáról :D
Amúgy tegnap xfire-n nyomtam broadcastot egy villareal elleni meccsen, MU-val hazai pályán. Eddig 1-2-3 gólt lőttem mecseken (leginkább 1 vagy 2) és ritkán kaptam gólt. Hát ezen a meccsen, mikor nézik neten, hogy nyomom lőttem 8-at és rughattam volna vagy 15-öt :DD:D: Nagyon vicces volt. Kihagytam a tizenegyest 7-0nál kapásból ment vissza a labda és befejelte a büntetőt kihagyó játékosom (Nani) :D:D minden összejött.
Na, de mára ennyit.

[ Szerkesztve ]

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#6) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Na mostmár nem is annyira szoros az a bajnokság :D
Sajnos a cipőt még nem tudom megrendelni. Kiderült, hogy végülis ha vámot, postaköltséget és áfát is számolunk, akkor 32000 forint. De még így is jobb, mintha 99.990 ft lenne.
Épp azon gondolkozom, hogy a vga-mat eladom. De ez még nagyon nem biztos. Igazából a muszáj miatt kéne eladnom, mert nincs pénzem és most pont kéne.
Egyenlőre még nem volt (lelki) erőm elkezdeni magamtól edzeni, erősíteni. Ezen a héten már nem is fogok. Holnaptól viszont igen. Viszont most jó, hogy megint minden tiszta hó. Imádok így focizni. A környéken mindenki hülyének néz, hogy így is kimegyek focizni, de nem baj :D
Erről jut eszembe a betegségemet már 90%-ban leküzdöttem. Már csak néha köhögök meg kifújom az orrom. Amúgy elég dúrva minuszok vannak mostanában.
Na sziasztok:D

ui.: elmaradt egy csomó angol meccs most hétvégén. (chelsea-mu) :O :O

[ Szerkesztve ]

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#7) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Mindenkinek kívánok kellemes meghitt és boldog karácsonyt!

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#8) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek! Erőt, egészséget és pénzt:D
Majd fogok még posztolni csak most tényleg nem volt időm. Üdv!

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#9) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Na sziasztok újra!

Elég rég írtam, de most megint erőt veszek magamon!
Leírnám, hogy dióhéjban mi történt velem 4 hónap alatt.
Eladtam a gépem, sajnos nagy hülyeség volt, mert egy teremcipőn kívül semmi értelmeset nem vettem. Na meg persze a Manchester United idei eredeti meze. Ez a kettő 37k-t nyom összesen. Bár ezeket nem tartom hülyeségnek, de az ilyen-olyan polók nélkül biztos most is jól meglennék. Sebaj tanultam a hibámból (ez még a jobbik eset sztem).
Azóta laptopon nyomulok, iszonyat szar, mert 18 (!!!) percbe telik, mire feláll és elkezdhetek netezni. Természetesen filmezni sem tudok meg szinte semmit netezésen kívül, tehát ez a cyber világ nyomorgása, amit nekem most átkell vészelnem. Mint mondtam megbántam a dolgot, ezért tervben van, hogy visszaveszem a gépem és hardverenként felújitom. Persze ez sem lesz ingyen. 4 magos rendszert képzeltem el és mindent lehetőleg iponból vásárolnék, de ha esetleg tudtok jobbat (ennél a boltnál árban), nyugodtan írjatok egy privit. Aqua meg stb helyekről én is tudok :)
Szóval vennék egy am3-as lapot, amibe egy 2 magos phenom II-t csapnék UCC-vel (lehetőleg), aztán 2x2gb ram és egy hd 4890ben gondolkozom még no meg illene akkor már az egészhez egy új táp is. Hála égnek egész tavaszi szünetben tudok dolgozni (elvileg meg van már a helyem, de lekopogom) így lesz keretem is a célok megvalósítására.
Amúgy azért adtam el a gépet, mert gondoltam semmi szükségem nincs rá, nem használom ki stb. De ez a laptop sikeresen ráébresztett, hogy nagyon is jó dolgom volt azzal a géppel.
Asus m4a785-m, 2x1gb ddr2 ram, hd4850 toxic, athlon II x2 245 2.9@3.6ghz. Nem hangzik túl izmosnak tudom, de higyjétek el ezzel is elég jól ment minden. Pl a DiRT2, mindent ultrára állítva (amit csak lehet) 40 fps-el szaladgált 8xaa-val 1920x1080-ban :D
Malajziában ment le 25-28 fps (azaz frame per secundum) közé.
cod4, cod2 fullon 90-130 fps, cod6 60-80 fps, battlefield bc2 1440x990-en 0xaa ezeken kívül maxon ment 35-40 fps-t.
Crysis 35fps átlagban 1920x1080 0xaa, very highban.
Fifa 11 minden fullon természetesen 60fps simán kiakasztva, lassításoknál (amikor 30-ra korlátozza és sokkal jobban kivannak dolgozva a karakterek, pálya, grafika, stb) simán akad a 30.
Szóval mindenki mondja hogy így-úgy kell a játékokra a jó gép, de kb dx9 meg dx10.1 dx11 között semmi különbség nincs látványban. Legalábbis annyi nincs, hogy az egy új élmény legyen és megérjen plusz 50-100ezret. Persze aki megteheti, tegye
Mivel ez egy informatikai oldal, ezért most az informatikai oldalát elevenítettem fel egy kicsit az életem előző 4hónapjából, de hogy egy kicsit kitérjek a ValóVilágra (:D) is azt kell mondjam az edzések mennek, mint mindig, épp most készitek egy részletes edzéstervet meg heti beosztásokat magamnak szóval elvagyok. Tanulással sincs gáz, bár matekból jólenne javítanom. Hétvégén nem ártana neki ülnöm.
No, hát ennyi dióhéjban, annak, aki elolvasta köszönöm, meg annak is aki nem :D sziasztok.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#10) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

No, hát sziasztok újra!
Megterhelő nap volt a mai számomra fejben is és fizikailag is. Elég, ha a reggel 9-kor kezdődő meccsre gondolok 11ig, aztán gyakorlás még +2 órát.
Közben arra jutottam, hogy a mostani alaplapomat, a Gigabyte GA-MA790XT-UD4P-met megtartom és ebbe veszem bele a dolgokat. Kezdetnek egy gtx460-at és 2x2gb Kingmax Hercules-t (1600mhz). A proci egyenlőre nevetségesen kevés lesz ehhez a konfighoz (athlon II x2 245), de a tápomat is le fogom cserélni egy chieftec ctg 450-re.
Ezen kívül vennem kéne még fülest is meg egeret is, de sajnos azok már nem nagyon férnek bele. Hála égnek ráfizetéssel tudok ügyködni, szóval ennyi pozitívum csak van.
Jelenleg a végső konfig így fog kinézni:

GTX 460 1gb
AMD Phenom II x2 555 BE @ B55
Gigabyte GA-MA790XT-UD4P
Chieftec CTG 450
Kingmax Hercules 2x2gb ddr3 1600mhz cl9
Samsung hd502hj (nem vagyk benne biztos, hogy tényleg ez, legalábbis most fejből írom azért nem)

És az egyéb kiegészítők:
egy ütött kopott füles
Razer DeathAdder v1. (amit le szeretnék cserélni egy v2-re)
Razer Mantis Speed
Asus VH222D

Hát remélem összejön. :)

[ Szerkesztve ]

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#11) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Ismét a fedélzeten!

Megint rengetegett forgott a világ velem gép ügyileg! Ezeket már előre megfontolt szándékkal nem fogom leírni, hiszen ha folyamatosan írnám, hogy ebben a pllanatban épp mi forog a fejemben talán még én magam sem tudnám követni a tervet, nem hogy más :D
A lényeg az, hogy elég ütős lesz a cucc (legalábbis nekem igen) és 2 évig nem lesz gépfejlesztés. Remélem nyár elejére sikerül össze rakni a cuccot és csapunk a haverokkal egy 1 hetes lan-t coddal meg minden földi jóval :D

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#12) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Üdv újra!

Jól tettem, hogy nem folyamatosan írkáltam az eseményeket. Végülis nem jött össze pár dolog, de egyféle lehetőségem még van ahhoz, hogy összejöjjenek a dolgok.
Minden esetre Kingmax Hercules helyett vettem egy Kingston HyperX-et, amit már az adatlapomra is kibiggyesztettem.
A továbbiakban egy egeret kell szereznem (a mostani Razer DA v1. haveromnál van). Egy v2-t szeretnék vásárolni az aggastány v1.-em helyett. Utána tápot. Chieftec CTG 500 lesz iponból, ha minden összejön.
Egyenlőre ennyi.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#13) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Az a helyzet, hogy már tűkön ülök, annyira kéne egy új gép, de mást nem tudok csinálni. Kínomban apróhírdetéseket nézek meg miegymást. Bár akkora kocka azért nem vagyok, hiszen heti pár órát vagyok a gép előtt, de most mégis kéne egy jó kis konfig.
Valószínüleg proci meg vga július elején lesz (vagy közepén). Remélem addigra esni fognak az árak.
Amúgy lemondtam a phenom II x2 555-ről, mert az a ucc még sem egy 100%-os dolog, nem akarok vele szívni, mert nem tehetem meg sajnos, ezért inkább veszek egy 955 BE-t, ami többe kerül, de legalább biztosra megyek.
Jó lenne már letudni ezt az egészet magam mögött. Nyáron meg jönnek a Lanok (persze csak haverokkal cod2, cod4 meg amit kitalálunk fifa, dirt2 [addigra talán dirt3]). :D
Amúgy nyert a MU 2-0-ra a Schalke ellen szóval nagyon jó kedvem van csak éppen aludni nem tudok :W
Megpróbálom, sziasztok!

[ Szerkesztve ]

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#14) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Elvileg ma vagy holnap adom el a tápomat. ( De sajnos kb 50%-ot adok rá, azért nem vettem még le az apróhírdetésekről sem. Alárírásomban megtalálod.)
8k lesz belőle, és pár ezer ráfizetéssel veszem a Chieftec tápot vagy giannitól vagy az iponból. A giannis verzió lenne a kényelmesebb mondanom sem kell.
Aztán egér a következő héten, egy Razer DA v2. (De előtte még be kell hajtanom osztálytársamtól azt 4kít, amennyibe a v1.-em fog fájni neki ;] :D)
Utána gyűjtök vga-ra és legvégül procira, hogy addig essen pár ezret az ára. Remélem VGA ügyben is így fognak zajlani a dolgok és 2 hónap múlva már lesz is gépem :)
Utána már csak füles, meg billentyűzet csere kell (no meg egy hangfal), de az még ráér, mondhatni az már csak az extra része a dolognak.
Hát egyenlőre így állok :)

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#15) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Egér ügyben eléggé kétesre áll a dolog, mert a srác felemelte az árát 1k-val. Max 8-ér veszem meg. Nekem csak úgy érné meg, ha nem adja akkor nyáron egy új v2.
Táp ügyileg is gondolkozom, de itt már 99%ban meg van a befútó neve. Már csak az a kérdés, hogy kitől vagy honnan vásároljam. Mindenféleképpen személyesen mennék, mert nincs pénzem postaköltségre meg egyéb szarságokra.
Utána meg már csak vga és proci, valamnint reménykedés a minnél nagyobb árcsökkenésbe, és júniusban egy fasza pc!

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#16) pr1mzejEE válasza pr1mzejEE (#15) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Táp valószínűleg már el van adva 8k-ér. Pénteken csapok hozzá 10k-t, veszek chieftec ctg 500-at 12k-ér, marad 6k, amiből vagy cod4 origit veszek vagy pedig megvárom amíg a da v1-em kifizeti a srác és elrakom procira :D
procihűtőt remélhetőleg 3-4 napon belül veszek. scythe mugen-2.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#17) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

majd ha kész minden jelenzkezem! szóval max 2 hónap :D

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#18) pr1mzejEE válasza pr1mzejEE (#16) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

No ebből semmi nem jött össze, de ami igen az jól :D
Táp még nincs eladva. Nem csapok semmihez sem 10k-t. Chieftec ctg500-at megvettem 7k-ér! Garisan és csak egyszer volt elindítva! :Y
cod4 origi off
dav1-et nem adom el, mer nem kell a srácnak.
cpu cooler szintén off.

Adatlapomat amúgy folyamatosan frissítem. nagybetűvel van írva az összes alkatrész, ami még kéne.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#19) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Nah táp eladva, befolyt +9k. Most 34k van kézben, de, ha szerencsém van ma eladom a monitorom 7k-ér. Aztán rohanok is a hd 6870-ér :D

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#20) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Amúgy ma vagyok 999 napja ph!-n! :D holnap jubilálok. :Y

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#21) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

És megint itt.. :D

No fiúk-lányok úgy látszik kezd alakulnia dolog. Jelenleg egy PhenomII x4 955BE lapul a gépben és várja társát egy hd6870-t.
Addig is lehet, hogy bemelegítésként, veszek egy 2-3-k-s vga-t, mert a 6870 csak 3 ht múlva jönne.
Szó mi szó, már csak vga kell. :)

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#22) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Tisztelettel jelenteném, hogy dübörög a gép! - Már erről írok :D

Egyenlőre egy 9400gt-vel van ellátva a masina, de jövőhét pénteken jön a vadállat 6870 :D

Egyenlőre meg vagyok elégedve bár most jön a rendszer újrahúzás és barátai, mert csak 32bites op rendszereim vannak éshát kell a 64 bit ;]
Jah és még egér is javítás alatt áll, de az már nem annyira fontos...

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#23) pr1mzejEE válasza pr1mzejEE (#22) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Hmm nem is olyan rossz!

Egyenlőre még a windows kipofozásával vagyok elfoglalva, meg szeretnék csinálni magamnak egy normális desk-et.
A 9400gt is egész jól megállja a helyét. Bár ez a cpu nagyon adja neki az ívet. Cod2-ben win7 alatt kemény 25%-ot használ a cpu-ból a játék és így van 800x600-ban 5-600 fps :Y
Cod4-ben 70 fps körül mozfott 800x600-ban.
Amúgy mondanom sem kell elszoktam már én az ilyen kicsi felbontásoktól és mára már az 1440x900 a legkisebb, amit elviselek. Szóval nem is erőltetem annyira egyenlőre a dolgot.
Az egér továbbra is javulgat, majd barátom jelez, ha oké.
VGA-ra visszatérve, "teszteltem" keményebb játékok alatt is.
Battlefield Bad Company2 alatt, 1024x768 medium kemény 20 fps körül :D
DiRT2, még a menüig sem jutottam el, 11 fps volt, számomra ez undorítóan lassú :D
Fifa 11 az úgy kiakasztotta a vga-t, hogy fix 20fps-em volt játék közben. Bár itt hozzáteszem fullhd, és minden maxon.
Pes 11 szintén a fifa beállításaival 40 fps volt, viszont erősen lassúnak tűnt a játék.
Metro2033 inkább el sem indítottam, grid se nagyon akart elindulni :D a crysis 2 meg egyenesen kijelentette, hogy nem fog elindulni! Ugyanis nem támogatja ezt a vga-t (nem csodálom ;] )

Viszont jövőhét péntekre már valószínűleg meg lesz a 64bites win7-em és egy hd5870 vapor-x-en vagy hd 6870-en gondolkozom. Scythe Mugen II meg eléggé fontos lenne!

Egyenlőre ennyi, majd jövőhéten írok!

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#24) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Sziasztok, viszonylag rég írtam : D

Kb annyit szenvedtem a w7 felrakásával, mint a gép összetételével. Persze nem maga az install volt a probléma, hanem az hogy se üres dvd-m se dvd íróm nincs. Hála égnek sikerült feltenni azóta (kiírt dvd-ről) egy w7 x6 ultiMátét! (megint csak azért, nehogy felmerüljön, nem warez verzió, viszont csak egy cd kulcsom van, a dvd már fene se tudja hol van ;] )

Csináltam egy szép új desk-et, ami igaz nem egy agyonkomplikált cucc, de számomra komfortos : D
Adok egy képfeltöltéses linket is.

Egyenlőre ennyi.

[ Szerkesztve ]

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#25) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Jó rég írtam :D

Meg van már a videókártya is! Gigabyte Hd 5850 OC 1gb-ot vettem tegnap!
Teljesen tökéletes! Nemsokára írok egy kis személyes cikket a gép összerakásomról, majd kipostolom ide is, ha kész! :)

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#26) pr1mzejEE válasza pr1mzejEE (#25) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Úgy tűnik még sem lesz semmilyen leírás, mert lusta vagyok rá meg ezen az oldalon úgy is annyi mindenki rak össze gépet, minek írjam le, hogy én hogy raktam össze :D

Viszont most teljesen tönkre ment az egerem (júli 20 óta) és szereznem kell egy újat, viszont nincs rá pénzem, ami gond. DA v2. lenne az új áldozat.

A VGA-val teljesen meg vagyok elégedve, de tulajdonképpen az egész géppel. Nem is értem, hogy játékra miért vesznek ennél jobbakat.
Példának okáért crysis 2 (hogy csak egy ismertebbet említsek) fix 60 fps-el futott, full hd-ben minden maxon (driveresen is) - a játék kb 98%-ban.
De én csak cod2-cod4-re használom komolyabban a gépem, füstben 300 fps cod2, cod4-ben 160 és fullhd.
Persze egy proci hűtő még elkellene :D

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#27) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Vissza olvastam kicsit. Fifához annyit fűznék, hogy legendáson már rúgtam 14 gólt is.
Elkezdtem tegnap egy Manager módot, de nem túl sok értelmét látom, első két meccs 6-0 és 5-1 egy iszonyatosan tartalékos MU-val barátságos meccseken. (Blackburn és Stoke City ellen) Azóta neten tolom, egész jól.

Amúgy megragadta a szemem ezt a kis részletet egy hosszabb bejegyzésemben:

Jelenleg a végső konfig így fog kinézni:
GTX 460 1gb
AMD Phenom II x2 555 BE @ B55
Gigabyte GA-MA790XT-UD4P
Chieftec CTG 450
Kingmax Hercules 2x2gb ddr3 1600mhz cl9
Samsung hd502hj (nem vagyk benne biztos, hogy tényleg ez, legalábbis most fejből írom azért nem)
És az egyéb kiegészítők:
egy ütött kopott füles
Razer DeathAdder v1. (amit le szeretnék cserélni egy v2-re)
Razer Mantis Speed
Asus VH222D
Hát remélem összejön.

Ha megengeditek leírom a végleges konfigot.
Gigabyte HD5850 OC
AMD PhenomII x4 955 BE
Gigabyte GA-MA790XT-UD4P
Chieftec CTG-500-80P
Kingston HyperX XMP 2x2 gb 1600mhz cl9
Samsung 502h

Valami Tesco Manta fülesem van azóta :D
Da v1 kilőve helyette egy silverline laptop egér ideiglenesen.
Razer Mantis Speed
Asus VH222D.

[ Szerkesztve ]

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#28) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Őstag lettem :D

"Valami Tesco Manta fülesem van azóta
Da v1 kilőve helyette egy silverline laptop egér ideiglenesen.
Razer Mantis Speed
Asus VH222D."

Ozone Oxid füles.
DeathAdder v2 azóta.

A többi ugyanaz.

+ Logitech Chillstream fifához.

[ Szerkesztve ]

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#29) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Pár változás hardver ügyileg:

Eladtam a Giga 5850 OC-mat 26.-án és még az nap vettem egy mercurial vaport belőle.
A billentyűzetem tönkrement, így vennem kellett egy újat, ami elég egyszerű (1400ft volt aqua-ba, mercury 107 gombos magyar). Pár Dolog máshogy van rajta, de szerintem hamar megszokom. Ugye eladtam a vga-t és integrált vga híján egy szar laptopra voltam szorulva, amin az apróhirdetéseket nézegettem. A mai napont beutazva fél pestet vettem egy jó kis sapphire hd 4850-t.
Közel sem ugyanaz a teljesítmény, de nyár végéig bőségesen jó lesz. Úgy is csak cod2-re és cod4-re valamint fifa és fullhd filmekl nézegetésére használom a gépet (no meg az egyéb általános dolgok).
Volt már 4850-em, az is Sapphire volt csak éppen egy TOXIC, ami 675/1100-on ment alapból, a mostani 625/990.
Valamennyivel (1-2 cm) rövidebb a mostani, mint a toxic, de a toxic vagy 3-4 centivel rövidebb az 5850-hez képest (csak úgy viszonyításképpen), arról nem is beszélve, hogy az órajel, amit simán bírt 925/1200 volt. És ráadásul a vga felépítése is sokkal erősebb. Bár gondolom ezzel nem sok embernek mondtam újat, de érdekességnek felvetettem.
Szándékomban állt venni még 4gb ram-ot (mert olcsó), de végül semmi nem lett belőle, hiszen ez a 4gb is bőven elég mindenre egyenlőre.

Bár van egy kis hiányérzetem a mostani vga-val kapcsolatban, nagyon örülök neki, hiszen tudom használni a gépet. Szándékom egyenlőre csak annyi vele, hogy majd mikor egy-egy erősebb vga-t megveszek illetve eladok az átmeneti helyzetben (amikor elvileg nem lenne semmi más a kéznél) ez fog működni, amolyan integrált vga féleképpen. Nem tudom mennyire érthető, igazából nagyon fáradt vagyok.

Még valami:D Elővettem a Harry Potter első kötetét ismét, 12-13 évesen nagy rajongója voltam, 18x kiolvastam egy-egy részét és most is lassan 20 éves fejjel 2 nap alatt 250 oldalt olvastam el. Csak úgy szállnak az órák az olvasása közben.
Amúgy szerintem teljesen más a film, mint a könyv, de ez szubjektív. Nílván ilyen hosszú történeteket nehéz belesűríteni pár órába.
Na de mindegy, jóéjt mindenkinek, aki esetleg most olvasná a bejegyzést!

[ Szerkesztve ]

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#30) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Sziasztok újra!

Valahogy ide tévedtem, szóval akkor már írok is valamit. A billentyűzetemről annyit, hogy, mivel USB-s és nem adtak hozzá átalakítót ps3-ra, ezért gépfelállásnál kicsit baszakszik velem a masina. Sajnos mindig ki kell húzni, mikor tölt be a windows és utána vissza dugni.. Na mindegy, földhöz azért nem vág..
Fociról annyit, hogy most a felnőttben edzhetek pár társammal és a Sebők Vilmos az edzőnk (korábbi válogatott labdarúgó).. Viszont az U19-es csapatban kapok játéklehetőséget, ahol a Váczi Zoltán az edzőm, akinek több, mint 400 NB1-es meccs van a háta mögött. Hát mit mondjak, ő már kicsit öregebb, 45 körül lehet, de még mindig azt csinál a labdával, amit akar..
2 hét és kezdődik a bajnokság!!
A cipő, amit vettem (mercurial vapor) iszonyat jó cucc meg minden, csak sajnos eddig only műfűn volt használva, ami nagyon szar, de azért mégis valahogy meg kell szoknom, ezért felvettem. Minden alkalom után 15-20 perc cipőtakarítás :D Igazából még élvezem is :D
Mostanában a FIFA-val játszott óraszámaim is nőttek, amióta kontrollerem van és kicsit ráéreztem meg megtanultam egyéb okos dolgokat, sokkal jobban megy minden. Elkezdtem a karrier módot is meg ilyenek, ráéreztem az új védekezésre is és szerintem sokkal jobb, mint a hagyományos. Finesse shot, pöcköléses indítások, kapus felett átlöbbölések/pöckölések is nagyon jól mennek. Szerinte a cselezés is menne, ha működne a jobb analógom a kontrolleren :D
Egy könyv alapján elkezdtem kondizni is (kondiztam eddig is csak most máshogy), szóval a saját testsúlyommal való "játszadozásokat" tanulgatom most. Kezdem érezni, hogy jó hatása van. Múltkor például nagyon könnyen húzódzkodtam, előtte nem igazán ment. Könnyítettel kezdtem és a teljes már viszonylag jól ment.

No de rohanok nézni az Arsenal - Milan-t, már 5 perce megy :Y

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#31) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Na sziasztok, újra itt. Ezúttal valóban elég régen írtam.
A focit azóta sajnos abba "kellett" hagynom. Hogy miért az bonyolult, igazából elég szar érzés, hogy azért nem játszol, mert nincs protekciód. Magyar pályákon nem számít ki hogyan hal meg a pályán, viszont az, hogy mennyit csúsztatsz az edző zsebébe annál inkább. Sok helyen tapasztaltam már ezt (legdurvábban a Fradinál jött elő ez a dolog, ahova a gazdag apuka vitte a kisfiát "játszatni"). Sajnos még el sem ismerhetem, hogy tényleg jobb volt a vetélytárs és csak keserű vagyok. Szélmalom harcot meg nem akarok játszani a sorssal.
Mindegy, azóta viszont hirtelen rengeteg időm lett és elkezdtem még jobban rákoncentrálni a testem formálására. 178 cm vagyok, 70-72 kg között mozgok, így elvileg a testtömeg indexem a legtökéletesebb értékeket mutatja, de nekem tervben van még a 80 kiló is. Nem szeretnék ennél több lenni, mert már így is néha "túl izmosnak" érzem magam.
Hatalmas motorgyűjtési akcióba kezdtem, szeretnék jövőnyárra egy Suzuki gs500f-et magamnak, de valószínűleg egyedül nem fogom tudni megvenni (csupán 650k használtan), ezért szükségem lesz szüleim segítségére is, akiknek majd aztán perkálhatok. : D
Mióta nem focizom, próbálok új célokat megdönteni. Elsődlegesen most a testépítésen van a hangsúly, de a cél már közel, így néztem újakat. Jelenleg barátnőm sincs, de ezzel meg úgy vagyok, hogy majd valamikor lesz úgy is. Nem erőltetem a dolgokat. Bár ezt hülyeség célként emlegetni, mert ez teljesen természetes dolog. Célom még a fentebb említett motor megvétele és szeretnék minél közösségibb emberré válni.
Sajnos (vagy nem) én mondhatom, hogy kicsit mindig is "elvont" személyiség voltam. Mindig volt valami, ami tetszett és arra koncentráltam. Ilyen volt például a foci. Soha nem mentem el bulizni, inkább hazamentem és megnéztem az aznapi meccseket meg összefoglalókat vagy kimentem rúgni a bőrt. Képes voltam télen 25 centis hóban futkározni 19-20 évesen (és most is képes lennék/leszek rá), valamint mikor codoztam (call of duty2) versenyszerűen, akkor is napi 4-5-6 órákat képes voltam játszani. Nem érdekelt, hogy kockaság és nem érdekelt, hogy nem egészséges. Tetszett, ezért gyakoroltam, hogy a legjobbak között is megmérettessem magam. És összejött.
Lényegében csak azért fontosak ezek, mert közben elmentek mellettem az évek (15-től 20) úgy, hogy 1 barátnőm volt ez idő alatt és az a kapcsolat is csak 3 hónapig tartott.
Számomra továbbra is életérzés marad a foci, egy igazi szenvedély, de jobb, hogy abbahagytam, mert így talán teljesebb életet élhetek. Amióta abbahagytam a közérzetem is sokat javult, azóta rengetegen keresnek és az osztályomban is egy vicces forma vagyok, akit szeretnek. Nem tudom minek írom ezeket, talán inkább csak magamnak, mert megint jó volt elolvasni a sok hülyeséget, amit 1-2 éve írogattam. : )
A lényeg, hogy próbálkozom és tudom, hogy sikerülni fog. Egyébként nem volt velem semmi gond, mikor fociztam, nem úgy kell elképzelni engem, mint egy mindig egyedül lévő srácot. A lényeg, hogy ahhoz képest sokkal jobb talán és jövőre szeretnék futsallozni valamint, ami már viszonylag jól megy, de már egy ideje nem csináltam az a freestyle foci.
Köszi, hogy elolvastad, üdv.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#32) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Na sziasztok! Közben ph! Addikt lettem 😃

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#33) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

6 év távlatából olvasgatni férfiként, amit a korábbi énem, egy kisgyerek irkált, hát hogy is mondjam... felpezsdítő érzés volt számomra. El is felejtettem, hogy én ilyen kis blogot vezettem.

Leírtam pár személyes dolgot is, ami azért viszonylag intim és elgondolkodtam, hogy kitörlöm, de arra jutottam, hogy jó volt olvasgatni, még ha gáz is.

Sziasztok, újra itt. 6 év után. 4 év után lett újra gépem, de nem pc, hanem laptop, gamer laptop.
Azóta rengeteg minden történt velem, a publikusabbakat megosztom veletek:
-Kb 22 éves koromban térdsérülést szenvedtem, elég komolyat :(
-Megszereztem a jogsit "A" és "B" kategóriában.
-Vállalkozásba kezdtem.
-Meg lett életem első motora. Egy 2007-es Honda Hornet :)
-Meg lett életem első erős autója. Egy BMW e46 330d touring, 270 lóra hőzva 650Nm-el.

De ami a legfontosabb, hogy a környezetemben mindenki meg van még. Sok új barátom lett és ismerősöm, de a srácok, akiket 15 éve ismerek és barátaim, ugyanúgy meg vannak.
A családom is jól van és én is. :)

Ja és, hogy kocka énem is előjöjjön: anno supreme-be lőttem magam soloban csgo-ban, még rank könnyítés előtt. Most meg 3 csillagos nova vagyok :D De rajta vagyok a témán ;)
Köszi, hogy elolvastad.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  primz's battle
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.