Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) zoknee válasza pelyib (#150) üzenetére


zoknee
csendes tag

Szia! A kábel tölti, de Flow sync nem.látja, és az eszközkezelőben sem lászik. Másik polar órával gond nélkül megy.
Telefonon ha Bluetooth menüben keresem, ott látszik, de a Flowból nem. Az órát ha nézem, még írja, hogy a korábbi tulaj beállításai vannak benne. Így elvileg az óra csak az ő Flow profiljához csatlakozik.
Resetelni meg csak kábellel lehet, ami nem működik.

(#152) pelyib válasza zoknee (#151) üzenetére


pelyib
tag

Sajnos a megoldast nem tudom, de en ezeket probalnam vegig hibakereses / kizaras vegett:
- ugyan az a sz.gep de masik USB port (esetleg egy uj, ideiglenes felhasznalo a sz.gepen es ott telepiteni / loginolni a Flow-ba)
- masik sz.gep
- esetleg hozzajuk besetalni: https://www.mypolar.hu/elerhetoseg

Azt probaltad mar h az oran inditasz egy "Pair and sync"-t es ugy parositani a telefonnal?

Szivesen kolcsonadnam az enyem, de mar egy ideje nem Budapesten elek :(

(#153) Zozo0525


Zozo0525
őstag

Sziasztok.
Ma szereztem egy új vantage M2-t az is itt van a topicba vagy van neki más fóruma? :)

(#154) bociusz válasza Zozo0525 (#153) üzenetére


bociusz
aktív tag

Igen, az M2 és V2 diskurzus is itt van. Érdemes lenne átnevezni simán "Polar Vantage"-re a topikot (és talán még a Grit X + Grit X Pro is ideférnek).

[ Szerkesztve ]

(#155) Zozo0525


Zozo0525
őstag

Köszönöm akkor
Igy van jó ötlet. Kérdés a topicgazda mit szól hozzá

(#156) Zozo0525


Zozo0525
őstag

Szép reggelt.
A polar vantage M2 GPS problémám van egy pályán szoktam futni. előtte suunto meg garmin órákkal. a távolság azokkal. 1020 körül van ennél 960 körül. ez belefér a hibahatárba vagy mit lehet tennem? (felfestés alapján is 1020 körül van a pálya) állítgattam a galileo majd vissza a glonas de nem igazán változott.
Van valami ötletetek? (POD...? ha igen mit Stryd kicsit drága :D )
köszi előre is

(#157) bociusz válasza Zozo0525 (#156) üzenetére


bociusz
aktív tag

Mennyire új az óra? A hivatalos leírás szerint a legutóbbi 20 olyan futás alatt kalibrálódik be a GPS, ahol legalább 15 percig legalább 7 km/h sebességgel futsz viszonylag sík terepen. Azt mondjuk el tudom képzeln, hogy a körpályán nem működik jól a kalibráció, lehet hogy pár "egyenesebb" futást is be kell tervezni és akkor megjavul majd.

(#158) Zozo0525


Zozo0525
őstag

Azta! ezt nem is tudtam. 2 hetes kb 10 futás van benne 1akkor futok párat a városban akkor talán jó lehet.
Nagyon köszi.
Ti sima glonas vagy galileo műholdon használjátok?

(#159) Zozo0525 válasza bociusz (#157) üzenetére


Zozo0525
őstag

Megnéztem, 7 futás van benne akkor még várok.

(#160) bociusz válasza Zozo0525 (#158) üzenetére


bociusz
aktív tag

Nálam a GPS+Glonass vált be.

(#161) pelyib válasza bociusz (#160) üzenetére


pelyib
tag

Szinten, de meg nem mondom, h miert valtottam erre.
De mintha a csak GPS az jobban meritette volna.

(#162) Zozo0525


Zozo0525
őstag

Köszi akkor maradok én is a Glonass-l. párszor akkor futkározok a városban és meglátjuk javul-e a pontosság?

(#163) FnéKrisztina


FnéKrisztina
friss újonc

Sziasztok, vantage m órám van, a m400-nál megszoktam, hogy az intervallos edzéseknél rögtön mutatja, hogy mennyi alatt tettem meg pl 100 m - 28 mp, de az vantagenál rögtön a következő részt (pihit) mutatja, az időt nem. Be lehet ezt állítani valahol. Az egész km-nél mutatja, hogy mennyi alatt futottam, ami jó, de az intervalloknál is szeretném látni. Remélem valaki tud segíteni.

(#164) csurenzoo


csurenzoo
aktív tag

Sziasztok !
Az lenne a kérdésem, hogyha manuálisan nyomok egy új lapot, akkor az előző lapnak kis ideig kiírja az összesített adatait: ezen lehet változtatni, hogy milyen adatot mutasson ?

(#165) pelyib válasza csurenzoo (#164) üzenetére


pelyib
tag

Nem tudok rola, h lenne ilyenre lehetoseg.

(#166) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Polar Pacer és Pacer Pro futóórák
200 és 300 EUR ár
DC Rainmaker review

Elfogadom a sütiket.

(#167) Dr.NX válasza Dr.NX (#166) üzenetére


Dr.NX
addikt

A hazai 75 ezres ár eléggé jó vétellé teszi, nem lesz sok értelme Vantage M2-t vagy Ignite 2-t venni.
https://www.polar.com/en/products/compare?product1=100319&product2=100316&product3=102063

Elfogadom a sütiket.

(#168) pelyib válasza Dr.NX (#167) üzenetére


pelyib
tag

Alig látok különbséget Vantage és e között.
Kicsit olyan házon belüli konkurencia, hacsak nem ki akarják vezetni az előbbit.

(#169) csurenzoo válasza pelyib (#168) üzenetére


csurenzoo
aktív tag

Még nincs 1 éve, hogy megvan a Vantage-m. Az elmúlt 3-4 hétben vettem észre, hogy nagyon merül az akksim.
Feltöltöttem vasárnap, 1 hétig nem használtam, mert kimaradt egy hét betegség miatt, és 10%-ra merült a semmitől az óra.

Ezt még garanciában cserélhetik ?

Még factory reseten gondolkodom, hátha segít.... :(((

(#170) pelyib válasza csurenzoo (#169) üzenetére


pelyib
tag

A szervizt kell errol kerdezni, a biztosat ok fogjak megmondani.

Nekem amugy ez kb normalisnak tunik. Ha be van kapcsolva a folyamatos pulzus meres es az ertesitesek akkor kb ennyit birt nekem az elejen (elso generacios, nem az M2).

Attol, hogy nem hordod ezek meg futnak es probalgatja folyamatosan ami meriti.

(#171) csurenzoo válasza pelyib (#170) üzenetére


csurenzoo
aktív tag

Na úgy néz ki, hogy a factory reset megoldotta a problémát.
Este feltöltöttem 100%-ra, és délutánig is 100%-on maradt. 1 óra futás után 4%-ot merült. Megint minden normálisan működik. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.