Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Zozo0525 válasza dzsudi20 (#100) üzenetére


Zozo0525
őstag

vantage M az jó. én azt venném

(#102) AlphaZulu válasza dzsudi20 (#100) üzenetére


AlphaZulu
csendes tag

Szia!

Én az M200-asomat Vantage M-re cseréltem és nagyon bevált!
2-3 naponta futok 1 órát és ezzel a használattal nagyon sokáig bírja az óra.
A gps jelelt pillanatok alatt megtalálja (nem úgy mint az M200-as).
Jó, hogy nem kell váltogatnom a nézetét, mert egy oldalon 4 információt is meg tud jeleníteni.

Én sem vagyok egy élsportoló, de minden igényemet kielégíti az óra.
A cardio load status is nagyon hasznos (érdemes rá figyelni)
Még mindig találok új funkciót rajta ami sportolás közben sokat segít. :D
Amióta meg van, még nem vettem le a karomról (csak a szíj feszességét állítom, ha megyek futni).

Ha kérdésed van, írj privátban nyugodtan.

"My finger is on the button" - Chemical bros.

(#103) Zozo0525


Zozo0525
őstag

nincs valakinek egy eladó garanciális vantage? :-)

(#104) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Sziasztok

Gondolkozok hogy veszek egy Vantage M, vagy V órát.
Amire szeretném használni:
Heti 2-3 edzés +1,max 2 foci meccs (Jv. asszisztensként)
És minden napi órának is használnám.
Fontos hogy tudjon ébreszteni figyelje az alvást minőségét, jöjjenek meg az értesítések a telefonról, tudjon vezeték mentesen szinkronizálni. Nyilván minél tovább bírja az aksija. (tényleg ilyen használat mellet melyik miz bír?)
Kb ennyi a fontos.
Mondjuk van még egy csomó gyors csatis 22 mm-es szíjam (bőr, szilikon)
Tanácsokat előre is köszönöm. :)

(#105) pelyib válasza INGJOKE (#104) üzenetére


pelyib
tag

tudjon ébreszteni
En sose hasznaltam, mindig telefon / gyerek / felesegem kelt. De tud ilyet csak en nem tudok rola nyilatkozni.

figyelje az alvást minőségét
Aktivalni kell, de figyeli.

jöjjenek meg az értesítések a telefonról
Mukodik. Mobilos appjaban tudod szabalyozni melyik applikacionak a notificationjeit akarod az oran is latni.

tudjon vezeték mentesen szinkronizálni
Tud, mukodik, nincs vele gond.

Nyilván minél tovább bírja az aksija.
Nem birja hetekig, de nem is egy nap. 3-4 naponta fel-1 orat toltore rakni nem veszelyes. Nekem ez a rutinom.

Hasonloan hasznalok egy M-t mint ahogy szeretned. A folyamatos aktivitas meres + pulzus is be van nalam kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#106) INGJOKE válasza pelyib (#105) üzenetére


INGJOKE
veterán

Köszönöm szépen a tapasztalatokat. Én rossz alvó vagyok így ha rezeg a kezemen simán felébredek rá. Amíg n haltak meg a Xiaomi óráim(pace;stratos 3) addig mindig így keltem. Én is az M-en gondolkozok hogy a szíjak jól legyenek hozzá. Amivel többet tud a V amire nincs is nagyon szükségem, meg a szíjak se jók. Mondjuk az árkülönbség se olyan vészes. 40-50e, de nekem is az M szimpibb. Ma írják majd meg a szövetségből melyiket mennyiért kapjuk meg és majd utána döntök. :)

(#107) Zsozsik


Zsozsik
friss újonc

Sziasztok. Van egy Vantage M órám. Nagyon meg vagyok elégedve vele, csak csináltam egy hülyeséget. Hátha valaki tud segíteni. Valamelyik este le akartam tölteni a számítógépre, valami történt, elment minden. Véletlenül megnyomtam a frissítést, aztán minden kitörlődött az óráról. Újra kellett mindent elölről kezdjek, az óra üres lett, edzések, minden elment. A számítógép úgy
veszi, mintha új óra lenne. Kérdésem, hogyan tudnám visszahozni, hogy legalább a régi regisztrációmhoz, adataimat folytassa, ne kelljen újra regisztráljak és újra kezdjek mindent elölről. Köszi

(#108) anrb válasza Zsozsik (#107) üzenetére


anrb
aktív tag

Szia! Ha valami bug folytán reset-elődik az óra (pl. egy elfuserált firmware frissítéssel), akkor a leírás szerinti setup alapján kell eljárni, mintha most állítanád be először. Annyi a különbség, hogy register helyett login-t kell választani és a meglévő Polar Flow account-oddal kell belépni. Ekkor a Flow-ban tárolt eszköz konfiguráció visszamászik az órára. A Flow-ban megtalálod az utolsó sikeres szinkronizáció előtti edzéseidet és egyéb adataidat. Egy új beüzemelésnél tehát max. az órán nem lesznak rajta az infók, de a webes Flow-ban meg tudod nézni.

(#109) Zolcsi007


Zolcsi007
friss újonc


Szia!
V800-at cserélném ha van mire? Vélemény?
Az a gondom vele, hogy ha nincs maxon az aksija akkor össze vissza ugrál a pulzus érték. Az elem is gyorsan merül a pántban, pedig mindig leveszem róla és nem egymás mellett tartom, hogy ne “kommunikáljanak” egymással. Az elem csere kábé havi egy ami nagyon sok szerintem.
üdv!

(#110) anrb válasza Zolcsi007 (#109) üzenetére


anrb
aktív tag

Szia! A V800 egy igazán jól sikerült darab és ez még szerelhető (javítható). Én nem cserélném le. Ugyan nem triviális az akkucsere, de lehet, hogy majd lassan ez is időszerű lesz.
Nem írtad, milyen pántod van (sima BT vagy GymLink-es, pl. H10). Flight Mode-ban nem szabad, hogy merítse az óra HR monitor elemét.
Amúgy hamarosan bemutatják a Vantage V2-őt. Érdemes lenne megvárnod, hátha megtetszik.

[ Szerkesztve ]

(#111) nababika


nababika
aktív tag

Sziasztok. Van egy H7 ovem es egy bluetooth stride szenzorom ami kompatibilis a Vantage M-el. Sikerult is parositani, de nem tudom hol kell beallitani, hogy ezeket hasznalja futas kozben. Persze csak a futopadon hasznalnam a stride szenzort de a sport profiloknal nem talalom a beallitasi lehetoseget. pedig ugy emlekszem ott kellene beallitani, mit hasznaljon a mereshez. Egy polar M400-al hasznaltam oket de az mar reg volt es nem emlekszem, hogy csinaltam.

(#112) pelyib válasza nababika (#111) üzenetére


pelyib
tag

https://support.polar.com/en/calibrating-a-polar-stride-sensor-with-vantage-m-vantage-v

H7-nek parositas utan mennie kene mindenfele varazslat nekul.

(#113) nababika


nababika
aktív tag

Igen megvan. megjelent vegre az oran a szenzor. Az ov meg valaoban megy magatol, regen kulon be kellett allitani, mit hasznaljon. Koszonom azert.

(#114) anrb válasza anrb (#110) üzenetére


anrb
aktív tag

Polar Vantage V2 [link] [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#115) kozmer.balin


kozmer.balin
csendes tag

Hello!
KB. 1 hónapja használok egy vantage m-et. A pulzusmérés elég gyakran rosszul működik. Néha jóval alacsonyabbat mér a valós értéknél. A képen egy nagyjából egyenletes tempójú futás van. Az m430-cal soha nem volt ilyen problémám. Ez mennyire normális? Szerintetek mit kéne csinálnom? Próbáljam meg reklamálni?

[ Szerkesztve ]

(#116) pelyib válasza kozmer.balin (#115) üzenetére


pelyib
tag

Csuklos merest hasznalsz vagy pulzusmero ovet? Ha csuklon mersz, akkor eleg szoros, jo helyen van? Rendesen felfekszik az ora?

Néha jóval alacsonyabbat mér a valós értéknél.
Mivel, hogyan hasonlitottad ossze?

Amugy a grafikon alapjan nem mondanam,hogy rossz. (bar teny, h neha nekem is meghulyul, de en inkabb az atlagot nezem)

(nem tudom mennyire vagy tapasztalt miota sportolsz, hasznalsz orat, szoval lehet ezeket mind tudtad mar)

(#117) kozmer.balin válasza pelyib (#116) üzenetére


kozmer.balin
csendes tag

Csuklós mérést. Tudom, hogy az nem teljesen pontos. Nekem ez főleg azért fura, mert az m430-cal soha nem volt ilyen problémám, ez meg elég gyakran csinálja. Szerintem az óra jól van a csuklómon. Nem tudom semmivel összehasonlítani, de tudom, hogy ha egyenletes tempót futok, akkor nem eshet le így a pulzusom. Vagy maradnia kéne kB. ugyanott, esetleg emelkednie, ahogy fáradok. Jó pár éve futok már, most kB. heti 70-80km-t. Az m430-at 3 évig használtam. Az volt az első pulzusmérős órám, és nem emlékszem, hogy lett volna ilyen gond vele. Így néz ki, amikor éppen jól mér. A végén az utolsó 4 km-en növeltem a tempót, azért magasabb a pulzus is.

[ Szerkesztve ]

(#118) kozmer.balin


kozmer.balin
csendes tag

(#119) anrb válasza kozmer.balin (#118) üzenetére


anrb
aktív tag

A "Precision Prime" csuklós mérés szerintem sem lett jobb a korábbi 6 zöld LED-es szenzornál. Párszor már viseltem egyszerre a Vantage M-et és az M430-at, bár főleg a track miatt.
Az 5.1.8-as firmware van az órán, illletve újraindítottad már tesztelés előtt? Izzadtság vagy a lazaság nem okozhatja az anomáliát?

[ Szerkesztve ]

(#120) kozmer.balin válasza anrb (#119) üzenetére


kozmer.balin
csendes tag

Firmware stimmel. Újraindítani még nem próbáltam, de majd megpróbálom, hátha segít. Lazaság biztos nem, mindig jól behúzom edzés előtt. Izzadtságra már én is gondoltam, de akkor az nem okozott volna problémát az m430-nál is? Lehetséges, hogy a vantage szenzora érzékenyebb rá?

(#121) anrb válasza kozmer.balin (#120) üzenetére


anrb
aktív tag

Kérdésedre nem tudom a választ. Mellkaspánt (karpánt) nem jöhet szóba?

(#122) kozmer.balin válasza anrb (#121) üzenetére


kozmer.balin
csendes tag

Eddig nem nagyon gondolkodtam rajta, mert úgy gondoltam, hogy kényelmesebb, ha az óra méri a pulzust, de ha nem lesz javulás, akkor talán váltok mellkaspántra.

(#123) AlphaZulu válasza kozmer.balin (#115) üzenetére


AlphaZulu
csendes tag

Szia! Nálam is egyre gyakrabban fordul elő ez az eset.
Én izzadásra gyanakszom, nálam akkor jelentkezik.
Kis isdő múlva visszatalál a helyes pulzusra.
Én a pánton gondolkodom, az a tuti.

"My finger is on the button" - Chemical bros.

(#124) Frenk


Frenk
aktív tag

Sziasztok!
A Polar RC3 "elhalálozott" - töltést már nem vesz fel és nem is lehet bekapcsolni. Tehát időszerű volt a leváltásán gondolkodnom. (addig is a 720i-t használom futáshoz)
A "BlackFriday" az Euronics-nál elhozta a megoldást - 76e. Ft-ért sikerült egy Vantage V-t vásárolnom. Eddig a Vantage M volt a kiszemelt de a 70e Ft-os ár visszatartott - kicsit túlárazottnak tartottam és vártam. Gondolom a Vantage V "ennyiért" nem volt egy rossz megoldás. Néztem más gyártók óráit is de úgy érzem ez az ár most "verhetetlen" volt.
Viszont az óra tudásához fel kel "nőnöm". Érdeklődöm, hogy hol lehet hasznos infókat begyűjteni az óra használatához, hogy kimaxoljam a teljesítményt?
(Idáig minden nap futottam - terepen - 10-15 km-es távot. Sajnos januárban elülső térdszalag pótló műtétem volt és most vagyok a rehab fázisban. Nyár közepétől kezdtem újra futni "tanulni". Tehát most indulok "újra".)
Segítségeteket előre is köszönöm.

(#125) bociusz válasza Frenk (#124) üzenetére


bociusz
aktív tag

Szia, én is Vantage V-t használok tavaly augusztus óta. DC Rainmaker review-ját érdemes elolvasni, nagyon alaposan kivesézi az óra funkcióit. Az alapvető edzéskövetésen felül nekem a Training Load Pro és Nightly Recharge funkciók bizonyultak a leghasznosabbnak, előbbi az edzés/regeneráció egyensúly beállításában segít, utóbbi a helyes alvási szokások kialakításában, ill. az edzések hozzáigazításában (elégtelen alvás után kevésbé terhelhető a szervezet). Mindkettőnek kell egy kis idő, hogy "rádtanuljon", de ha beállt, akkor onnantól kezdve nagyon hasznosak.
Használd egészséggel! :)

(#126) Brenka0202


Brenka0202
újonc

Sziasztok!
A vantage m nem méri az ANS-t, tud valaki infót miért? Ja, és a vo max-ot sem, akárhova teszem a karomon, -szorosabbra, lazabbra húzom a szíjat, akkor sem. Köszi

(#127) bociusz válasza Brenka0202 (#126) üzenetére


bociusz
aktív tag

Szia! A leírás alapján az ANS kalkulációhoz a folyamatos pulzusmérésnek bekapcsolva kell lennie és legalább 3 éjszakára szükség van, hogy az alapszintet be tudja lőni.

A VO2Max becsléshez egy Fitness Testet kell csinálni, úgy próbáltad?

(#128) Brenka0202 válasza bociusz (#127) üzenetére


Brenka0202
újonc

Szia!
Amióta megvan folyamatos pulzusmeresre van beállítva és csak tolteshez, illetve fürdéskor veszem le.
A tesztet nem csinálja meg, azt írja, hogy csukló csontom fölé helyezzem az órát. Ezért is próbálgattam több helyen a karomon.
:F

(#129) bociusz válasza Brenka0202 (#128) üzenetére


bociusz
aktív tag

Pántod nincs esetleg? A tesztet mindig azzal csinálom.
Sajnos az optikai pulzusmérés nem túl precíz, többnyire csak mozdulatlan helyzetben (alvás, asztalnál ülés) mér jól. Ha felszaladok a harmadikra, azt már nem szokta tudni lekövetni.
Viszont ha nyugalmi helyzetben se tud mérni sehol a karodon, akkor lehet, hogy valamilyen hardverhiba okozza.

(#130) Brenka0202


Brenka0202
újonc

KB 1 órán keresztül feküdtem :) 10x próbáltam kB, de nem akarja.
Ne már :W az előzőt is azért cseréltem le erre. Küldjem vissza, vagy mi a teendő?

(#131) bociusz válasza Brenka0202 (#130) üzenetére


bociusz
aktív tag

Passz, szerencsére nekem sosem volt ilyen problémám. Próbáld meg esetleg a Polar Support-ot.

(#132) Brenka0202


Brenka0202
újonc

Köszönöm, megpróbálom! :R

(#133) ronin6_73 válasza Frenk (#124) üzenetére


ronin6_73
csendes tag

Hello Frenk

Olvastam segítségre van szükséged, edzőként dolgozok ha tudok valamiben (teljesítményfokozásban vagy a szuper kompenzáció elérésében, sportforma kialakításában) akkor üzenj rám.

Nem feltétlen a futkorászás hozza meg a kardiovaszkuláris rendszer fejlődését..........
Szuper kompenzáció csak akkor érvényesül ha valaki ismeri, felismeri a számokban az egyensúly megtalálását. Milyen erősségű edzés után mekkora pihenő kell.
Minden edzés egy stressz a szervezetnek amit az idegrendszer dolgoz fel alvás során, izmok ekkor regenerálódnak és az idegrendszer adaptálódik............

Első és legfontosabb a kiinduló állapot felmérése : milyen a jelenlegi állóképességi szinted. Ezt sokféle tesztel lehet lemérni submaximális és maximális tesztel. Attól függ milyen jó
állapotban vagy azaz mit bírsz, milyen régóta futsz ? (Eurofit 2000 vagy Cooper, vagy esetleg RUffier)
Ezután érdemes belőni az edzési zónáidat, amit az óra a korod alapján állít be majd később az edzések során elért VO2 max -od alapján, amit a RUnning Indexből számol.
Majd a regeneráció ANS (autonomic nervous system) azaz a vegetatív idegrendszer állapota (patraszimpatikus és szimpatikus)

János
janosfut.wordpress.com

(#134) Brenka0202 válasza Brenka0202 (#132) üzenetére


Brenka0202
újonc

Felkerestem őket, nagyon segítőkészek voltak. Csinálnom kellett egy factory reset-et, de semmi sem változott. Átirányítottak oda, ahol vettem. Épp most vettem fel velük a kapcsolatot. :((

(#135) AlphaZulu


AlphaZulu
csendes tag

Sziasztok!

Valaki használja Polar H10-es övvel?
Szeretném kiküszöbölni a csuklómérés problémáit és lenne 1-2 kérdésem.

"My finger is on the button" - Chemical bros.

(#136) bociusz válasza AlphaZulu (#135) üzenetére


bociusz
aktív tag

Szia, én azzal használom.

(#137) pelyib válasza AlphaZulu (#135) üzenetére


pelyib
tag

Én is szoktam használni. Bár az utóbbi pár hónapban hanyagolom, kidörzsölte a bőrömet az öv.

(#138) Frenk válasza pelyib (#137) üzenetére


Frenk
aktív tag

Szia,
ahol kidörzsölte, ott próbáltad vazelinnel bekenni?
Én most tervezem a H9-es öv beszerzését (a +10e Ft-ot nekem nem éri meg a memória funkció és a több BT eszközzel való kommunikáció).

(#139) bociusz válasza pelyib (#137) üzenetére


bociusz
aktív tag

Fura, nekem sosem volt ilyen problémám. Nem túl szoros vagy túl laza?

(#140) pelyib válasza Frenk (#138) üzenetére


pelyib
tag

Nagyon nem foglalkoztam vele, jott a tel, leraktam, egyelore eleg a csuklos meres.

@bociusz
Az lehet, amikor ujra eloveszem majd jatszok a feszesseggel.

[ Szerkesztve ]

(#141) furaksz


furaksz
újonc

Üdv mindenkinek.
Segítséget szeretnék kérni.Vettem egy Vantage M-et használtan.Nem tudom szinkronizálni.Polar Flow ban számítogéppel próbáltam szinkronizált is Polar Flow Syc el.Látom is az edzéseket az órán de a fiókba nem kerülnek be az adatok.Továbbá mobillal sem megy a szinkronizálás.Bluetooth keresés megtalája ugyan az órát,de azt írja ,hogy applikáció szükséges.A Polar Flow 5 x letöröltem újra letöltöttem,minden engedélyt megadtam.Telefont is újra indítottam.Alkalmazásból sem találja meg az óra a telefont.Mindjárt feladom.2 napja szórakozok vele. :W :W :W :W :W :W :W

(#142) furaksz


furaksz
újonc

Ja igen a telefon Samsung Note 10+ android 11

(#143) bociusz válasza furaksz (#141) üzenetére


bociusz
aktív tag

Az órát próbáltad újraindítani? (leírás)
Ha ez nem segít, akkor lehet, hogy az előző tulajdonosa nem jelentkezett ki megfelelően?

(#144) ati240 válasza furaksz (#142) üzenetére


ati240
csendes tag

szia, úgy próbáltad, hogy böngészőből fiókba belép és új eszközként felvenni az órát? ott szerepelnie kell

(#145) furaksz


furaksz
újonc

Köszönöm a megoldásokat.MEGOLDÓDOTT.Az előző tulaj nem lépett ki megfelelően. :C

(#146) matkov válasza pelyib (#105) üzenetére


matkov
friss újonc

Szia!

Mukodik. Mobilos appjaban tudod szabalyozni melyik applikacionak a notificationjeit akarod az oran is latni

Ezzel kapcsolatban szeretnék érdeklődni. Sajnos nekem semmi értesítés nem jön át a Vantage M-re. Már mindenhol beállítottam ON-ra, de továbbra is semmi. A Flow már frissítette az órát a legfrissebbre. Mit próbálhatnék még, mit tanácsoltok?

Köszi!

(#147) bonyboy


bonyboy
csendes tag

Sziasztok!
Kaptam egy Polar m430-as órát.Olyan problémába ütköztem, hogy a telefonommal ( Huaweai p30pro) párositva van-meg is jelenik az órán a telefon neve-viszont ha a programjához akarok kapcsolodni vagy szinkronizálni azt írja hogy nincs párositott eszköz.Ezt hogyan lehetne orvosolni?
Köszönöm elöre is a segitséget!

Bony-Mery

(#148) pelyib válasza bonyboy (#147) üzenetére


pelyib
tag

Torold a parositast a telefonrol, majd az appbol (Polar Flow) inditsd a parositast.

Hasznald egeszseggel, jo kis ora, csak kicsit kocka :)

[ Szerkesztve ]

(#149) zoknee


zoknee
csendes tag

Sziasztok! Vettem mai nap egy használt Vantage M-et. A volt tulaj sajnos nem resetelte előtte az órát. Azóta a webes felületen kitörölte a profilja alól, de nyilván az óra még ezt nem tudja. Viszont az USB kábel valószínűleg rossz, nem látja a számítógép, így nem lehet Factory resetet csinálni rajta. Nem akarok rögtön egy kábelt venni, van valaki esetleg Óbudán, aki 15 perc erejéig tudna egy kábellel segíteni? Hogy kiderüljön hogy az óra vagy a kábel a rossz.

(#150) pelyib válasza zoknee (#149) üzenetére


pelyib
tag

Esetleg telefonnal parositani?
Amugy tolti a kabellel ha csak siman egy konnektoros adapterbe kotod?

(#151) zoknee válasza pelyib (#150) üzenetére


zoknee
csendes tag

Szia! A kábel tölti, de Flow sync nem.látja, és az eszközkezelőben sem lászik. Másik polar órával gond nélkül megy.
Telefonon ha Bluetooth menüben keresem, ott látszik, de a Flowból nem. Az órát ha nézem, még írja, hogy a korábbi tulaj beállításai vannak benne. Így elvileg az óra csak az ő Flow profiljához csatlakozik.
Resetelni meg csak kábellel lehet, ami nem működik.

(#152) pelyib válasza zoknee (#151) üzenetére


pelyib
tag

Sajnos a megoldast nem tudom, de en ezeket probalnam vegig hibakereses / kizaras vegett:
- ugyan az a sz.gep de masik USB port (esetleg egy uj, ideiglenes felhasznalo a sz.gepen es ott telepiteni / loginolni a Flow-ba)
- masik sz.gep
- esetleg hozzajuk besetalni: https://www.mypolar.hu/elerhetoseg

Azt probaltad mar h az oran inditasz egy "Pair and sync"-t es ugy parositani a telefonnal?

Szivesen kolcsonadnam az enyem, de mar egy ideje nem Budapesten elek :(

(#153) Zozo0525


Zozo0525
őstag

Sziasztok.
Ma szereztem egy új vantage M2-t az is itt van a topicba vagy van neki más fóruma? :)

(#154) bociusz válasza Zozo0525 (#153) üzenetére


bociusz
aktív tag

Igen, az M2 és V2 diskurzus is itt van. Érdemes lenne átnevezni simán "Polar Vantage"-re a topikot (és talán még a Grit X + Grit X Pro is ideférnek).

[ Szerkesztve ]

(#155) Zozo0525


Zozo0525
őstag

Köszönöm akkor
Igy van jó ötlet. Kérdés a topicgazda mit szól hozzá

(#156) Zozo0525


Zozo0525
őstag

Szép reggelt.
A polar vantage M2 GPS problémám van egy pályán szoktam futni. előtte suunto meg garmin órákkal. a távolság azokkal. 1020 körül van ennél 960 körül. ez belefér a hibahatárba vagy mit lehet tennem? (felfestés alapján is 1020 körül van a pálya) állítgattam a galileo majd vissza a glonas de nem igazán változott.
Van valami ötletetek? (POD...? ha igen mit Stryd kicsit drága :D )
köszi előre is

(#157) bociusz válasza Zozo0525 (#156) üzenetére


bociusz
aktív tag

Mennyire új az óra? A hivatalos leírás szerint a legutóbbi 20 olyan futás alatt kalibrálódik be a GPS, ahol legalább 15 percig legalább 7 km/h sebességgel futsz viszonylag sík terepen. Azt mondjuk el tudom képzeln, hogy a körpályán nem működik jól a kalibráció, lehet hogy pár "egyenesebb" futást is be kell tervezni és akkor megjavul majd.

(#158) Zozo0525


Zozo0525
őstag

Azta! ezt nem is tudtam. 2 hetes kb 10 futás van benne 1akkor futok párat a városban akkor talán jó lehet.
Nagyon köszi.
Ti sima glonas vagy galileo műholdon használjátok?

(#159) Zozo0525 válasza bociusz (#157) üzenetére


Zozo0525
őstag

Megnéztem, 7 futás van benne akkor még várok.

(#160) bociusz válasza Zozo0525 (#158) üzenetére


bociusz
aktív tag

Nálam a GPS+Glonass vált be.

(#161) pelyib válasza bociusz (#160) üzenetére


pelyib
tag

Szinten, de meg nem mondom, h miert valtottam erre.
De mintha a csak GPS az jobban meritette volna.

(#162) Zozo0525


Zozo0525
őstag

Köszi akkor maradok én is a Glonass-l. párszor akkor futkározok a városban és meglátjuk javul-e a pontosság?

(#163) FnéKrisztina


FnéKrisztina
friss újonc

Sziasztok, vantage m órám van, a m400-nál megszoktam, hogy az intervallos edzéseknél rögtön mutatja, hogy mennyi alatt tettem meg pl 100 m - 28 mp, de az vantagenál rögtön a következő részt (pihit) mutatja, az időt nem. Be lehet ezt állítani valahol. Az egész km-nél mutatja, hogy mennyi alatt futottam, ami jó, de az intervalloknál is szeretném látni. Remélem valaki tud segíteni.

(#164) csurenzoo


csurenzoo
aktív tag

Sziasztok !
Az lenne a kérdésem, hogyha manuálisan nyomok egy új lapot, akkor az előző lapnak kis ideig kiírja az összesített adatait: ezen lehet változtatni, hogy milyen adatot mutasson ?

(#165) pelyib válasza csurenzoo (#164) üzenetére


pelyib
tag

Nem tudok rola, h lenne ilyenre lehetoseg.

(#166) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Polar Pacer és Pacer Pro futóórák
200 és 300 EUR ár
DC Rainmaker review

Elfogadom a sütiket.

(#167) Dr.NX válasza Dr.NX (#166) üzenetére


Dr.NX
addikt

A hazai 75 ezres ár eléggé jó vétellé teszi, nem lesz sok értelme Vantage M2-t vagy Ignite 2-t venni.
https://www.polar.com/en/products/compare?product1=100319&product2=100316&product3=102063

Elfogadom a sütiket.

(#168) pelyib válasza Dr.NX (#167) üzenetére


pelyib
tag

Alig látok különbséget Vantage és e között.
Kicsit olyan házon belüli konkurencia, hacsak nem ki akarják vezetni az előbbit.

(#169) csurenzoo válasza pelyib (#168) üzenetére


csurenzoo
aktív tag

Még nincs 1 éve, hogy megvan a Vantage-m. Az elmúlt 3-4 hétben vettem észre, hogy nagyon merül az akksim.
Feltöltöttem vasárnap, 1 hétig nem használtam, mert kimaradt egy hét betegség miatt, és 10%-ra merült a semmitől az óra.

Ezt még garanciában cserélhetik ?

Még factory reseten gondolkodom, hátha segít.... :(((

(#170) pelyib válasza csurenzoo (#169) üzenetére


pelyib
tag

A szervizt kell errol kerdezni, a biztosat ok fogjak megmondani.

Nekem amugy ez kb normalisnak tunik. Ha be van kapcsolva a folyamatos pulzus meres es az ertesitesek akkor kb ennyit birt nekem az elejen (elso generacios, nem az M2).

Attol, hogy nem hordod ezek meg futnak es probalgatja folyamatosan ami meriti.

(#171) csurenzoo válasza pelyib (#170) üzenetére


csurenzoo
aktív tag

Na úgy néz ki, hogy a factory reset megoldotta a problémát.
Este feltöltöttem 100%-ra, és délutánig is 100%-on maradt. 1 óra futás után 4%-ot merült. Megint minden normálisan működik. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.