Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7) MasterMark válasza woodbear (#5) üzenetére


MasterMark
titán

Azt hittem a Witcher marad xbox-on.

Switch Tax

(#64) Ghard válasza DM-Fan (#57) üzenetére


Ghard
őstag

Nem lesz ez olyan rossz,szerintem a ps3nál jobban fog nyitni játékfelhozatal szempontjából is :)
A konzolokat nem azért találták ki hogy a felhasználóknak legyen jó.

De van másik oldal, lehetsz xbox fanboy is,ahogy ez acikkíró.
Már egy ideje nem írt gkra,azt hittem megjött az oldal vezetőjének az esze(már ha van ilyen) és kitette,de úgy látszik kellenek az ilyen szerencsétlenek :D

(#69) trufa12 válasza DM-Fan (#62) üzenetére


trufa12
addikt

Fan bácsi hát nem vagy 1 ps4 fan.
Egyébként ugyan mind1. Én is ezer éve benne vagyok , számtalan pc, xbox , ps
psp.
mindig ez volt. minden hamar elavul.

1 dologgal értettem 1 et, külföldiekhez mérik ezeket a dolgokat nem hozzánk :)
EZ iTT AZ IGAZSÁG a többi csak bla bla.
1 pc is amit össze rakunk max 2 évig de már ha megnézzük addig sem időt álló .
Szinte már 2 havonta jönnek az újdonságok...

szóval ez magyarország. Itt nem kell ezzel foglalkozni itt igazán 2 év múlva fog beindulni a ps4 :D
venni kell ps4 et , 1 jó pc t ennyi
és akkor mikor mire lesz valami.a ps4 marad, a pc-t csak ránc felvarrni kell ha már meg van 1 jó alap.

egyébként játékok terén , olyan játékot készítenek rá amilyet akarnak , a hardver elég és modern ezen már bármit el lehet készíteni csak úgy kell optimalizálni , pont itt a lényeg hogy 1 pc .
és simán úgy fognak rá programozni hogy mikor pc ben már ezek a hardverek filléresek lesznek
ugyan azt a színvonalat fogják hozni ps 4 ben mint a 3 év múlva majdnem csúcs pc k
el tudom ezt képzelni.
És ha még a közép szerű címek nem is lesznek olyan szépek, de majd az excluzivok azok mint most is akkor is ütni fognak.
a konzolt egyébként is azok viszik előre.

Már most szép előre lépés ez amit kiadnak rá, de ahogy halad szebb lesz a ps4 játékok java is.
meg lehet nézni azért 2006 os ps3 játékot meg 1 mostanit , azért szebb lett és a hardver mit sem változott. és ha távolról nézzük akkor mai szemmel sem csúnya a grafika. legalábbis az összkép viselhető

meg lehet nézni 1 ps2 őt :) mekkora a különbség és máris szebbnek tűnik a ps 3 :)

én nem aggódom a ps4 felől. szerintem simán 5 évig húzza majd , de lehet ezt is kitolják 7 re .) bár kétlem mert a ps3 at is 10 re tervezték és 7 lett belőle,szerintem a ps4 5 éves ciklust fog megérni.
az is lehet a sony kihal és az xbox vinni fogja az egészet :)

ezt is eltudom képzelni mert most is ps 3 vs xbos 360 , a box szerintem nyerőbb :) jobban jött ki a végére.
lassú de biztos a microsoft .D

Egyébként a super slimem teszi a dolgát halkan gyorsan és csendesen, nem értem miért gagyibb mint a slim..
Meg a másik később a ps 3 om olyan olcsó lesz boltból 25 ért lehet majd venni , így miért kellene vissza felé kompatibilisnek lennie a ps4-nek. amíg ez az idő eljő azért 1 karbantartott ps 3 ki bírja. utána meg fillérekért kapni már , mondjuk nem mintha már a mostani 3-50 ezres ára nem fillérnek számítana.

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#113) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Azt jól értelmezem, hogy a Jaguar a Brazos 2 utódja, ami a PS4-ben van? Ha így van akkor brutális átalakulás lesz itt PC fronton is rövid időn belül. Én annyit el tudtam volna még képzelni, hogy magasabb órajelen járnak a Jaguar magok a konzolban. 28 nm csíkszélesség mellett a 2-3 Ghz-ces tartomány kifejezetten kellemesnek tűnik.

Megnéztem az egész prezentációt, ahogy időm engedte részletekben. Sokan kritizálják, hogy nem szólt akkorát a a bemutató. Szerintem meg pont jól csinálta a Sony, hogy egy földön járó, elvárható bemutatót tartott. Nem ígértek mindent össze-vissza mint a PS3 idején, nagyon jól választották meg az arhitektúrát. A Gaikai innentől kezdve megoldja a visszafelé kompatibilitás kérdését is. Két dolog miatt is jó lehet ez az irány. Egyfelől rövidebb életciklusra lehet tervezni olcsóbb kezdőárral. Jobban lépést tud tartani a konzol a technika fejlődésével. Másrészt nem kell az előző generáció emulálásával bajlódni, ami nem is lehetséges amíg nagyságrendekkel nem gyorsabb a következő generáció, tehát ebből a szempontból sem releváns már a generáció kitolása. A nagyon komoly gyűjtőknek persze mindig az lenne jó ha minden kompatibilis lenne, de az informatikában elég gyakran a fejlődés gátja a visszafelé kompatibilitás. Másrészt azért nem festményekről és porcelánokról van szó egy játékgyűjtemény esetén. Akinek ennyire fontos az megoldja valahogy. Megmondom őszintén én már a multiplatform fejlesztéseknek sem örültem a PS3, Xbox 360 indulásakor.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#187) ldave válasza Ghard (#185) üzenetére


ldave
félisten

Én meg pont a minimalista felületeket kedvelem, szóval számomra ez eddig kedves. Az online/social dolog pedig egyre inkább előtérbe kerül, gondolom a következő Xbox is hasonló lesz, Steam-en is egyre erőteljesebb a community rész, ez van, mindenhol ez az irány. Nekem se tetszik túlzottan, de inkább elfogadom, mint hogy hergeljem magam miatta.

A Slime draws near! Command?

(#239) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Ubisoft: a PS4 szintjén az új Xbox

Még egy PS4 rendezvény az E3 előtt?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#262) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Xbox Event megvolt. A Sony az E3-ig helyzeti előnyt élvez, továbbá a PS4 inkább játékkonzol, az ONE egyelőre amerikaiak által készített, játékra is alkalmas médiacenter amerikaiaknak.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#263) krx21 válasza Mister_X (#262) üzenetére


krx21
nagyúr

Hát nem estem hasra a xbox-tól...

(#264) james001 válasza Mister_X (#262) üzenetére


james001
veterán

Remélem a PS4 szebb lesz külsőleg mint az Xbox One :D
Meg szerintem egyedül a Forza 5 néz ki jónak egyenlőre az én szememben. Persze ez a Quantum izé is szép de sok mindent még nem mutattak belőle.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#271) Mister_X válasza Blaise (#267) üzenetére


Mister_X
nagyúr

1) még hátra van maga a konzol
2) az exkluzívaik egy részét fedték fel, azokból is csak egy rövidke nyálcsorgatós jelenetet. Lesz ott nemulass.
3) a szolgáltatásokat is lehet majd promózni. Az Xbox Eventen most kb. mindent lelőttek. A Microsoftnak már "csak" a játékaik maradtak.
4) Így, hogy már tudjuk, hogy milyen lesz a következő Xbox, még jobban figyelni fogják a Sony E3-as prezentációját, mert így utólag nem sok mindent mutattak be. Mondjuk nekem már a Killzone: Shadow Fall is elég nagy név.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#277) rocket válasza Mister_X (#275) üzenetére


rocket
nagyúr

En nem latok semmi elonyt ebbol, Sony ellotte a Killzonet, Driver Clubot, (hirtelen tobbre nem emlekszem) M$ meg a Forzat, es a Quantum Breaket, tobbi jatek multiplatform, max. egy ideig exkluziv DLC tartalmakkal.

PS4 kapcsan a fekete leves meg hatra van amire sokan elonykent tekintenek a jelenlegi generacio miatt, biztosra veszem, hogy fizetos lesz a multiplayer.
Az meg, hogy a hasznalt jatekokkal milesz a PS4-en majd kiderul, egy dolgot nem szabad figyelmen kivul hagyni, a kiadok akik a jatekokat keszitik/keszitettik erdekeit vedi az amit a M$ alkalmazni fog az Xbox One-nal, igy a Sony-tol is logikus lepes lenne amit a M$ megcsinalt.

Sajnos a kiadok a jatekosok elott helyezkednek el, mert ugye hiaba akarnanak kedvezni a konzol gyartok jatekosoknak, ha a kiadok ugy gondoljak majd nem jelentetik meg a jatekokat az adott konzolra, mert nem az o erdekeiket helyeztek eloterbe.
Esetleg magasabb arazassal kompenzaljak a hasznalt jatekok eladasa/cserelese miatt kieso beveteleket.

Biztos meglehet talalni az arany kozeputat, dehat nem lesz konnyu.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#283) Xmodule


Xmodule
őstag

Szerintem nem lenne túl jó ha a plusz-bol kivennek az ingyenes játékokat. Ez nagy előnye most a ps3-nak xbox360-al szemben.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#303) Ghard


Ghard
őstag

Átnéztem az one forumba is, hát nem semmi egy két ember van, akár gofrisütőt is mutathattak volna, akkor is a box a jobb. :)
Eddig elég egyértelműen a ps nyert, ezen nincs is mit kibeszélni.
E3 remélem érdekesebb lesz, egy xbox one HL3 exkluzív engem meggyőzne, de az eddigiek nagyon nem.

(#324) james001


james001
veterán

"A Microsoft a Sony malmára hajtotta a vizet! A nagy Xbox buli – mint azt tudjuk – nem úgy sült el, mint ahogyan azt a redmondi cég fejesei elvárták. Ennek a legnagyobb győztese a japán cég, hiszen minden tekintetben profitált a leleplezésből, a Sony részvényei 9%-ot emelkedtek. Továbbá a Sony figyeli az interneten kialakult felháborodást, ami több szempontból is jó dolog – a számunkra –, ugyanis a Sony is fontolgatott valamiféle szankcionálást a használt játékokat illetően, de a legfrissebb infók alapján meggondolták magukat, s megkötés nélkül lehet majd cserélgetni a játékokat (vélhetően hasonlóan, mint a mostani generációban). A meggondolás talán a Microsoftot is eléri, ahogyan más erőltetett dolgokat is ki kellene herélni az XO-ból."

Facebook-on volt kinn. Hát remélem tényleg nem csinálja azt a Sony a használt játékokkal amit a Microsoft.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#326) rocket válasza james001 (#324) üzenetére


rocket
nagyúr

A kiadok meg majd gyartjak Xbone One-ra az exkluziv jatekokat, mert ott nagyobb profitot tudnak elerni ;)

Nem ilyen egyszeru a helyzet azert, mint ahogy tunik.
Elsosorban a kiadok erdeke, hogy a hasznalt jatekok utan is legyen beveteluk, szoval a Sony-nak is figyelnie kell az erdekeikre, foleg ugy hogy meg 1 darab konzol se kelt el, tehat nem tudjak a maguk malmara hajtani a vizet azzal, hogy mar nagy felhasznaloi bazisuk van, ahol a kiadok mar nem mondhatnak nemet a PS4 verziora.
Ha a Sony nem lep es ugy allitja be magat mint akiknek a jatekosok az elsok, akkor jon a kiadok altal az online pass es kesz, ugyanaz a lenyege, plusz penzt fizetetnek a hasznalt jatekok utan.

A Sony reszveny arfolyama folyamatosan valtozik, majus 21-en ment fel 23$ kozelebe, most ujra 21$ kornyeken van, mint az Xbox One bemutato elott.
Raadasul tavaly 35 eves melypontra csokkent az arfolyam, tehat van hova fejlodni.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#342) leviske válasza ldave (#338) üzenetére


leviske
veterán

Konkrét játék nekem nem volna az. Viszont az E3-on fontos lenne, hogy a stúdiók zöme érzékeltesse, hogy nem lesz olyan hátrányos helyzetben a PS4 a Xbox1-al szemben, mint amilyenben a PS3 volt a X360-al szemben (ugye korábbi megjelenések, etc).

(#348) FAR válasza Goldwin (#49) üzenetére


FAR
tag

sajnos nem is kell akkora felhajtás a PS4-nek. nézd meg a Wii U-t és a Xbox One-t. mindkét cég olyan szinten vágja maga alatt a fát h a PS4 tuti befutó, már ha lehet idén konzolháborúról beszélni. én anno nagy PS anti-fan voltam, de most választásom sincs, PS4-re ruházok be.

NagyDOBOZOS PC játékokat keresek - "Say no to online codes!"

(#356) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Szevasztok. Csak benéztem.
Egyfolytában azon agyalok melyiket miért és melyiket miért ne. Az ára is eléggé kecsegtető eddig ( 400 Font )ha az előrendelést nézem. Xbox One , pl a németeknél.
Nálam is már csak a címek fognak dönteni , de eddig , a jelenlegi állásom a PS4 mellett foglalom el.
Killzone, Infamous és Uncharted kkövetkező részei miatt főleg.

[ Szerkesztve ]

(#365) leviske válasza Def26 (#364) üzenetére


leviske
veterán

Az egészből egyedül ez az, ami a lényeg: "any requirement for users to register a game online in order to play it would be left to game publishers. Sony won't require that." Szóval a Sony nem játszik ilyesmit, az EA sem játszik már ilyesmit, kíváncsi vagyok, hogy miképp fog ez "akcióban" kinézni. Vagy vonja-e ez maga után azt, hogy az EA méginkább előnyben fogja részesíteni a Microsoft-ot (ha ők viszont bevezetik). Jobban belegondolva az EA volt, aki a Mass Effect-et is átnyomatta PS3-ra, szóval Xbox felé húzás talán mégse volt jelen a cég életében egyelőre. :DDD

(#363) ldave: Tudomásom szerint az 1milliárd CSAK az exkluzív címekre megy el. Csak már azt nem tudom, hogy szimplán az első 15-re (valamiért eleinte így értelmeztem), vagy az összesre, 1(?) éven belül. Bár mondjuk lehet, hogy az XO topikban néztem el valamit.

[ Szerkesztve ]

(#367) leviske válasza Mister_X (#366) üzenetére


leviske
veterán

Én viszont már futottam bele játékba, ami gyakorlatilag sztori szinten minden követelménynek megfelelt, vagy felül is múlt, de (PC-n) az irányításba beletört a bicskám. Ilyen pl a Witcher 2 és az Assassins Creed 2, amiket legszívesebben eladtam volna emiatt, csak ugye acchoz vannak kötve, azt meg nem lehet... És ez egy $50-os játéknál már azért jobban szúrná a szemem.

u.i.: Két kis kérdést engedjetek meg, bár asszem már feltettem egyszer:
1. Akkor a játékok multijával PS-en lehet ingyen játszani, azaz nincs XLive Gold szerű megszorítás és ez a PS4-ben sem változik. Ugye?
2. Lehet kapni a PS-hez olyan alakú (minőségi!) gamepad-et, mint amilyen az Xbox-hoz jár? Arra az esetre, ha nem jönne be a PS4 kezelője.

[ Szerkesztve ]

(#370) Def26 válasza leviske (#367) üzenetére


Def26
félisten

"Lehet kapni a PS-hez olyan alakú (minőségi!) gamepad-et, mint amilyen az Xbox-hoz jár? Arra az esetre, ha
nem jönne be a PS4 kezelője."

Én azt olvastam, hogy elég komoly titkosítás lesz beépítve. Nem engedélyezik a külsős cégek semmilyen termék gyártását a géphez. Ugyan ez lesz xbox -nál is. MS dönti el, hogy mit engedélyez.
Ha lesz is, és megállapodnak akkor gondolom pl. razer biztos gyárt majd.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#399) Mister_X válasza oriic (#398) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én meg Office365-ön. De még a Google Dokumentumok sincs telefonra. Meg PS-re. Meg Xboxra.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#423) Helmoras válasza scorpy02 (#420) üzenetére


Helmoras
őstag

Ja értem, szerintem nem lesz majd ilyen, speciel az én esetemben semmi hasznát nem látom az xbox eme előnyének, ha lenne 3 testvérem és felváltva nyuznánk a gameket lehetne valami értelme, de igy hogy az emberek többnyire egyedül gamelnek otthon vagy ha többen akkor ilyen offline coopokat, nem érzem ezt a nagy előnyt.

Mastermark: Tetszenek a válaszaid :D

[ Szerkesztve ]

(#478) Def26


Def26
félisten

Túlszárnyalta a Playstation 4 az Xbox One előrendeléseket

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#492) rocket válasza Dr.F.E.R.I. (#489) üzenetére


rocket
nagyúr

Azt mar most boritekolom, hogy sok elorerendelo Magyarorszagon pofara fog esni, a boltok tobbsege majd szurkeimporttal akarja potolni a hivatalos mennyiseget amit a Sony leszallit es az elorendelesek kozti kulonbseget, de mivel globalisan egyik konzol nyitokeszlete se fogja tudni kielegiteni az igenyeket (raadasul karacsony elott jelennek meg), igy jopar embernek boritekolhato a megjelenes napjan az uzenet, hogy "bocsi, sajnos nem kaptuk meg a megrendelt mennyiseget, igy nem tudjuk az elorendelesed teljesiteni"
(megkockaztatom, hogy par szaz PS4-nel tobbet nem szan a Sony Magyarorszagra, amikor tucatnyi fontosabb piac van, a M$ meg szinten az Xbox One-bol)
Plusz meg ott van annak a lehetosege is, hogy inkabb eladjak majd a megjelenes elotti napon beeso "csokosoknak" felarral, es jon a sablon annak aki elorendelte, hogy sajnos nem kaptak eleget. (ugyenez igaz az Xbox One-ra is, raadasul ott a megjelenes is valami felhivatalos lesz Magyarorszagon, es legalabb 1ev lesz mire "magyarositjak" az Xbox One-t.)

Persze minnel korabban rendeli meg az ember annal nagyobb az esely, hogy jut neki meg iden :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#495) rocket válasza Xaels (#493) üzenetére


rocket
nagyúr

Gaikai-rol legkorabban jovore lesz konkretabb info.

#494:Nem fontos piac a M$-nak a Magyarorszag, vagyis inkabb ugy fogalmazok a prioritasi listan nem elol vagyunk, de persze elorebb mint Uganda :)
Honositjak a "voice controlt", ugyhogy azt se mondhatjuk, hogy a lista legalljan vagyunk, de ez idobe fog telni, legjobb esetben is 2014 tel.
Ami mukodott az Xbox360-nal az itt is fog mukodni, a listaban szereplo orszagok egyikebe kell regisztralni a Live Accountot, akinek meg Magyar a profilja az meg idoben tudja migralni.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#529) Ateszzero válasza Def26 (#519) üzenetére


Ateszzero
őstag

Előrendelve. ;)
Nesze neked MS. Nagy volt a pofád, de nem úgy táncolunk ahogy fütyülsz.
(Egy Ps-ről Xbox-ra váltott user )

(#540) Xirtam válasza gyuromoj (#539) üzenetére


Xirtam
veterán

Járok igen, pontos infóm még nincs. Először arról volt szó, hogy 17-22 ezer ft körül fognak mozogni a játékok. De amint lesz infóm szólok, Xbox topicban már megszokták a többiek.

(#542) Ateszzero válasza Neoteric (#535) üzenetére


Ateszzero
őstag

Nem. Ps-en kezdtem , majd xbox-ra váltottam. Mostmár mondjuk fordítva, így is lehet érteni.

(#551) Neoteric válasza Xirtam (#550) üzenetére


Neoteric
addikt

Azért egy pár napja még te is Xbox mellett kardoskodtál és dicsérted a használt játék kereskedelmet gátoló fícsöröket. :U :))

PSN: ne0teric_sAN

(#559) Xirtam


Xirtam
veterán

Picit off, de ugye mától előrendelhető. :D Már most megelőzte az Xbox One-t. Annyian rendelték elő 2 óra alatt! :Y nem gondoltam volna, jézus isten!

# Neoteric azzal nem tudsz.

[ Szerkesztve ]

(#568) Xirtam


Xirtam
veterán

Kíváncsi vagyok az Eye Camera mire is lesz jó. Move jelenleg nem érdekel engem. Plusz ezt picit kevésnek találom 2014-ben.

Video Frame Rate
1280x800 pixel @ 60fps
640x400 pixel @ 120fps
320x192 pixel @ 240fps

Amúgy picit PlayStation 2 vs. Xbox harc kezd kiéleződni szerintem. 150 millió vs 23 millió :U

[ Szerkesztve ]

(#608) Eagle16 válasza Mister_X (#607) üzenetére


Eagle16
addikt

Így megfelelő az XBOX topik mintájára?

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#646) Ateszzero válasza Xirtam (#643) üzenetére


Ateszzero
őstag

Igen , de az februárban volt és megvolt rá a hihető magyarázat, de ez az E3-an volt és ráadásul kiállított "xbox One " gépekről , amivel mindenki játszhatott.

(#647) Xirtam válasza Ateszzero (#646) üzenetére


Xirtam
veterán

Ezt mindig így csinálják. Xbox 360-nál meg PowerMAC gépek voltak anno!

(#648) akela91 válasza Xirtam (#645) üzenetére


akela91
addikt

Engem sem érdekel az xbox különösebben, mert nem lesz, viszont ha ~80+% PS-t fog venni, akkor az az árakon is meg fog majd látszódni, kb. monopol helyzetbe kerül a nextgen konzol terén. Főleg itt EU-ban.

(#650) Xirtam válasza oriic (#649) üzenetére


Xirtam
veterán

Mint minden más. 2 év múlva Xbox One fogja vezetni a harcot.

(#654) Xirtam válasza leviske (#651) üzenetére


Xirtam
veterán

Dice, vicces, főleg, hogy az EA meg a Microsoft egymás fenekét nyalják jelenleg.

A Microsoft által megálmodott és bevezetni kívánt rendszer hosszútávon sokkal kifizetődőbb, és előremutatóbb mint a SONY-é.

EDDIG

De mint tudjuk minden konzol a megjelenés után folyamatos változáson megy keresztül.

Az viszont látszik, hogy a GAMER-eket ez pont nem érdeklik. Csak fröcsögnek és jelenleg mindenki a PS4-et tartja konzolnak. Ezzel nincs is baj, Microsoft is megmondta, aki csak játszani akar PS4, aki többet akar az Xbox One.

De talán a PC fog ebből a legtöbbet nyerni. :U

# akela91

Anno PS3-at is azért lehetett törni mert a SONY engedte. Ez így működik. Xbox-ot is azért lehet törni. Nem ül otthon a srác, és megálmodja a lehetőséget. :U

[ Szerkesztve ]

(#662) Jakesz


Jakesz
őstag

Nem lesznek drágábbak az Xbox One játékok. Ennek tudatában remélhetőleg a Sony is tarja magát ehhez.

(#687) M@trixfan válasza Xirtam (#654) üzenetére


M@trixfan
addikt

A PS3 esetében nem egyidejűleg törték fel a rendszert, ez nem ilyen egyszerű. Rétegenként lettek visszafejtve a kulcsok, majd legvégül a a legfőbb hitelesítő aláírás is meglett. Gyakorlatilag innentől kezdve csak akkor tudna ennek véglegesen és visszamenőleg is véget vetni a Sony ha onnantól kezdve az összes addigi eredeti játékot is letiltanák az aláírás miatt. Ezt marhára nem akarták és az egyik eddigi legnagyobb kihívás volt feltörni a PS3-at. Pont az Xbox 360 nézett úgy ki mintha a warezt szándékosan tennék lehetővé, mindössze a meghajtó firmware módosítása szükséges.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#695) Def26


Def26
félisten

Most találtam facebook -on. :DDD

"Ps4 crushed Xbox 1's specs. xbox one is down!!!!! I repeat xbox one is down!!!!! Quick someone call an ambulance Wii U Wii U Wii U Wii U."

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#700) Xirtam válasza Ps Vita (#699) üzenetére


Xirtam
veterán

Nem voltak túlzottan elájulva. 1080p30 fps a legtöbb játék AC IV gyönyörű. De Killzone 4 sokszor 25 fps-re esik. Knack szintén ronda. . . Auto Club csúnya és 30 fps . . . míg Forza 5 Xbox One-on 1080p60 fps . . .

Sony szépségre ment Microsoft úgy tűnik egyenlőre inkább a magasabb frame-re. :U

(#703) Xirtam válasza ldave (#701) üzenetére


Xirtam
veterán

Akkor irány eurogamer, és olvasd el mit mondták Xbox One-ról. ;)

(#724) Neoteric válasza Helmoras (#720) üzenetére


Neoteric
addikt

Neki az a jó ha Xboxot veszi a nép, mert abban van drm és azt reméli úgy több lesz az új játék eladás, mint korábban. :D ;]

PSN: ne0teric_sAN

(#740) krx21 válasza Delta× (#735) üzenetére


krx21
nagyúr

"PS-t midnig is jobban kedveltem és nagyon tetszik a kontrolleres kinect dolog!!"

A kinect az xbox....

(#751) Mister_X válasza Dexter-2000 (#750) üzenetére


Mister_X
nagyúr

PS3 is támogatja, a fejlesztőkön múlik, hogy engedélyezik-e a játékok alatt.

@Ghard: nekem egy kilapított Xbox ONE ugrik be inkább.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#768) Zjunior válasza Xirtam (#767) üzenetére


Zjunior
veterán

Gondolom nem örültök neki!:(
Írták, hogy megpróbálják betartani!:)
Írnak ez ügyben...
Lesz Xbox One is!

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#898) dvd_R+ válasza Def26 (#897) üzenetére


dvd_R+
őstag

Oksa viszont itt 125k az ára :D mondjuk ha már ilyet veszek 5k nem dominál .. lényeg h megbizható helyről legyen a gép..

egyébként xbox one-t is szeretnék :D arról mi a véleménetek ?

illetve ha vkit érdekel ps3 és xbox 360 eladó :D az bátran irjon pm et :D :DDD

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#899) Def26 válasza dvd_R+ (#898) üzenetére


Def26
félisten

Én először ps4 -et rendeletem elő az xbox -os drm miatt. Aztán visszavonták ezt, és ennek hatására lemondtam a ps -ről. Most xbox one -t rendeltem elő. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#901) Def26 válasza dvd_R+ (#900) üzenetére


Def26
félisten

Gondolkodtam rajta, de nehéz lenne megmagyarázni asszonynak. :DDD Most xbox nak szavazok bizalmat, már csak a rengeteg live -os barátom miatt is, ha nem jön be akkor eladom és veszek ps4 -et.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.