- Ismét egy "Idióta" A.I. Projekt, hogy meglovagolja az aktuális trendeket...
- Időutazás floppyval: A 486-os visszavág PCem-men
- AMD Ryzen 9 9900X (100-100000662WOF)+ Samsung 990 PRO 2TB MZ-V9P2T0BW
- Processzor és videokártya szilícium mag fotók újratöltve!
- Az e-sport napistenének ajándéka: Lamzu Inca gamer egér
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Gurulunk, WAZE?!
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Fogkefe: elektromos vagy manuális?
- Rap, Hip-hop 90'
- LordAthis: Ismét egy "Idióta" A.I. Projekt, hogy meglovagolja az aktuális trendeket...
- Klaus Duran: Youtube AI szinkron
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
modder
aktív tag
válasz
Speeedfire #6942 üzenetére
Helló,
Nem mindegy, hogy milyen fordítású apache van fönt. Amennyit én tudok, a prefork verzió childprocesseket hoz létre, amíg a worker verzió szálakat.
Olvasd el ezt: http://httpd.apache.org/docs/2.0/mpm.html
Ha prefork verzió van fönt, a MaxSpareThreads nem játszik.Itt van a prefork által elfogadott paraméterek: http://httpd.apache.org/docs/2.0/mod/prefork.html
Nem tudom milyen megfontolásból tetted a routerre, ha otthon baszkódsz vele és kíváncsiságból, akkor nem gond, de azért vállalati környezetben ne csinálj ilyet
Még eljátszogathatsz az apache process nice érékével is, hogy ha hálózati forgalom szempontjából a router keményen igénybe van véve, az oldallekérdezések ne fogják vissza, de az is lehet, hogy erre nincsen szükség.
Nem vagyok egy nagy apache guru, de megpróbálkozhatsz olyannal is, hogy ne töltsön be modulokat, amik nem kellenek, pl. ssl.
Új hozzászólás Aktív témák
- HP Elite x2 1012 G1 Touch 2in1 LTE/4G Win10 Tablet lecsatolható bill. 100%ÚJ Akku, üzletből, 27%ÁFÁS
- Asus TUF Gaming A14 FA401WU - 14" 2.5K 165Hz - Ryzen AI 9 HX 370 - 16GB - 1TB - RTX 4050 - 3 év gari
- Redmagic 10 Pro gamer telefon eladó ! Újszerű, EU modell.
- Samsung Galaxy A33 5G 6/128GB, Megkímélt, Kártyafüggetlen, Töltővel, 1 Év Garanciával!
- Xiaomi Mi 11i 8/256GB, Normál, Kártyafüggetlen, Töltővel, 1 Év Garanciával!
- LG 38WN95C - 38" Ívelt NANO IPS - 3840x1600 - 144hz 1ms - Nvidia G-Sync - AMD FreeSync - ThunderBolt
- Azonnali kézbesítés az év bármely pillanatában
- Új, Garanciális (1-3ÉV) Gamer PC-Számítógép, néve szóló számlával! I5 14400F / RTX 5060 / 32GB DDR5
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 mini 64GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2955
- Apple iPhone 16 Pro Max 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest