Hirdetés

2024. július 4., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  PH!olitika Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2901) ZoFe válasza Rive (#2892) üzenetére


ZoFe
tag

ki gyözött? OV leugatta hogy ne akarjon igaztalan dolgokkal nyerni mire is mondta? hogy azzal kampányolt az istened hogy OV riogat.. aztán lett tandij vizitdij receptdij

(#2902) akaido válasza szucsi (#2893) üzenetére


akaido
addikt

''Ügyes'' dolog a polityika, mi?

Az este még vandálkodók ma meg ugyanúgy elmennek a közértbe, orvoshoz, tömegközlekednek....használják a (köz)szolgáltatásokat...

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#2903) zLegolas válasza aesir (#2898) üzenetére


zLegolas
őstag

Előtte szó sem volt megszorításokról, sem a szar helyzetről.

De vót', doszt. Független elemzők mást sem szajkóztak. A Fidesz propagandájáról már ne is beszéljünk. Nem kéne kamukázni, nem volt az olyan régen...

Én normális vagyok! Megmondták a hangok is a fejemben!

(#2904) szucsi válasza aesir (#2898) üzenetére


szucsi
őstag

szerintem sokkal inkább a mikola-semjén-dft vonal elleni proteszt miatt vesztett a fidesz

(#2905) Realradical válasza Rive (#2897) üzenetére


Realradical
őstag

Az a helyzet, hogy kb. igaza van pedig...Ha ezt megtehetik pár nap tüntetés kiváltásával és utána nem változik semmi akkor mi jön? 4 év múlva majd mondja a Gyurcsány...hát igen eltávolítottunk pár száz ember és beledaráltuk a Dunába, mert a társadalom ellen voltak! Nem bánjuk büszkék vagyunk rá! Eztán majd nem teszünk ilyet!

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#2906) aesir válasza tildy (#2900) üzenetére


aesir
veterán

Naivságban világbajnok vagy kedves. Ezt most nem tudod rám kenni.

Van saját életem...

(#2907) divot válasza Egon (#2899) üzenetére


divot
veterán

Sokat foglalkozom a médiamanipulációval, ''hivatalból'', így elég jól ismerem ezt a világot. Amikor előadást tartok diákoknak, általában ezt a valóban megtörtént sztorit szoktam elmesélni.

Az egyik település fideszes képviselője elcsábította a frakcióvezető kedvesét. (Fiatalemberekről van szó, harminc körüliek.) Erre a frakcióvezető egyebek mellett úgy is elégtételt vett, hogy kizáratta a fickót a pártból. Amit aztán úgy közölt a média, hogy az ilyen meg az olyan fideszes irányvonal hatalmi harca áll a háttérben. És csak nagyon kevesen tudták közben, hogy egy snassz félrekúrásról van szó valójában. :)

Szóval én már sokszor azt sem hiszem el, amit én hiszek, és ezt komolyan mondom. :(

(#2908) ZoFe válasza divot (#2896) üzenetére


ZoFe
tag

fasiszta? ok a fasiztázz te mocskos kommunista

(#2909) Realradical válasza divot (#2907) üzenetére


Realradical
őstag

Nem rossz! :)

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#2910) I_Am válasza aesir (#2898) üzenetére


I_Am
veterán

Jól mondta tildy. :)

Ki hitte el, hogy fényesség és kánaán vár ránk? Aki kicsit is nyitva tartotta a szemét az tudta, hogy nem lehet igy folytatni, mert már a nulla alatt voltunk.

Én pölö azért szavaztam az mszp-re (vállalom), mert nem akartam, hogy a jelenlegi helyzetben megint valaki más kerüljön oda, aztán évekig a már megüresedett zsebét tömje, ahelyett, hogy a kellő megszorításokat megtegye.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#2911) kymco válasza Rive (#2892) üzenetére


kymco
veterán

Azért annyi különbség van, hogy az egyik oldal a hatalom lehetőségeit kihasználva megpróbálta az államháztartás adatait torzítani, az adatokat visszatartani, kozmetikázni, és ezt a teljes kormányzati kommunikáción keresztül a torkunkon lenyomni. egyébként igazad van.

www.refujvaros.hu

(#2912) whitezo88


whitezo88
nagyúr

addig fognak a tüntetések folytatódni amígy a kormány le nem mond.
szombaton a MIÉPes emberkékkel az élen a csürhe az Mszp székház elé vonul. ezt egy fideszes ismerősömtől tudom.

(#2913) Racecam válasza ZoFe (#2908) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

1 napra kitiltva.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#2914) shift+ő válasza kymco (#2889) üzenetére


shift+ő
senior tag

Mikor és hol tette értékké????

Épp hogy elitélte, és azt mondt, hogy elég volt, hogy ezt ne csinálják tovább. Az igaz, hogy ő is nyakig benne van, mert a választást csak úgy nyerhettek, hogy hazudnak. De végre kimondta, hogy hibáztunk ''elkurtuk'' és hagyják abba, a hazudozást.

(#2915) Realradical válasza ZoFe (#2908) üzenetére


Realradical
őstag

Mondd már azt nekem , hogy az a pár kopasz nem fasiszta, hanem pár köztársasági intellektuel...Ők sértődnének meg a legjobban...

mod: látom gyorsan reagáltatok :) #2913

[Szerkesztve]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#2916) aesir válasza zLegolas (#2903) üzenetére


aesir
veterán

Az csak riogatás volt meg handabanda. Megmondta a gyurcsány. Nem emlékszel?

A kormánykommunikáció miről szólt? Nehogy már azt is kihozd itt a fenenagy mosdatásban, hogy gyurcsány már a választások ELŐTT bejelentette a hazugságait a választóknak, és megszorításokról beszélt.

Elég jól emlékszem az akkori hozzászólásaidra, merő hőbörgésnek minősítetted a független szakértőket, most meg rájuk hivatkozol. Hát gerinced az nincsen barátom.

Van saját életem...

(#2917) Newl válasza Azazello- (#2867) üzenetére


Newl
tag

ezenkívül valami mást nem tudnátok ismételgetni?

ki kurt@ el az országot? ki adósította el? ki b@szt@ át a választókat okoskáim?
ne csodálkozzatok ha felháborodás van

a jelenlegi helyzetért CSAK a jelenlegi miniszeterlnök a felelős ez legalább tiszta?
nem kell a duma az elmúlt 16 év hazugságairól
miért nem választotta hamarabb az őszinteséget, miért nem tett valamit ez ellen

korábban még talán el is hittük volna NEKI hogy igaza van

de ma már semmit nem hiszünk el neki

na ezt eredményezi a morális válság Magyarországon

és mintahogy a vihar kapcsán, a postabank kapcsán, a kulcsár ügy kapcsán nem lettek meg a felelősök most sem lesznek meg. Se a parlamentben, se a Szabadság téren...





Mondom, Meseországban élünk.

(#2918) kymco válasza tildy (#2900) üzenetére


kymco
veterán

A közvéleménykutatások alapján pedig állítom, hogy ez történt. a kormánypártok drámai népszerűség vesztése mással nem indokolható, csak azzal, hogy hittek a kampányrizsának....
Tehát ugrott a pannon puma, meg köszönt a költségvetés....

www.refujvaros.hu

(#2919) aesir válasza I_Am (#2910) üzenetére


aesir
veterán

Hirtelen minden mszp-s és szdsz-es szavazó elkezdett hinni az akkori független elemzőknek, meg a fidesznek? Mástól nem lehetett sejteni, hogy szar van, hiszen a kormánypropaganda egészen mást mondott. Nevetségesek vagytok.

Van saját életem...

(#2920) I_Am válasza whitezo88 (#2912) üzenetére


I_Am
veterán

Igeeeen?


Naaaa, előkerült a nagy hungarista mozgalom is?

Szlovákiaia helyzetnél hol voltak? Ott miért nem tüntettek. Szarrágó kis sunyi alakok. Ezeknek is csak a kondér közelébe kerülés a céljuk. És a sok marha ''kopasz'' aki kimegy ''demonstrálni'' meg azt hiszi ettől olcsóbb lesz a bakancs. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#2921) I_Am válasza aesir (#2919) üzenetére


I_Am
veterán

Figyi Kedves!

Lehet nevetségesnek tűnök, de ha veszed picit a fáradtságot és visszakeresed az akkori (választások előtti) postjaimat (amiből nem sok volt), akkor láthatod, hogy jelen helyzetben inkább Te tűnsz annak, hogy ilyennel vádolsz. ;)

Szép napot. :D

szek: még annyit, hogy a legnevetségesebb, hogy egy ''okos'' ember számára nyilvánvaló, hogy a választások előtt úgy hazudik mindenki mint a vízfolyás. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#2922) X Factor válasza kymco (#2889) üzenetére


X Factor
addikt

És akik ez ellen fellépnek, vagy tüntetnek, azok a ''csürhe'' jelzőt kapják...hmmm mindenki megfeledkezett arról h. mit tett ezaz ''ember''? :F Azt eddig is tudtuk, h. hazudnak (nem csak ő, a politika nagy része erre épül) na dehogy erre büszke is legyen :F Másfelől sért, mivel egy db-ig kinn voltam és sok ismerősöm is kinn volt, nem dobáltunk kövekkel, nem támadtunk rendőrökre, akiket ezúton is sajnálok, mivel csak a kötelességüket teljesítik ilyenkor akár az életüket kockáztatva is. Mégegyszer kikérem ezt a fajta ledegradálást, nagyon sokan kinn voltak, mindenki csalódott volt, az h. 50-100 ember neki esett a kordonnak, hát mit mondjak azon lepődtem volna meg hogyha nem történik ilyen.

Make things work

(#2923) orbano válasza I_Am (#2910) üzenetére


orbano
félisten

való igaz. szerintem is naívnak kell ahhoz lenni, nagon is, hogy bárki bízzon abban, hogy bármelyik kormány is igazat mond... nem teheti, főleg akkor nem, ha sz@rban vagyunk...

A vér nem válik VAZZE!™

(#2924) zLegolas válasza aesir (#2916) üzenetére


zLegolas
őstag

Nem vagyok a barátod, meg szeretnék linkeket, amikor ilyent tettem független szakértők véleményére.

Szal akkor Te is emléxel azokra a független elemzésekre... most meg letagadod, hogy nem is volt ilyesmiről szó anno? Ja, persze, azok a gerincproblémák... :P

Én normális vagyok! Megmondták a hangok is a fejemben!

(#2925) Realradical válasza I_Am (#2920) üzenetére


Realradical
őstag

A hungaristák és a skinók között azért ég és föld a különbség... :U

A hungaristáknak többségéban azért nem az a mottója, hogy: a gondolkodás a tett halála!

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#2926) akaido válasza I_Am (#2910) üzenetére


akaido
addikt

Bocsi, de ''a nulla alatt voltunk'' kissé erős, nem? Mivel alapból sok számítástechnikus, vagy aközeli fórumozó leledzik itt, ezért erre az esetre is az univerzális számítástechnikus válasz érvényes: az attól függ... honnann nézzük a helyzetet.
Vizslassunk körbe egy kicsit, a szomszéd országok felől is...
Persze ez az egész erőltetett dolog a részemről, csak ezt a szempontot sem szabad elfelejteni, akkor amikor saját helyzetünket, a saját bőrünkön érezzük.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#2927) Thyb válasza aesir (#2898) üzenetére


Thyb
senior tag

Azzal, hogy az ország mekkora sz@rban van lehetett sejteni már a felvett és elvert 25 milliárd alapján. Szal engem nem lepett meg, s csak azokat érhette a nagy meglepi akik nem is akartak a sorok között olvasni.
Nem szavaztam egyik oldalra sem, de még mindig nagyobb rációt láttam én is -aki azért elhatárolódott a baloldal 1,5 éves ''passzivan ülünk a babérjainkon'' viselkedésétől- a baloldal hozzárétésében, hogy kihuzza az országot abból a gödörből amibe az elmult 4-8-16 év taszitotta. Kiváncsi vagyok, hogy milyen lépések lesznek az Önkormányzati választások után, mert szivemből remélem, hogy eddig csak azért nem kezdték a kiadási oldalt csökkenteni, mert előbb ott is többséghez akarnak jutni. Nem jó addig embereket csőstől utcára rakni, amig voksokra számitasz. Nagyon kiváncsi vagyok, hogy mit hoz majd a karácsony.
Nem kivánom senkinek, hogy munkanélkülivé váljon, mert én is voltam, s tudom milyen szar érzés, de még rosszabb, ha emberek 10.000 -eit kell csak azért etetni, a mi adónkból, mert szar lenne őket elküldeni. Az a baj, hogy lehetne átképzést is csinálni, de mire??? Melyik az a szektor ahol most 10.000 feletti létszámbővülés várható? Semelyik.
Szal biliből bilibe, kérdés melyik fog jobban fájni.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#2928) tildy válasza kymco (#2918) üzenetére


tildy
nagyúr

Közvéleménykutatás csak arra jó, hogy kimutassa az emberek a reformok valamely részével nem értenek egyet. Vagy szimplán nem hisznek benne.
Én is tudtam, hogy megszorítás lesz, de pl. az adóemelést egy elhibázott döntésnek tartom. Tehát ha úgy veszed nálam is vesztett népszerűségébőla kormány.

Egyébként igazad van aesir: tényleg sokan mondták akkor , hogy jobban élnek mint 4 éve :U Ez így is volt. Csak ugye megint ''hitelből'' mint annak idején. Ha visszakeresed (mert esetleg érdekel) az akkori hozzászólásaimat, sosem arról beszéltem, hogy hogyna áll az állam, hanem hogy az egyén mit érzékel(pl. azt, hogy esetleg jut egyről a kettőre).

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2929) Dalai Láma válasza kymco (#2918) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Azért a megszorítások ténye -hiába tudtákvolna előre - is eléggé rontja a népszerűséget. Az emberek nem szeretnek kevesebből kijönni, mint korábban. Ha előre be is harandozták volna, akkor is népszerűséget veszítettek volna. Egyébként ebben a helyzetben az őszinte kampány egy paradoxon lenne. Aki őszintén elmondja, mit kell tenni, azt nem választják meg, mert jajj, megszorítás. Hameg hazudnak, akkor hazugok. Tehát ha valaki jót akar tenni az országért politikusjént, annak előbb hazudnia kell, hogy oda jusson.Ha nem ezt teszi, nem jut oda.

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#2930) I_Am válasza Realradical (#2925) üzenetére


I_Am
veterán

Jó elismrem, nagy hirtelenségemben általánosítottam.

De a lényeg, hogy egy felé néz mindkét arculat, egy csapathoz tartoznak, csak a módszereik mások. Viszont ha a tüntetés tényleg meg lesz tartva, azért majd nézzük meg hány keménymagost látunk a képernyőn. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#2931) zLegolas válasza aesir (#2919) üzenetére


zLegolas
őstag

Hirtelen minden mszp-s és szdsz-es szavazó elkezdett hinni az akkori független elemzőknek, meg a fidesznek? Mástól nem lehetett sejteni, hogy szar van, hiszen a kormánypropaganda egészen mást mondott. Nevetségesek vagytok.

Azok a nyilvánvalóan valótlan állítások a nevetségesek, hogy csak most, a választások után derült ki, hogy valami nincs rendben. ''Jé, csak nem megszorítások lesznek? Mi azt hittük, hogy minden oké!''

Én normális vagyok! Megmondták a hangok is a fejemben!

(#2932) Palkó


Palkó
tag

Hajnalig néztem a közvetítést. Óriási volt. Politikai tüntetés Budapesten, elvert rendőrök, elfoglalt vízágyú, Fradi zászlók lengetése....
Csak én gondolom úgy, hogy az egész világ előtt lejárattuk magunkat?

Annyi mindenhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít...

(#2933) aesir válasza I_Am (#2921) üzenetére


aesir
veterán

Aham. A lényeg ugyanaz... az mszp szavazók választották meg a kormány, bármit is ideologizálnak utólag a szavazatuk mögé.

Van saját életem...

(#2934) Rive válasza Realradical (#2905) üzenetére


Rive
veterán

Ha ezt megtehetik pár nap tüntetés kiváltásával és utána nem változik semmi akkor mi jön?
Négy év múlva választás. És a felelősség itt már teljes, senki se maradt, akire rá lehet kenni bármit is. Bár ebben még az ellenzék alkothat nagyokat, ami azt illeti. Vagy megcsinálják azt a fránya reformot, vagy buknak.

A jelek szerint te se igazán értetted, hogy miről is szól az eredetileg nyilvánosságra került szöveg.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#2935) Müge válasza X Factor (#2922) üzenetére


Müge
tag

Az ilyen demonstrációkon szükségszerűen tűnnek fel a rendbontók, sajnos.
Hiába békés a tüntetők többsége, ha van pár keményvonalas, aki forradalmat csinál. :(

A tegnap éjjeli megmozdulások sem a demonstrálók egésze miatt következtek be, hanem huligánok miatt, akiket gondolkodó ember nem mos össze a többiekkel.

Én a magam részéről a tüntetést támogatom, a rendzavarást pedig a messzemenőkig elítélem.

A tévedés híd a tapasztalatlanság és a tudás között - Theroux

(#2936) Realradical válasza I_Am (#2930) üzenetére


Realradical
őstag

Nekem az a nagy dorongos kopasz KELL! :DDD Annyi mindenre tudnám használni... :C

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#2937) X Factor válasza I_Am (#2920) üzenetére


X Factor
addikt

Tudod az a vicces, hogy ha én írnék ilyet, lehet h. moderálva lennék... vagy te egy ''mocskos vörös zászlós kommunista'' vagy, mert MSZP-re szavaztál?

Az előző mondatot nem komolyan gondoltam, csak próbáltam érzékeltetni annak a ''súlyát'' amit írsz. Mert pl a szélső jobb szimpatizáns vagyok (válalom), de se nem vagyok kopasz, se nem megyek majd demonstrálni, nem jáork foci meccsre, és cigányoakt se verek hobbiból... mintahogy te sem ápolsz a szekrényen Sztálinos szobrocskát. :R

Make things work

(#2938) I_Am válasza Dalai Láma (#2929) üzenetére


I_Am
veterán

''Tehát ha valaki jót akar tenni az országért politikusjént, annak előbb hazudnia kell, hogy oda jusson.Ha nem ezt teszi, nem jut oda. ''

:C

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#2939) aesir válasza zLegolas (#2924) üzenetére


aesir
veterán

Emlékszem. Ne is szavaztam erre a rablóbandára.

Viszont emlékszem a kormánykommunikációra is. Ami egyfolytában cáfolta a figyelmezetető független szakértőket, és a fidesz ''riogatását''. Ha tudnál olvasni, akkor láthatnád, hogy én erről beszéltem.

Van saját életem...

(#2940) akaido válasza I_Am (#2921) üzenetére


akaido
addikt

''még annyit, hogy a legnevetségesebb, hogy egy ''okos'' ember számára nyilvánvaló, hogy a választások előtt úgy hazudik mindenki mint a vízfolyás.''

Ezzel 1etértek! Még veretes történelmi hagyományaink is bővelkednek e téren...

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#2941) kymco válasza shift+ő (#2914) üzenetére


kymco
veterán

A választások után egyértelmű volt, hogy a konvergencia program miatt és még sok egyéb miatt lépni kell. De mivel alkotmányosan sérthetetlen a kormány, ezért nem volt nagy kunszt szűk körben őszintén beszélni erről. Nem volt kockázat abban, mikor a keserűlevest eszi a társadalom (ÁFA emelés, gázáremelés stb), tehát nyílt titok a hazug kampány, hogy ez nyilvánosságra kerülve ne okozzon nagyobb gondot. Ha a koalició frakciói egységesek nincs alkot,mányos esély a kormánybuktára. Tehát kikerült egy szűk körben elhangzott beszéd, amely igazolódik a valóságban. És most mire is büszke a miniszterelnök? Arra, hogy ezt bevállalta a frakció előtt? Ez nem kunszt, mert a helyzettel foglalkozni kellett. Hülye dolog lett volna, ha pont a szavazógép frakció előtt hallgat. arra büszke, hogy a választások után volt bátorsága azt mondani a cd nyilvánsságra hozatala után, hogy igen, ez én vagyok, az én hangom? Vagy arra büszke, hogy egyetért májusi önmagával?
ara nem lehet büszke, hogy megbánta a hazudozást... és ezért sem hiszem, hogy abbahagyta volna. Az egész egy nagy szinház... egy bábszinház. Minden: a díszlet, a szerepek, a karakterek, a szövegek nem valóságosak, hanem kitaláltak, mesterségesek....
És ezek után azt várják, hogy essünk hasra a nemzet nagy alakja előtt....

www.refujvaros.hu

(#2942) csibor válasza Thyb (#2927) üzenetére


csibor
őstag

Egy talán leendő mszp-és jelölt szavaival élve ''csak várd ki millyen megszigoritások lesznek a választások után''ez kb 2 hónapja volt.

(#2943) Realradical válasza Rive (#2934) üzenetére


Realradical
őstag

Igazad van! Vagy megcsinálják a reformot vagy buknak! De ennyi év általuk elismert semmittevés és ''elk***s után én nem hiszem el, hogy menni fog nekik! És Mo. fog velük együtt bukni sajnos! Ha rajtam múlna nem várnám ki ezt a blamázst! :(
Előttem már nincs hitelük, de szerintem jópáran így vannak a ''sarokba szorított patkány társaim''
5 millió feletti ingatlanra adó.... van bőr a képükön...

[Szerkesztve]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#2944) orbano válasza akaido (#2926) üzenetére


orbano
félisten

de ehhez nem számítástechnikusnak (nem tom mi az) kell lenni hanem közgazdásznak...

A vér nem válik VAZZE!™

(#2945) Dalai Láma válasza Palkó (#2932) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Hát elég gáz, az biztos. Rossz volt ott látni a magyar zászlót. Meg hallani tőlük a himnuszt. Ők már semmi szépért jóért nem kűzdenek, nem úgy mint anno a demokráciáért. Most a demokráciában az anarchiáért. Remélem mindet jóidőre lecsukják, de előbb visszaépíttetik velük a Szabadság teret. Viszont akkor is nagy égés nekünk ez az egész. Mondjuk GyF kiszivárgott beszéde is elég égő volt szerintem, bár ne mtudom, mit szóltak külföldi politikusok hozzá.

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#2946) aesir válasza zLegolas (#2931) üzenetére


aesir
veterán

Megintcsak azt tudom javasolni, hogy nézde át időrendben a kormánykommunikációt. Szó sem volt benne bekövetkezendő megszorításokról.

Van saját életem...

(#2947) I_Am válasza X Factor (#2937) üzenetére


I_Am
veterán

Utána helyesbítettem, igaz a jelen lévő (és nem fórumozó) szélsőjobbosoktól írásban még nem kértem elnézést.

Megteszem: Elnézésed kérem az általánosításomért.

Amugy nekem is vannak szélsőjobbos barátaim, néha jókat vitatkozunk, semmi több. (a politikát elkülönítjük a barátságtól)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#2948) divot válasza I_Am (#2938) üzenetére


divot
veterán

Nagyon pontosan fogalmaztad meg, hogy miért van totál trutyiban a demokrácia. Ami - s ebben Gyurcsánynak igaza volt, még ha éppen hazudott is - nem épülhet hazugsáokra.

(#2949) Rive válasza Dalai Láma (#2929) üzenetére


Rive
veterán

Azért a megszorítások ténye -hiába tudtákvolna előre - is eléggé rontja a népszerűséget.
Ja. Ahogy itt a postokat nézegetem, még azok sem igazán vágták le olyan 'nagy' szavak jelentését, mint a 'közigazgatás egyszerűsítése', meg 'támogatások szűkítése', akik naponta szórták, hogy mit kell tenni. Aztán másnap meg hozták pl. a munkanélküliséget, hogy miért is kellett azt növelni. Meg mennyibe is kerül ez a családoknak.





[Szerkesztve]

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#2950) Müge


Müge
tag




[Szerkesztve]

A tévedés híd a tapasztalatlanság és a tudás között - Theroux

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  PH!olitika Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.